Nedjeljom u 2

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Stankovic je mudonja! Pogledajte serijal sa Miletom... Sjajna predstava... Pa sa onim iz Slovenije... Sa Sanaderom...

I Uzgred Aqua, ne sjecam se da sam ja to napisao...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma ja sam napisao. Zar je bitno uopste!? :lol:

Sta ima biti mudonja, nije Dodiku dao nijednu recenicu da zavrsi, stalno je prekidao, da ne bi i on rekao nesto. Ipak mi je drago sto ga je odradio. Sta ce koji k*rac tamo!?

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

On cak i nije novinar, i za mene cak nema osnovnu kulturu. Mozda mu emisija treba da bude takva, ali ne vjerujem. On svaki odgovor prekine nakon trece rijeci novim pitanjem. To bas i nije profesionalno.
Слажем се. Све је то у реду, али кад му Додик пружи руку, а он ће њему-то ћемо послије емисије??? Није ми јасно зашто Додик није изашао у сред емисије, заправо и на почетку, чим је видио шта је заправо циљ његовог гостовања.
Живјели!!!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Да у праву си Шеки. Тврдња је била Никијева.

Ок, бити мудоња је кул, али бити кул-мудоња, то могу само одабрани. Станковић ту не спада никако.
Кул-мудоње : Мирослав Лазански, Горан Милић ...
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hodak odgodio nastup kod Stankovića

Image


Zvonimir Hodak, otac ubijene odvjetnice Ivane Hodak, odlučio je prekinuti svakodnevno davanje izjava za hrvatske medije. Premda je najavio da će 26. listopada iznijeti u javnost ...
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Nicky wrote:, nije Dodiku dao nijednu recenicu da zavrsi, stalno je prekidao, da ne bi i on rekao nesto.
Po meni je to odraz kulture tj. nekulture neke osobe, prekidati nekoga u pola recenice je krajnje nekulturno ,nevazno o kome se radi, cak i nijemci imaju jednu emisiju gdje tamo neki naduvanko jos gori od tog Stankovica, nikome neda da rekne vise od dvije rijeci, stalno uskace, mjenja temu kad vidi da ce neko povezati recenicu itd. te emisije su meni licno odbojne, cudim se tim koji gostuju u tim emisijama ,zasto ne napuste ili zasto ne odbiju da ucestvuju kad vec znaju sa kakvim djubretom imaju posla.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Gledao sam danasnju emisiju "Nedjeljom u 2" u kojoj je bio gost advokat Zvonimir Hodak,otac ubijene Ivane Hodak. Iskreno covjek ima 70 godina ali se drzi kao neki mladic u svakom pogledu ne samo po fizickom izgledu.
Ne daj Boze nikome,ali da ti neko ubije dijete,a jos da je jedinica licno mislim da nebi prezivio tako nesto. Oni koji imaju vec djecu znaju o cemu pisem,mada ne kazem da ne z naju i ovi drugi koji jos nemaju svoje dijete,ali mislim da je to naj veca tragedija sto moze da doleti ljudsko bice.
U glavnom emisija je bila jako,jako zanimljiva. Otvoreno je govorio o ubistvu svoje cerke i o ubistvu Ivana Pukanica koliko i sta zna!

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Gledao sam jedan dio emisije i sa jedne strane se slažem sa tobom Mr. X, vezano za uopštene stvari, uopšte nemam pojma da li bih tako nešto mogao preživjeti, ali ipak kada pričamo pojedinačno o slučaju Hodak, to ti se desi kada sklopiš ugovor sa đavolom, on i dalje na prvo mjesto stavlja odbranu svog klijenta, pa onda rješavanje ubistva njegove kćeri, vidiš šta se desi kada čovjek proda dušu đavolu.
>>>>-------------->>

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Na njemu se vidi da je veci lopov od onih sa druge strane, a ovamo prica da je svetac, steta te jadne djevojke, sto je morala da nastrada zbog blesavog oca.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Aj da se i ja i ti Kami slažemo u nečemu, ma mislim slažemo se mi u suštini stvari skoro u svemu samo drugačije tumačimo stvari :wink:
>>>>-------------->>

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

hahahahahahahahahahahaha
Prekinuta emisija Nedjeljom u 2 nakon što su Mrle i Prlja iz Leta 3 pucali čepove iz stražnjice
Prekinuta emisija Nedjeljom u 2 nakon što su Mrle i Prlja iz Leta 3 pucali čepove iz stražnjice
«»

ZBOG psovanja, pucanja čepova iz stražnjice, kao i neposlušnosti Damira Martinovića Mrleta i Zorana Prodanovića Prlje Aleksandar Stanković morao je prekinuti zadnjih 10 minuta emitiranja emisije Nedjeljom u 2.

Mrle i Prlja ispucali su čepove iz stražnjice, šokiravši tako Aleksandra Stankovića, koji je njihove "čmarove" morao prekriti vlastitim sakoom. Kad je nakon toga izgovorena sintagma "riječka pička", Aco više nije izdržao i prekinuo je emisiju. Hloverkin bijes je na vidiku.

Otišao "pišat"

Ispucavanje čepova iz "čmara" samo je kap u moru cijele emisije. Stanković je nekoliko puta morao upozoravati Mrleta i Prlju da ne koriste riječi kao što su "******" ili "*****", no dečki su stalno "zaboravljali", a Mrle je, pokazujući meditaciju Leta 3, iz gaća pustio živu grlicu.

Oko polovice emisije Prlja se jednostavno ustao i otišao iz studija.

"Gdje vam je kolega otišao?", pitao je Stanković Mrleta.

"Šta ja znam. Pišat", odgovorio je Mrle.

Prije ispucavanja čepova Mrle i Prlja rekli su kako Let 3 još uvijek vježba izbacivanje čepa iz stražnjice, uz liječnički nadzor. Čep im, kažu, služi da im zadrži energiju. Čep se u određenom trenutku može izvaditi, staviti u čaj i popiti, rekao je Mrle, a to su radili i stari samuraji. Kaznu od 300 kn koju su dobili zbog osporavanog koncerta u Varaždinu, zbog kojeg su dobili kaznu od 300 kn svaki, upravo zbog čepova i analnog otvora Letovci neće platiti, u krajnjem slučaju će otići u zatvor i dati svaki po 300 kuna u dobrotvorne svrhe.

Vidjet ćemo slijedi li im neka kazna i zbog uspješnog ispucavanja u Nedjeljom u 2.

Show ili?

Internetom kruže pretpostavke o tome kako je sve zajedno bio dio showa, ali Aleksandar Stanković to demantira.

"Neke stvari jesmo dogovorili, znao sam da će na sredini emisije promijeniti kostime i da će dovesti nekog doktora. No, nisam znao da će doći do ovakvog poteza", kaže Stanković.

"Osobno su mi Let 3 cool, no ipak su neke stvari neprimjerene za javnu televiziju. Da budem iskren, znao sam da su nepredvidivi i da bi se ovako nešto moglo dogoditi. Nisam znao koliko daleko će to ići, ali ne mogu reći ni da sam pretjerano iznenađen", dodaje.
.
Kaćunko i moral

Ranije u emisiji puštene su izjave don Anđelka Kaćunka, koji je rekao kako bi Let 3 definirao kao "najvulgarnije širitelje vaginalno-falusoidnog mentaliteta, svođenja čovjeka na genitalije, najprimitivniji primjer ponašanja kakvo ne postoji ni kod životinja".

"U glazbenom smislu oni su jedan oblik mrtvorođenčeta rocka, jedinstveni primjerak. U moralnom smislu oni su najteži smrtni estradni grijeh protiv duhovne ekologije. U socijalnom i kulturološkom smislu sramota su Hrvatske, najviše grada Rijeke. Zbog toga bih izrazio sućut cijeloj riječkoj kulturnoj sceni i čestitao im na primjeru nadljudske tolerancije i strpljenja.", rekao je Kaćunko.

Vojko Obersnel je rekao kako su Let 3 ponos Rijeke, veliki umjetnici, čiji je kontroverzan nastup produkt jednog tipičnog riječkog pogleda na svijet, koji se na duhovit način obračunava s provincijalizmom.

Kaćunku komad izraelske zemlje

Prlja je rekao kako je Kaćunko zabavan čovjek kojemu bi dao emisiju na TV-u. Mrle je pak rekao kako mu je Kaćunko zabavan čovjek i drago biće, a onda je izvadio komad zemlje iz Izraela, odrezao komad i ostavio u studiju da ju Kaćunko pokupi ako bude htio.

Letovci su se složili s konstatacijom da šire vaginalno-falusoidnog mentaliteta, rekavši kako nema opasnosti za penis od vagine, niti obratno, te je Mrle usto dodao kako spajanje vagine i penisa daje jedan dobar osjećaj, "******".

Što se tiče suradnje s drugim umjetnicima, Mrle bi Severinu "isprčio".

"Mi svojom nedoličnošću želimo pokazati što je dolično. Ako se usput ta mjerila oko toga što je dolično promijene, to je okej. Ne mora u svakom društvu, na svakom mjestu i u svako vrijeme ista stvar biti nedolična", rekao je Prlja, a dečki su to demonstrirali vrlo zorno.

Ima na indexu video klip.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

kakvi likovi....hahaha
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Definitivno scenski najatraktivniji band u Hrv.

User avatar
sagittarius>--->
Posts: 130
Joined: 11.11.2008. 08:50
Location: TUI

Post by sagittarius>---> »

Svaka im čast, ljudi su nevjerovatni, ismijavaju ovu našu (milsim balkansku) "gospodu".
>>>>-------------->>

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Hehehe !!! Treba ih dovesti u Prnjavor , da malo prodrmaju i šokiraju ovu učmalu sredinu !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Haha nisam se ovako dugo ismijao likovi su legende.
Jedna slicica od njih sa dodijele nagrade Dora :lol:

Image

User avatar
ugljobrijez
Posts: 21
Joined: 07.04.2008. 13:49
Location: prnjavor

Post by ugljobrijez »

ooooooo,vide brki jesu iska...i stankovića....

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Post by Krajo »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 svaka cast momci,nesto veoma pozitivno na TV,pa oni samo pricaju to sto i mi svi radimo svaki dan :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
koME to jos nesTO ZNACI

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Гледао сам исјечак. Које будале. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Image

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

Legende.....ahhahahahahahah :lol: :lol: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Bio sam na koncertu u NS prije ihahaj godina, bila je tad jos rok svirka godine cini mi se, i tad su hodali goli bukvalno, izbacivali ruze iz dupeta, prdili, smrdili.
Ili ih mrze ili vole, ali da podjebavaju primitivizam primitivizmom podjebavaju i to sa puno uspjeha.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

sta reci

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

MAXIMUS wrote:Hehehe !!! Treba ih dovesti u Prnjavor , da malo prodrmaju i šokiraju ovu učmalu sredinu !!!
Samo sto im nitko ne dozvoljava nastup. Svi imaju masovnu paranoju od njih.

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

Pa da ti to ananasmijana najbolje znas....jer ti si otamo................

Locked