Počelo je, počelo... PREDIZBORNA 2008

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Ako nece politicari da mijenjaju mladez ko ce.

Teško da će da menjaju ono za šta su mukotrpno,godinama radili da stvore :lol:
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Poznajem jednog politicara, prnjavorskih razmjera, koji je u dusi roker.. Kaze, samo da odradim bar jedan mandat gradonacelnika, pa cu opet staviti mindjusu :) :)

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Post by mirabell »

poceli asvaltirati Njegosevu i to vjerovatno zbog djece koja se igra na ulici da ne uganu nogu :smt018
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

mirabell, onako prosto, ne seri! :wink:

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Post by mirabell »

Nicky.onako prosto.ne jedi ... :roll:
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

mirabell wrote:Nicky.onako prosto.ne jedi ... :roll:
Ih, to uopste nije prosto. 8)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Јуче иду од врата до врата млади једне политичке странке и раде неку анкету. Дођоше до мој куће и само продужише даље :D Нису фер, могли су и мене да анкетирају :cry:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Zar? E to cemo provjeriti, i ako se bude istina, bice sankcionisani. Anketa je anketa, tako da su i kreteni dobrodosli. Ne znam zasto su tebe zaobisli. Mozda po NECIJOJ naredbi!? :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Нисма ни знао да ми је комшиница (нећу да именујем која) код вас :lol:

Је гледам са балкона како иду од куће до куће и дођеше у кућу до моје, изађоше и сада да дођу код мене одоше прекопута, опет ја мислим "Ајд вратиће се" кад врага, одоше даље. Сигурно су мисли да нема шта "ону будалу анкетирати" знамо за кога гласа и ко ће му све из куће за кога да гласа, тако да бих те Ники замолио да не будеш много строг када ти буду подносили извјештај :D

Што се тиче тог непоредног контакта са бирачима, није вам лоша идеја али вам је реализација мало несхватљива (нема смисла да ја сада вама објашњавам на шта не треба трошити "снагу" на том обиласку од врата до врата) али свака част на труду а и чујем да дневница није лоша код вас, за разлику од нас који све то радимо волонтерски 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Normalno...Kad vec Mile nije sposoban da obezbjedi radna mjesta, onda bar ovako mladi mogu zaradjuju, pa makar to bilo i uzaludno anketiranje. :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Еххх тај Миле, никако да угоди свима, башје неки.

Није узалудно, већ се зна за кога ко гласа. Овим само потврђујете оно што знате и наравно трошите буџетске паре на тако те ствари.

Јуче гледам буџет општине и сада смо на сатсанку ОО МСД-а нешто разматрали око тог буџета и има ставка од 2.500 КМ за врхунски спорт.

Да ли ми неко може рећи шта то спада под врхунски спорт, од вас са друге стране :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Aaa juče sam dobio olovčicu od anketara,pa eto da im se i ovde zahvalim :wink:
Imate jako finih ribca u svojim redovima,možda bi mogli napraviti neki zajednički sastanak da se malo razmjene iskustva,brojevi sl :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Сад ћемо да организујемо (МСД) једно дружење у природи, роштиљ зезање ово оно, па би их могли зовнути да се мало зближимо што јест јест. Ми смо млади, још немаммо неких репова нити неких велики личних сукоба између нас, па можемо да се дружимо.

Ево један примјер доброг дружења СДС-овца и СНСД-еовца.

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hehe, lijepo, ali opet ponavljam, jadno. Svi znamo (koji smo tu bili) da si me molio 20 minuta da me KAO poljubis da mozes da postavis sliku DA NAROD VIDI KAKO SMO TI I JA DOBRI.

Eto da ti odgovorim i na ono pitanje. Ne radim u Opstini, nemam nista sa njima, pa bez obzira sto ti smatras da sam ja tebi sa NEKE DRUGE STRANE (ja nemam strane u svom zivotu), ne mogu ti odgovoriti na to. Idi u Opstinu pa pitaj. :wink:

maro, naravno. :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Једино да сам те молио, ниси хтио ни да се рукујеш самном а камоли да те питам. Фино приђем са леђа (не сјећам се ко је сликао) и овјековјечим тај тренутак.

Ники, није ваљда да Општина то финансира??? Ааааа, знам да не радиш тамо али знам да си симпатизер онога што они раде :lol: Тако ти то дође на исто.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Nemojte se sad pravdati vidi se kako se slazu najljuci politicki protivnici is SDS-a i SNSD-a :D
Ne volim ni jedne ni druge ali izmedju 2 zla uvijek izaberem bolje tako da moj glas ovaj
put ide za SNSD!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma sigurno da sam ja pravio ovakve face a da to nije bilo dogovoreno. Pricaj ti sta hoces, rekao sam, znaju oni koji su bili dole...Opusti se, uzivaj, rekao sam ti vec, to mene ne zanima uopste. :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Били данас :D али нисам ја био кући имао сам сатанак у странци :cry: Баш ми је сада криво и чуди ме како још нико ово што радите није пријавио ЦИК-у. Мислим да кршите закон (знам да вам није први пут али играјте барем мало фер-плеј). Имамо 2 мјесеца да се промовишемо, што мислим да је и превише.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Kakvi ce sada biti predizborni programi poslije hapsenja Karadzica?
Mislim da je ovo veliki plus za SDS !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

JA ZNAM KADB ESDEES IZGUBIJO IZBORE KADB DRAGO KALABĆ PREŠO NJIMA A TADAB SE I MOGL NADAT ESENESDEEVCI
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

Boxer
Posts: 454
Joined: 01.06.2008. 09:06
Location: USA

Post by Boxer »

Kumasne znas li ima li kakva seoska stranka koja zastupa zdrav zivot, sve beneficije za
seljake, besplatno skolstvo i zdravstvo i ukidanje viza? E zate bi ja glaso !
Pusti kraju sdsovce i seseljevce tim je davno odzvonilo.......

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

IMAŠ SELO NA ČELO ZAVRŠET FAKULTET KOD BAKĆA DOBIJEŠ PAR KRAVA AL MORAŠ KAD PODPIŠEŠ VRATT DVIJE ZNAŠ KOME I TAK TO A I DOBIJEŠ PO EVROPE OBIĆ SA NJIMA DA GLEDAŠ JUNAD I TRATKORE MODERNE
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Gledao krave ili traktore sa bakicem ili ove nase lokalne fukare isto mi je.






KRAVE SU MNOGO LJEPSE, COVJEK MOZE DA ZIVI OD NJIH A OD LOKALNIH FUKARA NEMA NI KORE HLJEBA
POSMATRAM VAS

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Naletjeh na nesto interesantno:
Ne znam kako je u ostalim gradovima RS ali je u Bijeljini velika trka izmedju SNSD-a i SDS-a.
Završnica predizborne kampanje u Bijeljini, koju je obeležila velika bitka Miće Mićića i Gavrila Bobara za načelnika opštine, biće spektakularna jer će se u samom finišu u rat kandidata SDS-a i SNSD-a uključiti i dve najveće zvezde srpske estrade - Svetlana - Ceca Ražnatović i Zdravko Čolić. Prema saznanjima Pressa RS, brojni fanovi Čole i Cece iz Semberije, ali i iz svih drugih krajeva Srpske, u samo dva dana imaće priliku da uživaju u njihovim koncertima. Naime, Čolin nastup planiran je za 2. oktobar, na završnom mitingu kandidata SNSD-a za načelnika opštine Bijeljina Gavrila Bobara, a već sledeće večeri, uoči same izborne tišine, u najvećem gradu Semberije pevaće Ceca, koja će podržati aktuelnog načelnika i kandidata SDS-a Miću Mićića.

Prema nezvaničnim informacijama, Ceca je pristala da na mitingu SDS-a nastupi za 50.000 evra, koliko trazi i Zdravko Čolić...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sta je reci? Ceca malo kod Mile, malo pjevusi za SDS. Ona ko Spiric i Kalabic. :smt005 :lol:

Locked