Hvala ti...

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

Kuzmo bakzuze pa ne mora se ispovjedati bas na tvoj mikrofon :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Hvala ti...

Post by vrsta8472 »

Dragana wrote:Informacija

Nemate dozvolu da pregledate ovaj forum.....

Hvala ti (nemam pojma kome) sto mi ovu info izbacuje kad hocu "zavirit" :smt006

Ту су најинтересантнији трачеви и оговарања у граду. Није за свакога :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

MORAS DA BUDES VK TRACARA DA BI TAMO USLA :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Hvala ti...

Post by vrsta8472 »

И да те још свих прихвате :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:И да те још свих прихвате :wink:
Onako objerucki :D ako si neka nabujala :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Hvala ti...

Post by vrsta8472 »

Да да, мора да кипи тј. "да је има" :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Hvala ti...

Post by Dragana »

Aaaaa, ni po jednoj tocki ne spadam u drustvo.
Prvo jer "brinem svoju nevolju i to me veseli", a drugo, kad je Slucaj dijelio sise ja se za*ebavala naokolo pa mi i ostalo... :smt006
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

E jbga,sakupit cemo za silikone,onako par kila od oka,pa cemo te primiti :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Hvala ti...

Post by kuzmo »

-------------
Last edited by kuzmo on 07.02.2014. 15:22, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

E to ne moze,i ja sam morao da pustim sise da bi usao u +1000 :D sta fali i njoj ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Hvala ti...

Post by Dragana »

Sve je relativno...kilogramski izreceno, ja ih imam "taman", a pare, kad vec ima dobrotvora posaljite pa cu ja za ove sto sam skupila za ciglu kupit crijep, a te koje pristignu cu utrosit za ciglu :D
Nego, sto sa onom tockom u kojoj ne spadam u drustvo jer brinem SVOJU nevolju?
Platit cete mi i psiholoski tretman "dekodiranja" u smislu da se zainteresiram kojoj se gospodji dogodilo da ode na kavu, a puko joj nokat pa se jadna izblamirala nasred Trga Vrbovoga ili, ne dao Onaj Ozgo, pred cijelom Europom, a sve pred elitom prnja'orskom? Da zlo bude vece, toliko ju je potreslo da se rasplakala pa joj se i maskara rastopila, a kvalitet kupila, 2 marke dala, pa ju je to sve degradiralo jer tako dozivi na sebi projektirano sopstveno misljenje o drugima i ode uz ulicu kao klaun, nasadjena na pocincane stikle, ciji aritmicni otkucaji odzvonise kroz uske prolaze koji spajaju tu glavnu ulicu sa budzacima do kojih se moze uskim blatnjavim stazicama kao podsjetnicima velikoj vecini novopecenih gradjana na prilaz rodnom im kucerku na nekom brdascu u blizoj okolini, bas kao sto, za vrelih ljetnih dana jaci povjetarac istom ulicom pronese smrad nagomilan ispod poklopca kontejnera koji je neka rijetka starogradska smezurana ruka podignula da baci smece tamo gdje je to predvidjeno, u dnu ulice.I onda, kad je dosla na svoje birokratsko, vlastitim darom zasluzeno mjesto, mirno se izvana "prepakirala" i, sa potmulim bijesom u sebi , zauzela svoju uvijek besprijekorno autoritativnu pozu docekavsi nekog jadnog seljaka koji je dosao samo da pita....... :lol: :lol: :lol: E, pazi da ne bih rekla sto!Prica je potpuno izmisljena i dio moje maste, a mozda i nije, tko zna... :smt003
DakleM, kolicinski posjedujem jedan uvjet za ulazak u drustvo, a drugi je moja mogucnost izbora...Ne, hvala! :smt006
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

Nemoj tako ,kono,pa ti nama trebas ,zato bi ti i dali tu lovu za silikone :D sad ti mislis kako im trebam ja na granici dva sela u sumi,sto kaze Sojic u nedodjiji,a trebam nekome,ali sve je prosto,pogledaj ovo:Tvoj objekat u izgradnji,je upravo,(slucajno ili namjerno) upravo na jednim od vrata raja,druga su na mojoj strani,ko god odluci da neku ili nekoga povali ,pojasi,popopo,ostacu pri ova dva strucna naziva da ne budem sad bezobrazan :D mora proci kraj tebe,posto sa moje strane ne smije,sve sam babe mobilisao,i naoruzao ih kamerama :D Vidis sad se moramo oslonuti na tvoje informacije ,i tih 4-5 kila silikona su nista u poredjenju sa tim kakva si nam ti vrijednost u informativnom smislu.Kad vec tvoj komso siptar nece da suradjuje,moras ti, a i njegove sise su nekako teze za obradu, :D puno brate kostaju te operacije za muskarce. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Hvala ti...

Post by kuzmo »

Cigla ,crijep silikoni tamo od one nokti i maskara sledeci post ce siguro biti donji ves.Pa daj da otvorimo temu SPONZORUSE :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

Tema je:HVALA TI.... e sad neko kaze hvala za ciglu,neko za gace,neko za ono :oops: dobro to se ne kaze hvala ti,vec hvala sto si mi dala :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Hvala ti...

Post by kuzmo »

------------
Last edited by kuzmo on 07.02.2014. 15:14, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

Ma nijeeeee,nju sam vidio samo jednom u zivotu, :smt017 u stvari dva puta,jer jednom sam je vidio da unosi drva u kucu :D i mi smo ti neke komsije,nema par kilometara izmedju nasa ,a vidjamo se svakih 10 godina. :D Tako ti je to kad zivis u metropoli,zvanoj Prnjavor. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Hvala ti...

Post by Dragana »

KAMIKAZA wrote:Nemoj tako ,kono,pa ti nama trebas ,zato bi ti i dali tu lovu za silikone :D sad ti mislis kako im trebam ja na granici dva sela u sumi,sto kaze Sojic u nedodjiji,a trebam nekome,ali sve je prosto,pogledaj ovo:Tvoj objekat u izgradnji,je upravo,(slucajno ili namjerno) upravo na jednim od vrata raja,druga su na mojoj strani,ko god odluci da neku ili nekoga povali ,pojasi,popopo,ostacu pri ova dva strucna naziva da ne budem sad bezobrazan :D mora proci kraj tebe,posto sa moje strane ne smije,sve sam babe mobilisao,i naoruzao ih kamerama :D Vidis sad se moramo oslonuti na tvoje informacije ,i tih 4-5 kila silikona su nista u poredjenju sa tim kakva si nam ti vrijednost u informativnom smislu.Kad vec tvoj komso siptar nece da suradjuje,moras ti, a i njegove sise su nekako teze za obradu, :D puno brate kostaju te operacije za muskarce. :D
Samo pazi da tebe ne "snime" (ovaj termin se lako iskoristi i za neku radnju koja je predradnja radnji koja se planira odradit) :lol:
Moj objekt je radjen sasvim smisljeno, kao rezultat previsoke cijene papirologije za legalnu izgradnju u prigradskom naselju gdje su rezultati igranja s prirodom sve vidljiviji i alarmantniji i cinjenice da mojoj malenoj zajednici ni u kom smislu ne odgovara biti skucen ni prostorno, ni duhovno u nekom budzaku i odrzavati samo golu egzistenciju izrazenu na trgovacki gram nekog marketa, sve ostalo je puka slucajnost, a kad je vec tako... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: da pocnemo uskladjivati saznanja.
Ja sam mislila da ti u ilegalnoj zastiti imas samo visoku inteligenciju kojoj ne smeta zavirit u tudji *****, razbacivati se izrazima na jeziku kojem nasilno stoljecima upuhuju zivot(valjda kao stit pred nizom vrstom), kao majstorima svog zanata im jako smeta kad drugi cine nezakonite radnje, ali im "niki" problem nije iskoristiti tudje osobne podatke za svoj neki cilj( pa bio on potpuno opravdan i pohvalan) i to javno, a internet je postao JAVNA STVAR, kao sto je to i REPUBLIKA javna stvar (kaze tako svojevremeno nepodobni majstor Mojovic koji namece nekog svog Antu, a "Poplasen" Vojislavov poleti pa zagrija fotelju za MAJSTORA jer majstor, ako je pravi, dodje na svoje mjesto, kako je i red i pravda), a koristenje tudjih podataka je kaznjivo, a do toga dolazi samo ako te jatak lose stiti! :smt006
Drago mi je sto na jos jednom primjeru kao sto je taj siptar u selu uspjesno dokazujemo kako smo ocuvali tekovine NOBe, pa makar to bio i najmanji dio sarenice na ponjavi bratstva i jedinstva nasih naroda i narodnosti, i tako uspjesno odolijevamo unutarnjim i vanjskim neprijateljima i stojimo postojano kano klisurine dok nam "vrh hridi crne trne, a cuti raspeti Bog"... :lol: :lol: :lol: Moj jedini komsija u selu je, nazalost umro :(
Sta bi ti da ja tebi dojavim?Znas li ti koliko je Causevac zagadjen raznim preparatima koje su kratkorocno uspjesno stitile usjeve od korova?I, sad, ja vidim da neki krvavi radnik prodje prema Vrelima da se zdravo vode napije i prijavim tebi pa ti onda izmislis kako on tamo ide po sasvim drugim nahodjenjim...hajde, molim te!
Bit ce da je nadvatricetiri casa nestalo sluha u "mene me" kad nisam cula za upraznjavanje sporta na relaciji "ON - ON", cuh da ima "ONA-"ON", "ON-ONA-ON",ali za ovu koju spominjes nisam, znaci siptar i ti ste se ogledali u sportovima i utvrdjeno je da je tezak za obradu? :roll:
Neka, neka, to je "in", plus jos i Bambi za sirenje bratstva i jedinstva :smt003
Operacije kod nas ne kostaju nista, dodjem ti ja jucer u stozer da uzmem akreditaciju si da ih mogu posmatrat nezavisno kad budu igrali "X"faktora i kazu mi da su pogrijesili, eto, fali mi slovo u imenu (sto automatski znaci da su mi promijenili i spol), ali nema veze, nek odem do ...jooooj, kad bih se mogla sjetit kako se zvase...uglavnom, u kucu gdje vedre i oblace pa ce taj to "sredit" i ja odem i kazem, dosla sam da mi promijenite spol, objasnim fino, cojek uze mastilo i, u kratka 3 poteza, ja postah od "Njega" - "Ona" tj. ja!
Ajde ti kuci fino, vidis koliko smo mi ovdje uznapredovali! :smt006
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Hvala ti...

Post by Dragana »

KAMIKAZA wrote:Ma nijeeeee,nju sam vidio samo jednom u zivotu, :smt017 u stvari dva puta,jer jednom sam je vidio da unosi drva u kucu :D i mi smo ti neke komsije,nema par kilometara izmedju nasa ,a vidjamo se svakih 10 godina. :D Tako ti je to kad zivis u metropoli,zvanoj Prnjavor. :smt005
E, lajavce!
Kako mozes reci da imam drva, sad ce sa svih strana nagrnut da pokradu :mrgreen:
Nemam ja sirota drva, otkud ce mi, mi, kad je mLogo 'ladno pod perEnu pa sutimo, bijeda, sta ces... :lol: :lol:
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Hvala ti...

Post by KAMIKAZA »

MA NISU BILA DRVA :D vec neki ogranci iz Milosavkine sume :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Hvala ti...

Post by Dragana »

Ma neeee, nego iz Miloseve...kak'i ogranci, moj sinko, klipice samo, da se ne smrznu mi djeca u mene :smt005
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Hvala ti...

Post by Vucijak »

Hvala ti za 28km koje sam dobio juce na kladionici :smt005 :smt005 :smt005
Image

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Hvala ti...

Post by Brankica »

kome zahvaliti :-) za jedan dan u godini koji nije ovakav(ako i taj nije)

Image

Locked