"Zvezde" Granda

Pamtim to kao da je bilo danas...
Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Ostale je, manje vise. Bez ovo!

User avatar
krstan
Posts: 84
Joined: 24.02.2006. 03:32

Post by krstan »

Nicky wrote:Ebote,zar to neko stvarno gleda??? O BOZE! :smt046
Ma to gledaju samo kreteni i seljaci,zato je u Beogradu finale pratilo oko 20000 ltakvih,a razmislite ko bi mogao još da okupi toliko ljudi uz ,vjerovatno,nimalo jeftinu kartu...može ih se nabrojati na prsta jedne ruke.Činjenica je da se to ljudima sviđa,jer milion glasova nemaju ni na zapadu u sličnim emisijama...A gledajući snimke mogu objektivno reći da se ne bi postidili nijednog sličnog šou programa koji se emituje na zapadu!
Uzmi sve što ti život pruža...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

To je cisto zaglupljivanje naroda!!! Tamo to nemaju, ali imaju neke Backstreet Boyse i slicno.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

U pravu je Krstan.Zapadne tv stanice su pune svakavih tv emisija ciji je kvalitet golo gov.no kao i ovaj grand.Sto navodi na to da je vecina ljudi , bar 2/3, zadovoljna jeftinim zabavama.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

...ma i tih milion glasova su vjerovatno samoreklama...ja ne vjerujem da to Srbija tehnicki moze ispratiti,sjetimo se sta je bilo sa izborom za pjesmu evrovizije :lol:

Kao sto Krstan i regeman rekose jako dobro organizovano kao i u drugim zemljama...u stvari to je razbibriga za sire narodne mase i ko voli gleda ko ne voli ne gleda i gotovo.
Ali,ipak vrijedi pogledati one pocetke audicija kada ih se prijavi gomila e ono je nesto....

Mada sigurno da gledanost nije mjerilo kvalitete jer kada se sjetim da je u BG i ona ciganka napunila (sto je glumila Kasandru) Sava centar i da su mase padale u nesvijest onda to ipak treba malo povezati sa mentalitetom ljudi. Jer ipak mi volimo:Baje,Krmke,Badjije i sl. :lol:

Kao narod smo se unazadili u muzici vise nego u bilo kojoj drugoj oblasti,ali proci ce i to valjda a do tada gledajmo Grandove,Velikog brata,24 casa svadba i ostale pogodne nam emisije za trac jer nam je to infuzija i to nas odrzava u zivotu a za nesto bolje nema nas narod ni uslova.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ebiga, vidis, u potpunosti se slazem, samo sto zaista ne morate to da gledate. Ja npr nikad u zivotu nisam gledao ni ZG, ni BB ni bilo sta toliko glupo duze od 3 min, a to sam morao iz znatizelje, a pomalo zato sto sam i zloban, pa se volim nasmijati tudjoj nesreci.


Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: ...

Post by Nicky »

Franz wrote:SUZE SU MI NA OCI KRENULE
Pa jeste zalosno...Bas za plakati!!!

User avatar
BEMBA
Posts: 16
Joined: 05.02.2007. 22:54
Location: Gdje je vjecno proljece

Post by BEMBA »

Koja ludnica! :shock: :lol:
*************
JEBIGA-Volim Te
*************

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Re: ...

Post by okrivljena »

Nicky wrote:
Franz wrote:SUZE SU MI NA OCI KRENULE
Pa jeste zalosno...Bas za plakati!!!
nemoj da places na kucnome pragu da ti daska ne povuce vlagu
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Ja sam citao o tome , a nadam se da mi se nece ni slucajno naci na tv-u
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

То је неки лик урадио као дипломски рад на режији ФДУ Београд. Мени , лично, је најјача фора са Сејом Калачем...

Чак сам снимио да се поменута рашомонијада рекламира на СВЕТ + телевизији, као ускоро ће почети емитовање.

Уф, што ће да прште тужбе...
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
okrivljena
Posts: 270
Joined: 27.07.2007. 23:07
Location: zemlja

Post by okrivljena »

neka prste
Jedino ekser ne ide glavom kroz zid!

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

jedini koji moze da spasi grand produkciju je sejo kalac, brdjanin kakvog svijet jos nije video
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

sejo kalac
:lol: :lol: :lol: :smt044 :smt044 :smt044 :smt081 :smt081 :smt081
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

"Budi Govedo Bobane,Budi Govedo"

Šabke.... :smt005

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Danas su izasle u prodaju NOVE ZVEZDE GRANDA ... tako ko voli nek" izvoli !
Prvi shop i otvorite novcanike !!!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
IloVa
Posts: 265
Joined: 01.07.2007. 10:26
Location: Austrija

Post by IloVa »

ma presluso sam vec

nista nevaljaju, neisplati se kupovati

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

hvala cika Shabane...

Za tebe sam Shabke...
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Sejo Kalac je turbo folk zvijezda broj 1 haha. Tek nedavno sam cuo za njega i nisam mogao da vjerujem da ima takvih brdjana koji su se prihvatili mikrofona. Da zivi u Norway njega bi davno poslali da zivi sa bijelim medvjedima :lol:

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

mada su veci brdjani oni koji ga slusaju
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Darius nije medvjedima vec međedima.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

oplodi me Bobane
:lol:
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Piroga
Posts: 210
Joined: 06.09.2007. 14:19
Location: Dolina mumijevih

Post by Piroga »

zacaria wrote:mada su veci brdjani oni koji ga slusaju
A kako se zovu oni koji ne slusaju tu muziku a redovno se provode uz tu muziku :?:
Last edited by Piroga on 12.10.2007. 01:09, edited 1 time in total.

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

e takvi se zovu - pijani do zla boga
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

Locked