Sta sve fali Prnjavoru? Koje radnje, ustanove...?

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Neznam s kakvim se ti to druzis, ali ja jos nisam video ni stranca da je odusevljen mcD-om... pogotovo stariji... a eto bas nas imbiss sa nasom hranom je ovde daleko najj poznatiji u čitavom gradu...
100 ljudi, 100 ćudi

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

100 zena, 200 sisa!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Seljo ,to je Evropa,ovo je Amerika.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

treba otvoriti rostiljnicu, ali ne cevape, nego Kebab da prave....to bi islo super....
www.kkmladost76.freeforums.org

KK MLADOST 76'= PONOS GRADA

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

SCG wrote:treba otvoriti rostiljnicu, ali ne cevape, nego Kebab da prave....to bi islo super....
Da,ali onaj pravi kebab,a ne kao što sam na jednom mjestu uzeo kebab i za malo nisam povratio...
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Hrana je svugdje i uvijek dobar biznis i nikada nije propalo.A mi tog bar imamo tonu.Sve cemo dati, ali gladni da ostanemo nikako :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Nema ništa bolje od Đolinog bureka, tj. ovog sad u Bazaru. Imamo i mi svoj brend, poznat širom svijeta, ima Nas! :smt045 Ako niste probali, ljudi probajte. :smt118 Ovo je reklama na kvarno!

Pustite te Mc Donaldse. Za one koje nisu godinama probali, samo da kažem da je ostao isti! :)
...And Justice For All

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

SLAZEM SE!!!

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Ako smijem da primjetim, nemate Mango! :oops:
Guys with glitz to chicks with kicks.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Weterinarka wrote:Ako smijem da primjetim, nemate Mango! :oops:
CRNJAK! :D

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Slazem se za Djolin burek,mada ni Ramin nije bio los.A sto se tice kebaba,hm,prave ga sa janjetinom,a nisam bas ljubitelj.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Evo sad sam opet ozbiljan !!! :wink: STA TO NAMA NEDOSTAJE ?
Volio bi kao sto sam vec davno rekao, da dobijemo (mada nisam sportas) jedan SPORTSKO REKREACIONI CENTAR sa svim, bazenima,kosarkaskim ,fudbalskim ,rukometnim ,odbojkaskim igralistima ,naravno da bazeni budu zatvoreni i dobro bi bilo u sastavu toga i jedan DOM KULTURE koji bi mogao da sluzi i kao kino, i to sve na nekoj drugoj lokaciji ne u izkompromitovanom Boriku, dobra lokacija bi bila ispod Unisa ili ispod Jelsingrada ,tu bi se nasle i stotine parkinga , sto je za tako nesto neophodno ,ali lokacija sama je nevazna vazno je sta bi se napravilo, ovako danas se moramo stidjeti svih tih postojeci objekata i njihove dotrajalosti ;mada bi se za njih i u takvom stanju dobila pozamasna cifra i sa tim parama bi se moglo to sve da napravi, evo kad bi se pocelo takvo nesto, ja bi od svoje sirotinje dao 5000 € dobrovoljnog priloga, a vjerujem da je takvih stotine u Prnjavoru ,plus oni koji mogu i hoce da daju vise, pa bi se nakupilo ako ne za godinu onda za deset, vazno je zapoceti !!!
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Fali nam jos jedan kafic u zanatskom, jadni ljudi guraju se u onih par!
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

fali igraonica :mrgreen:
Take me home united road!

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

McDonalds je jos i najbolji i "najzdraviji" poredeci ga sa Burger King, Pizza Hut ili KFC ali manje-vise sve je to g*vnu brat. Ljudi, drzite se cevapa i bureka i bicete puno zdraviji nego da jedete onaj sinteticki americki napoj.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Pa dje sad Mcdonald bolji od Burger Kinga,ovaj drugi barem ljepo mirise.

cirus
Posts: 122
Joined: 03.06.2007. 13:00
Location: preko bare

Post by cirus »

Sve ista sinteticna sranja. Zivio burek i cevapi.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Cirus i seha-gdje moze burek sa cevapima u Cikagu ili Njujorku da se nadje?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Kakav Mc' Donalds, cevapi su zakon!!! 8)

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Regeman,na desetine mjesta u svim vecim gradovima USA mozes jesti i cevape i burek.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Ma nije valjda :D
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

KAMIKAZA wrote:Evo sad sam opet ozbiljan !!! :wink: STA TO NAMA NEDOSTAJE ?

Pridružujem se ideji ! To će služiti generacijama u pozitivnom obliku ! Eto vam dobre ideje ako dođete do nekakvog uticaja u opštini ... za početak naći lokaciju i pogurati plan i nacrt i naravno predračun koliko bi to koštalo ( nemojte zaboraviti uračunati 30 % ,,ostalih troškova , znate kako to funkcioniše danas :lol: ) pa kada vidimo koliko bi nas to zadovoljstvo koštalo pokušati pronaći novac za realizaciju ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Ljudi mozete li mi reci zasto se niko nije nasao da otvori novo kino u Prnjavoru? To je zaista velika sramota za grad ove velicine da nema kino.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Dobar crnjak!!! Evo ja cu vam nabaviti ili napraviti nacrte i mjesto, vi samo obezbjedite pare, bez tih 30 posto koje spominjes! :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Lokacija nize Unisa je idealna; ako vec neko nije pukao na nju,i to iz vise razloga:
1-vodovod na Ceru i mogucnost dovodjenja velikih cijevi bez velikih para za bazene
2-mogucnost izgradnje prilaznih puteva iz pravca grada, izmedju Unisa i Pionira, druga preko Perica jezera ,treca preko bara iz ulice Mirka Bjelica, i cetvrta ako bog da sa buduce zaobilaznice
3-struja je izuzetno jaka zbog blizine glavnog gradskog trafoa
4-postoji industrijska kanalizacija koja kao malo gdje funkcionira
5-sto je najbitnije dovoljno mjesta preko 100 hektara slobodne neizgradjene zemlje cime bi se mogli ostvariti i snovi o hiljade parkinga , a onda u grad uvesti gradske buseve
6- u slucaju organizovanja nekih manifestacija nikome nebi pretjerano smetalo jer bi bilo relativno daleko od kuca a izuzetno blizu centra grada
7-nije plavno podrucje , sto smanjuje troskove kod izgradnje
ima toga jos koliko hocete hiljade prednosti asamo je potrebna zelja i volja, novaca bi se naslo osim toga ,kao sto rekoh realnom prodajom postojecih objekata bi se ostvarila ogromna sredstva i uz neko dugorocno ulaganje pa ako vec mora i neki dodatni porez, bi se to sve ostvarilo .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked