Ofanziva na Prnjavor!

Pamtim to kao da je bilo danas...
Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Ofanziva na Prnjavor!

Post by Kum_Ruzvelt »

Započelo je ,
Mile će obezbijediti novac za vodovod!
Hoće li se SDS odbraniti?
Šta je sledeće?
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Sta je vanredno sto ce Mile obezbijediti novac? Nije to njegov novac, nego nas novac, samo sto ce naivni prnjavorcani da pomisle kako je Mile super lik i kako voli Prnjavor, te ce njemu dati glas... Logican potez, nije me zacudilo, s obzirom da dolaze izbori. Sto bi rekao jedan moj drug, nista se epohalno ne desava...

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Ma samo da se ne koristi ova kancerogena voda...ofanziva mislis?
Ma evo vec se pocelo sa skupljanjem para za lokalne puteve...idu izbori,idu...
ali ce i proci...i opet ce sve biti po starom...neki ce ostati cistih obraza,vecina NE,narod-stoka ce zaboraviti ko je sta obecavao i ko su "ljudi" koji su nas predstavljali 4 godine,ponovo ce da krpi kraj s krajem,zaposleni ce raditi za minimalne plate,za "rucku od potrosacke korpe",a "oni" ce ponovo da se transformisu i zauzmu mjesta u lokalnim strukturama,dovesce i "neke nove klince" zeljne funkcija i popularnosti,plate su mislim oko 700 plus odbori,nisam siguran???
Ko sto rece Balasevic,SVE JE TO JEFTIN TRIK!!! :x

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Bas me interesuje kakva ce biti danasnja sjednica lokalnog parlamenta, kad se iznese ovaj prijedlog za vodu iz Poveliča :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Cirkus kao i uvijek, i ne samo zbog predloga nego i inace. E bas me raduju ti izbori.... Kad ce to?

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Sds-ovci su krenuli nesto ranije ove godine sa "izgradnjom",tj. bacanjem prasine u oci....ni crveni ne sjede skrstenih ruku...bice zanimljiva predizborna sezona! :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Danas na Trgu ko na modnoj pisti. Žao mi je što nisam imao foto-aparat da ovjekovječim " novu predizbornu konfekciju " lokalnih smarača i uzurpatora. Okupala se i podšišala gospoda, kupili nove pele i konfekcijska odijelca i nabacili " osmjeh proljeća ". Lijepi su mi ... :smt078 , nemogoh više zadržati. :)

Elem, biće zanimljive nove epizode " Mile protiv tranzicije i zdravog razuma " i " SDSimperija uzvraća udarac 28 ".
Prodajem karte za prve redove. Zainteresovani na PP !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: ...

Post by Njegovan »

Franz wrote:Sds-ovci su krenuli nesto ranije ove godine sa "izgradnjom",tj. bacanjem prasine u oci....ni crveni ne sjede skrstenih ruku...bice zanimljiva predizborna sezona! :D
Без пиштоља и обрачуна на улици нема ништ. :lol: :wink:
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

aquarius wrote:Danas na Trgu ko na modnoj pisti. Žao mi je što nisam imao foto-aparat da ovjekovječim " novu predizbornu konfekciju " lokalnih smarača i uzurpatora. Okupala se i podšišala gospoda, kupili nove pele i konfekcijska odijelca i nabacili " osmjeh proljeća ". Lijepi su mi ... :smt078 , nemogoh više zadržati. :)

Elem, biće zanimljive nove epizode " Mile protiv tranzicije i zdravog razuma " i " SDSimperija uzvraća udarac 28 ".
Prodajem karte za prve redove. Zainteresovani na PP !
А какво је то било окупљање?
Image

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

aquarius wrote:Danas na Trgu ko na modnoj pisti. Žao mi je što nisam imao foto-aparat da ovjekovječim " novu predizbornu konfekciju " lokalnih smarača i uzurpatora. Okupala se i podšišala gospoda, kupili nove pele i konfekcijska odijelca i nabacili " osmjeh proljeća ". Lijepi su mi ... :smt078 , nemogoh više zadržati. :)

Elem, biće zanimljive nove epizode " Mile protiv tranzicije i zdravog razuma " i " SDSimperija uzvraća udarac 28 ".
Prodajem karte za prve redove. Zainteresovani na PP !
:lol: Podsisani i podaprani.. :lol: .ipak sljam ostaje sljam!
Mislim da ce se prva epizoda zvati:"Davitelj protiv davitelja"...uuuu...bice tu epizoda ko Santa Barbara...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Mislim da ce se prva epizoda zvati:"Davitelj protiv davitelja"
Samo da neki ludak ne iskoci iz groblja, razgne mantil i istrese ''kobaju'' :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

regeman wrote:
Mislim da ce se prva epizoda zvati:"Davitelj protiv davitelja"
Samo da neki ludak ne iskoci iz groblja, razgne mantil i istrese ''kobaju'' :D
Раскринкаће њих Никола Симић! :D
Живјели!!!

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Ja mislim da je svaki poduhvat vrijedan pažnje i da svako zalaganje za dobrobit zajednice treba pohvaliti! Tim prije kad se radi o kapitalnim investicijama kao što su putavi, vodovod i slično.

Vuk Mrki
Posts: 1
Joined: 31.03.2008. 18:18

Post by Vuk Mrki »

Ljudi, SDS-ovci lazu da se upravljanje ne moze prenijeti na vodovod. Neka navedu po kom je to Zakonu i koji clan Zakona to ne dozvoljava! Boje se oni ako SNSD rijesi pitanje vode u gradu da ce oni izgubiti izbore! :lol: Takodje, SNDS je obezbijedio pare da se Ulica Vuka Karadzica asfaltira konacno, ali Nacelnik ne da dozvolu i projekat za to! :?:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Ofanziva na Prnjavor!

Post by MAXIMUS »

Kum_Ruzvelt wrote: Mile će obezbijediti novac za vodovod!
Pa koliko je podigao samom sebi i saradnicima platu moze sam da izgradi vodovod , da ne dira budzet !!!
Mada ne vjerujem da ce nasi opstinari dozvoliti da takav ,,kajmak,, predje u tudje ruke ...
Taman su skontali sve fazone !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Biće njima po guzici i jednim i drugim kad osvanu dvije nezavisne liste na lokalnim izborima. :wink: :lol:
Džaba im i Vodovod , "presvlačenje asfaltom ", šišanje kestenja ...
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Te dvije nezavisne liste mogu samo da se prodaju nakon izbora skupstinskoj vecini. Relano malo sta se moze pormjeniti na taj nacin. Vrijedi pokusati i jedva cekam da vidim te liste i "nezavisne" kandidate :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

UUUUU....STA PRICAS TI "politicaru",A KOME SE VI PRODAJETE...TVOJ SEF I OSTALI DUPEUVLAKACI?
I MENE ZANIMA KO CE BITI NA TIM LISTAMA,AL VJERUJEM DA CE BITI VECINA LJUDI IZ STAROG SNSD-a,A NE OVA BRUKA OD KOMUNJARA STO JE OSTALA...
MADA JE LICEMJERNO OD SVIH TIH BUDUCIH POSLANIKA OPET LAGATI NARODU I OBECAVATI BOLJE SUTRA,KO CE POSLIJE SVEGA IKOME VJEROVATI...VISE SE NE MOZE NIKOME VJEROVATI,ZAR NE!
OVO SADA JE POSTALO CISTO BORBA ZA POSAO OD 4 GODINE SA FENOMENALNOM PLATOM ZA KOJU TREBAS DA SE POJAVIS U SKUPSTINI PONEKAD!I TO JE TO!
PLATA SVAKI MJESEC IDE A TI NE RADIS NISTA...I TAKO 4 GODINE....JOJ SAMO DA MI NEKO POCNE PAMETOVATI O BOLJEM SUTRA SA NJIM U VLASTI...UUUU...

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Alo ljudi, od vodovoda nema nista, sve je to palamudenje. To je prica za malu djecu, oce Kalabic i Vrhovac da jos malo napune depove, moraju malo im je ovo do sada.
POSMATRAM VAS

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ja...sve vi znate. :roll:

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Načelinče nemoj biti tužan, doće SDS ponovo na vlas jednog dana :D
PS: Do daljnjega ostajemo prijatelji, u čekanju boljih dana!
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Vidi, vidi Repko? Nemoj se radujete mnogo... Da ne bi bilo kukanja... 8) :wink:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Razmišljam da se učlanim u sve stranke tako da sam uvjek na dobitku !!!
Ili ih ima već što su provalili fazon davnih dana !??! :roll:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Sheki wrote:Vidi, vidi Repko? Nemoj se radujete mnogo... Da ne bi bilo kukanja... 8) :wink:
Sad sam i ja skontao da je ispalo kao da sam SDS-ovac lol :D

Nisam, trenutno nema stranke koja bi prihvatila moje metode a ove sve sto postoje su mi nekako previse politicke :D
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

Vuk Mrki wrote:Ljudi, SDS-ovci lazu da se upravljanje ne moze prenijeti na vodovod. Neka navedu po kom je to Zakonu i koji clan Zakona to ne dozvoljava! Boje se oni ako SNSD rijesi pitanje vode u gradu da ce oni izgubiti izbore! :lol: Takodje, SNDS je obezbijedio pare da se Ulica Vuka Karadzica asfaltira konacno, ali Nacelnik ne da dozvolu i projekat za to! :?:
:shock: Od kada to??? to cujem prvi put da imaju pare za najbolju ulicu u gradu,je li mislis imaju pare za asfalt , a nemaju za kanalizaciju i ostale pratece radove koji cijelo vrijeme koce zavrsavanje ulice,dok ne vidim asfaltiranu moju(nasu) ulicu ne vjerujem ti,a ako se vec radi neka se uradi bar jednom nesto po projektu i propisima,bar smo to zasluzili nakon ovoliko cekanja da imamo normalnu ulicu. Znam da na inicijativu stanara doticne ulice doslo do zakljuka da se projekat vec duze vrijeme ne moze uci u trag,tj zagubio se,to se saznalo prije par godina i ljudi digli ruke od uzaludnog posla koji se nije zavrsio na jednom pokusaju.

Locked