Ćorlukin spomenik ustašama u Derventi

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Kivi, nemoj po sebi :wink:

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ananasmijana wrote:Bilo bi najbolje tamo organizirati okupljanje forumasa. Mjesto kao stvoreno za dobar dernek!
od mene bombe, komada sanduk, plasticni eksploziv, kilograma 2, i zolje, komada 6 :D ostali nek se pobrinu za hranu i pice, a muzikom ja castim, uz kolekciju najrodjenije cetnicke pjesme sa prizvucima rodnog raja i lelekom ekipe sa modrana iz kamiona u plamenu
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Hunter wrote:prodajem 5 trotila sa svom opremom za aktiviranje, cijena povoljna, ili dajem u dobrotvorne svrhe :D
I sad reci da narod nije izvlačio eksploziv iz rata :lol: :lol: :lol:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Hunter wrote:
ananasmijana wrote:Bilo bi najbolje tamo organizirati okupljanje forumasa. Mjesto kao stvoreno za dobar dernek!
od mene bombe, komada sanduk, plasticni eksploziv, kilograma 2, i zolje, komada 6 :D ostali nek se pobrinu za hranu i pice, a muzikom ja castim, uz kolekciju najrodjenije cetnicke pjesme sa prizvucima rodnog raja i lelekom ekipe sa modrana iz kamiona u plamenu
hUNT,jel nisi tuzio sfor da je sve odnio.Aj PoZz :P :wink: :wink:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

seha wrote:Njego,mladi djecace iz Sarajeva!Nisam se ja zeznuo,nego ti ne kontas procitane recenice.To gdje ti zivis je samo jedna od grupa kojie sam vec naveo...vraticu ja tebe u Sarajevo,tamo je tebi mjesto...pa ces onda otvoriti MEHANU na Bascarsiji!!! :wink:
Samo mu reci seha nema on pojma!Prica tu o nekoj Republici Srpskoj,a svi znamo da ta republika samo pola od onog sto je nase!
Prava istina je Bosna i Hercegovina,cijela i nedjeljiva,prava Srpska republika Bosna i Hercegovina! :lol: :P :wink:

User avatar
Noyes
Posts: 135
Joined: 24.07.2008. 20:13
Location: Teslić

Post by Noyes »

che wrote: Samo mu reci seha nema on pojma!Prica tu o nekoj Republici Srpskoj,a svi znamo da ta republika samo pola od onog sto je nase!
Prava istina je Bosna i Hercegovina,cijela i nedjeljiva,prava Srpska republika Bosna i Hercegovina! :lol: :P :wink:
Што би рекао Јосип Пејаковић: "Ђе ти је то?!!!" :lol: :lol:
"Заувијек остати дијете!!!"

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

che wrote:
seha wrote:Njego,mladi djecace iz Sarajeva!Nisam se ja zeznuo,nego ti ne kontas procitane recenice.To gdje ti zivis je samo jedna od grupa kojie sam vec naveo...vraticu ja tebe u Sarajevo,tamo je tebi mjesto...pa ces onda otvoriti MEHANU na Bascarsiji!!! :wink:
Samo mu reci seha nema on pojma!Prica tu o nekoj Republici Srpskoj,a svi znamo da ta republika samo pola od onog sto je nase!
Prava istina je Bosna i Hercegovina,cijela i nedjeljiva,prava Srpska republika Bosna i Hercegovina! :lol: :P :wink:
Брате, требамо бити задовољни овим својим дијелом и на крају постићи највећи циљ. Одцјепљење из наметнуте БиХ. :wink:
Image

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

che wrote:
Hunter wrote:
ananasmijana wrote:Bilo bi najbolje tamo organizirati okupljanje forumasa. Mjesto kao stvoreno za dobar dernek!
od mene bombe, komada sanduk, plasticni eksploziv, kilograma 2, i zolje, komada 6 :D ostali nek se pobrinu za hranu i pice, a muzikom ja castim, uz kolekciju najrodjenije cetnicke pjesme sa prizvucima rodnog raja i lelekom ekipe sa modrana iz kamiona u plamenu
hUNT,jel nisi tuzio sfor da je sve odnio.Aj PoZz :P :wink: :wink:
Cuti, procitace to neko, nego, uvijek se nesto moze provuci ispod tezge :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

TO USTASKO SMECE CE KAD TAD BITI SRAVNJENO SA ZEMLJOM.

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 04:30, edited 1 time in total.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

А какво је? И зашто је урађено у било каквом облику слова У?
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ma nije to sto mislite, oni su htjeli da napisu cirilicom S i nije im bas uspjelo, inace bi oni napisali 4 s , da su imali materijala, zajebala ih globalna kriza.... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Kažem ti ja Vedrane ne čitaj Nezavisne
>>>---------------------->>>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Не читам Независне јер су пишу латиницу!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

A Glas je nešto drugačiji, ima tamo u Medijima pročitaj moj post o tome
>>>---------------------->>>

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

U pravu je Ćiro,potpuno se slažem...ali da bi se to postiglo,Srbi,Bošnjaci i Hrvati bi morali da žive u zasebnim državama.Tek onda se neće gledati ko je ko.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nisu mi jasni ovakvi kao Ciro i co. Doduse Ciro je paljevina, nije matorom zamjeriti. Nisu mi jasni likovi kojima odgovra multietnicka BiH a nije im odgovarala ista takva SFRJ.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Па треба некоме када испуца сва свјетска "ратна жаришта" да има кеца из рукава, БиХ.

Да велике силе то хоће, прекосутра може код нас почети грађански рат.

Како немамо оружја, ратовали би као у средњем вијеку...коњи, стријеле и врело уље :D

А клали би се међусобно - зубима :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Sumnjam da im vise bilo sta znaci BiH. Dovoljno im je muka zadalo 90ih. A sto se tice rata, ne sumnjam. vecinu ljudi, posebno na ovom forumu i dalje interesuju partizani i cetnici, ustase i komunjare, izdajice i budale.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Реге, ако почне рат ти и ја имам да будемо на првим линијама и да браним Србство.

Чим се ови овлико бусају у прса са Србством, и "осталим" националним девијацијама нема од њих ништа :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

еге, ако почне рат ти и ја имам да будемо на првим линијама и да браним Србство.
Jos samo da nadjemo sa kim cemo ratovati, da uvezemo neko pleme africko? Postaje malo dosadno na ovim prostorima, nece ljudi vise ni da ratuju, samo biznis jure. Eh kako se nekad lijepo ratovalo :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

[quote="regeman"]BiH.

:roll: sta je to?
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Па то ти је ријеч оно као, ЈА БИХ ЈЕО :lol:
Image

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Ili, JA BIH J**O! :lol:
>>>---------------------->>>

Locked