Predsjednicki izbori u Srbiji.

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Predsjednicki izbori u Srbiji.

Post by Njegovan »

Нисам пратио тв. Има ли каквих резултата? Ко води?
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Република Српска није за Тадића


Гледаоци бањалучке Алтернативне телевизије су у синоћној емисији ''Амплитуда'', гласајући у тв анкети, демантовали Милорада Додика и његову тврдњу да су грађани Републике Српске дали подршку председничком кандидату Борису Тадићу.

Наиме, у синоћној двочасовној емисији, посвећеној изборима у Србији која је емитована на Алтернативној телевизији из Бања Луке, анкетно питање је гласило: Да сте у могућности гласати, на изборима у Србији гласали би за:

1. Бориса Тадића

2. Томислава Николића

Након двочасовног гласања резилтат је гласио:

81% Николић

19% Тадић



Овакав огроман проценат људи који су у телефонском гласању дали своју подршку Томиславу Николићу, аутоматски је демантовао тврдње Милорада Додика да су Срби из Републике Српске уз Тадића.

Овакви јавни иступи председника Владе РС, јасно говоре да је политика коју он заступа на кривом колосеку и да ће иста бити упитна, (бар што се тиче подршке грађана) на следећим изборима у Републици Српској.
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Dva govneta od kojeg je za puno nijansa vece onaj Tadic!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

@ Njego
Vjerovatno i sam znaš po kom principu rade te ankete tako a to nije nikakvo mjerilo....Ali istina je da su ljudi vamo više za Tomu!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ufff. Laknulo mi... Vodi Tadic, za dlaku, nekih 100`000 glasova. Dakle, Srbija do kraja godine bez viza u Evropu, a kod nas opet zapele reforme...

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

daj Boze da potpisu SSP sa EU a za vize sam pesimista,pricaju tu pricu vec 2 god, ako daju kosovo tada cemo dobiti bijeli sengen a posto kosovo nece tako lako prepustiti znaci da cemo se nacekati

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

100% se ukidaju vize pocetkom 2009. Kosovo svakako ode... :roll:

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

ponovo cu reci daj Boze,ja bi bio najsretnija osoba kada bi se to desilo,obozavam putovati, a to bi bilo ostvarenje mojih snova, ali iako sam veliki optimista po ovom pitanju sam pesimista,ako 2009. budu ukinute vize imas pice od mene kad budemo objica u prnjavoru pa zajedno da proslavimo

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ko zna za sta je to dobro, ali da nije, nije (Tadic)...
:? :? :?

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

Jadan onaj koji vjeruje laznim obecanjima Tadica...... kakva evropa kakvi bakraci...
od toga nema nista, a kao da nam to nesto dobro i donosi..........ZAO MI JE SRBIJE...
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

kako mi to sve lici na namjestaljku :?
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Da, tipicna namjestaljka. Kosovo ode, a u zamjenu ukidaju vize, daju status kandidata, Rusija NIS-om i gasovodom zadovoljna... Jedino jadni oni Srblji na Kosovu... I prosto ne mogu da vjerujem da bilo ko, ko je bio svjedok svih dogadjanja u i oko Srbije pa i u BIH, moze da podrzava Nikolica, i njegovu stranku, koja je, uzgred bila clan Miloseviceve vlade, i time se dovoljno pokazala... Ne treba nama Srbima vise nacionalizma, u to sam potpuno uvjeren...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

  • БЕОГРАД - Хиљаде Београђана прославиле су синоћ на централним улицама града победу кандидата Демократске странке Бориса Тадића на изборима за председника Србије.Колона слављеника кренула је за председником Тадићем из седишта демократске странке, у Крунској улици, где је окупљене забављао трубачки оркестар. Инцидената током прославе није било, а саобраћај на Теразијама био је обустављен. Према подацима ЦеСИД-а на основу више од 90 одсто обрађених гласова, и РИК-а за 98,80 одсто бирачког тела у другом кругу председничких избора у Србији води кандидат ДС Борис Тадић.Центар за слободне изборе и демократију (ЦеСИД) саопштио је, на основу више од 90 одсто обрађених гласова, да је Тадић освојио 50,5 одсто гласова, односно за њега је гласлао 2.300.000 бирача.Кандидат Српске радикалне странке Томислав Николић освојио је 47,9 одсто гласова, односно за њега је гласало 2.180.000 бирача.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Fala kurcu da je dobio Tadic.Daleko da je njegova i posebno politika DS-a oko nekih stvari bila sjajna ali je od Radikala bolja kudikamo.Jedini problem u ferceranju vlade je bio DSS ali se nadam da ce sad i oni izudvati pod pritiskom.Do sledecih izbora, DSu bi bila pozeljan koalicija sa G17, mozda LDP, manjine i mozda SPo, nikako NS i DSS.
Treba raspisati parlamentarne uskoro, pregovarati sa EU, a i jacati stav oko Kosova.Sto smo vise u EU, bolja nam je pozicija za Kosovo.
Ali i vize i putovanja i predpristupni fondovi koji su odlicni a malo se pise o tome i slabo ko zna o tome.
P.s
Sto se tice ove ankete u RS, samo nek stoka glasa i daje glasove Nikolicu, vise Nikolica i radikala manje RS-a, to braco Srbi, pokazite svima kako radi srpski inat, pa poslije kukajte Nikolicu sto sve sto ima veze sa Rs mnogo brzo nestaje, i sto cete da molite jos malo ambasade Rumunije i Ukrajine za radne dozvole.Jebo vas nacionalizam vise sa sve vojvodom iz Haga i onim skotom ispod lipe.To nek svako ziv utuvi sebi u mozak ako ga uopste ima da sa SRs nema buducnosti jer ih ne zeli Evropa pa cak ni Rusi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Drekavac wrote:Jadan onaj koji vjeruje laznim obecanjima Tadica...... kakva evropa kakvi bakraci...
od toga nema nista, a kao da nam to nesto dobro i donosi..........ZAO MI JE SRBIJE...
Meni je zao tebe, ali mlad si ima vremena.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Kako vidim, desilo se slicno kao na referendumu u Crnoj Gori, "manjine" su pomogle da se rasturi savez...ovog puta isto tako uz pomoc madjara i sandzaklija dodje lik koji bas i nece puno da zali za Kosovom...bitno da imamo vizne olaksice! :smt005
Samo se pitam, ima li ovaj narod uopste sredstava za putovanja ili uopste potrebe za takvim stvarima.Onaj koji moze i ne opterecuje se time ko je na vlast, putovace gdje mu je volja bio predsjednik Pera ili Marko. :)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Мањине и Београд , сасвим довољно за побједу и 2.300.000 гласова.

Радикали се схебаше што су "пустили низ воду" градоначелницу Н.Сада Мају Гојковић и то им се сад обило од главу.
Мислим, реално, ни једни ни други нису злато, али предлагати М.Шерифовић за министра културе или Шешка за премијера..... ВАН ПАМЕТИ !!!
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Pobjedom Tadica u Srbiji se samo ucvrstila jedna te ista ekipa korumpiranih birokrata :!:Nazalost Srbiju ce opet da vode ANTISRBI kojima nije stalo do Srbije i srpskog naroda.
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

salcn wrote:Pobjedom Tadica u Srbiji se samo ucvrstila jedna te ista ekipa korumpiranih birokrata :!:Nazalost Srbiju ce opet da vode ANTISRBI kojima nije stalo do Srbije i srpskog naroda.
Потписујем. Image
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaa, uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

U jednom trenutku sam se stvarno uplašio,šta uplašio-okamenio od straha da će Tomislav Nikolić aka. Grobar da dobije izbore.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

SUPER; MJENJAJTE; VIZU ZA KOSOVO !!!!!!! :evil:
SANDZAK ZA RADNU DOZVOLU !!! :twisted:
VOJVODINU ZA KARTU NA EVROPSKOM PRVENSTVU !!! :P
EEEEEEEE MOJI SRBI ;JEL VI MISLITE IMATI DJECU; BOLJE VAM JE DA IH NEMATE; DAJETE SVOJU ZEMLJU ZA POPISANU VIZU U TUDJOJ !!!! :? :cry:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

i kao sto jedan mujo rece: "NA KRAJU CE OSTATI SAMO BEOGRADSKI PASALUK, A HTJEDOSTE VELIKU SRBIJU "

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Menjam Kamikazu za 'ladno pivo!


Daj 'oladi malo,svega ti,ti ćeš da nam kažeš šta je dobro za nas!Ako je imati vize za strane zemlje tako loše,što si ti vadio sebi?A kao,da je pobedio Nikolić,Kosovo bi ostalo u Srbiji?!AAA bila bi Srbija do Tokija!!!Pa on je i "pomogao" da dodjemo u situaciju u kojoj smo sad,da nas se ništa ne pita i da on našoj sudbini odlučuju birokrate u Briselu ili "japiji" u nekoj korporaciji u USA.Naravno,pošto ladiš j#j# negde u San Diegu,ne znaš kakve za kakve su zulume radikali su-odgovorni!

Zato,ako već nisi u stanju da pomegneš,predložio bih ti da prestaneš da lupaš gluposti i da malo razmisliš pre nego nešto napišeš.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

E JEBI GA LISNATI PA JA SAM CUNU ZRTVOVAO ZA VIZU A NE KOSOVO ;KO NE MOZE DA J*BE NJEMU VIZA I RADNA DOZVOLA NI NE TREBAJU !!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked