Prvenstvo Republike Srpske u malom fudbalu

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Cestitam momcima iz KMF Obilic na velikom uspjehu, rezultat je za svaku pohvalu.

Mada, meni licno, mnogo bolja utakmica je bila KMF Ljubic - Leotar Trebinje. Ekipe zu za klasu kvalitetnije.

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

svaka cast KMF Obilic na ostvarenom uspjehu.samo da jos i KMF Ljubic to ponovi u Trebinju i bili bi ok,a ne da nas brukaju kao sto to rade u velikom fudbalu. :wink:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Кад би се лова, предвиђена за Љубић, распоредила на ова два клуба, била би то права инвестиција. :wink:

Имали би шампиона Премијер лиге, гарант !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

He, pa naravno da bi, ali to ne funkcionise tako, a iskreno i ne treba. Uvjek se znalo sta su prioriteti u sportu, pa ne treba mnogo o tome polemisati. Ljubic ce da izgubi dosta para iz budzeta, a pare ce ako se ne varam u kosarku, kao sto i treba, dok god Ljubic ne dobije stadion i uslove za premijer ligu.

User avatar
MilanM76
Posts: 183
Joined: 08.11.2007. 01:41
Location: Prnjavor

Post by MilanM76 »

Mislim da je glupost sto Prnjavor ima dva kluba.Bolje je napraviti jedan klub,pa da budemo najboli u BIH.Svaka cast za Obilic.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Prnjavor je imao jedan klub, koji se sticajem okolnosti prepolovio ove godine.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Наш град ће 26. и 27. јануара (мислим да нисам промашио датум) бити домаћин дуго очекиване завршнице фудбалског првенства Републике Српске. Уз наш Обилић, који ће бити домаћин у СД Слога, у полуфинале су се још пласирали Леотар, који је потргао наш КМФ Љубић, и тако најавио јуриш на титулу, КМФ Бањалука, бранилац титуле, и увијек неугодна екипа из Бијељине. Конкуренција је јака, много је великих мајстора малог терена, па вас овом приликом све позивам како би дали подршку нашем клубу.

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Može li mi ko reći je li danas počinje turnir u malom fudbalu u dvorani?Ako počinje u koliko je sati?

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Danas u 17h počinje liga u malom fudbalu,u dvorani.Koliko košta ulaz ne znam

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Sta je ovo?Niko da ponovo napomene da u subotu i nedelju dolaze 4 najjace ekipe Republike Srpske u malom fudbalu(Banja luka, Radnik Bijeljina, Leotar Trebinje i nasa kombinacija Obilic Prnjavor/Stanari.Steta sto se datum tog dogadja poklapa sa odlaskom kosarkasa u Ugljevik.
Ali evo koristim priliku da pozovem sve one koji ne budu isli sa nama u Ugljevik da budu tog dana uz Obilic, bice im od velike koristi podrska sa tribina.
Kako god, vidimo se u nedelju na finalu, nadam se da ce Obilic proci dalje!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ekipe su zaista prejake, ali ko zna...Ipak biti domacin final foura je velika cast, i mislim da se ne trebamo sramotiti praznim tribinama ili pozorisnom atmosferom. U svakom slucaju, ljudi u Prnjavoru vole fudbal, pa mislim da ce biti prepune tribine oba dana.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

....

Post by Sewerin »

Uz malo srece mogu oni mozda do finala ali bice im tesko jedino ako taj Kvrzic nesto ne napravi sam jedini nesto zna u toj ekipi Obilica sto se tice malog fudbala...

MOMCI SRETNO !!! :smt038
Image

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Ima Obilić trenera,nemoj tako Sewerine

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

neko iz mase wrote:Ima Obilić trenera,nemoj tako Sewerine
BEZ KOMENTARA :roll: :roll: :roll:
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Danas je prvi dan zavrsnice fudbalskog sampionata Republike Srpske. Cetiri ekipe koje su se vec plasirale u Premier ligu Bosne i Hercegovine ce da odmjere snage i da pokazu ko je najbolji u Republici Srpskoj. Titulu brani KMF Banjaluka, a tu su jos i Leotar iz Trebinja koji je izbacio nas Ljubic, te jos ekipa iz Bijeljine i naravno nas premijerligas Obilic.

Dodjite da pozdravimo najbolje fudbalere malog fudbala u RS. Obilic igra u 20h, a utakmica za 3. mjesto i veliko finale su na programu sutra (nedelja), naravno u sportskoj dvorani Sloga.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Obilic je porazen na penale (regularno 7-7, poslije penala 10-12) u jednoj odlicnoj predstavi jako dobrih igraca malog fudbala. Ja sam prezadovoljan onim sto sam vidio, mnogo lijepih poteza, prepuna dvorana, atmosfera odlicna, ali eto, nije se imalo ni srece. Bili smo bolji, imali kamaru prilika, i propustili vodstvo od 3-1 na pocetku i ko zna koliko cistih sansi kao i jedan penal.
Prnjavorski grobari su bili na jugu, bilo je odlicno, a sutra ce nam se pridruziti i nasi Vukovi da pokusamo zajedno da bar osvojimo 3. mjesto.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Svi na jug sutra u 18h!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Očekivao sam da će Nicky da napiše,ali njega nema pa ću ja:)

Fudbaleri KMF Obilić nisu uspeli da osvoje treće mesto na Top 4 završnici Prvenstva Republike Srpske u malom fudbalu.Naime u meču KMF Banja Luka izgubili rezultatom 8:3,i tako osvojili četvrto mesto.Gosti iz Banja Luke nisu bili toliko dominantni koliko to rezultat govori,naprotiv "Obilići" su bili barem ravnopravni i promašili su veliki broj izglednih šansi.
Btw,prvaci Republike Srpske postali su igrači Leotara iz Trebenja koji su posle penala pobedili favorizovanu ekipu Radnika iz Bijeljine.
Eto...možda će Nicky opširnije...
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hm...sta reci? Dva dana smo mogli gledati najvece majstore malog fudbala u RS. U ta 2 dana prisutno je bilo 2000-3000 ljudi, sto je pokazatelj da ljudi i dalje vole mali fudbal, te da je mali fudbal u stalnoj ekspanziji i kod nas.
Nas Obilic nije uspio do medalje, ali to ne mijenja cinjenicu da ce sledece godine igrati u Premijer ligi BIH, a ako se ne varam, to je prvi i jedini klub iz Prnjavora koji je to uspio postici.
Atmosfera je bila odlicna oba dana. Organizacija je bila extra, sve na nivou, dobili smo sve pohvale od svih ucesnika zavrsnice, od FS RS, i naravno od predsjednika FS RS himself Mile Kovacevica (mislim da se tako zove). Rekao je da je Prnjavor pokazao da moze da bude domacin jedne ovakve zavrsnice, i da je sve bilo na nivou, i da nema primjedbi na organizaciju.
Leotar je novi prvak RS u malom fudbalu nakon sto su se vise sretno nego spretno vratili sa 3-6 nekih 4 min prije kraja i pobijedili na penale. Pokazatelj da su sve ekipe bile dosta pripremljene i jake je i taj da su sve utakmice bile dosta tijesne, zavrsavane na penale ili sa 1 golom razlike.
Sta jos reci...
KMF Oblic se zahvaljuje na podrsci nacelniku opstine Prnjavor, Grobarima Prnjavor, Vukovima, prijateljima kluba kao i naravno svoj ostaloj publici.

Veliki pozdrav!

MojaMajica-Shop
Posts: 2
Joined: 11.04.2010. 00:11

Turnir u malom fudbalu

Post by MojaMajica-Shop »

Image

marken
Posts: 5
Joined: 25.01.2011. 03:21

Re: TURNIR U MALOM FUDBALU

Post by marken »

Molim vas dajte malo raspored utakmica ko s kim igra na turniru u Prnjavoru Futsal 2011 u malom fudbalu(ko učestvuje od ekipa) i ko se s kim sastaje u eliminacionoj fazi takmičenja na turniru.Molim vas uradite to što prije možete.Unaprijed vam hvala.Puno pozdrava od Markena.Ćao

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: TURNIR U MALOM FUDBALU

Post by vrsta8472 »

Фаворити по плану

Екипе Водовода, за коју наступају играчи КМФ Бањалука и Младост Ђулићи, пласирале су се из Е групе Светосавског турнира у Прњавору у осмину финала.

У сљедећу рунду јануарске смотре мајстора малог фудбала у овом граду прошли су и тимови МС Компани, састављен од презимењака Декет, као и Борац из Шибовске, као фаворити Ф групе.

Из групе Г пролаз су обезбиједили СТ комерц из Брода и Слобомир П универзитет. Учесници осмине финала би плану ће и састави Рентакар Перла и Максмилијан из групе Д.

Прве двије такмичарске вечери у потпуности су испуниле очекивања великог броја гледалаца у Спортској дворани "Слога".

У сениорској конкуренцији наступа 30 екипа, распоређених у осам група, код ветерана представиће се девет, а код пјетлића осам екипа.

Турнир ће трајати до 27. јануара, када су на програму финалне борбе.

Побједнику код сениора припашће седам хиљада марака.

Б.Р. - Глас Српске
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

marken
Posts: 5
Joined: 25.01.2011. 03:21

Re: Prvenstvo Republike Srpske u malom fudbalu

Post by marken »

Pobjednik SVETOSAVSKOGA TURNIRA u malom fudbalu U PRNJAVORU JE EKIPA Vodovoda iz Banja Luke (igrači KMF BANJA LUKA-Malčić, Lukendić, Jovičić, Bojan Tadić).Ekipa Vodovoda bila je bolja u finalu od ekipe Mesnice Mujo 2:1(igrači Doboja).Finale je bilo dogovoreno što se tiče djeljenja para.

Locked