Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

MASTER wrote:Šalu na stranu,ali ne mogu da vjerujem da se na ljudskoj nesreći kupe politički poeni,fuj
Tačno je u pravu si, nikavi poeni politički se nebi smjeli ubirati na ovoj opštoj ljudskoj nesreći,ali isto je tako tačno da svi,odgovorni koji su zaduženi da tu ljudsku nereću ,ublaže,prvaziđu narodu pomognu, nesmiju se ponašati neodgovorno i opstrusiti vrhovno rukovođenje opracijom, prevazilaženja ovom velikom krizom koja nas je zadila.
Ta snzibilna parola kako nije vrijeme javno govoriti i prozivati one koji se ne ponašaju u skladu sa proglašenim vanrednim stanjem,je već viđena priča, još iz prošlog rata,kad se isto tako govorili, čuti rat je nije vrijeme,a u međuvremnu su se tako ružne stvari događale,kao prvo nije bilo ni proglašeno ratno stanje,pa su jedni ginuli, a drugisu pljačkali,jer to je pojava u svim kiznim i vanrdenim situacijama,gdje su se mnogi, evo i sada pokušali okoristiti na nesreći naroda podižući cijenu tražene robe,a mnogi su se bespotrebno uzbunjujući naraod, naravno i za pljačku bili spremali /slučaj pucanja brane Bočac, pa i brane Modrac,samo da bi se dočepli grada bez građana.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Vlada je zakazala,prvi dan su trebali mobilisati sva vozila sa auto puta i ubaciti u saniranje steta,sve drugo je samo mlacenje prazne slame.
Nemoj Kmai lupetati,ko je sve zakazao vidjet će se nakon krize i analize,i naravno ovu veliku i preveliku nesreću, smo svi manje više dočekali nespremno,ali ima primjera gdje to i nije, kao recimo u slučaju Dervente,gdje su dervenćani izbjegli bukvalnu katastrofu zahvalajujući pouci izvučenoj od predhodne poplave,gdje u nasipom ukrotili najvećeg neprijatelja u poplavama rijeki Ukrinu.
Nije se moglo uraditi to što ti pričaš odmah prvog dana, jer ovo nije 91. prva, i tačno se radilo ono šta je trebalao, a to je spašavanje ljudski života a ne ,,spašavanje'' auta sa autoputa.
A nastalu štetu, nemožemo ni tačno procijeniti za sada, a kad ćemo je sanirati samo Bog zna,jer je biblijski razmjera.
Last edited by ZMIJA on 20.05.2014. 09:32, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

Вода се повлачи...! Враћају се пацови!!!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

e se moglo uraditi to što ti pričaš odmah prvog dana, je
nmoglo se drugog, treceg, niko ne kaze da je vlada sama kriva ali jeste na vrhu kolone..na dnu su lokalne zajednice..sve bi to ok bilo da se ovo ne koristi za obracunavanje sa lokalnom vlascu. Cuj to, nije gdja zadovoljjna radom lokalne zajednice ciscenjem, pa majke ti tvoje te zajednice su poplavljene bez struje i vode sta treba da rade, rucno smece da nose.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Ponosan sam na svoj narod i naseg nacelnika!
Pokazali smo humanost za primjer, cjela kasaba je za pohvalu!

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

Реге, када човјек упадне у говна не треба млатити рукама и ногама, галамити. Говна могу упасти и у уста. Треба се мало примирити и сачекати неког паметнијег, ко није у говнима да га извуче.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Naravno da je glupo i tendenciozno prozivati da je Vlada kriva,kad se zna da se ovakava nesreća prevazilazi subordinacijom svih organizovanih struktura društva u datom momentu, i Vlada je uradila što je u njenoj moću bilo u datom trenutku.
Mnogi su tražili da se proglasi vanredna situacija, i evo kad su se stekli uslovi za to, i kad je proglašena , mnogi koji su tražili vanrdnu situaciju, nisu bili spremni da se ponašaju u skladu s istom,pa su neki bili pokušali pobjeći, kakako se to imalo običaj još za vrijeme početka, svojevremene neposredne ratne opasnosti.
Ne radi se ovdje ni o kavoj gđi, već predsjednici Vlade i komadantu kriznog štaba, nakon proglašena vanredne situacije,
Svaka čast Željki Cvijanović,pozitivno me iznenadila.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

svabo, uz duzno postovanje, promasio si citav fudbal.
zmijo, vanredna situacija zahtjeva mobilizaciju odmah istog dana, ljudstva i tehnike, pa valjda toliko svi znamo, ovde samo vidimo pamflete i sukobe lokala i vlade rs, to ne vodi na dobro nikome, niti ce se sta desiti jer vrijeme tece.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

regeman wrote:zmijo, vanredna situacija zahtjeva mobilizaciju odmah istog dana, ljudstva i tehnike, pa valjda toliko svi znamo, ovde samo vidimo pamflete i sukobe lokala i vlade rs, to ne vodi na dobro nikome, niti ce se sta desiti jer vrijeme tece.
Očito da mnogi neznaju šta je vanredno stanje,među koje eto i ti spadaš,vanredno stanje se proglašava kad se za to steknu određeni uslovi,a ne na osnovu priče iz obližnje kafane,malo to prouči pa ćeš se složiti s mnom.
Nebi ja ulazila u te tvoje frustracije, glede vlasti na lokalu, i vlasti na nivou Republike Srpske.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

regeman wrote:svabo, uz duzno postovanje, promasio si citav fudbal...
У праву си. Фудбал никада није био у сфери мојих интересовања, али зато имам нека знања, вјештине и навике која ми омогућавају да на основу дугогодишњег искуства правилно анализирам и доносим закључке. На основу твојих коментара на овом форуму, у приватном животу не могу коментарисати, дало би се закључити да је и за тебе и за нас најбоље да се оставиш политике. Искористи своје знање, младост и енергију коју очито посједујеш за ангажовање у струци и за оно за шта си се школовао.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

O tvojim zakljuccima nemam sta da mislim, sem da , hvala na savjetima, necu ih poslusati. Pa nece valjda Mico Kraljevic, otmicar, da se bavi politikom?
anredno stanje se proglašava kad se za to steknu određeni uslovi,a n
tako je, Doboj u tonama smeca, epidemije krecu, pola miliona ljudi ugrozeno, pola drzave poplavljeno a uslovi se cekaju danima, danima a u Srbiji koja je primila vodu iz Bosne stanje uveliko vanredno.. I onda kad se proglasi, akcije nema, jedina akcija utrpati generala u Doboj koji ne zna ni sam sta ce raditi. Ma bravo.
U Doboju je prica zavrsena, tamo sad ne treba ni ici, ende. Mnogi ocigledno nemaju predstavu kakvo je stanje tamo.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja nisam htio da politiziram ,kako je to Swabo mozda protumacio,ali moje misljenje je da je Vanredno stanje trebalo proglasiti vec 13 ili 14 Maja,pred nadolazak katastrofe i u tom svemu iskoriostiti snagu mehanizacije koja se nasla na par kilometara od mjesta gdje je trebalo doci do stradanja.Ako je bilo potrebno mogao se i materijal koji je navezen na auto put pokrenuti i usmjeriti na mjesto gdje ce doci do katastrofe.Mislim da mi gore u vrhu imamo sijaset strucnjaka koji su znali sta se desava i sta ce da se desi,ali nisu na vrijeme odreagovali,bez obzira kojoj stranci pripadaju ,sada bi trebali bar da podnesu odstavku jer se puno toga moglo sprijeciti.Da sad ne duljim,ali i sutra kad izbije epidemija i kad narod bude umirao ,opet ce biti kasno,jel sad bilo toliko tesko da se ti ljudi usmjere na spasavanje i ciscenje gradova,pa makar i za pare,a auto put moze da ceka par dana,i onako nikad nece biti kompletno gotov.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Овај с црвеном латиницом у срцу је све добро рекао, ваљда човјек има искуства...
А брат Ками опет пише тако да потписујем:
"ali moje misljenje je da je Vanredno stanje trebalo proglasiti vec 13 ili 14 Maja,pred nadolazak katastrofe i u tom svemu iskoriostiti snagu mehanizacije koja se nasla na par kilometara od mjesta gdje je trebalo doci do stradanja.Ako je bilo potrebno mogao se i materijal koji je navezen na auto put pokrenuti i usmjeriti na mjesto gdje ce doci do katastrofe.Mislim da mi gore u vrhu imamo sijaset strucnjaka koji su znali sta se desava i sta ce da se desi,ali nisu na vrijeme odreagovali,bez obzira kojoj stranci pripadaju ,sada bi trebali bar da podnesu odstavku jer se puno toga moglo sprijeciti.Da sad ne duljim,ali i sutra kad izbije epidemija i kad narod bude umirao ,opet ce biti kasno,jel sad bilo toliko tesko da se ti ljudi usmjere na spasavanje i ciscenje gradova,pa makar i za pare,a auto put moze da ceka par dana,i onako nikad nece biti kompletno gotov."

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

regeman wrote:tako je, Doboj u tonama smeca, epidemije krecu, pola miliona ljudi ugrozeno, pola drzave poplavljeno a uslovi se cekaju danima, danima a u Srbiji koja je primila vodu iz Bosne stanje uveliko vanredno.. I onda kad se proglasi, akcije nema, jedina akcija utrpati generala u Doboj koji ne zna ni sam sta ce raditi. Ma bravo.
U Doboju je prica zavrsena, tamo sad ne treba ni ici, ende. Mnogi ocigledno nemaju predstavu kakvo je stanje tam
U,Doboju priča nije završena ,dapače tek počinje,prije sat vremena sa ministrom Petrom Đokićem sam razgovarala u Doboju,koji je na licu mjesta u čizmama i sa građanima,gdje građani izbacuju smeće iz poplavljenih prostora, koje se treba u što kraćem roku izvesti na određenu lokaciju, i oslobodit grad prije pranja i dezivikacije.
Možda je prošlo vrijeme senzacija i velikih priča o poplavama u Doboju,ali sigurno nije prošlo vrijeme jedne teške i mučne borbe, da se u ovom gradu stradalniku, stanje dovede u normalu.
Po vama iz opzicije naravno da netreba ići u Doboj,jer ste ubjeđeni da ćete na šupljij priči /i neodlskom u taj i druge gradove/ oko proglašenja vadrednog stanja,trkeljati ovo do izbora,jer drugo ništa i neznate, s obzirom da su vam se izjalovile demostarcije i protesti,kao i priča o vanrdenim izborima,i sve sam više uvjerenju da je ovdje radio ŠARP oko ove katastrofe.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

Ja sam bio u Doboju dva dana i znam sta sam rekao i vidjeo. Gradjani se sami o sebi brinu, lokalna vlast potopljena, republicka kasni 7 dana. Kome to nije jasno mnogo cega mu nije jasno. Kamioni stoje na a.putu 15 km od Doboja dok se smece vec cetvrti dan tamo raspada a Djokic svakako ima pametnija posla - npr ds organizuje kamione za Doboj umjesto da eto kao skuplja smece. Ista prica i za ostatak vlade.ovde ima dosta odgovornih na svim nivoima vlasti ali riba se cisti od glave.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

regeman wrote:Djokic svakako ima pametnija posla - npr ds organizuje kamione za Doboj umjesto da eto kao skuplja smece.
КАМИОНИ ЗА ОДВОЗ ОТПАДА КРЕНУЛИ КА ДОБОЈУ

БАЊАЛУКА, 20. МАЈА /СРНА/ - Педесет камиона кипера превозника из бањалучке регије упутило се јутрос према Добоју, како би почели са утоваром и одвозом отпада из тог града, које је остало након повлачења воде.
Десет камиона из Бањалуке је на путу према Прњавору, гдје их на градилишту аутопута у Прњавору чека још 40 камиона, одакле ће се у колони упутити према Добоју.

Из Бироа Владе Републике Српске за односе с јавношћу саопштено је да се долазак камиона у Добој очекује око 9.30 часова.

У саопштењу се додаја да је у Добоју на располагању и шест утоваривача, које је обезбиједио локални превозник из Добоја, који ће вршити утовар отпада у камионе.

Координатор ових активности је Никола Грбић из Удружења превозника Републике Српске.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

regeman wrote:Ja sam bio u Doboju dva dana i znam sta sam rekao i vidjeo. Gradjani se sami o sebi brinu, lokalna vlast potopljena, republicka kasni 7 dana. Kome to nije jasno mnogo cega mu nije jasno. Kamioni stoje na a.putu 15 km od Doboja dok se smece vec cetvrti dan tamo raspada a Djokic svakako ima pametnija posla - npr ds organizuje kamione za Doboj umjesto da eto kao skuplja smece. Ista prica i za ostatak vlade.ovde ima dosta odgovornih na svim nivoima vlasti ali riba se cisti od glave.
Naravno da se svi građani prije svega trebaju da brinu sami za sebe,šta je tu fatalno,a tim građanima je potrebna pomoć sa starne u svim oblicima ,a koja evo fala Bogu stiže sa svih strana,a ministar Đokić je upravo na čelu kolone kamiona koji su stigli u Doboj da odvoze smeće, i ako to nije pametanja posla za Đokića,onda ja i ti nemamo o čemu raspravljati.
Riba smrdi od glave, ali se čisti od repa,i smrdljiva voda se povači,ali nadire prljava politika u Doboju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Ševa
Posts: 18
Joined: 08.03.2012. 11:37

Re: Nacelnik opštine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ševa »

ministar đokić ko Bata živojinović :lol: e nek nam se očistila Bosna ,poslije velike vode , svo smeće ko je joj ubacimo sad nam je trostruko naplatila ,u svakom zlu malo dobra tako da će poslije velike vode korita da budu čistija -no biće posla za Osmana postaćemo svi begani , cigani , klošari .... mnogo i para će da uđe u zemlju a SREDSTVA TREBA ZALEDITI ZA OBNOVU
Političarima se nekim i vjeruje , Mićić , Gatarić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

ZMIJA wrote:Ja sam tradicinalno nesklona prema ženama ,a pogotovo ženama u politivci,ali me je Željkica naša pozitivno iznenadaila sa svojom ,odlučnošću komadanta kriznog štaba u izvanrednim okolnostima.
Svaka joj čast.
Iako sam sklona da solidarno podrzim zensku stranu, u slucaju Vase Zeljkice, napravicu izuzetak. Ta gospodja je u vise navrata pokazala svoju nestrucnost, nesolidarnost, neobjektivnost..i ovih osobina nije se odrekla ni u tragicnom trenutku koji je zadesio nesrecni narod..i tada se odlucila da selektivnim izborom obidje podobne. Misljenja sam da ona cak ni svoj osnovni zanat nije izucila, tako da je ni u prosvetu ne bih vratila. Ucitelj je casno zanimanje i komadantici bez portfelja tu nije mesto ..vise joj prilici Biro za nezaposlene.
A licitiranje smenama, pa jos sa visine..direktno iz letelice, zvuci kao parodija.
Svih ovih dana imam duboku saosecajnost sa narodom / Bosna-RS-Srbija/ i ni u jednom trenutku nisam videla da su iz helihoptera izlazili politicari..obicno su se koristili za evakuaciju iz poplavljenih podrucja i za prevoz pomoci nepristupacnim lokacijama /bar ovde kod nas/ Ali g.Dodik je pokazao da sve to moze i drugacije, jer glavna rola se igra uvek i u svakom prokletom momentu.
Zmija, zao mi je sto niste objektivni, sto ne prepoznajete trenutak u kome bi svi trebalo da budemo jedni uz druge i da svako spram svojih mogucnosti ..pomogne.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by nenad 10 »

Nemoze on da bude objektivan on je zatrovana osoba.I u ovakvim momentima on samo Dodik Cvijanovic.Hvala obicnim ljudima na solidarnosti i pomoci a politicari ko vas j.be!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

julija wrote:Iako sam sklona da solidarno podrzim zensku stranu, u slucaju Vase Zeljkice, napravicu izuzetak. Ta gospodja je u vise navrata pokazala svoju nestrucnost, nesolidarnost, neobjektivnost..i ovih osobina nije se odrekla ni u tragicnom trenutku koji je zadesio nesrecni narod..i tada se odlucila da selektivnim izborom obidje podobne. Misljenja sam da ona cak ni svoj osnovni zanat nije izucila, tako da je ni u prosvetu ne bih vratila. Ucitelj je casno zanimanje i komadantici bez portfelja tu nije mesto ..vise joj prilici Biro za nezaposlene.
A licitiranje smenama, pa jos sa visine..direktno iz letelice, zvuci kao parodija.
Svih ovih dana imam duboku saosecajnost sa narodom / Bosna-RS-Srbija/ i ni u jednom trenutku nisam videla da su iz helihoptera izlazili politicari..obicno su se koristili za evakuaciju iz poplavljenih podrucja i za prevoz pomoci nepristupacnim lokacijama /bar ovde kod nas/ Ali g.Dodik je pokazao da sve to moze i drugacije, jer glavna rola se igra uvek i u svakom prokletom momentu.
Zmija, zao mi je sto niste objektivni, sto ne prepoznajete trenutak u kome bi svi trebalo da budemo jedni uz druge i da svako spram svojih mogucnosti ..pomogne.
Prvo Julija nije korektno,Željkica je naša,kao što je naš, i tvoj Gtarić, i ja tebi nisam nikda brojala i prigovarala, ni epitete ni atribute, kojima si obasipala Gatarića,a nije mi napamet padalo da se bavim nečijom stručnošću, sem političkim ispadima koje kao, neko ko se politički različito artikuliše glede SDS a, u nešto donkle razumije.
Svi su naši političari letejeli,još za vrijeme rata ,zar si zaboravila ,Radovana,Biljanu i mnoge koji su nas gledali sa visine,neznam šta u tome vidiš loše,to je naš predsjednik, i naša predsjednica Vlade,zar misliš da bi ja i ti trebali da se vozimo helikopterima.
Mnogi ste kritikovali vladu i Dodika za onaj vladin servis helikoptersi ,vidiš kako vrijeme demantuje neke gluposti,taj servis, i ti momci su spasili i evakuiosali preko 500 ljudi u ovim nesrećama ,jel' treba ovdje komentar, na te opsake, nekih da tako kažem nadobudni bolesnika,koji to neće da vide.
O kavom ti licitiranju govoriš,u čemu je problem, ako komadant štaba u vanrdenoj situaciji u nekoj sredini privremeno suspenduje nekog lokalnog guzonju, koji nije htio, ili nije znao, da odradi izdatu naredbu i zadaka izvrši do karaj.
Govorimo naćelniku Doboja gospodinu Petroviću koji je vraćen sa granice, jer je htio napustiti zemlju u ovoj katastrofi koja nas je zadsila,zasita te ne rzumijem,šta ti ovdje braniš i kritikuješ smjnu ne vlasti već suspenziju,najodgovorniji ljudi u Doboju, na čelu sa pomentim Petrovićem,i to samo dok se grad očisti, čula si šta kaže general Zec,niko ne otima vlst u Doboju,ali nesmije se u ovim trenucima toleristi javašluk u konkretnom slučaju.
Zar je za tebe to licitiranje,bilo ono iz zraka ,s mora, ili kopna, hrabra žena se uhvatila momački u koštac sa problemima na terenu,i smjenila nesposobne, nestručne i neodgovorne ljude ,ma kojoj oni partiji pripdali.
Danas je stigao konvoj kamiona u Doboj za odvoz smeća,a da nije bilo smjene o kojoj pričamo,smeće iz Doboja bi se odvozilo do izbora ove godune,što bi ova kilava opozicija žavakala cijelo ljeto.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

ZMIJA wrote:Da se malo nisi prevario Regi,Stepu Stepanovića su četiri puta vraćali u prve borbene redove,što iz zatvora, što iz penzije.
Naravno da tamo nema organizacije, jel se lokalan vlast na čelu sa Obrenom Petrovićem ponaša ka da su u Doboju izgorjela dva stoga sijena na njivi,a ne da se desila bibliska katastrofa ,zato je i suspendovana lokalna SDS garnitura koja opstruše i neponaša se u skladu sa proglašenim vanrdenim stanjem, gdje treba izvršiti potrebnu mobilizaciju tehnike i ljudstva u skaladu sa potrebama na terenu,ali nažalost oni to ili nisu htjeli, ili nisu znali,pa zato su i susprendovani.
Nije sad vrijeme stranačkog prepucavnja i nadgornjavanja, jer treba se prihvatti ozbiljnog posla,jer kažem u Doboju nije krava otelila mrtvo tele,već se desio bibliski potop, i ako se ne uhvatimo u koštac ,nesmijem ni pomisliti šta bi se moglo desiti,a to stranačko trkeljanje nikiga ne interseuje.
A to sa kotilićem i masovnom podjelom hranae na otvornom, u jednom ovako opasnom prostoru ,je največa glupost koja se mogla prirediti ovog momenta u Doboju ,i zaista se postavlja pitanje ko je to dozvolio da se dešava u ovakvmo za to neprimjerenom trenutku.
Dakale general Zec ako nasjedne na porciju čorbe, i tako da primjer ostalim dobojlijama,da se masovno hrane iz jednog lonca, i da tako dovedu u mogućnost masovnog trovanja hranom,u kontaminiranom gradu,onda on nije general već obična ovca,što ja iskreno se nadam neće biti tako ,več naprotiv, kupi kotlić i gasi vatru.
Vidim ti se uhvatio u koštac s problemima na forumu? A da ti malo ugasiš i preseliš se iznad venecije mosta pa lijevo od prnjaora gledano? Ne vidjeh te u doboju kako popravljaš ono što su SDS i poplava uradili...

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

Govorimo naćelniku Doboja gospodinu Petroviću koji je vraćen sa granice, jer je htio napustiti zemlju u ovoj katastrofi koja nas je zadsila,zasita te ne rzumijem,šta ti ovdje braniš i kritikuješ smjnu ne vlasti već suspenziju,najodgovorniji ljudi u Doboju, na čelu sa pomentim Petrovićem,i to samo dok se grad očisti, čula si šta kaže general Zec,niko ne otima vlst u Doboju,ali nesmije se u ovim trenucima toleristi javašluk u konkretnom slučaju.
Zar je za tebe to licitiranje,bilo ono iz zraka ,s mora, ili kopna, hrabra žena se uhvatila momački u koštac sa problemima na terenu,i smjenila nesposobne, nestručne i neodgovorne ljude ,ma kojoj oni partiji pripdali.
Danas je stigao konvoj kamiona u Doboj za odvoz smeća,a da nije bilo smjene o kojoj pričamo,smeće iz Doboja bi se odvozilo do izbora ove godune,što bi ova kilava opozicija žavakala cijelo ljeto.[/quote]

Vraćen sa granice? Ajde izvini se za te gluposti ili kaži tačan dan kad su ga vraćali i s kojeg prelaza? ili si čuo od nekog idola da su ga ovi tvoji sposobni vratili??? Raznih bolesti ima ali ti si baš dokačio neku posebnu, epidemiološki biološki i hemijski si neispravan i nezdrav po okolinu, ka uginuo pacov u Doboju koga sam danas vidio...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Nemaš se potrebe sjekirati za moju osbnost,ja sam i dans došla iz Doboja, gdje sam bila u čizmama,a i ovih dana sam ih imala na nogama,što male, što malo one veće,i nism bila ni po kakvoj političkoj liniji, ili političkoj stranci.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked