Laz, ko ce jacu ...

Pamtim to kao da je bilo danas...
Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Laz, ko ce jacu ...

Post by Kum_Ruzvelt »

Znate da Milicija sada obučava krmke za tragače,psi nisu u modi,...
Juče ti išli na Ljubić da traže Tartufe kao trening za pronalaženje narkotika,naoružanja...i u jednom trenutku jedna krmača se ukopa i počne da izvlači...nećete vjerovati izvuče novog Trabanta sa upaljenim žmigavcima i još uz to i Kamp prikolicu punu kukuruza,ja vidio!!!


...ajmo ,mašta,može svašta...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

A znate li kada smo Aqua,Franz i ja išli po R.Karadžića helikopterom da odemo Kundačarki Mari na Slavu?
Upali Aqua helikopter i krenemo,međutim lampica proradi,kaže nema benzina,Franc nazove Vrstu i ovaj nam kaže da sletimo na Gložić ima on 5 litara izvadiće iz motorke...Sletimo mi,extra manevri od Aque,naravno tu još pojedemo prase i popijemo par litara rakije,naravno napunimo rezervoar i taman da poletimo dođe Barba i kaže de malo između voćki pokosite zadnjim propelerom,Aqua naravno to odradi majstorski!!!Stigli na vrijeme i obavili zadatak!
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

NIKOG JOŠ NISAM UPOZNALA SA FORUMA :D :D :D
Image

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

NEMOJ SAD DA PRICAM KAKO SAM NA OKTOBERFESTU POPIO CISTERNU PIVA NA EX...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

A,ja sam isao drugu Titu na sahranu i to pjeske...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Mr X wrote:A,ja sam isao drugu Titu na sahranu i to pjeske...
:lol:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Kod mene postoji dole u Vijacanima jedan zaseok,ne smijem reci koji jer bi se neki mogli naci uvrijedjeni.Ne daj Boze da njima kazes da ne znaju lagati.Spremni su da te razapnu,ako im to reknes.
Dakle...
Kaze ti nazvacemo ga "JEBIVETAR" ovako: moja zena posijala luk dole u povrcu i toliki je izrast'o,da dolaze djeca od komsije da se ljuljaju na peresima od luka.
Dalje: kaze vozi ti mene mali na motoru kad ono iskoci zec pred nas i ja velim malom: ma dodaj gas samo da ga opipam imali kakvog mesa na njemu.Mali doda gascinu i ja ti odozgo rukom zeca opipam za vratom i vidim sve to nesto jadno i kazem malom,mali opali po gasu ajmo dalje.
Dalje: inace su oni strastveni lovci i prica ti on nama.Podjemo ti mi u ribolov i ponesemo konce,mrezu za lovljenje ribe.Idemo skoro gore iz Pecina odakle Ukrina izvire i silazimo dolje rijeci,kad od jednom ispred nas iskoci međed.Ovi moji se usrase i tutanj niz obalu,a ja ti lijepo polako mudro sa onim međedom i uhvatim ga u konce.

Ima tu jos bisera mali milion,divota ih slusati!

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

A sjećaš li se Aqua kada smo ukrali voz i krenuli za Kinu?
Vozim ti ja Titov Plavi voz i negdje kod Mongolije ulijećemo u tunel kad odjednom iz drugog pravca ide teretni voz,Ruski pun Nuklearnih glava,tunel,nemamo gdje,ja se uspaničio,znoj me oblio.tresu mi se ruke,koljena otpadaju,gotovo,kad Aqua kao iz vedrog neba uze volan lijevo -desno,potegnu ručnu,diže ga na zadnje točkove i gas do daske,NI DAN DANAS NIJE MI JASNO KAKO SMO SE MIMOIŠLI,strah je veliko sranje!!!
Je li tako Aqua?
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

He he,odlična je tema,ali trebali ste da krenete sa laganom gradacijom.Ja sam taman hteo da "ispričam" kako me leprikon presreo u kukuruzu,ali sam pročitao ovu o vozu u Mongoliji i shvatio da je nenadjebiva :lol:
Image

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

ja prodavala dzinovski medjugalakticki mladi kupus na pijaci, i dodje lik kao -daj
2 i pol glavice dzinovskog medjugalaktickog mladog kupusa... ok,dadnem ja, i taman da plati u
kuvajtskoj valuti, kad maaaajkeee ti neki likovi uletise sa Titovim Plavim vozom iz
zvjezdane monosferne radioaktivne galaksije sa Titom u gepeku i zbombase stand...u tom
ti nailazi Kusturica i angazuje Simketa vuka za najnoviji film -cigo i dvije trebe u obraz-
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Upravo je tako bilo samo,treba dodati da Simke Vuk nije bio prva opcija za film! Trebao je glumiti Čkalja,znam ja,bili u mom hotelu City ali se čkalja isfur'o što mu konobarica donjela toplu pivu i odbio čovjek ulogu zbog te sitnice! Zamisli cjepidlake!

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Dodjem ja u hotel Nacional u Prnjavoru da prespavam kad tamo Karadzic i Mladic zapili se i pjevaju "Ne volimte Alija". Pridjem im sa flasom rakije prepeke i pridruzim im se zalomimo do zore. Ujutro nam se pridruzi Kum Ruzvelt i donese u gepeku kalasnjikove pa mi odemo do Ljubica da lovimo medjede :)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Je li tako Aqua?
Naravno, kumašine ! Kako bih to zaboravio. To je jače i od onog puta u Kolumbiju, kad smo s onim Mendozom ugovarali kaučuk. Da ne bi Shekija i njegove sudijske organizacije loše bi se proveli.
Posla čova čarter, ol inkluziv, sa čak dvije manekenke po glavi stanovnika.
Al smo mu se revanširali poštenski. Morao je Lenart pristati da mu da da sudi Finale Lige šampiona. Ipak milion je milion !

Vrsta se tad zakleo da će fudbal gledati do kraja života. :)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Ja sam jednoč istrč'o 100m za 6 i po sekundi al' me niko nije vidio. Ustvari 6 sekundi sad sam se sjetio. To bilo u selu. Ne priznaše mi rekord tako da mi ona Nobelova nagrada za botaniku može biti samo za utjehu.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Ja dok sam igrao Fudbal bilo mi zabranjeno sutati lijevom nogom ... i igramo mi finale lige sampiona ... rezultat 1:1 .. sudijska nadoknada vremena .. penal za nas .. kaze meni trener Striker ovo je tvoje prilika ... i prilazim ja lopti ali sta ces fifa i uefa zbranili da sutam lijevom inace vise necu moci igrat fudbal ... i stojim ja razmisljam ... ma udarit cu je lijevom pa kud puklo ... zaletim se ja puknem lijevom nogom i direkt golmana u glavu i lopta odletiii i uleti u nas gol odbi se nazad ... izgubismo ... I od tada ne igram :S
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Preksinoc bio sa jednom Prnjavorcankom koja ima proporcije 89-60-90 :D

Ajd kada svi lazu da i ja slazem koju :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Vrsta ti samo trebo napisati sinoc sam bio sa devojkom i svi bi znali da je laz hahahahah ;)
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Striker wrote:Vrsta ti samo trebo napisati sinoc sam bio sa devojkom i svi bi znali da je laz hahahahah ;)
Па није ваљда дотле дошло. :lol:
Image

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Njegovane tako se prica po mahali :)
Image

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Minirao sam zanatski centar i posadio travu. Sada tamo nerast Buco cuva krave i koze a Zozon pase travu :)

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

barem pasemo za razliku od tebe,ne duvamo je :lol: :lol: :lol: :lol:
a jesam raspolozen veceras za zajebancije sa mojim skolskim

jagodica_bobica

Post by jagodica_bobica »

Nekada davno na ovom forumu je bio jedan forumaš koji je imao svima ponešto reći,vrijeđati ljude i omalovažavati ih,ali doživi on nekoliko banova!Ni banovi mu nisu pomogli da se izliječi pa onda forumaši odluče poduzeti neke korake!I saznaju,pa ga odluče spasiti nesreće koja ga je snašla,međutim nikako nisu mogli da se odluče odakle da počnu jer je isti poznat po tome da je dok je bi u Prnjavoru bio obični plačko,kukavica,a kada je otišao preko sedam mora i sedam gora postao lajara koja zna da može da prdi izdaleka i da mu tamo niko neće moći ništa,JER JE DALEKO!Živeći tako on nije mislio na sebi bližnje a ni na činjenice da Porodica Spasojević ima kompjuter i da čita postove gdje je isti navodio da im vara dijete,dijete koje ga je izvelo iz SELJAŠTVA!Prva ljubav ili prvi sex majstor kod njegove drage ima i danas kontakt koji planira iskoristiti jer ga je taj forumaš jako povrijedio.Kako li je živjeti našem forumašu ako zna da mu je draga naučila prvu lekciju u Prnjavoru!?!Da li je na pomolu povratak našeg forumaša?Tu ga čeka raširenih ruku nekoliko forumaša željnih druženja sa njim...Naravno isti se nadaju da će isti postati čovjek i da će jednako sportski prihvatiti druženje koje je načeo svojim DIVNIM riječima o tim forumašima(seljacima,mafijašima,forumašima kojima je preporučio da pasu travu,pominjao odnose sa roditeljima...)!Sportski,da neće koristiti sredstva po kojima mu je poznat neko iz roda koji je ta sredstva prodavao nekim drugim stranama a naši ljudi stradali poslije od istog!
Kako pomoći našem forumašu da zaustavi lavinu?Kako mu obuzdati lošu narav?Dugo će se o tome još raspravljati,kukavičluk je uzeo maha!!!

Nekoliko Forumaša!...kraj prvog dijela,drugi uskoro,o dugovima,narkomaniji,prevari za zemljište...

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Evo ih, KAMIKAZINI potomci :lol: :lol: :lol:

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

A ja sam kraljica Elizabeta! :P
Guys with glitz to chicks with kicks.

jagodica_bobica

Post by jagodica_bobica »

Drugi dio!

Malo da VAS zagolicam!

Zli duh je stjeran u ćošak,ISTJERIVAČI DUHOVA su dali gas!Mercedes je pronađen,krađa nije uspjela!Naš forumaš sanja svoje roditelje a i oni njega,neki ga najčešće sanjaju kod ljubavnice u Laktašima!Nostalgija,nostalgija...
Dok masni repovi lepršaju,neznajući da ljudi nisu BUDALA,DISTRIKT PLIN uskoro dobija pismo savjesnih PENZIONERKI da je neko forumašev slagao i pevario one koji mu dadoše hljeb!LJUBI RUKU KOJA TE HRANI!KAKO,GDJE,KOLIKO?U trećem dijelu kada bude i par imena ljudi kojima isti KLAN duguje i par decenija a nemogu naplatiti jer žive pod prijetnjom i strahom za sebi bliže!I kumovi,i ne zaštićeni muslimani-ke,i ostale mnogobrojne komšije!!!
Baš sam maštovita,ide mi od ruke,mora da sam vidovita ili sanjam extra dobro i brzo!
www.vidovitajagodicabobica.ble.fuj.vide

Locked