Rasprava Sheki - Vrsta II (nova i poboljsana)

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Argumente? Sa tobom? Kad sam ovo procitao? Ma nema te nigdje, ne postojis, prasina si... Jebote, ne mogu sebi doci kakav si ti jadnik!!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

vrsta8472 wrote:
Hirurg wrote:
Imam bas par dobrih prijatelja sa kojima sa odrastao.
sta rece i osta ziv!!!


ljudi ja znam da ovo nije istina :lol: :lol: :lol:
Eto ja znam da jeste. Pitaj Danija, Miru, Seku, Gruju, Micu, Olega, Mariju, Luku, Davora, Dadu, Vladu pa da vidim sta ce oni reci. Ima ih jos ali za njih mogu reci da su mi prijatelji.

Ajd nabroji ti te ljude koji te smatraju za prijetlja?
lik vlado ako je tebi prijatelj onda je i braco petresin,covjek ima 40 i kusur godina i vedranov pajdo hahaha,o tom koliko te miro voli necemo!!kumove si nabrojao ajd oni te mozda i vole prikoliko!!!a ovo ostalo...ne znam ljude...a to dal si odrastao sa grujom bas i ne znam nesto...jer nije tip koji bi se druzio sa paqpcima poput tebe...ja nemam sta da imenujem likove...nisam toliko glup...komsiluk se ne racuna u drugarstvo koliko ja znam! ali ti to samo i imas

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hirurg wrote:ukrao kameru....hahahah sutra vracam liku kameru koja ne radi i koja mi je spalial sve usb na kucistu!!!tako da nemas sta da seres o tom jadnice!!a sto se tice cd ova?kako mislis prazne?hahaha pojasni malo kad si toliko upucen


a sto se tice umnjaka boli me ***** sto si ga izvadio...koliko maraka si namjestio?ajde ne seri vedrane pametniej ti ej odvadi malo
Zasto je nisi vratio? Ako vec ne radi??? Sada je mozes ti pokvariti. Za CD-ove ti kazem jer si me molio da izbrisem ono sa galerije sto je napisao ne sjecam se ko. Rekao si mi kako te je ukopao. Tek sam poceo ima jos.

Hoces da kazes da ti nisam na servis nosio sve i jedan racunar iz ulice? Haaa? Pedja Pedja.

Znam da te boli q za moje umnjake kao i mene za tvoje :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

jadnice moj na osnovu gluposti sa galerije ti donosis odluke o kojim pojma nemas,i nemoj da seres da sam te molio nesto!!! nastavi dalje da cujem sta imas jos reci...znaju ovde svi ko laze od nas dvojice :wink: nastavi dalje slobodno,vidi se da si kalabicev covjek :lol: :lol: :lol: od rijeci ko i on ;)

a sad cu nazvati gruju pa cu pitati jel on reko da sam ukrao kameru pa cemo da vidimo :wink: nije frka vidjecemo ko ce se zacrveniti vise! mislis da sam spao toliko nisko,nisam nego de ti sebi pusti liturgiju i uzivaj

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hirurg wrote: lik vlado ako je tebi prijatelj onda je i braco petresin,covjek ima 40 i kusur godina i vedranov pajdo hahaha,o tom koliko te miro voli necemo!!kumove si nabrojao ajd oni te mozda i vole prikoliko!!!a ovo ostalo...ne znam ljude...a to dal si odrastao sa grujom bas i ne znam nesto...jer nije tip koji bi se druzio sa paqpcima poput tebe...ja nemam sta da imenujem likove...nisam toliko glup...komsiluk se ne racuna u drugarstvo koliko ja znam! ali ti to samo i imas
To su ljudi koje smatram za prijatelje. Ima ih jos. Za Miru ti mogu reci, da mi treba kojim slucajem krv on bi mi prvi dao. Sa Grujom se druzim od kada znam za sebe. Mozes slobodno da ga pitas. Ti nemas koga da nabrojis jer ih nemas. Znam da je zalosno ali si sam kriv zbog tih stvari.

Odoh malo prosetati sa kumom. Ocekujem odgovore dok se vratim :arrow:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ja ih nemam?ma da znas ti sve...da znam i sa grujom si odrastao al malo sutra hahahah...miro bi ti dao malj u glavu uvjek...vedrane malo ja njega bolje znam od tebe...mislis ako si sa nekim u ulici da si odmah extra sa njim,zajebo si se jadnice...a sad nemoj da seres o setnji

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Miro bi svima dao krvi jer je takav covjek, mada dalje necu, a i bolje je. :lol:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ti si bolesnik i lazov da sam sebe ne mozes skontas,al ajd ;) nego zaboravio si nabrojis neke jos likove koji su ti prijatelji hahahahaah :lol: :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nije dobro, nije dobro ,nije dobrooooooo !!! :(
DALEKO STE OTISLI ;POCELI STE DA ME ZABRINJAVATE !!!! :? ODOH SA FORUMA NA PAR DANA DA NE BUDEM SVJEDOK OVIH NEMILIH DOGADJAJA !!!
:(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

kamikaza ko sad ovde nevalja :lol: :lol: :lol:

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ipak je na kraju opet taj sto sve dovede u red i sredi stvari Vedran.Ovo je super sto si prebacio tu raspravu ovdje i sad se kresite koliko vam god volja!
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ma nemoj? Vedran dobrica jel da? Pa jesi citao ovo gore iznad? Zar nije malo govnavo ovo sto on pise? Mislim stvarno... Mislim, samo ti njemu paksu lizi, nije frka... 8)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sheki, jos uvijek nisi odgovorio na one moje argumente tj cinjenice. Cekam...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Nacekaces se. Ja sa tobom vise nikako ne razgovaram, a posebno ne argumentovano. Mislim, kako sa takvim govnetom da razgovaram ljudski? Nije moguce. Zao mi je, ali ovim sto si iznad pisao si pokazao kako si covjek mizernog karaktera, a ja sa takvima zelim sto manje da razgovaram na bilo koji nacin... Uzivi se ti i dalje u ulogu politicara i covjeka koji spasava Prnjavor, umisli si kako policija skoro stoji u stavu mirno kad ti prodjes, umisljaj si jos koji put da si umro pa se vratio, usput vidio tunel i svjetlo na kraju tunela, i tako dalje i tako dalje... Ne zelim djeci da unistavam snove... A ti si na psihickom nivou djeteta od 10 godina...

I uzgred, ne odredjujes ti sta su cinjenice. Tesko da ima i jedna cinjenica u tvojim postovima, mozda se koja potkrade.

Pozdravcic

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Dobro Sheki. Vidim da je TO TO. :D

Bas interesantna tema. Nadam se da Nicky i 'irurg nece odustati kao ti pa da ovo ne ode u "zaborav" 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Kad ces opet umrijeti? Da dodjem gledati? Mozes ti to vise puta ili?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kada? Iskreno ne znam.

A hocu li vise puta? I to opet ne znam. Znas ko odlucuje o tome, ja ne :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Pa mozes ti to. Tebi se to desava. Pusticemo pcele na tebe dole na okupljanju pa cemo gledati kako umires, ozivljavas, ovo ono...

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Koji ste vi idioti svi redom pocev od Vedrana pa nadalje sjebali ste ovaj forum da sve vise i vise ljudi gubi volju da posjecuje ove stranice ne postoji ni jedna tema u kojoj se bar neki od vas ne prepire zbog nekakvih lupetanja !!!!

A matere mi svi ste isti schupci ne razumijem zasto se stalno prepirete??
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Aha, da! Jeste, u pravu si! Svi smo mi shupci! Jedino sto kafanu ne spamujemo a? I cestitke sam poceo sa tim opterecivati a to ti je najteze?

MRSH !!

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

U kafanu ne zalazim tako da ne znam sta se tamo desava jel mrzim ove novopecene nacionaliste a ni cestitke mada vama mogu da cestitam
svaka vam cast glavni ste nema sta carevi ste :smt026
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

seno,nismo ti mi krivi sto si odma ujutru nervozna
krivca trazi negjde drugo :lol: :lol:

User avatar
nout
Posts: 180
Joined: 21.01.2005. 21:57

Post by nout »

Ima jedna dobra stvar, ide ovako:

I can’t stand the people after me
Don’t want anymore jealousy
They pretend to be my friend
They say this for ever
Al they set to give their hand
Any brand new commer

Ahaaa! They wanna put me down
Ahaaa! They let me hit the ground

Someone said that I like gamble
Mister, I don'’t wanna [***]
Controversy in my head
They don'’t seem to understand
I can'’t feel my [***]
Don'’t have time for paddy man

Ahaaa! Somebody set me free
Ahaaa! I'’m tired of your sympathy
Ahaaa! Jealousy!

Don'’t tell me I'’m weaping out for you
Seem to me that your around or two
I don'’t wanna argue look
You think I'’m out my head
I guess I should thank you look
For the moment, I feel bad

Ahaa! You Wanna put me down
Ahaa! [***]

You tell me that that I had my time
Left the golden ages behind
I am ready to take it easy
Even if your talking vain
I don'’t wanna hear you baby
Bang bang here I come again

Ahaaa! Somebody set me free
Ahaaa! I'’m tired of your sympathy

Ahaaa! Jealousy!

Let’’s make a brand new start
Open up your mind
Get rid of some of this this jealousy
It’’s [***] in me
For al this jealousy!

Somebody help me!
Somebody! Somebody! Somebody!
Stop this jealousy!
Ahaaa! Jealousy!


A ovo nije Now Playing...? Uh, sorry.
Pleased to meet you, hope you guess my name
But what's puzzling you is the nature of my game...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ebiga, dobro je, ali nije bas jasno. S obzirom da neki brkaju Z i Y, bice problema oko prevoda... :wink: Ali dobro ovo, svidja mi se...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ajd ti vedrane izdrkaj jednom,vidim ja da si nervozan...j ebeno je biti i zivjeti popovski rezim ;) evo ja i sheki cemo ti platiti neku kurvu da se dobro izivis na njoj.


p.s.



prodji me se pametnije ti je,nisam ja mister x

Locked