Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by KAMIKAZA »

:) Ko smije da radi,kad su lopovi u vladi :smt005
Moje misljenje je da se RS i Federacija trebaju nazvati DDR i BDR :D posto smo strasno napredovali od rata na ovamo,a nekad se mozda i ujedinimo kao Njemacka :D ovako su nam lopovi rastrkani naj bolje da ih stavimo na jedno mjesto.
Ah ja za malo da zaboravim objasniti skracenicu na nasem jeziku :D DDR je Dodikova Danasnja Republika,a BDR je Buduca Dodikova Republika,jer kad nas popase i upropasti on ce kao i svaka zarazna bolest preci na prve do nas,a kad i oni propadnu,onda se mozemo ujediniti u svom jadu i bjedi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by murgo »

bolje da ih stavimo na jedno mjesto.
Mjesto: HAG
komsija: Seselj
:smt005 :smt005 :smt005
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by droplja »

KAMIKAZA wrote::) Ko smije da radi,kad su lopovi u vladi :smt005
Moje misljenje je da se RS i Federacija trebaju nazvati DDR i BDR :D posto smo strasno napredovali od rata na ovamo,a nekad se mozda i ujedinimo kao Njemacka :D ovako su nam lopovi rastrkani naj bolje da ih stavimo na jedno mjesto.
Ah ja za malo da zaboravim objasniti skracenicu na nasem jeziku :D DDR je Dodikova Danasnja Republika,a BDR je Buduca Dodikova Republika,jer kad nas popase i upropasti on ce kao i svaka zarazna bolest preci na prve do nas,a kad i oni propadnu,onda se mozemo ujediniti u svom jadu i bjedi. :D
Ti si Kami ipak jedan daltonista,uz svo uvayavanje tvojih liberalni pogleda na zivot uopste :smt006 :smt006 :smt006
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by regeman »

KAMIKAZA wrote::) Ko smije da radi,kad su lopovi u vladi :smt005
Moje misljenje je da se RS i Federacija trebaju nazvati DDR i BDR :D posto smo strasno napredovali od rata na ovamo,a nekad se mozda i ujedinimo kao Njemacka :D ovako su nam lopovi rastrkani naj bolje da ih stavimo na jedno mjesto.
Ah ja za malo da zaboravim objasniti skracenicu na nasem jeziku :D DDR je Dodikova Danasnja Republika,a BDR je Buduca Dodikova Republika,jer kad nas popase i upropasti on ce kao i svaka zarazna bolest preci na prve do nas,a kad i oni propadnu,onda se mozemo ujediniti u svom jadu i bjedi. :D

ima istine Kami..posto je opeljesio pare od telekoma, domaci budzet i pare od PDVa, Lemi je za prohtjeve svog dvora nasrnuo na centralnu banku i poceo da tuzi FBiH za jos veci pdv i neke penzije koje duguje federacija RS. Sad ce i njih da upropasti, ako se vec do sad nisu sami :D
Posto su se borci digli, njima je vratio kes, ali je zakinuo trudnice, nezaposlene i povracaj poreza..
Dobar je Lemi, vidis kakvih ima, kao Gadafi. :wink:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by droplja »

Nije neke penzije vec ovi u federaciji konstantno pljackaju Republiku Srpsku i njeni PIO kako vam to nije jasno,moralo bi se imati koliko toliko informacija o cinjenicama,prije nego sto se neko zalijepi pljuvackom :smt005 :smt005 :smt005
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by regeman »

ma duguje federacija penzije radnicima koji su ostvarili pravo a zive u u RS. Ali sa obzirom na snagu ekonomsku Rs, kako Mile kaze, sto uzima od losijeg dijela BiH? :D . Nestalo para izgleda u mordoru pa sad gleda gdje ce svaku marku da izvuce.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vjeverice, pozovi i ove pojedine forumaše na svoje drvo možda konačno uspiju sagledati situaciju :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Nažalost sa visine se teže vidi,što se više, sve se manje vidi,
I tebi i veverici bilo bi dobro da siđete s tog drveta,mogli bi s njega pasti,jer očito neznate ni letjeti ni roniti.
Načelniku takva vrsta slijepe podrške ne treba,vi mu se samo motate oko nogu i smetate.
Načelnik nije pjevač :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Jao Zmijo ja ću sad plakati, ja mislila da sam ja njemu neophodna :smt005 !!!! Imam zavržen padobranski kurs pa kad budem padala lakše ću prizemljiti :smt041

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Nemoj sestro plakati, niko nije vrijedan tvojih suza,a još nisi na odgovarajućoj visini, pa se plašim da ti se padaobran ne bi otvorio,a načelniku su neophodni pravi profesionalci,dosta mu je i onako raznih kursista oko njega :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Zmojo, načelnik je profesionalac i oko njega su sve sami profesionalci samo vi od ljubomore ne možete ispravno da rasudjujete.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by ZMIJA »

Doduše, istorija je pokazala da smo imali pravu državu dok nas je bravar vodio u svjetlu budućnost. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by Iris »

P.S. A ja sam boginja duge, a to je jakooooo visoko :-D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by ZMIJA »

Valajda smo konačno rasčistili sa paganstvom,mada mi se neobično dopadaju dugine boje :smt002
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by Iris »

Zmijo, tema je "Načelnik opštine Prnjavor" a ne ja, malo ste se udaljili od teme

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by ZMIJA »

Ja se donekle mogu i udaljiti od načelnika, za razliku od neki koji su ga okružili i brižno paze na njega. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

persona
Posts: 2
Joined: 04.01.2014. 21:46

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by persona »

Čitajući letimično, zaključim da su neki na početku načelniku poželjeli sreću, kasnije ga kritikuju vjerovatno iznevjereni nerealnim očekivanjima. Onda se pojavljuje suprotna struja koja pokušava pozitivno govoriti o načelniku, a ovi ih kao ne shvataju. E onda jedan dio koji liči na sapunicu, pa sad očekujem da će neko i napisati gdje čovjek jede spava i naravno i sa kime.
Pozdrav za sve Forumaše

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Lekcija br.2
Na spoljnji svet ostavljate utisak da ste upoznati sa terminom BONTON;
Kuzmo, ti kao kapiten budi primer ostalima. Jos nocas izadji na google i prvi savladaj osnove te materije;
Vrsti dajem celu sedmicu, kapiram da je to za njega teze ..ali savladace;
I ostatak najdraze ekipe, grlica i dkrajina..ucestvuju u pripremama ..bonton full program;
Uspecemo, jer peti clan dream team-a sam ja x

Nema povlacenja, kako su mi neki predlozili :wink:
Dobili ste pojacanje, i tansfuziju ako teba.. zbog NAJBOLJEG NAČELNIKA U REGIONU I ŠIRE!

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Ma koji crni bonton! Mrka kapa, draga Julija :smt100

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

znaju li oni čitati??? :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Uči ti Koridora bontonu , on je taman kapiten tog vam drimtima. Njemu najviše nedostaje "kulture dijaloga" treba mu jedna ekavska varijanta jer je ovu ijekavsku srbsku solidno savladao .
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Znaci opet moram u skolu :roll:
Neznam zasto mislite da neko Gatarica kritikuje? Ovdje se kritikuje njegov rad ili nerad.
U jednom od predcovjek postova je neko to lijepo objasnio,dobar sportista,dobar covjek,dobar veterinar ali kao politicar nije bas nesto da covjek vristi od srece.
zivot je surov

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

---------------
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 15:54, edited 2 times in total.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sifra »

Pa neka uči o svom trošku :D
Alea iacta est!

Locked