Svastara u svastari...

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Svastara u svastari...

Post by Sheki »

Nekad,kad sam dolazio na ovaj forum, volio sam da naidjem na neku temu, da upadnem tu, da iznesem svoje misljenje, da bude i suprotnih, da jedva cekam na necije odgovore... A sta je sad? Jedino sto se moze naci jeste da Mr. X igra sam sa sobom asocijacije i kaladont... Zasto je to tako? Zasto jedan covjek upravlja forumom koji zapravo nije njegov? Ovo sad, je jedna velika nula od foruma. Nista nije zanimljivo, apsolutno nista. I sve manje zelje imam da dolazim na forum, a vjerujem da ga i sve manje intelignetnjih ljudi posjecuje i daje mu paznju... Sta mislite o tome?

Pozdrav

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

I ŠTA BI TREBALO TU DA SE PRIČA NA TOJ TEMI???
POZZ... 8)
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Sta bi sreco, sto se naljuti toliko, da ti nisam neku zicu pogodio? Nemas potrebe da mi pises pp sve sto si tamo rekao napisi i ovdje? U cemu je frka? U tome sto imas 8 nikova i sam se sebi udvaras? Jel ti mislis da se ja tebe bojim? Hehe, zaboravi... ****** te asocijacije, igraj ih sam sa svojim nickovima, **** mi se i za tobom i za ovim forumom, isto toliko i za Vrstom. Respect za Zozona i Bodu! Ti si neki lik, nevidjeno! Mani se privatnih poruka i pokazi svoje misljenje ovdje, a ne prijetis na pp. Ok?

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Ista stvar, napokon Sheki svaka cast!
Tesko da mogu naci neku temu da pisem nesto...
Zbog cega bi se, ako mi se ne svidja nesto, to izbjegavalo, valjda je prva stvar koju pokusamo uraditi valjda da to popravimo!
Sto se tice administratora i moderatora to svi znaju, sigurna sam, ali samo iz tebi i njima poznatih razloga to tolerisu!
Nemas razloga da se ljutis jer sve je i previse ocigledno, a ne kontam jel' ti mislis da pravis budalu od nekoga tako ili od sebe!
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

I zasto si sad obrisao svoje postove, u cemu je problem?
Stani iza svojih postupaka!!!
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Hvala Kanadjanka. :wink:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A evo i pp od Mr X:
Slušaj Sheki jednom sam te upozorio kao gospodina i džentlmena da ne prozivaj nikog na ovom forumu u stvari prozivaj,ali mene ne i nisi poslušao.Jel ti možda želiš neke probleme samnom ili šta je u pitanju?Ako ti se ne sviđa,pa pali odavde šta čekaš,a ja ću pisati sve što ja poželim i sve dok me moderator ne upozori,a ne jedan jebivetar poput tebe.
Pamet u glavu,jer ti se vidi da jako malo razmišljaš u stvari da u opšte ne razmišljaš!

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

POMETAJTE NAJPREJ PRED SVOJIM PRAGOM,................ :smt044
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Upravo tako i sad napiši gdje je tu kakva prijetnja kao što si gore napisao.E,moje dijete zelen si ti još.I što pišeš da imam 8 nickova nije mi jasno odkud ti to?Stvarno si bolestan,ali ti ne zamjerim...

THE END
Image

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

Mr X wrote:Upravo tako i sad napiši gdje je tu kakva prijetnja kao što si gore napisao.E,moje dijete zelen si ti još.I što pišeš da imam 8 nickova nije mi jasno odkud ti to?Stvarno si bolestan,ali ti ne zamjerim...

THE END

PA DA I IMAŠ 100 NIKOVA-ŠTA TO NJIH TAKO ZABOLE????
TO SE ZOVE LJUBOMORA......... :D
Image

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Da je kvalitet foruma pao-jeste ali ne bi se slozio da fali dobrih tema,a i ako neko smatra da ima kakvu pametnu nigdje ne pise da je ne smije otvoriti! Vidi se da nedostaju komentari regea i kanadjanke pa i Ane jer su oni znali zakuvati dobro :wink: Naravno ima tu i nekih novih kvaltetnih faca tako da mi se cini da je samo pitanje vremena kad ce krenuti kvalitetna diskusija.Mozda je jedini problem ovde sto se svi nekako previse slazemo a to je mozda i gore nego kad se ljudi niokocega ne slazu :!:

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

KP wrote:
Mr X wrote:Upravo tako i sad napiši gdje je tu kakva prijetnja kao što si gore napisao.E,moje dijete zelen si ti još.I što pišeš da imam 8 nickova nije mi jasno odkud ti to?Stvarno si bolestan,ali ti ne zamjerim...

THE END

PA DA I IMAŠ 100 NIKOVA-ŠTA TO NJIH TAKO ZABOLE????
TO SE ZOVE LJUBOMORA......... :D
:?: :smt042 :smt043 :smt119

Ne vjerujem ..
...And Justice For All

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Kundacarka mara wrote:Da je kvalitet foruma pao-jeste ali ne bi se slozio da fali dobrih tema,a i ako neko smatra da ima kakvu pametnu nigdje ne pise da je ne smije otvoriti! Vidi se da nedostaju komentari regea i kanadjanke pa i Ane jer su oni znali zakuvati dobro :wink: Naravno ima tu i nekih novih kvaltetnih faca tako da mi se cini da je samo pitanje vremena kad ce krenuti kvalitetna diskusija.Mozda je jedini problem ovde sto se svi nekako previse slazemo a to je mozda i gore nego kad se ljudi niokocega ne slazu :!:
E,vala Maro svaka ti dala za ovaj tvoj post!Potpuno se slažem sa tobom!
Image

User avatar
kanadjanka
Posts: 1157
Joined: 23.11.2006. 17:36
Location: whyte ave lol
Contact:

Post by kanadjanka »

Kundachar wrote:jeste ali ne bi se slozio da fali dobrih tema
Nisam mislila na to da nema dobrih tema...svaka tema, koja mi je zanimljiva na bilo koji nacin, na koju napise nesto muka mi dodje, vise mi se nista ne cita a ne odgovara na nju!

And who the fuck is Ana?! :roll: 8) :smt011
Last edited by kanadjanka on 05.09.2007. 17:16, edited 1 time in total.
when life gives you lemons..it's clearly tequila time :)))

svjetlana
Posts: 151
Joined: 20.01.2007. 15:53
Location: Kod semafora ljevo.
Contact:

Post by svjetlana »

Sheki pa postavis neku zanimljivu temu pa cemo da se zainteresujemo:).

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Sheki...jes' to ust'o na lijevu ? :D

Pa dobro Shelle,nije da nema istine u tvojim rijecima...kvantitet je tu,kvalitet je u maloj krizi...nego,imas li kakvo rjesenje za nastalu situaciju?

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Kvalitet foruma se malo smanjio ali nije sve tako crno kako se cini. Izgleda je jednostavno nestalo ljudima inspiracije ? Nema smisla da se pojedinci prozivaju i kritikuju, to samo izaziva
vise svadje i problema. Mislim da treba pobrisati jedan dio bezveznih tema i ljude koji koriste vise nickova ukloniti sa foruma. Eto to bi bilo to sa moje strane :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

STO JESTE; JESTE; SEKI IMA PRAVO ;KVALITET FORUMA PADA; NEKAD SMO SE SVADJALI; REZALI JEDNI NA DRUGE; ZAKAZIVALI BOKS MECEVE :lol: I OSTALO A DANAS SMO SVI DOBRI SVI SE NESTO MAZIMO; CAK JE I SALCN POSTAO UMILJAT :smt005 NI ON NECE DA SE SVADJA SA DRUGIMA; JA VISE NEMAM I NEVIDM TEME KOJA BI VAS POSVADJALA; JER BEZ SVADJE NEMA DOBRE DISKUSIJE; STO SMO DUZE SKUPA POSTAJEMO ISTOMISLJENICI !!! 8)
OVI NOVI STO SE POJAVLJUJU SVAKOG DANA SU U STVARI ONI ISTI KOJI SU OTKRILI SVOJ PROSLI IDENTITET; TAKO DA NAM NI ONI NE DONOSE NISTA NOVO; U SVAKOM SLUCAJU MALO SVADJE I RASPRAVE NEBI SKODILO !!! :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ana
Posts: 1139
Joined: 05.02.2007. 15:41
Location: Prnjavor

Post by ana »

Darius wrote:Kvalitet foruma se malo smanjio ali nije sve tako crno kako se cini. Izgleda je jednostavno nestalo ljudima inspiracije ? Nema smisla da se pojedinci prozivaju i kritikuju, to samo izaziva
vise svadje i problema. Mislim da treba pobrisati jedan dio bezveznih tema i ljude koji koriste vise nickova ukloniti sa foruma. Eto to bi bilo to sa moje strane :)

Naravno da nije sve tako crno kao sto nam se cini.
Istina je i to da mnogi od nas koriste vise nick-ova al ako to njima pricinjava zadovoljstvo pa neka uzivaju u tome.Na pragu je vec septembar time i hladniji dani, tako da cemo se kao školarci okupiti u vecem broju i ovdje na forumu.
A sto se tice svadja i prepucavanja,ma ja uzivam u tome. :lol:
Zato i jeste forum,naoruzajte se inspiracijom i naprijed.
Lijep pozdrav svima na forumu.
Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo...

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

E Ana ko bi rekao da si ti ljubitelj svadji i prepucavanja ? :)
Ja nisam bas za svadje nego samo za konstruktivnu kritiku. A ako je nekome
do toga pa neka izvoli, samo da ne dodje do fizickog obracuna.

User avatar
ana
Posts: 1139
Joined: 05.02.2007. 15:41
Location: Prnjavor

Post by ana »

:smt014 :smt018 :smt021
Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Naj gore od svega je kad čovjek boluje od mašte i misli da je sve u stvarnosti onako kako on ima u svojoj glavi.SAVJET: Pod hitno liječenje,danas je medicina jako napredovala.
Image

costa
Posts: 23
Joined: 09.07.2007. 13:20

Post by costa »

Mr X wrote:Naj gore od svega je kad čovjek boluje od mašte i misli da je sve u stvarnosti onako kako on ima u svojoj glavi.SAVJET: Pod hitno liječenje,danas je medicina jako napredovala.
Kada se pocinjes pridrzavati svojih saveta ???

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

Mr X wrote:Naj gore od svega je kad čovjek boluje od mašte i misli da je sve u stvarnosti onako kako on ima u svojoj glavi.SAVJET: Pod hitno liječenje,danas je medicina jako napredovala.
IDRIJA-PULA :smt043 :smt044 :smt044 :smt044
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Vidiš kako se već polako prepoznaju neki u predhodnom postu...
Image

Locked