Haski tribunal i sudenje Seselju

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Ma njima sada nije bitno da ga osude za nešto nego da ga zadrže što duže, a to je i želja aktuelne vlasti u Srbiji, jer ako se on vrati kući bio bi sigurno predsjednik Srbije to bez sumnje.
>>>---------------------->>>

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ti mora da se salis.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

А зар ти не мислиш да не би уздрмао политичко стање у Србији?
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Mislim da ne bi. Stranka mu je u raspadu, prilicno ga je dotukao i Toma sa svojim postupcima i izjavama. A i Seselj nije ovde vec 5 godina. Toma ima vece sanse jer je prilagodio pricu realnosti. Seselj nema sanse, bar sa onakvim govorom i stavovima. Ne loze se ljudi na to vise.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

:lol: :lol: :lol: Brate ne znaš ti onda Srbe... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Srbi će uraditi uvek pre ono što se ne sme i što je zabranjeno i što nije dobro po njega..
ImageImage

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Jok i ne znam, ja sam marsovac. Osim laprdanja Seselj nikad nista nije imao da ponudi, 90ih je to pilo vodu, vise ne pije, sta mislis sto je Tomo utekao.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Znam to... Ali znaš ti i Srbe... Srbi ko Srbi... Uvek kontra od svih i svega logičnog rade...
ImageImage

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

KIVI76 wrote:Srbi ko Srbi... Uvek kontra od svih i svega logičnog rade...
Normalno, eto, na proslim izborima izabrase Ujku Tadica...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ajd sto ga izabrase jednom, al' drugi put..mnogo je brate habzburze
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

A jbg... Mada je covjek ispunio SKORO sva svoja obecanja :lol: :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

A jebiga, glup narod, navukao se na lazna obecanja :)eto nove sanse za 3 godine, taman ce i Seselj da izadje iz tvorza. A ti vadi pasos Srbije pa na glasanje :lol:

p.s mada sam cuo da ce zakon da se mijenja, valjda da Tadic jos jedan mandat bude prezidente
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

Narod bira, narod popuši...
Idemo dalje ...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ja ti nisam radikal.. Kazem, cisto onako.. da je tuzno! Tipicno balkanski...

Ne bi valjalo ni da Seselj dodje na mjesto predsednika, jer bi se zakomplikovalo sa strancima... A tesko "nama" sa njima, a i bez njih....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

da je tuzno! Tipicno balkanski...
Tuzan je zivot na Balkanu, ****** ga, ili si gornji ili donji :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Znaci, nista sa strane???


Ipak, tema o sexu vec postoji! :D

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

regeman wrote:
Njegovan wrote:А зар ти не мислиш да не би уздрмао политичко стање у Србији?
Mislim da ne bi. Stranka mu je u raspadu, prilicno ga je dotukao i Toma sa svojim postupcima i izjavama. A i Seselj nije ovde vec 5 godina. Toma ima vece sanse jer je prilagodio pricu realnosti. Seselj nema sanse, bar sa onakvim govorom i stavovima. Ne loze se ljudi na to vise.
Сам ћеш се увјерити.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Сам ћеш се увјерити.
Ala si mi objasnio :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Шта ти имам објашњавати када си ти тежак човјек. Гледаш као коњ само право. Ја нисам радикал иако сам био, али засигурно ће се промјенити политичка ситуација ако би се Шешељ нашао на слободи.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ja gledam kao konj samo pravo? A gdje da gledam u 90te i ta sretna vremena u kome pojedinci jos obitavaju pravdajuci svaku seseljevu glupost svjetskom zavjerom protiv Srba?

Btw, jedno logicno pitanje,. Sta to seselj ima da ponudi kao predsjednik a da vec nije uradio 90te ?Ili tebi treba predsjednik koji ce samo da pokazuje jaja zapadu?
Шта ти имам објашњавати када си ти тежак човјек
A ni ja ne znam sto objasnjavam nekme kome je kriminalac poput legije osoba cije se djelo treba preispitati. Iako ti o njemu citas u novinama i po sajtovima a ja znam ljude licno kojima je stetu nanio.
i koliko si ti tezak kad ti je Seselj ok pored svih greski koje je napravio? Nikad od tebe nisam cuo da si ista lose rekao o njemu, slobi i co.
Ja jesam fan Tadica ne zato sto volim politicare i sto smatram da je bezgresan , vec sto je to otklon od budalaste i pogresne politike koja je sve Srbe rastjerala i raselila, koliko tudjom toliko svojom greskom.

edit: Seselj ce se naci na slobodi onda kada njegova politika glupostii opstrukcije ne bude kocila Srbiju.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Не намећи некоме што није нешто рекао. Никада нисам толико говорио о Легији да је ово или оно. Али у сваком случају јединица као јединица је перфектна јер ако си мало боље упућен знаћеш то. Ту је мало рећи да је било екстра момака који и дан данас раде у Жандармерији, ПТЈ, и уопште у мупу Србије. Па људино моја ја знам и лично људе са Косова које је у појединим тренутцима ЈСО вадио из чељусти разхарене шиптарије. Ти само увијек гледаш негативно и то је опште познато.
Онда даље... о Слободану имам ружно мишљење одувијек и ту немам шта коментарисати. А што се тиче Шекија, био сам велики поштоваоц њега док га нису издали његови људи и док ми се то све није згадило.
А што се тиче тебе самог, види си колико си добар или како већ хоћеш када ти је идол она пропалитет Тадић са осталим пајдашима око њега. Ту се не треба уопште упуштати у расправу. :lol:
Све у свему, не пратим твоје писаније овдје, али од силних глупости по нека од твојих ми избије око па онда сам приморан. :lol:
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

jao jao kakvo nepozvanjae materije, ali ne mogu da ti pozavidim
Никада нисам толико говорио о Легији да је ово или оно.
A nego sta si, moze dosta i izmedju redova da se procita, nije tolika tupavost zavladala.
ли у сваком случају јединица као јединица је перфектна јер ако си мало боље упућен знаћеш то. Ту је мало рећи да је било екстра момака који и дан данас раде у Жандармерији, ПТЈ, и уопште у мупу Србије.
Te momke se nije nista pitalo. Pitalo se Zvekija, Legija i one bagre sto je 99te sijala smrt po Srbiji.
Na kraju krajeva, jedinica nije rasformirana zbog Legije i druzine heroinske.
nije valjda da ti nisu jasne veze Legije, Opacicai heroinskog klana?
Znas li sta su crvene berekte radile po Samcu 92e i za njihov sukob i zbog cega sa Mladicem?

Druga stvar, Crvene beretke su postale licna garda Slobe, a ako pitas nekog ko bolje poznaje materiju ta jedinica je nelegalno osnovana. U zakonu ne postoji okvir da se ta jedinica oformi, jer je to mjesto rezervisano za SAJevce koji su gurnuti u zapecak da bi ovi mogli da divljaju iako su SAJevci pravi specijalci.
Koliki specijalci su ovi iz berekti govori i to da je sef SAJevaca rekao da bi ih oni rasturili za tri dana.
што се тиче тебе самог, види си колико си добар или како већ хоћеш када ти је идол она пропалитет Тадић са осталим пајдашима око њега.
Hehe, ja bih prvi kritikovao Tadica ovdje da neko normalno pise o njemu. cim neko pomene propalitet, ustasa ovo ono tovrijedja razum i ja stvarno nemam namjeru o takvim stvarima da raspravljam, posebno ne sa ljubimcima kriminalca legije poput tebe.:)
Све у свему, не пратим твоје писаније овдје, али од силних глупости по нека од твојих ми избије око па онда сам примора
Boli me k sta ti pratis a sta ne, meni je zao sto moram da se spustam na taj nivo cetnika partizana na kom ti i slicni obitavate ali ne volim da trpim lazi pa iz istih razloga reagujem :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Уххх, напоран си. Ово је задње писање са тобом. Сада сам тек увидјео како ми рекоше за тебе. Ајд уздравље паметњаковићу. :lol:
Image

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Post by night eagle »

Sasvim slučajno :D , poznajem i regemana i njegovana i ovaj post služi za ostale forumaše: ljudi jedno biti ljubimac i patriota, provjereni Srbin a drugo je biti objektivno informisan i načitan (regeman je kolio sam upoznat proputovao pola svijeta), što se kaže čovjek u toku zbivanja, tako da vas molim da ne uzimate u obzir priče tipa "sad znam šta su drugi rekli o tebi", valjda smo svi sposobni da razmišljamo svojom glavom.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Добро, он је путник ја нисам па је паметнији. :wink:
Ма нема фрке. :wink:
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Upravo tako. Takođe poznajem i jednog i drugog. Ovo je jednostavno sukob mišljenja gdje je svaka generalizacija bespotrebna.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Locked