Ofanziva na Prnjavor!

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:smt003 UUUUUUUUUUU J*BO TE PA I ZIVORAD SKONTO DA STE PROTIV SNSDa !!!!!!! :smt005 NEMOJTE TAKO JAVNO PO DODIKOVIMA; DA NE BUDE BUMERANG :D
Nego stvarno ovaj SdS :D ,:shock: a jest ovo d sto je za demokratiju nesto malo, kao i njihova demokratska opredjeljenost :P al eto , sta cemo kad smo takvi,hocu da kazem da SdS udara udarnicki na svim poljima, vrbuje prijeti, podmicuje itd. itd. ali prolazi i gura dalje, neko tamo negdje napisa da su u rasipu da su pritisnuti i razbijeni, ali oni su jaci nego 1992, mislim na moju veliku zalost ,ali jaki su .Greske koje je SNSD napravio su katastrofalne ,ocigledno je da njihovo vodstvo u Prnjavoru nema iskustva, ili mozda ima i suvise iskustva ali ne i ljubavi prema svojoj partiji :D hocu da kazem , neki nose kartu SNSDa a misle i rade kao sto su to radili u njihovoj predhodnoj partiji, njima je SDS izvrsio operaciju mozga i oni su i danas SDSovci , dzaba sto su knjizice i finansijera promjenili.
:evil: A htio sam da se ne mjesam u ovu politiku :twisted: mada sad moram posto ste Vrstu diskvalifikovali, jer kakva je to klackalica ako niko na drugoj strani ne sjedi !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

MAJAT VOLIM SVE AL NEK SE ZNA SAD JOŠ JEDAN MANDAT VLADO A ONDA DODIKEVI DO KRAJA DODIKOVANJA JERBO KAD SE OCJEPIMO BIĆE DODO BRAT BRATU KO TITO OVO TI JE REALNOST MOJ TI BAJA
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

KAKIkaza prevagnuce ti klackalica pa ces se razbiti. 8)

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

KAMIKLAZA - ti si meni sve sumnjiviji !!!

P.S. Da nisi prod*o svoj nik da vrši kontra propagandu !?
Ma u pravu si , ko će čitav život rintati za platu !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote:KAKIkaza prevagnuce ti klackalica pa ces se razbiti. 8)
Ma ja sam debel, :D pola SDSovaca da sjedne na jednu stranu ja bi opet prevagnuo :lol: Dodik me hrani, :P svake nedelje jedan miting, kamion piva i pecen vo !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

I onda kazu sta nasa omladina/djeca radi po ulicama i sumama... Pa gdje ce drugo, kad im ovi debeli i klackalice otese.. :roll: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

OFANZIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!
Ljudi vremena je sve manje ofanziva je u toku ,a meni jos niko ni banku ne ponudi, pa kako cu docekati zimu be krumpira ,sporeta i ogreva ?
Vidi i ciganima daju pare a nama Srbima nista ,u P.M i takva drzava. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

VRSTANE
ZNADEM DA NEA SA POLETKOM VEZE NEG DA JE DRAGOJLO UDARJO PRIVATNO NA ČOJKA
ŠTA BI
MA ĐE NA NOLKU LJUDNU A EM ZAHEBAT
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Dragojlo je znaci,najebucno, :D
Jeste li culi za novu verziju skracenice SNSD :D Stranka Naseg Seronje Dragojla :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

JA MISLIJO DA JE DRAGOJLO ISTUKO GATARU
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Izgleda da je Gataric imao srecu :D da nije bio brz, Dragisa bi ga istresao iz gaca :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:lol: :lol: :lol:

Jos jednom je pokazao koliko je tele. Nasao je koga ce da provocira. Jbg, sve ima svoje granice. Dobro je i prosao. Istina, dobro za sebe, ne bas za sve nas. Ala bi se ja ismijao da ga je Gatara naklepao onako lijepo u sred grada. Jedno 50 hiljada ljudi opstine Prnjavor, a i mnogi drugi bi mu sigurno cestitali.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Gatarić je stari fer pley sportista ... on nikada neće udariti čovjeka u naočarima :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Nije ono covjek u macarima nego vaska
POSMATRAM VAS

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Obicna...

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Post by Živorad »

KROZ OVU OFANZIVU I NAJEZDU MUDRIJE GLAVONJA IZ BANJ LUKE LATKAŠA I OSTALIJE METREPOLA NAJBOLJO PROĐOŠE UGOSTITELJ KOJI SE NAPEKOŠE MESA I NAOTVARAŠE VINA I RAKIJA
SVAKO VEČE RAZNI LABRADODI DONESOŠE PROFIT BAR NEKOM TUGA DOLAZI VEĆ POSLJE PRVIJE PROSLAVA POBJEDE NAJBOLJOG ZA GRADONAČELNIKA A PRNJAOR POLAKO ĆE DA UGASI SVOJA SVJETLA I KO KOME NA PRELO I KONAK
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
oko_sokolovo
Posts: 89
Joined: 30.07.2009. 10:06

Re:

Post by oko_sokolovo »

KAMIKAZA wrote:Dragojlo je znaci,najebucno, :D
Jeste li culi za novu verziju skracenice SNSD :D Stranka Naseg Seronje Dragojla :smt005
Да отргнемо од заборава!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re:

Post by KAMIKAZA »

KAMIKAZA wrote:OFANZIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!
Ljudi vremena je sve manje ofanziva je u toku ,a meni jos niko ni banku ne ponudi, pa kako cu docekati zimu be krumpira ,sporeta i ogreva ?
Vidi i ciganima daju pare a nama Srbima nista ,u P.M i takva drzava. :D
JES VALA; OPET IDE ZIMA A JA JOS SPORETA;KROMPIRA I DRVA NEMAM :D
Jel imaju ikakvi izbori ove jeseni, da se malo podkozimo ???? :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by vrsta8472 »

POČINJE PROJEKAT "TURSKA I BiH - MOST KULTURA I CIVILIZACIJA"

SARAJEVO, 17. DECEMBRA /SRNA/ - Evropski pokret u BiH sutra na području opštine Prnjavor započinje sa realizacijom projekta "Turska i BiH - most kultura i civilizacija kroz prizmu ekonomske saradnje u kontekstu EU integracija". Cilj projekta je upoznavanje domaće i inostrane javnosti o kapacitetima koje Turska i BiH imaju i mogu imati u izgradnji prijateljskih i partnerskih odnosa između naroda, religija i civilizacija, posebno tzv. "istoka" i "zapada" u modernom svijetu, koji sve više liči na globalno selo u kojem su narodi, države i sistemi upućeni na saradnju jednih sa drugima.

Evropski pokret u BiH saopštio je da je izabrao Prnjavor kao prvo mjesto za realizaciju projekta, radi tradicionalne multi-kulturalnosti i postojanja vjekovne kulture poštivanja i uvažavanja različitosti, što je, osim privrednih kapaciteta, najveći nedovoljno iskorišteni "brend" tog grada.

Projekat će ove i naredne godine biti realizovan u 12 gradova u BiH - šest u Republici Srpskoj i šest u Federaciji BiH.

Ambasador Turske u BiH Ahmet Jildiz, predstavnici Ambasade i poslovnog sektora Turske u BiH sutra će boraviti u opštini Prnjavor gdje će razgovarati sa načelnikom opštine Sinišom Gatarićem i njegovim pomoćnicima.

Nakon toga planiran je razgovor - "Kafa sa predstavnicima svih većih religijskih zajednica opštine Prnjavor",nakon čega je zakazana konferencija za novinare u 11.30 časova u zgradi opštine Prnjavor.

Jildiz i visoka delegacija Turske sastaće se i sa predstavnicima privrednog sektora opštine Prnjavor, da bi nakon radnog ručka obišli gradske znametinosti, poslovne subjekte i ergelu "lipicanera".

Planirano je i održavanje javne diskusije o temi "Turska i BiH - most kultura i civilizacija kroz prizmu ekonomske saradnje u kontekstu EU integracija", u kojoj će uvodničari biti Jildiz i Edhem Pašić iz Ministarstva inostranih poslova BiH.

U saopštenju se navodi da je namjera Evropskog pokreta u BiH da poveže i približi domaće lokalne zajednice, privredne, sportsko-kulturne i druge društvene subjekte sa sličnim takvim iz Turske, koja je jedna od "najzdravijih" svjetskih ekonomija trenutno iz čijeg iskustva BiH može i treba da uči.

Projektom je predviđeno da Evropski pokret organizuje posjetu ambasadora i predstavnika ambasade Turske lokalnim zajednicama, tokom kojih će razgovarati sa (grado)načelnicima i njihovim saradnicima o mogućnostima uspostavljanja saradnje, da bi potom Evropski pokret organizovao dva panela - prvi o temi "Turska i BiH na putu EU integracija” sa osvrtom na to da li Turska i BiH imaju ili nemaju “evropsku perspektivu" i drugi o razvoju ekonomske saradnje domaćih i turskih poslovnih subjekata.

U saopštenju se navodi da je Turska jedan od najvažnijih investora i ekonomskih partnera zemalja regiona, dok je u BiH tek na 11. mjestu po ulaganju i razvijenosti ekonomske saradnje.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by KAMIKAZA »

POČINJE PROJEKAT "TURSKA I BiH - MOST KULTURA I CIVILIZACIJA"

J*bem ti kulturu i civilizaciju ako su na Bosnu i Tursku spale :smt005 svi se bore da idu prema zapadu samo mi hocemo u PM :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by vrsta8472 »

ZA EKONOMSKE PROJEKTE "PRIJATELJIMA" 1,5 MILIJARDI DOLARAPRNJAVOR, 18. DECEMBRA /SRNA/ -

Turska, čija privreda u posljednjih 10 godina bilježi stalni napredak, uložila je u 2012. godini u različite projekte ekonomske podrške razvoju prijateljskih zemalja u svijetu oko 1,5 milijardi dolara, izjavi je danas u Prnjavoru ambasador Turske u BiH Ahmet Jildiz.

Jildiz je rekao da Turska želi da vidi BiH u EU, zbog čega je sa velikim zadovoljstvom prihvatio prijedlog Evropskog pokreta BiH za učešće u projektu "Turska i BiH na putu EU integracija kao most kultura, naroda i civilizacija kroz prizmu ekonomske saradnje".

"Vjerujem u viziju osnivača EU da su principi na kojima je osnovana pravi i najbolji lijek za balkanska pitanja", kaže turski ambasador.

On je naglasio da će turska vlada uvijek razmotriti sve projekte koji su vezani za razvoj ekonomije ili neke druge oblasti života u BiH.

"Sa uspjehom smo obnovili Stari most u Mostaru i Stari most u Konjicu, i nadamo se da ćemo sljedeće godine obnoviti višegradsku ćupriju", kaže Jildiz.

Ambasador Turske je nakon razgovora sa načelnikom opštine Prnjavor Sinišom Gatarićem i njegovim saradnicima izrazio nadu da će u skorijoj budućnosti doći i do bratimljenja Prnjavora sa nekim od gradova u Turskoj.


Predsjednik Evropskog pokreta u BiH Predrag Praštalo rekao je da se kroz ovaj projekat radi na uspostavljanju prijateljstva i saradnje među različitim narodima, civilizacijama i državama.

"Namjera je da uvežemo naše partnerske zajednice sa jednom jakom, prosperitetnom zemljom kakva je Turska i da lokalna zajednica profitira od ovog susreta, ali i svih drugih koje ćemo imati u narednom periodu", kaže Praštalo i napominje da je Prnjavor simbol multikulture, što je svojevrsni brend koji treba promovisati i Turskoj i EU, ali i svim ostalim međunarodnim subjektima.

Načelnik opštine Prnjavor Siniša Gatarić rekao je da je cilj posjete turske delagacije ovoj opštini, prije svega, uspostavljanje privredne saradnje i stvaranje mogućnosti za ulazak zainteresiovanih privrednih subjekata iz Turske na područje Republike Srpske i BiH, a time i Prnjavora.

"To bi omogućilo otvaranje novih radnih mjesta,ali i kvalitetniji i bolji život svih naših građana", rekao je Gatarić.

Delegacija Turske danas je razgovarala i sa predstavnicima vjerskih zajednica i privrednicima opštine Prnjavor.

Ambasador Jildiz učestvovaće i u radu okruglog stola posvećenog uspostavljanju saradnje između BiH i Turske.
И онда као права браћа да се сунетимо, и да од сунета правимо кожне капуте :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by KAMIKAZA »

Eeeee jebes SDS prosli put sa turcima u koaliciju,ovaj put hoce da se bratime,sve je otislo u tri lijepe...... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by murgo »

nemam nista protiv drugich nacija i religija. Samo se pitam koliko novih dzamija ce se napraviti prije nego sto se potpisu bilo kakvi ugovori?
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by ZMIJA »

Najveći srpski grad poslije Beograda je Istambul, sviđalo se to kome ili ne :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked