Sta vlast pomaze mladima u Prnjavoru

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
Muschi_KilleR
Posts: 11
Joined: 03.10.2007. 13:47
Location: Republika Srpska

Post by Muschi_KilleR »

Svasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

ALI NAZALOST ZIVA ISTINA........

User avatar
djuka
Posts: 343
Joined: 27.09.2007. 15:31
Location: prnjavor

Post by djuka »

Ovaj tekst moze proci i ovoj temi! Ima i prnjavorcana po brodovima.

http://www.blic.co.yu/repsrpska.php?id=26184
Milan Đurđević - Đuka
Милан Ђурђевић - Ђука

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

vlast nam je puno pomogla sa dna nas je spustila jos dublje. Zivio sds jos minut.
POSMATRAM VAS

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Sta je sa opstinama gde nije sds na vlasti??
:shock:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Ja cesto razmisljam o ovoj temi, koliko je SDS kriv u svemu tome, i dolazim do zakljucka da SDS, SNSD; SDA ..... nemaju puno sa tim sto nam je danas lose, o proslosti nebi sad da pricam ali sadasnjost nam je losa da ne moze da bude losija, a na tome treba da se zahvalimo samo pojedincima, partije su samo njihova maska, danas se zovu ovako ,sutra onako, ali oni ,oni su uvjek isti, zli, pokvareni, korumpirani ,oni su jedini i glavni krivci za sve ovo, nebi sad da imenujem, rijec je rijec, a na njima je dal ce se prepoznati ili nece.Osim njih krivicu u nasem drustvu snose i mediji, koji su radili na pogresnoj informisanosti stanovnistva, banke koje su davale velike kredite, sa jos vecim kamatama, klijenteli koja nema za frisak hljeb, a podize milione. danas je nas grad i stanovnistvo u njemu prezaduzeno, iako jos nisu ni dosla ona najcrnja vremena, ona tek predstoje, naj veci nas siromah je podigao kredite na dva tri mjesta, i treba da placa 500 km mjesecno 5 godina ,iako mu je plata 300 km,i nezna koliko dugo ce da ima posao, do sada se hranio na kredit a danas ili eventualno sutra ,a naj kasnije poslije izbora, svi ce shvatiti da sa ovim danas ili onim sutra, za njih se nista nece izmjeniti, i da ce im jednog dana da se pojavi neko ko ce ih gladne ponovo nahraniti nacionalizmom i odvesti u neki novi rat.Zato zaboravite SDS i ostale partije, svoj bjes usmjerite na pojedince koji imaju ime i prezime !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

djuka wrote:Ovaj tekst moze proci i ovoj temi! Ima i prnjavorcana po brodovima.

http://www.blic.co.yu/repsrpska.php?id=26184
U PRAVU SI djuka.... JA ZNAM NEKE OD NJIH IZ PRNJAVORA, KOJI SU OTIŠLI TRBUHOM ZA KRUHOM , KAKO KAŽU, NA TAJ BROD... NAPOMENUĆU SAMO JEDNO IME, A TO JE MILICA KALAJDŽIĆ, JEDNA OD PRNJAVORSKIH ODBOJKAŠICA I NAJPERSPEKTIVNIJA MLADA ODBOJKAŠICA ZA 2006. GODINU...
ImageImage

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

I NAS LUNE JE NA BRODU ; AKO GA NISU AJKULE POJELE !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
djuka
Posts: 343
Joined: 27.09.2007. 15:31
Location: prnjavor

Post by djuka »

seljak iz skakavaca wrote:Sta je sa opstinama gde nije sds na vlasti??
:shock:
Nije bitan sds, bitni su ljudi u Prnjavoru koji su na vlasti vec 20 godina jedni te isti! E to treba promjeniti! Naprotiv, na drzavnom nivou mi je sada drazi sds od snsd-a, ali to nema veze sa Prnjavorom gdje jedva cekam izbore da stavim X ispred bilo koga sem prnjavorskog sds-a!
Milan Đurđević - Đuka
Милан Ђурђевић - Ђука

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Djuka u pravu si, Snsd sve vise lici na sds, Dodik je naprimao razne bagre u svoju stranku i to mu se polako odbija od glavu, kad skonta bice kasno. Al da se mi vratimo na nasu opstinu, ako izgubi sds doce snsd gdje su jos gori ljudi od sds-a, cast izuzetcima u snsd-u, to su vecinom ljudi koji samo zele fotelju i da se nakradu,samo se sjetite kalabica i sve je jasno. Jos ako je istina sto se prica za kriminal u elektru gotovi su nema ih nigdje. Ova opstina nikad nece ugledati svjetlost sa takvim ljudima.
POSMATRAM VAS

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Da se nadovezem na svoj predhodni post, treba dati priliku mladima, pa da vidimo sta su oni spremi uraditi. Nikad se nezna
POSMATRAM VAS

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

[quote="BETMEN"]treba dati priliku mladima, pa da vidimo sta su oni spremi uraditi./quote]

Samo da ne poslusaju ove starije , pa da bude kako je na trgu zapisano ....
,,Gdje ja stadoh ti produzi...,,
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Nismo valjda toliki baksuzi
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Od nas mladih zavisi!

Ali koliko su mladi spremni ili voljni da nesto pokrenu. Da se izbore za npr. duzi rad ugostiteljskih objekata. Da se prikupljaju potpisi eto za to npr. Naveo sam kao neki bezazleni primjer?!?!

Nema sasne. Uglavnom svi su nezadovoljni i to svoje nezadovoljstvo ne pokusavaju da rijese, iako postoji mali milion nacina da se izboris za neke stvari koje mogu da uticu na zivot u lokalnoj zajednici.

Postavicu nama mladima, pitanje sta je to sto nama mladima treba a da je realno ostvarivo? Neka neko od vas bilo ko napise neki problem, primjer sta bi se to trebalo uraditi doraditi u nasem gradu, a da sira zajednica ima neke koristi od toga a pogotovo mladi i evo ja cu licno prvi biti taj koji ce tu ideju pokusati da ostvari, normalno uz vasu pomoc. Da svi vidte koliko je tesko nesto promjeniti a najlakse je kritikovati na forumu i ostati nezadovoljan.

Plan da sami razradimo, apliciramo ne znam ni ja kome eto mozemo i nasim opstinarima (znam da ovaj podforumu redovno posjecuju) i da ne budemo pasivni clanovi nase lokalne zajednice vec aktivni.

Sada je na vama. Vi predlozite, mi usvojimo neku ideju i idemo na realizaciju. Uspije uspije ako ne barem smo pokusali.

Da se cuje glas mladih.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

I to parolom pocnes i parolom zavrsis. Iskusno, politicki! :wink: :lol: :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sheki je jedan dobar momak ali nazalost covjek kome pesimizam unistava dusu.

Dovoljno dugo zivim ovdje da znam, kako masa razmislja. Zato sam ovo napisao na taj nacin.

Daj neki prijedlog, a ne da "razvodnjavas" kretaivnost mladih.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

COVJEK JE U PRAVU; DRUGOVI MLADI TREBA DA SE RADI A PRICATI MOGU I JA :D TREBAJU DIREKTNI PREDLOZI A AKO NE BUDE UCINKA; MOZE SE RECI DA SE BAR POKUSALO; NEBI BILO LOSE ZA POCETAK;PONOVO OZIVITI NEKE STVARI U GRADU TIPA IZVIDJACKOG KLUBA ILI NEKOG DRUGOG OMLADINSKOG CENTRA GDJE BI SE MOGLO UBACITI PAR STOLOVA ZA TENIS ILI BILIJAR DA SE OMLADINA ODVUCE SA ULICA ;MADA JE ZA TO POTREBAN DOBAR PROSTOR; KOGA SE NA ZALOST NEMA NA RASPOLAGANJU.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kamikaza, vidim da si jos uvijek u fazonu "omladinskih akcija" :wink:

Mladi vole nesto konkretnije od stolova za stolni tenis i izvdjaca.

Kao prvo i sam kazes da prostor nedostaje i ne znam gdje bi to uopste mogli da postavimo i kako da taj prostor bude samoodrziv mislim na finansije. Jer tesko je naci nekoga ko bi redovno placao sve obaveze za taj prostor. Opet ako se bude naplacivalo bice problema, jer gdje su pare kod Srba tu je i svadja.

Za izvidjace ti nije losa ideja, ali tu bi trebao neko malo stariji i iskusniji ko ima nekog iskustva u tom poslu a da je voljan da to svoje znanje prenese na druge. I jos treba izvrisiti neku anketu, kod mladih koliko su oni uopste zainteresovani za tako nesto. Ako znate nekoga, ko bi mogao da vodi te izvidjace, javi te pa da pokusamo. Kazu da se prvi macici u vodu bacaju. Ajde da cujemo druge prijedloge.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

ZAR NAS BUDZET OPSTINE NEMA EXSTRA STAVKU U KOJU SE IZDVAJA ;A AKO I NEMA ONDA SPADA POD ONU SPORT I KULTURA; MADA MISLIM DA SE IZDVAJAJU SREDSTVA I ZA TAKVE STVARI; SAMO STO NIKO NE TRAZI.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Ma ja mislim da bi se trebalo srediti kino, ono je bruka sta je ostalo od naseg starog kina, a to sve zato sto je neki mocnik htjeo lokaciju za svoj posao.
POSMATRAM VAS

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Postavicu nama mladima, pitanje sta je to sto nama mladima treba a da je realno ostvarivo? Neka neko od vas bilo ko napise neki problem, primjer sta bi se to trebalo uraditi doraditi u nasem gradu, a da sira zajednica ima neke koristi od toga a pogotovo mladi i evo ja cu licno prvi biti taj koji ce tu ideju pokusati da ostvari, normalno uz vasu pomoc. Da svi vidte koliko je tesko nesto promjeniti a najlakse je kritikovati na forumu i ostati nezadovoljan.
Понестало идеја за политичку платформу ?! :lol: :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Meni ne :D

Samo hocu da dokazem kako su mladi nezaintereovani, za bilo sta pa cak i za to da predloze nesto konstruktivno.

Reci ako nisam upravu :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Nisi u pravu.

Evo, ja predlazem da se organizuje akcija sakupljanja knjiga za gradsku biblioteku. Sramota je da u onu biblioteku skoro niko ni ne ide, ali mislim da oni nove knjige ni ne dobijaju.

Vrsta, gdje je tvoj prijedlog? I ti si mlad. Mani se parola, reci nesto konkretno!
You must not know 'bout me...

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

zozon wrote:Mani se parola, reci nesto konkretno!
:lol: 8) :smt023 :smt044 :smt044 :smt044 :smt005 :smt005

ZOZI sve ti opraštam ( ako imam šta ) zbog ove izjave !!!
Ne zbog VRSTE kao VRSTE već zbog parole !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

zozon wrote:Nisi u pravu.

Evo, ja predlazem da se organizuje akcija sakupljanja knjiga za gradsku biblioteku. Sramota je da u onu biblioteku skoro niko ni ne ide, ali mislim da oni nove knjige ni ne dobijaju.

Vrsta, gdje je tvoj prijedlog? I ti si mlad. Mani se parola, reci nesto konkretno!
Dobra ideja.Ona biblioteka izgleda ko kupleraj.A i ljudi citaju, uglavnom kurir, pres i crnu hroniku,

Locked