Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

E moj Oleg pa ti i takvi kao ti trebaju da zahvale komadantu Veljki sto ste živi uopšte, vjeruj mi da sam ja tada bio komadant... :twisted:
>>>>-------------->>

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Kao što sam mogao da pročitam postove tebi su Oleg ljudi na jedan fin način pokušali da objasne da si u zabludi.
I tebi je malo bilo da vrijeđaš Komadanta Veljka (slava mu i čast) nego si uvrijedio i najvećeg živog svetca Patrijaha Pavla.

Ja se iskreno nadam da ti ne živiš u Prnjavoru...
>>>>-------------->>

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

PATRIOT BOYS wrote:NEK JE LAKA CRNA ZEMLJA PORUCNIKU MILANKOVICU A OVI IZRODI POPUT HIRURG, OLEG, SPANAC CE U SVOJE VREME SVATITI NEKE STVARI.
ljudino zaboravio si MERCEDESA
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Bjelsson wrote:
P.S. za NJEGU: imam amblem ali nije na prodaju, kad nadjem drugi dobijas ga na poklon...


Pozdrav
Вуче, хвала за амблем. :wink: :D
Image

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

PATRIOT BOYS wrote:NEK JE LAKA CRNA ZEMLJA PORUCNIKU MILANKOVICU A OVI IZRODI POPUT HIRURG, OLEG, SPANAC CE U SVOJE VREME SVATITI NEKE STVARI.l

judino zaboravio si MERCEDESA
NADAM SE DA CE ISTI POSTOVATI I U TEMI KOJA CE SE KAD TAD OTVORITI U NEKOM FORUMU,A TO JE ŠVERC ORUZJA SA MUSLIMANIMA!

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

CHE NE BUBAJ GLUPOST

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Rekoh za one koje si spomenuo :idea: :idea:

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

CHE ONDA TE NISAM DOBRO RAZUMEO. A DA LI BI REKAO KOJI SU TO LJUDI

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

che wrote:
ŠVERC ORUZJA SA MUSLIMANIMA!
Dabogda im se djeca ocima klikera igrali !!!!
Dabogda mu sin zeta u kucu doveo !!!!
Dabogda mu djete bilo visoko kao jugoslovenski standard !!!
Dabogda mu djeca zvaku na kredit kupovala !!!!!!! :?
itd,itd,itd :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

A KAKO KADA STISNEM NA TAJ SAJT GDE JE GRUPA MENI SAMO POKAZE NESTO DA UKUCAM MAIL I SIFRU. NISTA DRUGO NEMA

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Pa jesi li registrovan na facebook-u? Moras se prvo registrovati da bi pristupio grupi! Obrati se Njegovanu,on ce ti sve reci!
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Као што рече Икс, прво се региструј. 8)
Image

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Veljko Milankovic - Vukovi s' Vucijaka

Gorski vuce, Veljko s' Vucijaka, vucica te porodila ljuta i majcinim zaklinjala ml'jekom - da se nikom ne sklanjas sa puta! Dva ti srca u grudima biju, dva imena tvoju licnost krase: krsteno je Petrovic hajduka, a junacko od gorskoga vuka! To je tvoja sudba donijela, il' visnjega to b'jese odluka (Kad se hajduk pretvori u vuka - mora da je dusmanima muka!). Obis'o si sva ratista redom - Kordun, Bosne, Banije i Like - i branio bratski srpski narod od najezde ustaske velike. Cica zima, za rat nije ora, Veljko nije kod svog Prnjavora, vec s' vucima ratuje kod Knina: tu se brani Srpstvo i Krajina! A kako se na Kasicu bije - svijet ovo jos vidio nije: Puske prste, nozi sijevaju, rukama se grkljani cupaju, zubi skripe, oci ispadaju i d'jelovi t'jela otpadaju, mrtva t'jela na ziva padaju. Nebo pjeni, a zemlja se stresa od jauka zivog ljudskog mesa. Veljko ranjen - na grudima rupa, on posrce, ali ne odstupa! Ide naprijed, krvavije' saka i zavija k'o vuk s'Vucijaka! Veljko vice, planina se trese: "Napr'jed, za mnom - to je zemlja nasa!" Prepoznase naredbu vukovi: - Danas nista nema od ustasa! Komandu je druzba razaznala - to je ona od Cara Lazara, na Kosovu sto bijase prvi ne bojec' se ni smrti, ni krvi! Smrtno ranjen u ljutome boju srce tvoje izdrzalo nije - al' si, Veljko, post'o srpski junak - istog dana od drzave dvije. Doktorima sa Akademije teze jutro osvanulo nije: zeljeli su izvidat' junaka od otrovnih dusmanskih metaka. Al' preminu, umre junak pravi, Krajina se u tugu obavi i cijela Srpska Republika - ode junak - nas ponos i dika! Sa njim pade pet vjernih vukova zalice ih vjecno zemlja ova. Al' stig'o je junak prije smrti strasno breme sa Srba da sprti: Da odbrani dvore Jankovica, div-junaka iz turskog zemana, svoga brata po vjeri i krvi! Sad si Veljko, do Stojana prvi! Al' ne brini ni za svoje dvore - od vukova ostaju vucici, od hajduka mladi hajducici! Vr'jeme lomi, obara i dize i junacko vr'jeme opet stize: Potomci ce Stojan Jankovica, zastititi dvor Milankovica! Kud si, Veljko, pros'o s' vukovima - tu je lako sad zivjet' Srbima: tu se srpska trobojnica vije - isto kao u srcu Srbije. Tvoje ime u srpskom narodu danas, Veljko, kao sunce sija - ti si junak Obilica kova - ti si nova srpska istorija.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Добар текст. Ко је ово писао? Јел можеш ово да пребациш у групу на фејс буку ако ти није тешко? 8)
http://www.facebook.com/home.php#/group ... 0520733704
Image

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Ne dobar nego odlican svaka cast ima SRBA jos hvala bogu!!! :wink:

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Сутра је помен легендарном команданту Вељки.
СЛАВА МУ!
Image

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

НЕК' МУ ЈЕ ВЈЕЧНА СЛАВА И ХВАЛА!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Post by Njegovan »

Ево како ВУКОВИ завијају, хехехехе... Зока легенда. :D
http://www.youtube.com/watch?v=Eh58hHlZ1Bs
Image

Dzukela
Posts: 91
Joined: 27.04.2009. 15:31
Location: Prnjavor

Re: Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Post by Dzukela »

Moram priznati da sam fansciniran likovima koji nisu dozivjeli rat a zaludjeni su idejom cetnistva i velkosrpstva. Neki dan slusam na radiju emisiju tema zivotni standard i javi
se neki covjek i kaze ovako: Vise bi volio raditi za 100km u nezavisnoj RS nego za 5000eu u Evropskoj Uniji, ponosan sam sto sam Srbin i cetnik. Neznam da li bi se smijao ili plakao :)

Tubonja
Posts: 30
Joined: 29.01.2009. 05:54
Location: Tajna

Re: Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Post by Tubonja »

Dzukelo mislim da je jedino rjesenje plakati na takve izjave
Sto rijecima nemozes,pendrekom mozes,itekako.

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Post by sagittarius_rex »

Vas dvojica ste čist primjer komunjara, prodali bi dušu za dinar.
Evo ja sam dovoljno doživio u ratu i preživio pa bih isto to rekao, jer neće tako nešto reći neko ko nije vidio rata nego baš obrnuto.
>>>---------------------->>>

Dzukela
Posts: 91
Joined: 27.04.2009. 15:31
Location: Prnjavor

Re: Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Post by Dzukela »

Zasto sam ja komunjara ne razumijem molim te prosvijetli me? Sta si ti dobio sa time sto si bio u ratu ?
Pa SDS nije mogao da napravi spomenik palim borcima a kamoli da im placa invalidninu. Nije cudo sto se
zivi ovako jadno i bijedno kada postoje ljudi koji misle da se zivi od promasenih ideja i patriotizma!

Tubonja
Posts: 30
Joined: 29.01.2009. 05:54
Location: Tajna

Re: Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Post by Tubonja »

u ona vremena nisam bio komunist a eto kaze sa-gitar-ius da sam skupa sa dzuklinom postao jedan od njia.zivjeli drugovi moso slajfer i pero rakita
Sto rijecima nemozes,pendrekom mozes,itekako.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: Komandant Veljko Milankovic i Vukovi sa Vucijaka

Post by Njegovan »

Dzukela wrote:Moram priznati da sam fansciniran likovima koji nisu dozivjeli rat a zaludjeni su idejom cetnistva i velkosrpstva. Neki dan slusam na radiju emisiju tema zivotni standard i javi
se neki covjek i kaze ovako: Vise bi volio raditi za 100km u nezavisnoj RS nego za 5000eu u Evropskoj Uniji, ponosan sam sto sam Srbin i cetnik. Neznam da li bi se smijao ili plakao :)
А, ја морам признати али нисам фасциниран, јер сам веома упућен да отвараш по ко зна који пут неки нови ник иза којег би се крио и олајавао и режао. Али нема везе, све ће то на крају бити добро. само полако. 8) Није то лијепо од тебе. :twisted:
Image

Locked