Prvenstvo Republike Srpske u malom fudbalu

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Prvenstvo Republike Srpske u malom fudbalu

Post by Franz »

Evo da najavim veoma zanimljivo desavanje koje ce sigurno zainteresovati i ljubitelje sporta(fudbala) na nasem forumu.
Sutra (subota 15.12.,dvorana Sloga)sa pocetkom u 19h prnjavorcani igraju veoma bitan mec protiv trebinjskog Leotara,u slucaju pobjede nasi bi se momci mogli veoma lako naci u Premijer ligu BiH tog istog takmicenja...za nasu ekipu igraju momci koji redovno dolaze na utakmicama Mladosti pa smatram da bi bio red da nekoliko nas "Vukova",kosarkasa Mladosti,naravno i forumasa svojim prisustvom i podrskom uzvratimo im...neka nam ovo bude i vrsta zagrijavanja pred odlazak u Visegrad u nedelju.
Zainteresovani za vise informacija i propusnice neka sa jave na pp...ili pojave se vec u 18h30 u kaficu u sklopu dvorane.
Last edited by Franz on 14.12.2007. 17:37, edited 1 time in total.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Mali fudbal po svim FIFA pravilim je sjajna stvar. Volio bih da sam tu da to pogledam. To je svakako nesto sto vrijedi pogledati!! Svaka cast Franz za info. :lol: Ima li kasnije jos koja utakmica??

User avatar
rema
Posts: 180
Joined: 30.06.2007. 20:56
Location: Prnjavor City
Contact:

Falcao :)

Post by rema »

E ljudi ja dolazim ako nadjem zamjenu,posto sam sutra 2 smjena :cry:
Mali fudbal me uvjek privlacio,redovno gledam na tv-u kada ima prenos! :lol:
Kao najavu pogledajte najboljeg igraca u malom fudbalu-FALCAO :smt023

http://www.youtube.com/watch?v=FjQz5In70SY

Covjek je lud ko struja :wink:
mes que un club

User avatar
BURZUM
Posts: 1361
Joined: 21.12.2005. 05:01
Location: Dolina gladi.....

Post by BURZUM »

Mare isteraj sve i kljuc u bravu 2 sata ;)

User avatar
rema
Posts: 180
Joined: 30.06.2007. 20:56
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by rema »

BURZUM wrote:Mare isteraj sve i kljuc u bravu 2 sata ;)
Gledacemo nesto da uradimo po tom pitanju! :P
Imas dole kod mene ulaznicu za tekmu,pa je samo pokupi!
Ulaz je besplatan,al je potrebna ulaznica-da kazemo i to :P
mes que un club

User avatar
BURZUM
Posts: 1361
Joined: 21.12.2005. 05:01
Location: Dolina gladi.....

Post by BURZUM »

Ok doci cu danas oko 2 dole ... 8)

User avatar
GooneR
Posts: 248
Joined: 15.04.2003. 19:56
Contact:

Post by GooneR »

FANTASTICNO izgleda da se Prnjavor dize iz pasivnosti ..... Momcima treba dati podrsku za ulazak u PremierLigu to je svakako vrijedno paznje :wink: A kao sto Franz rece treba se zagrijati za Visegrad tako da vidimo se u sutra u dvorani 8)
Image
If everybody in the world loved everybody in the world what a glorious world this could be...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Sheki wrote:Mali fudbal po svim FIFA pravilim je sjajna stvar. Volio bih da sam tu da to pogledam. To je svakako nesto sto vrijedi pogledati!! Svaka cast Franz za info. :lol: Ima li kasnije jos koja utakmica??
Da,Fifa su pravila u pitanju.
Pazi....teoretski je cak moguce kad bi usli u tu premijer ligu gdje ih tamo ceka svega nekoliko jakih timova tipa Sarajevo,Siroki...postoji i teoretska mogucnost da udju u evropsku ligu sampiona(naravno,tada bi morali proci jedno pretkolo...sve je to teorija ali ko zna.Lopta je okrugla,sve je moguce) :)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ovo je super nesvakidasnji sportski dogadjaj. Docu i ja da snimim koju sliku pa da vide oni u inostranstvu kako se kod nas igra fudbal :wink: :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Тај Леотар је добра екипа, чини ми се да сам их прошле године гледао...
Добро би било имати још један спортски догађај у граду, будимо се :D :D :D

Него може ли нам неко набројати играче који играју за нас?

User avatar
rema
Posts: 180
Joined: 30.06.2007. 20:56
Location: Prnjavor City
Contact:

***

Post by rema »

Za nase igraju:

1.Bobar (golman)
2.Simic Bojan
3.Kljunic-Kljuna
4.Braca Demonjic
5.Dujakovic-Dujak
6.Prodanovic-Prodan
selektor: COP

Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravio!POZZ
mes que un club

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Nije losa ekipa, ali bi se s vremenom, ako bude vise zainteresovanih moze sastaviti i jaca ekipa. Ako i po cemu, onda po malom fudbalu Prnjavor ima potencijala. Super bi bilo ako bi usli u Premier Ligu, da ne govorimo o LS. 8)

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Nije loša ekipica...štete što ću sutra morati na neki rođendan,obožavam mali fudbal!
Franz,gooner i ostali večeras promocija tuborga u pivnici!

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

KMF Ljubić ima iza sebe vrlo dobre rezultate(2 puta zaredom osvojen jaki turnir u Brčkom),mada u malo drugačijem sastavu :wink:
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Oбожавам FUTSAL , кад год имам прилике уживам у њему.
Надам се да ће КМФ Љубић остварити очекивања.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ovo super zvuci;
Nisam uopste znao da postoji u Prnj. club koji upraznjava ovu vrstu takmicenja; a posebno ne da se uspjelo do te shanse ´dogurati´, da imaju mogucnost da se izbore da budu u drzavnoj eliti.. SUPER STVAR ZA NAS GRAD!!!!
Taj susret sa Leotarom treba posjetiti, i dati podrsku tim momcima... jer ako uspiju, nece uspjeti samo za sebe - vec ce istovremeno donjeti uslove i za sledece generacije, kao i za popularizaciju malog fudbala u opstini...

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

Znaci Vukovi prosiruju niz u vidu podrske Prnjavorskog futsal kluba.
Sa onakvim navijanjem kao protiv Varde pada i Barcelona-,,malja,, :wink: a kamoli Leotar.
I to opet iza ledza klupe gostujucih ekipa.Sa malo zvukova megafona u stilu iiiiiiiiiiiaaaaaaa uuuuuuuuu.Franz je majstor za distorziju.Ako se budu bunili za pravila,samo im reci mi smo culi da je to pravilo u kosarci ali u futsalu eto od vas cujemo prvi put. :lol:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Sportske dogadjaje poput ovih rjetko pratim ali 15-tog sam u Prnjavoru da sa ostalim sportskim fanaticima (kojih na ovom forumu ima i više nogo dovoljno) ispratim ovaj sportski dogadjaj...


Pošto već pretpostavljam ko će sve da dodje, biće ekstra ekipa, evo najavljajujem svoj dolazak da uveličam taj spektakl... :twisted:

User avatar
GooneR
Posts: 248
Joined: 15.04.2003. 19:56
Contact:

Post by GooneR »

Kundacarka mara wrote:Nije loša ekipica...štete što ću sutra morati na neki rođendan,obožavam mali fudbal!
Franz,gooner i ostali večeras promocija tuborga u pivnici!
Pa dobro na šta mi ličimo na neke kronere? Ovo je mali fudbal zdrav zivot i te stvari kakvo pivo sta pričaš!
Image
If everybody in the world loved everybody in the world what a glorious world this could be...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

GooneR wrote:
Kundacarka mara wrote:Nije loša ekipica...štete što ću sutra morati na neki rođendan,obožavam mali fudbal!
Franz,gooner i ostali večeras promocija tuborga u pivnici!
Pa dobro na šta mi ličimo na neke kronere? Ovo je mali fudbal zdrav zivot i te stvari kakvo pivo sta pričaš!
Zamaglili mu choroskopi! :wink:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Kako prođe ovaj mali fudbal,ako je uopšte bio večeras?
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Subota brate! Ali nista, ovi nisu nasi, cekamo 'one sledece' pa cemo onda ici. :lol: Ovi su nas izdali, bar mene, tako da moju podrsku nece dobiti, dok se ne zavrsi sta je poceto. Pozdrav za igrace!

P.S. Malisa nece sigurno igrati, bio sam sa njim prije par dana na fudbalu, nezgodno je stao, i mislim da je cak pokidao tetive ili nesto slicno...

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Sinoc sam malo posmatrao njihov trening. Ne izgledaju lose, mada jos trebaju da se uigraju. Drago mi je sto sam vidio i par mladjih na treningu.
Sastav ovako izgleda:

1. Sare (golman)
2. Prodan
3. Kljunic
4. Simic
5. Sirko

Drugu ekipu cine:

1. golmana ne znam.
2. Horina
3. Radoje Krajisnik
4. Balaban (veoma mlad, kazu da ce biti extra igrac)
5. petog takodje ne znam (isto neki klinac)

Vidimo se vecers na utakmici.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Kratak rezime vecerasnjeg meca izmedju nasih momaka i trebinjskog Leotara...
...dakle,pred dupke ispunjenim tribinama i nakon dobrog otvaranja gostujucih igraca na poluvremenu se odlazi sa minimalnom prednost Leotara od 3:2....drugo poluvrijeme,druga prica,gosti padaju,nasi koriste skoro pa sve i jednu priliku osim dva promasena penala i mec privode kraju u svoju korist.Dakle,nasi su momci veceras pobijedili Leotar rezultatom 6:4...sto se tice podrske sa tribina,treba istaci da ni ovog puta nismo stedjeli grla i dlanove...vidimo se opet na istom mjestu u slucaju plasmana nase ekipe u naredni krug takmicenja...
...sve u svemu,odlicna fudbalska predstava!!!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

U sledecu nedelju imate i nas drugi klub u ovoj ligi, kojeg vidim niko ne spominje. Inace, ovo je 1/4 faza, a ta druga ekipa, Obilic, je danas takodje pobijedila, sa 3-2 u gostima kod Celinca, tako da revans slijedi u nasoj dvorani.

Locked