Uticaj vlage na kredenac!!!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Kakav ste Vi ekipa, bravo
Grlice, vidim da si ti poceo da baratas terminima. To je kvalitet koji sam prepoznala u tebi. Predlog vezan za Koridora ne mogu da prihvatim, jer on covek nije autsajder..igra u ozbiljnoj ligi.
Kuzmo zasluzuje tu kapitensku traku, jer vidim da se poslednji javio- sto znaci osvanuo je uceci. Znas pricu, uci cemo u takmicenje kao autsajderi, a izaci sa peharom u rukama dragog Kuzma :wink:
Dkrajina, drago mi je sto ste u teamu i nadam se da cete u oskudnim momentima spreciti verbalnu tucu izmedju nas ostalih clanova...jer spojili smo ne spojivo!
I neka se peti clan probudi, vec je u zaostatku :smt015
javi se vrsto!

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by grlica »

julijašice ti si samo ne spojiva u pomenutoj ekipi :smt002 :D
no, svi su ti zaposleni osim mene --pa ću je da se dogonim s tobom .!
Prvo postoje stari, zatim novi ,pa mladi -- s naravno prelaznim kategorijama --no to ćeš ti i sama otkriti :wink: :) evo ja pristajem na tvoju igru :D dovoljno sam jasna i forumašima i sebi -- samo (U) mjesto lele i idemo u brend tim :D :P
spremna sam i prijestolje prepustiti slučaju za tu tvoju igru :P :smt006
(ipak dijamant i to neobrušen , još na našem forumu --to je izazov :shock: :D ) Pozdravljam te prva damo forum info igre :D pošto smo obe muški mogli bi prvo malo i zapjevati :) lalalalal --neki mi virus na drugim smajlima :?

otvaram igru -- ja sam pikova dama a ti kraljica , samo ti ostane da izabereš crvenu il crnu :smt002 :?:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by julija »

Grlice, kada bi odmerili radne pozicije clanova naseg teama..mislim da bi dosli do frapantnih podataka. Ali ja za sve u zivotu imam vremena, veliki humanitarac..
Moras i ti da se zaposlis!!!
Boju biram crvenu, to je boja ljubavi x
Nadam se sa cete u jednom momentu shvatiti, da smo svi mi na istoj strani..i da cete prestati da mi pijete (ovu plavu krv) na forumu. :smt114

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by grlica »

nema šta :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by VJESTICA »

"Moras i ti da se zaposlis" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
GRLICE ZAPOSLI SE!!!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by grlica »

vidiš da se julijašica ufurala u učiteljicu :D ne ide to tek tako vještice ; zaposli se :| stani ,vidiš da prvo moram proći neki njen kurs (možda, ko zna najbolji sastav napisati o načelniku :smt005 ) pa će onda ona meni ponuditi neko rješenje da ne budem ja jedini luzer na forumu
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by julija »

Pa dobro Vjestice, gde si ti posla na toj metli?! Hoces u korak sa vremenom i Evropom, ne valja ti nacelnik, a metla ti valja! Mislim da je krajnje vreme da uzjases jedan supersonicni usisivac, po mogucstvu na vodu, pa da opajes posle ponoci i skines paucinu sa krovova Prnjavora! Ako su ti i cini tako zastarele, sad mi je jasno zasto se situacija ne popravlja :smt119

Grlice, eto i za tebe posla, pravi Vjestici drustvo leteci kao satelit oko usisivaca....samo pazi da te greskom ne daj Boze ne usisa :smt117

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by VJESTICA »

Djevojcice jel znaju tvoji roditelji da si jos budna i za racunarom?
Moje čini uviijek djeluju al tvoje gušćje perje umjesto u jastuk leti posvuda i zaustavlja se po paučinama... :smt006
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by julija »

Kakva si ti vestica kada ne razlikujes grlicu od guske?
Vise sam ocekivala od tebe..sad se vec plasim da neces znati da ukljucis usisivac.. Drzi se ti ipak metle, sto je sigurno, sigurno je..
da te ne udari struja :)

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by VJESTICA »

Nemoj Julija....!Prva si me cacnula i vratila sam ti.Sad me zbog toga grize savjest ali morala sam.Nemam namjeru se sa tobom prepucavati,cak si mi danas bas "sjela"kad si konacno navela nekoliko dobrih djela koje je nacelnik uradio za Prnjavor.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by dkrajina »

Sva djela zapoceta,a zavrsena?.Ili treba jos jedan mandat?a do tada ce i grlica da se zaposli i vjestica modernizuje mislim na vozni park :D
zivot je surov

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by grlica »

Taman do kraja mandata grlica će nakupiti bodova na birou tako da mi julijašica neće ni trebati :D Moje vrijeme na birou makar nečemu služi-skupljam bodove. Al šta će oni poput moga supruga , što samo broje prazne godine :( Ni jedna vlast nije realna , od rata na ovamo, neće da sagleda realno stanje.Preduzeće propala , privreda se ugušila , postajemo zemlja trgovina i usluga a vazda smo bili crni radnici. Sjetite se samo druga Tita ,kako je sve podigao na noge poslije rata :( :D
Nema više druga Tita :cry: naša zemlja propada. Al dobro , makar nam se putevi grade , i vode nam i dalje teku :D i dalje je čovjek vezan za tvrdu zemlju , grilca za biro a naša prva dama foruma - za načelnika :wink: :lol: :lol:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by VJESTICA »

dkrajina wrote:Sva djela zapoceta,a zavrsena?.Ili treba jos jedan mandat?a do tada ce i grlica da se zaposli i vjestica modernizuje mislim na vozni park :D
eehh dkrajina sto si na kraj srca?Pa u nasoj drzavi se jedino do kraja odradjuje pljackanje naroda.I nemoj da mi diras metlu!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:Kakva si ti vestica kada ne razlikujes grlicu od guske?
:D Ma nije to nista,ona je pre neki dan sjela na usisivac umjesto na metlu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Uticaj vlage na kredenac!!!

Post by VJESTICA »

E nocas cu da pokusam da letim i na tom usisivacu.Magla je pa nemam dobar pregled na metli,ovako je turboooooooo...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

просвјета wrote: Мислим... иноземство и манири... :?
Мислим... бубице и трице... :D
:smt023

Bila je ovo epizoda JAMES BOND u Prnjavoru x
gl.uloge: Kamikaza, Zmija i Kuzmo

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Pobit ptice rugalice, što raznose razne trici, i bubice :smt003
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

------------------
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 15:45, edited 1 time in total.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

KAMIKAZA wrote:Ja imam jedan prost uredjaj sa kojim mogu da kontrolisem prostor oko sebe,kostao je tada mislim 59 € ali se isplatio,posebno je dobar ako te juri financijska policija. :smt005 Sad mogu da otvorim prodavnicu tih mini sendera. :D
znaci kod tebe mogu da se kupe :wink: bio i ostao svercer :lol:
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sve ima samo para nema. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nista ne pisi Vrsta,ko zna koliko ce on jos dugo :D ne mozes svakih mjesec dana prepravljati naziv teme. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

KAMIKAZA wrote:Nista ne pisi Vrsta,ko zna koliko ce on jos dugo :D ne mozes svakih mjesec dana prepravljati naziv teme. :)

Evo javio se ljubomorko :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Sta cu kad volim promjene. :)
Mjenjamo starog nacelnika od 120 kila,lijep zgodan sportski gradjen,lijepih i zdravi zubi, bez kamenca, :mrgreen: za mrsavijeg sa losim zubima,(samo da moze jesti puru) u obzir dolazi samo onaj koji ne podnosi voznju autom i avijonom. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

U okviru procedure trgovanja na berzi gradonacelnika, Kamikaza je ponudom Najboljeg Nacelnika regiona i sire izazvao udar na svetskim berzama.
Na Vol Sritu su vrtoglavo porasle cene akcija..i u opasnost je dosla monetarna politika SAD :!: koja je od nocas pred kolapsom x
Opsta je histerija, koji broker ce dobiti ovlascenje za poslove posredovanja..

PS ovom transakcijom profitirao bi ponudjac Kamikaza, i sebi obezbedio mesto medju najbogatijim ljudima EU

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

oh presvjetla , ti krepka lika , čista obraza i blistave duše :D
draga Mihrimah :D dugo ti se nisam obraćala pa oprosti mi svaku suvišnu riječ kojom zasipam vaša Veličanstva :D
Kamikaza je profitirao onog dana kad je zauvijek digao sidro , vi njemu dođete kAo liječilište , LJEČILIŠTE I RAZBOLILIŠTE :(
( Al nema pjesme , nešto je tu meni sumnjivo da Kami još nije zapjevao Gatri :wink: :D )
imam moćno pero - jezik srpski

Locked