Predsjednicki izbori u Srbiji.

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

regeman wrote:
Drekavac wrote:Jadan onaj koji vjeruje laznim obecanjima Tadica...... kakva evropa kakvi bakraci...
od toga nema nista, a kao da nam to nesto dobro i donosi..........ZAO MI JE SRBIJE...
Meni je zao tebe, ali mlad si ima vremena.
hvala ti, ali nemoras me zaliti, ziv sam jos, doci ce za 4 godine drugi izbori, a dobar procenat Nikolicevih rezultata, dokazuje da se treba i dalje boriti protiv korupcije.
I ako bog da, jednog dana ce biti Srbija opet srpska... :wink:
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Bio bi prvo red da ocistite korupciju u svom dvoristu pa onda da krenete po Srbiji.
Radikali nisu nikakvo dobro donijeli Srbiji, od 93e pa do 99e.
Par ekonomskih kolapsa, gubitak Krajine, Kosova, bombardovanje.
Te bitke nisu izgubili Djindjic i Tadic, niti Ceda Jovanovic , vec RADIKALI.

Ne znam na osnovu cega su radikali simbol Srpstva a ne demokrate?Po kom to Srbomjeru?Onom koje su oni u Zemunu izmislili?

Kosovo je 99e izgubljeno i da je ovdje bilo ko pobijedio, to nema veze sa Srbijom, to je vec davno receno u EU, samo su nas i Tadic i Nikolic tovarili.
Poenta je u tome, hoce li ljudi bolji zivot ili losiji, posto Kosova odavno nema.A taj zivot zavisi od Evrope, koja sa Radikalima nece.

Kamikazine, Salcanove i Seljakove postove ne boh komentarisao.Najlakse je srati iz inostranstva.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

JA SE NESTO NE SJECAM DA JE I JEDAN RADIKAL STAVIO SVOJ POTPIS NA BILO KOJU IZDAJNICKU POVELJU ILI DOGOVOR; DA POJASNIM; NISAM RADIKAL ALI DO DANAS ONI NISU IZDALI NISTA; MOZDA SU MOGLI DA UCINU VISE NEGO STO JESU ;ALI NISU IZDALI NI KRAJINU ;NI RS; NI KOSOVO !!!
BITI RADIKAL NE ZNACI AUTOMATSKI BITI I KOLJAC; MADA JE DANAS NAJ LAKSE UPERITI PRST U NEKOG I RECI ON JE TAJ ;TO JE RADIKAL ; A VI ZNATE STA SU ONI BILI U DRUGOM SVJETSKOM RATU ILI BILO KAD I BILO GDJE ;NA SRECU VI STE MLADI ;MADA NECE PROCI PUNO VREMENA ;PA CETE SVI USKORO DA VIDITE KAKO SE TRGUJE; MADA CE TADA BITI KASNO ZA KAJANJE !!!
VAS MLADE JE TESKO SLUSATI O TOM UKIDANJU VIZA ; SNOVIMA O ZAPADU; CISTO DA NE POVJERUJES DA STE ISLI U SKOLU; ZAR VI MISLITE DA SE NA ZAPADU PARE DJELE ONAKO; DA SAMO VAS CEKAJU DA IH PROSVJETLITE; NEMAJU ONI DOVOLJNO SVOJIH PA SAMO VAS SANJAJU; A U NJEMACKOJ KOJU VI SANJATE MILIONI SKOLOVANIH SJEDE NA BIROU; SPREMNI SU DA RADE I KAO CISTACI AL NEMA ; KOD NJIH SVAKE GODINE SKORO JEDNA TRECINA DJECE NE DOBIJE MJESTO ZA AUSBIELDUNG; STO ZNACI DA ONI IMAJU SVAKE GODINE VISE UCENIKA NEGO STO IH MOGU USMJERITI; AL VI CETE IM POMOCI; PA NIJE OVO 1950 ;TAD SU TREBALI RADNIKE SA STRANE ; JER SU NJIHOVI SKORO SVAKI DRUGI SPOSOBNI COVJEK IZGINULI U RATU; DANAS SE SVE PROMJENILO; I KO KAZE DA SAM JA U INOSTRANSTVU :D IMAM VIZU ONAKO IZ LUKSUZA; NISAM ZNAO DA CE SE NEKAD MOCI DOBITI IZDAJOM PA SAM SE POTRUDIO NA DRUGI NACIN !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Jeste,nisu stavili nikakv potpis ali su omogućili skupštinsku većinu onima koji su potpisivali(mnogo si mi ti naivan:)),to je onaj period,trebalo bi da se sećaš,radi se o izvesnom "Crvenom Vojvodi".
A ako pričaš o upiranju prsta,seti se molim te izjava o "stranim plaćenicima i domaćim izdajnicima",
izjave Nikolića o pripadnosti ustaškom pokretu njegovog protivkandidata,o Čedi narkomanu...i tako dalje.A to za vize,ne znam da li znaš ali tokom 90-tih ok pola miliona školovanih ljudi je napustilo Srbiju,snašli se za vize,a sve što su prodali je možda stan ili vikendicu,tako da je više glupo to što Tadića vezuješ za trgovinu Kosovom,nego prelistaj stare novine,pa vidi kada su se srpska vojska i institucije povukle sa KIM:)
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

JA SE NESTO NE SJECAM DA JE I JEDAN RADIKAL STAVIO SVOJ POTPIS NA BILO KOJU IZDAJNICKU POVELJU ILI DOGOVOR
Алцхајмер, Ками ?!

Па радикали су били у Влади Србије `99. и имали потпредсјеника Владе кад је потписан Кумановски споразум ! То ти је исто ко` да су га и потписали, јер се нешто не сјећам да су из протеста иступили из исте. :roll:

Тадића никако не подржавам, али морам признати да је у свом овом мелу " нужно зло ".

Генерално, највише ми у свој овој рашомонијади она .ичкетина Коштуњава иде на ....
Каква сиса, мајко мила... !!!
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

regeman wrote:Bio bi prvo red da ocistite korupciju u svom dvoristu pa onda da krenete po Srbiji.
Radikali nisu nikakvo dobro donijeli Srbiji, od 93e pa do 99e.
Par ekonomskih kolapsa, gubitak Krajine, Kosova, bombardovanje.
Te bitke nisu izgubili Djindjic i Tadic, niti Ceda Jovanovic , vec RADIKALI.

Ne znam na osnovu cega su radikali simbol Srpstva a ne demokrate?Po kom to Srbomjeru?Onom koje su oni u Zemunu izmislili?

Kosovo je 99e izgubljeno i da je ovdje bilo ko pobijedio, to nema veze sa Srbijom, to je vec davno receno u EU, samo su nas i Tadic i Nikolic tovarili.
Poenta je u tome, hoce li ljudi bolji zivot ili losiji, posto Kosova odavno nema.A taj zivot zavisi od Evrope, koja sa Radikalima nece.

Kamikazine, Salcanove i Seljakove postove ne boh komentarisao.Najlakse je srati iz inostranstva.



Image
IMAS GA PRAVO :D
Last edited by salcn on 05.02.2008. 19:50, edited 3 times in total.
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

salcn wrote:
regeman wrote:Bio bi prvo red da ocistite korupciju u svom dvoristu pa onda da krenete po Srbiji.
Radikali nisu nikakvo dobro donijeli Srbiji, od 93e pa do 99e.
Par ekonomskih kolapsa, gubitak Krajine, Kosova, bombardovanje.
Te bitke nisu izgubili Djindjic i Tadic, niti Ceda Jovanovic , vec RADIKALI.

Ne znam na osnovu cega su radikali simbol Srpstva a ne demokrate?Po kom to Srbomjeru?Onom koje su oni u Zemunu izmislili?

Kosovo je 99e izgubljeno i da je ovdje bilo ko pobijedio, to nema veze sa Srbijom, to je vec davno receno u EU, samo su nas i Tadic i Nikolic tovarili.
Poenta je u tome, hoce li ljudi bolji zivot ili losiji, posto Kosova odavno nema.A taj zivot zavisi od Evrope, koja sa Radikalima nece.

Kamikazine, Salcanove i Seljakove postove ne boh komentarisao.Najlakse je srati iz inostranstva.

Image
IMAS GA PRAVO :D
Јес ми овај човјек познат. :D Али не могу се сјетити одакле га знам. 8)
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Njegovu ce sliku svi imati u svojim kucama :smt005 :smt005 :smt005

Rege ce sebi kupiti dvije :D jer je protivnik radikala a inace bih dobio dzabe :D
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

salcn wrote:Njegovu ce sliku svi imati u svojim kucama :smt005 :smt005 :smt005

Rege ce sebi kupiti dvije :D jer je protivnik radikala a inace bih dobio dzabe :D
Шта мислиш да ми на вријеме отворимо штанда са продајом? Ја и ти у компанији? :wink:
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

KASNO ; ZAKASNILI STE ;ENO REGE ZAUZEO STAND KOD HOTELA; PRODAJE SAMO SESELJOVE I NIKOLICEVE SLIKE !!! :lol: :wink: Ma rege je u nekim stvarima i u pravu, ali mi SRBI ,i sa one i sa ove strane ,gradimo svu svoju buducnost na kurvama koje bi nas prodale za vrecu kanadskog bjelog pasulja. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

regeman wrote:Bio bi prvo red da ocistite korupciju u svom dvoristu pa onda da krenete po Srbiji.
Radikali nisu nikakvo dobro donijeli Srbiji, od 93e pa do 99e.
Par ekonomskih kolapsa, gubitak Krajine, Kosova, bombardovanje.
Te bitke nisu izgubili Djindjic i Tadic, niti Ceda Jovanovic , vec RADIKALI.

Ne znam na osnovu cega su radikali simbol Srpstva a ne demokrate?Po kom to Srbomjeru?Onom koje su oni u Zemunu izmislili?

Kosovo je 99e izgubljeno i da je ovdje bilo ko pobijedio, to nema veze sa Srbijom, to je vec davno receno u EU, samo su nas i Tadic i Nikolic tovarili.
Poenta je u tome, hoce li ljudi bolji zivot ili losiji, posto Kosova odavno nema.A taj zivot zavisi od Evrope, koja sa Radikalima nece.

Kamikazine, Salcanove i Seljakove postove ne boh komentarisao.Najlakse je srati iz inostranstva.
Pod broj 1, ta cuvena "evropska unija", morala bih da prihvati i jednog i drugog Kandidata Predsednickih Izbora.
A pod 2, nije to sto su radikali simboli Srpstva, nego sto su demokrati protiv svega sto je srpsko, jer su, placeni veoma dobro sa strane SAD i EU.
Pod 3, da je to tako, videcemo uskoro, jer ce na svu nasu zalost otici Kosovo, i to bez imalo odbrane sa strane DS-a.
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Radikali su umrli kada je Seselju oduzeta titula vojvode od tada su komunisti.....Laju na mjesec a znaju da to njihovo nista promijeniti nece....
Interesuje me samo kako ljudi koji vec zive u tudjim zemljama mogu biti radikalno orijentisani jer svaki stranac se jako buni kada cuje nesto iole radikalno od drzavljana zemlje u kojoj zivi. Malo mi je to nelogicno.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Cipiripi radikal se radja ,odgaja , zivi ,i kao takav i umire, to dal neko zivi tu il tamo nema puno veze, ako je ucen od roditelja tako , takav ce i biti, i jos nesto pravi radikal se ne ljuti na recimo svabe kad pljuju strance, znam iz iskustva . :wink:I JOS JEDNOM JA NISAM RADIKAL !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Cipiripi wrote:Radikali su umrli kada je Seselju oduzeta titula vojvode od tada su komunisti.....Laju na mjesec a znaju da to njihovo nista promijeniti nece....
Interesuje me samo kako ljudi koji vec zive u tudjim zemljama mogu biti radikalno orijentisani jer svaki stranac se jako buni kada cuje nesto iole radikalno od drzavljana zemlje u kojoj zivi. Malo mi je to nelogicno.
Udri po njemu Cipiripi! :lol: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

JA SE NESTO NE SJECAM DA JE I JEDAN RADIKAL STAVIO SVOJ POTPIS NA BILO KOJU IZDAJNICKU POVELJU ILI DOGOVOR; DA POJASNIM; NISAM RADIKAL ALI DO DANAS ONI NISU IZDALI NISTA; MOZDA SU MOGLI DA UCINU VISE NEGO STO JESU ;ALI NISU IZDALI NI KRAJINU ;NI RS; NI KOSOVO !!!
Ne mogu da vjerujem kakvo kratko pamcenje imas :shock: .Srami se svih onih Srba koji su zbog njihove gluposti izbjegli i iz Krajine i sa Kosova.Aqua ti je dao pojasnjenje.
VAS MLADE JE TESKO SLUSATI O TOM UKIDANJU VIZA ; SNOVIMA O ZAPADU; CISTO DA NE POVJERUJES DA STE ISLI U SKOLU; ZAR VI MISLITE DA SE NA ZAPADU PARE DJELE ONAKO;
Zar ti stvarno mislis da ljudi zele vize da bi isli na zapad da im neko dijeli pare?Ljudi hoce posao u svojoj drzavi, a masovno iseljavanje i trazenje viza je bilo od 92 do 99e pod SPSom i SRSom.Tad je 200.000 skolovanih pobjeglo zbog izolacije zemlje.Slabo baratate pojmovima.Radikali su bili ucesnici u vlasti 93e kad je bila najveca, nakon Bolivije, inflacija u svijetu ikada, pa 99e kad je dinar naspram marke sa 1=3 otisao za pola godine na 1-30.
Brkas pojmove, ovde se o vizama prica u neku drugu svrhu.

Ne bih imao nista protiv radikala da su radili u korist Srba.Malo vise razuma, manje emocija. :wink:
Pod broj 1, ta cuvena "evropska unija", morala bih da prihvati i jednog i drugog Kandidata Predsednickih Izbora.
Prihvatila bi ga, samo pazi, vise Srbija nije izvan politickih i ekonomskih tokova kao 90ih.Dolaskom Nikolica, odose investicije, dinar pada, banke dizu kamate a onda bi i radikali i demonkrate vracali m,nogo vece rate.Kriza,a?
A pod 2, nije to sto su radikali simboli Srpstva, nego sto su demokrati protiv svega sto je srpsko, jer su, placeni veoma dobro sa strane SAD i EU.
Auu, ajd mi nadji samo jedan parametar po kome su radikali veci Srbi od demokrata.?I po kome su ovi placenici?.Pa to je vama vas vojvoda iz Haga nabio na mozak da su svi osim njega placenici, a vi ga slusate.
Pazi, ja nisam neki fan Tadica, od ubistva Djindjica, DS se priklonio previse Kostunici, ali od Tome i bilo koga iz radikala , po Srbe je svako ziv bolji,
jer ce na svu nasu zalost otici Kosovo, i to bez imalo odbrane sa strane DS-a.
A DS se kao pita u vezi Kosova?Ko i radikale.
A kako bi ga radikali obranili?Znas li koja je glavna stavka bila Tomi u vezi Kosova da je kojim slucajem postao predsjednik?BLOKADA.
Ekonomska i svaka druga.To mi vise lici na tjeranje Kosova sa sve Srbima dole, nego na obranu.
Ovako, pobjedom Tadica, mnoge zemlje nece priznati nezavisnost, a i diplomatksa borba ce se nastaviti.Da jeToma dobio, toga ne bi bilo.Odmah bi ih svi priznali.
Kad moze Izrael pa i Kina da se krve oko teritorija 50godina moze i Srbija, naravno, bez onih koji su ga izgubili-SMRADikala.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

NECU PUNO AL MORAM RECI INFLACIJU IMAJU I ZAPADNE ZEMLJE IAKO NEMAJU RAT; SAMO JE VJESTO PRIKRIVAJU; A DIPLOMATSKI SE NEMOZE ODBRANITI NI PECENO PRASE NA STOLU OD PROZDRLJIVACA :D VIDIM DA NE SLUSAS ZAPADNE VJESTI; GLAVNI RAZLOG STO NEKI HOCE DA PRIZNAJU KOSOVO JE TAJ STO AKO IM NE DAJU SAMOSTALNOST SIPTARI PRIJETE SA NOVIM RATOM; ALI ETO TI I TO SMATRAS DEMOKRATSKIM SREDSTVOM ZAPADA; DA SU SRBI ODGOVORILI ISTOM MJEROM ONDA BI SE ISLO NA POSTOVANJE MEDJUNARODNOG PRAVA I KOSOVO NIKAD NEBI BILO SAMOSTALNO; NA ZALOST I OVAJ PUT CE SE POKAZATI DA JE GLAVNO MEDJUNARODNO PRAVO NA KOME SE GRADI SVJETSKI POREDAK I MIR; RAZLICITO ZA SRBE U ODNOSU NA SVE DRUGE NARODE NA SVJETU !!! :? ZAO MI JE STO NEMA SMAJL KOJI PLJUJE PA CU PRIMJENUTI OVAJ !! :smt078 SE*EM IM SE NA NJIHOVO MEDJUNARODNO PRAVO !!!! :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Bas tako..
Elem, slusam sinoc na njemackoj tv politickog analiticara koji "pojasnjuje situaciju u Srbiji, Kosovu"...
i za izbore rece kako se Evropa raduje Tadicevoj pobjedi, ali da to ne mora nista da znaci- da ce ostati "prijatelji" s njim, jer Evropin cilj je Nezavisno Kosovo, a ako Tadic ista protiv kaze to bi znacilo da nije njihov prijatelj :roll: :roll:

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Naravno da se Evropa raduje Tadicevoj pobjedi jer njima treba neko ko ce im dupe lizat :D :wink:
Image

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

KAMIKAZA,počeo sam sa mnogo više blagonaklonosti da gledam na tebe :lol: u nekim stvarima me podsećaš na mog ćaleta.Čovek ima 69 godina i teško se prilagodjava i mnoge mu stvari danas nisu jasne.Vrlo često me pita,a vezano za situaciju na Kosovu:"Pa dobro sine,kako oni mogu tako,pa to nije pošteno,pa Kosovo je naše više od hiljadu godina...?".Ja obično kažem:"Jeste ćale,baš nisu pošteni,ajmo ja i ti da gledamo fudbal,sad će Premier Liga."E sad,da mi to nije ćale,ne bi mu tako odgovorio,rekao bi mu ovih nekoliko stvari:
a)što nisi mislio o Kosovu kad si 10 godina glasao za Slobu,bez obzira što su ti svi oko tebe pričali da je njega briga za Srbe i Srbiju,nego da brine samo o svom dupetu?
b)što nisu mislio o Kosovu kad si pljuvao po studentima koji su demonstrirali što su im glasovi pokradeni?
c)što nisi mislio o Kosovu kad si izlazio na terasu,navijao i oduševljavao se kako "radi naš PVO"?
d)što nisi mislio o Kosovu dok si gledao RTS-ov Dnevnik i vikao:"Psssst!",dok je keva lupala loncima na terasi?
Ali u pravu ste ti i moj ćale,da nisu pošteni,nisu.

A u vezi priče da šiptari(namerno malo slovo) dobijaju nezavisnost da ne bi počeli novi rat,voleo bi da vidim šiptarske junake,koje su Srpski "prašinari" policajci potukli do nogu,da napadnu vojsku KFOR-a.To bi bio uzbudljiv rat,sličan onom između UK i Zanzibara :lol:

Boo fuckin' hoo,radikali su izgubili,prestanite da plačete!!!
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Bogami tebi tijesto udarilo u glavu :D

Kad se obracas Kamikazi moras ga respektirati jer ti on moze biti ded :smt005 :smt005 :smt005
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Uticaj HRT na nas Srpski narod... Respektirati? :wink:

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

lisnato_testo wrote:KAMIKAZA,počeo sam sa mnogo više blagonaklonosti da gledam na tebe :lol: u nekim stvarima me podsećaš na mog ćaleta.Čovek ima 69 godina i teško se prilagodjava i mnoge mu stvari danas nisu jasne.Vrlo često me pita,a vezano za situaciju na Kosovu:"Pa dobro sine,kako oni mogu tako,pa to nije pošteno,pa Kosovo je naše više od hiljadu godina...?".Ja obično kažem:"Jeste ćale,baš nisu pošteni,ajmo ja i ti da gledamo fudbal,sad će Premier Liga."E sad,da mi to nije ćale,ne bi mu tako odgovorio,rekao bi mu ovih nekoliko stvari:
a)što nisi mislio o Kosovu kad si 10 godina glasao za Slobu,bez obzira što su ti svi oko tebe pričali da je njega briga za Srbe i Srbiju,nego da brine samo o svom dupetu?
b)što nisu mislio o Kosovu kad si pljuvao po studentima koji su demonstrirali što su im glasovi pokradeni?
c)što nisi mislio o Kosovu kad si izlazio na terasu,navijao i oduševljavao se kako "radi naš PVO"?
d)što nisi mislio o Kosovu dok si gledao RTS-ov Dnevnik i vikao:"Psssst!",dok je keva lupala loncima na terasi?
Ali u pravu ste ti i moj ćale,da nisu pošteni,nisu.

A u vezi priče da šiptari(namerno malo slovo) dobijaju nezavisnost da ne bi počeli novi rat,voleo bi da vidim šiptarske junake,koje su Srpski "prašinari" policajci potukli do nogu,da napadnu vojsku KFOR-a.To bi bio uzbudljiv rat,sličan onom između UK i Zanzibara :lol:

Boo fuckin' hoo,radikali su izgubili,prestanite da plačete!!!
E blesavo testo. Pa koliko jos Srba treba da strada, bude prognano, i ubiveno, da bi konacno reko da su i oni krivi, a ne samo Srbi i SLOBA, SLOBA......
Jeste da je izdao Krajinu, i to mu necu lako oprostiti, ali su opet Hrvati bili koji su granatirali srpske kolone izbeglica, i tako da neseres, jer nisi nimalo realan, naj lakse osuditi Milosevica, njegov rezim, i tako sve srbe, da nije branio Krajinu, nije. U nekom smislu je i izdao, ali je Kosovo branio, i slao je vojsku da stiti srpski narod, samo sto su ti Siptari imali velikog zastitnika, koji su bombardovali Srbiju, bez ikakvih dokaza, i najvise me naljuti, kako je nas "Srbe" suvise lako manipulisati, da pricamo protiv samih sebe, dokle vise tako, ni Hrvati ne psuju toliko po njihovim liderima, iako su mnoge zlocine napravili, zato pustite coveka da miruje u svom grobu.
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Mozda si ti i u pravu- ali KASNO MARKO NA KOSOVO STIZE; pa tako i Slobo...
Kasno je shvatio da se albanci razmnozise i da to treba resavati; i kad je stigao - ciscenje poredu...
Normalno da ce reagovati neko koga ne zanima, i da ce bombardovati- ipak je to bilo novo krvoprolice nadomak evrope...

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

seljak iz skakavaca wrote:Mozda si ti i u pravu- ali KASNO MARKO NA KOSOVO STIZE; pa tako i Slobo...
Kasno je shvatio da se albanci razmnozise i da to treba resavati; i kad je stigao - ciscenje poredu...
Normalno da ce reagovati neko koga ne zanima, i da ce bombardovati- ipak je to bilo novo krvoprolice nadomak evrope...
Kakvo krvoprolice? Mislis na masovne grobnice i te izmisljotine...?
Siptare je naselio stari sepo na Kosovo, pa su se razmnozavali vremenom. Sto se nisu javljali tokom 90ih godina, dok je rat uveliko trajao. Zato, jer nisu imali muda za to, znali su kako bi prosli, nego kad su unistili Srbiju sankcijama, onda su oni ojacali..... Pi**ka im materina bezobrazna.
Kad je ceo svet na njihovoj strani, lako im je.
A kad pitas ljude sa Kosovo, kako su Siptari poceli da pale sijena, ili kradu krave, i uznemiravaju djecu, jos 80ih godina.
Sve dok se nisu naoruzovali, pa krenuli u akcije, sto je naravno izazvalo vojnu intervenciju sa trane tadasnje Jugoslavije.
I niko mi nemoze reci da je bombardovanje civila po srbiji (OPERACIJA MILOSRDNI ANDJEO) opravdano. NIJE!!!
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

VIDIM DA NE SLUSAS ZAPADNE VJESTI; GLAVNI RAZLOG STO NEKI HOCE DA PRIZNAJU KOSOVO JE TAJ STO AKO IM NE DAJU SAMOSTALNOST SIPTARI PRIJETE SA NOVIM RATOM;
Mogu oni da prijete ali to sigurno nije razlog.Pa nato bi i nas i siptare za dva dana razvalio i rastjerao po sumama.Kosovo je izgubljeno 99e.Od tada dole nema nase vlasti.Nezavisnost je samo formalnost.Neopravdano?Jeste, bukvalno su nas prejebali za Kosovo, ali ko nam je kriv kad nikada nismo imali diplomatskog strpljenja da se za njega borimo decenijama.
EDJUNARODNO PRAVO NA KOME SE GRADI SVJETSKI POREDAK I MIR; RAZLICITO ZA SRBE U ODNOSU NA SVE DRUGE NARODE NA SVJETU !!!
Slobo je znao da EU i USa traze teritoriju za bazu u Evropi.Ako se vec protiv jacih ne moze onda im se pridruzi.Umjesto da zadrzi nasu vojsku na granici kako je Rambujeom bilo predvidjeno, pusti nato na Kosovo, oni smire Siptare, policija i vojska s epolako vrate, sipci ili se integrisu ili idi vani, on ih odbije.To jest, odbije saveznistvo.Naravno da bombardovanje nije bilo rjesenje, bila je to glupost vijeka.Ameri nadju u siptarima saveznika kad vec nece Srbi i sad ih nagradjuju.
Slobina greska je sto je mislio da se citav svijet vrti oko njega i da su Srbi glavni medjunarodni faktor.
dokle vise tako, ni Hrvati ne psuju toliko po njihovim liderima, iako su mnoge zlocine napravili
Pa to govori o njima, ne o nama.Ionako su im ti lideri u Hagu.

Sloba je pogresno rjesavao problem na kosovu, a i velikim silama je okrenuo ledja.To danas niko ne radi, osim nas Srba.Kurcimo se pa nas spuste.sjetite se samo njegovog zanosa (Slobinog).kako je samo lagao ljude oko Kosova tih dana 99e.

Milosevic je i pored provokacija Siptara trebao da dokaze da je diplomata i drzavnik, da nadje rjesenje uz podrsku EU a onda kome se ne svidja nek se seli sa Kosova.On to nije uradio i kraj price.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Locked