Nedjeljom u 2

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

U klincu jeste, ali on je najbolji
>>>---------------------->>>

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Nedjeljom u 2

Post by Mr X »

Danas gostovao Halid Beslic... Zanimljivo je bilo!
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nedjeljom u 2

Post by Nicky »

Sest ociju ima, jednim te gleda?

-Dva Matica i Halid Beslic :lol:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Nedjeljom u 2

Post by seljak iz skakavaca »


User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nedjeljom u 2

Post by Cipiripi »

Uhh ovaj Kerum je cini mi se napokon jedna javna kopija "brace 'rvata".... Koliko sam puta pomislio da je ovako nesto moguce samo kod nas Srba!? A,vidi sada....neotesani i friski bizMismen je prvi covjek drugog najveceg grada u Hrvatskoj....Dobro da onaj Hajduk uopste jos i postoji-:))
Srbi ovako,te Srbi onako....jebo ga Srbin....Srbin mu je jedini argument za odbranu fotelje i svoje guzice u njoj..da on zna jos nesto reci,rekao bi on ali....zalosno je da smo mi tolike ovce na svim stranama i biramo sebi ovakve ovnove predvodnike...:))....i da,nadam se da sve zetova u familiji sto budu imali da ce biti Srbi a i zena da ce mu imati Srbina ljubavnika....-:)))))
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nedjeljom u 2

Post by KAMIKAZA »

Cipiripi wrote: a i zena da ce mu imati Srbina ljubavnika....-:)))))
Pa on se nije izjasnio po tom pitanju,garant mu je svejedno :smt005
U ovakvim emisijama je najlakse vidjeti kakav nepismeni sljam je isplivao direktno iz opanaka u lakovane cipelice,covjek nezna da prica a vjerovatno ni da pise,u jednom momentu je se cak zamislio prilikom racunanja,znaci i tu je slab,mislim ipak da iza njega stoji neko pismen :D on sam bi dvije pripete patke izgubio. :wink:
Jel vidite vi sad da smo mi za njih zapad :D prosli nacelnik Profesor ,ovaj Magistar, a mi jos nismo zadovoljni sa njihovim titulama, a u ovih sve Hercegovacki cobani i oni presrecni :D ma mi smo los narod, mi volimo samo pendrek i nacelnika policije :smt005 zato sto moramo :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Re: Nedjeljom u 2

Post by seha »

Ovaj trgovac nema veze o cemu prica!
Srebrena Krila

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Nedjeljom u 2

Post by Mr X »

Gledao sam juce ovog ovna Keruma. Ja se u opste nisam ni iznenadio ma ni nista jer kad je bio izbor za gradonacelnika Splita tad sam malo pratio kandidate i bas sam citao biografiju od ovog 'rvatine. Co'ek je nepismen za tu funkciju totalno i u opste ne cude njegove izjave jer to mu je jedini alibi kako je on veliki 'rvat i domoljub da ocuva tu fotelju,ali zivi bili pa vidjeli da ce je jako ubrzo zapustiti.
Image

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Nedjeljom u 2

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 04:09, edited 1 time in total.

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Nedjeljom u 2

Post by ananasmijana »

dokle god je Kerum gradonacelnik Splita, moja mama ce biti spokojna :lol:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Nedjeljom u 2

Post by seljak iz skakavaca »

Nece Srbina za zeta? :D

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Nedjeljom u 2

Post by ananasmijana »

p'da

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nedjeljom u 2

Post by KAMIKAZA »

HAHAHAHA garant ima sina,pa se boji da ga neki nas ne nategne.. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Nedjeljom u 2

Post by seljak iz skakavaca »

Evo Hrvati otvorili interesatnu temu: "Znameniti hrvatski Srbi", zbog izjava Keruma da im Srbi nista dobro nisu donijeli! ;)

http://www.index.hr/forum/default.aspx? ... idt=248360
Ovo je tek početak u koji ću uskočiti s malom digresijom - kako se Kerum osjeća kad sa desnom rukom na srcu odaje počast himni koju je uskladio jedan Srbin?
:D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nedjeljom u 2

Post by KAMIKAZA »

Nije lose,ma vidje li ti njih 131 stranica o poznatim Hrvatskim Srbima,a najcrnje je kad pominju Vojvodu Djujica kao znamenitog. :D Pa u stvari i jeste znamenit,sad koliko ga oni vole to je upitno. :smt003
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Nedjeljom u 2

Post by seljak iz skakavaca »

Bojim se da ce na kraju ipak otkriti da su svi oni Srbi, zapadni! :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nedjeljom u 2

Post by vrsta8472 »

ИГОР МАНДИЋ: БРАНИМ ХРВАТСКУ ОД УСТАША


БЕОГРАД, 2. ОКТОБРА (СРНА) - Хрватски писац и новинар Игор Мандић рекао је да никакви судски процеси и кривично гоњење неће промијенити његове идеје да Срби и Хрвати треба да живе у заједничкој држави и истакао да стално брани Хрватску од усташа.

"Гласни дио националистичког пука прекрива могућност изражавања оваквих, рекао бих, позитивнијих идеја, али није истина да такве идеје не постоје код многих. Дубоко сам увјерен да постоје, јер ја стално браним Хрватску од усташа. Ја им је не дам. И зато та борба још траје", рекао је Мандић за "Вечерње новости".

Истичући да су Срби и Хрвати 99 одсто ''слични, сродни, орођени, блиски, уједињени поријеклом словенским и доласком на Балкан'' и да због тога заслужују да живе заједно у једној држави, Мандић наводи да је вјерски расцјеп пореметио те односе и да њему као излаз једино преостаје да буде Хрват атеиста.

Он је навео да цркве Србе и Хрвате употребљавају као оруђе, као топовско месо за своје територијалне и друге претензије.

Мандић је додао да му је мана што му се допада Србија, а кривична пријава коју је против њега поднио предсједник Хрватске чисте странке права Јосип Миљак због позивања на заједнички живот Срба и Хрвата, ''може само да буде бура у чаши''.

Он је рекао да то што је рекао прије четири дана у телевизијској емисији представља "најдубљу истину коју годинама гаји у себи" и било му је важно да грађани чују да такве идеје постоје и да су оне заступљеније и раширеније него што се мисли.

Мандић је истакао да то што ће евентуално бити процесуиран спада у његов "рок службе" и додао да нападе на њега у Хрватској који су услиједили не доживљава трагично.

"Ја сам непопуларна особа, а непопуларни људи морају да дају непопуларне изјаве. Не могу да будем коректан и фин кад сам већ на измаку живота. Према томе, шта ми друго преостаје него да будем непопуларан", рекао је Мандић.

Уочи доласка Мандића у Лесковац, у Србији, гдје отвара књижевни фестивал, локална полиција је добила анонимне пријетње ''да усташи није мјесто у Србији'' и да ће ''браниоци Вуковара спречити његов долазак у Србију''.

"Све сам само не усташа, али националисти су свугде исте боје. Усијане главе је немогуће охладити", нагласио је Мандић./крај/вш/дп
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Kusturica izbacio ekipu HRT-a

Post by vrsta8472 »

Кустурица избацио екипу ХРТ-а
Аутор: С. Милојковић | Фото:М. Јанковић | 06.11.2009. - 08:00

Екипа хрватске телевизије ХРТ, на челу са Александром Станковићем, водитељем емисије „Недељом у 2”, прекјуче је у Мокрој Гори дошла у сукоб с Емиром Кустурицом. Рeditељ је, испровоциран политичким питањима, у једном тренутку прекинуо интервју и, како тврде у ХРТ-у, одузео им снимљени материјал.


Екипа емисије „Недељом у 2” каже да су Кустурицу изнервирала питања о његовом односу са Слободаном Милошевићем са којим је, како наводе, „пио виски за време блокаде Сарајева”.
До кулминације је дошло када је Александар Станковић питао Емира да ли се сећа „како је својевремено изјавио да је било дирљиво гледати како Слободан у хашкој судници шаље пољупце супрузи Мири и упитао га хоће ли и у Израелу, у којем снима идући филм, Израелцима рећи да је била дирљива пажња којом је Хитлер обасипао Еву Браун у Вучјој јами”.
Рeditељ је водитељу поставио контрапитање: „А зашто ми не причамо мало о хрватским легионарима који су убијали Србе по Хрватској!?”
Према речима екипе ХРТ-а, водитељ је узвратио да је Емир у једној својој песми опевао Анту Готовину, оптуженог за ратне злочине, и навео стихове: „Тко не воли Готовину, увалим му осовину!” Тада је, према речима екипе ХРТ-а, Кустурица уз псовке устао и завршио разговор.
- То је класично разбојништво и чисти лоповлук - рекао је Станковић и додао како ће ХТВ од њега тражити повраћај касете.
Емир Кустурица о овом догађају каже:
- Александар Станковић је примљен у нашу кућу и третиран је баш како каже Душанов законик да се према госту треба понашати - са свим почастима! Када сам га ноћ уочи интервјуа питао које јело жели да му послужимо за ручак, он је, у широкој палети српских националних јела, изабрао пасуљ и кобасице, што ми је одмах било сумњиво. Ту се видело да му намере нису најбоље. А када је следећег дана у моју кућу ушао у изузетно блатњавим ципелама, био је то други знак, као у добром филму, да ствари неће ићи добро. Почео је разговор у коме се он понашао као они што вас примају на посао, а како ми он не даје посао, шватио сам да прави тај интервју са злом намером и прекинуо сам разговор. Он је поскакивао и рекао: „И шта сад? Треба само још да ме бијете!” Панично је напустио мој дом, заборавивши касете са до тада снимљеним материјалом које ћу му послати првом приликом - испричао је Кустурица, а на питање да ли је био насилан према Станковићу, одговорио је:
- Наравно да никада нисам тукао новинаре.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Nedjeljom u 2

Post by MAXIMUS »

Multinacionalno ! Nema šta !!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Nedjeljom u 2

Post by seljak iz skakavaca »

Vidis kako ovaj Hadzihafiz..necega, zna sve unaprijed.. Kusturica se posluzio "cetnickom metodom" :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nedjeljom u 2

Post by KAMIKAZA »

Ma ne dirajte nam Nemanjuuuuuuuu,pobicemo se grdno !!!!!! :D Ufffffffffffffffffffffffffffffffffff sad su me naljutili :D
Ja bi samo da priupitam,mada znam ja dosta o tome, ali ne kontam bas ,kako mu nastavise cunu,od kud im djelovi. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Nedjeljom u 2

Post by VUK-RS »


Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nedjeljom u 2

Post by KAMIKAZA »

Vidjaj brata Nemanje,gunj,brada,subara, :D samo mu kokarda fali :smt005,da on nije pio viski sa Kalabicem :lol:
Sad ozbiljno,ne razumijem u cemu je problem,taj covjek je u svjetu ,najcjenjeniji umjetnik sa teritorije bivse Jugoslavije,u to vrijeme je bio na tom mjestu,i logicno je ,da ga je neka primio i predsjednik te drzave,u stvari koliko znam njega su primali i predsjednici drugih drzava ,pa mu niko ne predbacuje,pomalo glup pokusaj Stankovica da ga predstavi kao nekoga ko je veci cetnik i od Draze.Pitam se samo zasto Stankovic pokusava toliko da ocrni Srbe,valda mu je tesko sto i on ima Srpske korijene pa pokusava da se dokaze pred Hrvatima,nije Kusturica jedini u to vrijeme pio viski sa Milosevicem, pio je i Tudjman,pa ga nesto ne spominje,a i mnogi drugi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Nedjeljom u 2

Post by Mr X »

Kamikaza odgovor je vrlo preprost: aleksandar stanković je samo jedno obično go.no i ništa drugo. Dakle živi dokaz je to kako ga je istjerao jedan čovjek kojem taj stanković nije ni do gležnja i kao što reče Kusturica na kraju: dečko ti da gradiš karijeru na meni neće da može što je potpuno ispravno,upamti tog istog stankovića će bukvalno polomiti neko i to u skorijoj budućnosti. Živi bili pa vidjeli!
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: Nedjeljom u 2

Post by ananasmijana »

ma seljačine. obojica.

Locked