Svastara u svastari...

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Svastara u svastari...

Post by KAMIKAZA »

Otkrio sam ko je Pantera :D JESAM SE NATRAZIO;ALI ISPLATILO SE :D
Evo je i za vas da vidite kako ste bili blizu rijesenja


Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Svastara u svastari...

Post by vrsta8472 »

Која је Пантера?! Ова доле што лежи, или онај са набилдани :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Svastara u svastari...

Post by Pantera »

Image
(Молим обратите пажњу на тетоважу на нози :wink: Ко каже да не волим змију? Тетовирала сам је на батаку. :lol: То је она тетоважа из жваке. :smt005 )




Image

:D :D :D :smt112

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Svastara u svastari...

Post by KAMIKAZA »

OVAJ DRUGI SA LIJEVA MI STRASNO LICI NA NASEG KLEMPU :D
Image
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Svastara u svastari...

Post by Franz »

Zar nisu slatki??? :D

Image

Uploaded with ImageShack.us
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Re: Svastara u svastari...

Post by che »

Franc, puko si :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Svastara u svastari...

Post by KAMIKAZA »

:smt005 Orginal :smt023
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Svastara u svastari...

Post by regeman »

That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Svastara u svastari...

Post by vrsta8472 »

Интересантно, имамо бих ја један коментар на ово али онда ћу отићи у беспотребну расправу са регеом :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Svastara u svastari...

Post by murgo »

Zar nisu slatki???
...frisko osuneceni?!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Svastara u svastari...

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:Интересантно, имамо бих ја један коментар на ово али онда ћу отићи у беспотребну расправу са регеом :mrgreen:

necu se raspravljati samo reci, zivo me zanima...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Svastara u svastari...

Post by regeman »

http://humanrightslogo.net/


nas je prvi u donjem redu...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Svastara u svastari...

Post by seljak iz skakavaca »

Dobar logo, samo, ova prezentacija je malko upadljiva

Image


Sreca pa je ovaj prvi digao lijevu ruku :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Svastara u svastari...

Post by regeman »

Inace, logo je odnio pobjedu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Brankica »

Varas se grdno :-)
Ja Darka bezrezervno podrzavam ,ali ne i sve druge koji se kriju iza njega.
Oni sto su mlatili tim papirima i nudili na potpis brzo su se uvukli i Kalabicu i Darki.
Mi smo ostali dezurni krivci.
Za razliku od mnogih,ono sto trebam u Prnjavoru to imam,posao i krov nad glavom.
Vjerovao ili ne ,ne trazim nista drugo.
Samo ne dozvoljavam da me sikaniraju nepismeniji od mene.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

И сада на ово што ти пишеш, ја требам да трепћем као шврака на југовину :P

Да си којим случајем одлучила да не потпишеш ту петицију, била би калиф умјесто калифа. А Калабић такве ствари не прашта, ма како се он касније понашао као да је заборавио. Тај не заборавља да се осветим онима који му забију нож у леђа. Па рачунао се у то и ја :smt003

Читам оно што пишеш против мојих комшија, као да су најгори на свијету а то су људи поред којих сам ја одрастао. Чика Ранка поштујем, као човјека који се држи својих принципа и ставова па и не слагали се нас двојица некада око њих.

Знаш како ти мени изгледаш, када је све ово читам што ти пишеш. Као Бакир из "60 минута", када констатно пљује по Додику и онда се народу умјесто да се огади Додик огади тај Бакир и та иста емисија и све падне у воду.

А то да ти је све потаман, па и није баш. Немој ме тјерати да тражим твоје постове од прије три године, гдје разлоге своје кандидатуре за директора основне школе образлажеш неким другим аргументима :smt002

Или код тебе важи оно Panta Rei :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

o
Last edited by grlica on 13.01.2015. 00:18, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Brankica »

Valjda svako ima pravo na svoje misljenje.Svako ko ispunjava uslove konkursa ima pravo da se na isti javi.
Pa zna se sta je motiv svakog ko se javi,zbog toga se i javlja!Zar tu ima tajni.Da nije dobro tu biti nebi neki ostajali tu po 25 godina i borili se za poziciju svim sredstvima.
Ali,evo,ja bih radje djacku kuhinju nego fotelju direktora.Meni se cini tu bolja profit :-).Jos da i ja mogu bez fiskalne kase :-(

Za sve sto smatram da nije u redu ,a radim u toj skoli duze od tvojih komsija,dobro kazes komsija jer od njih 4 iz domacinstva radi njih 3,ja imam pravo da iznesem svoje misljenje.
Ovo je demokratska predizborna kampanja :-)

Svijeca je svijeca pa nije svima jednako pravna,ja nisam rekla da je tvoj komsija los covjek ili los komsija.
Ja mislim da neke stvari nisu zakonite i da nisu regularne i dozvolices da imam pravo na svoje misljenje.
Nisu me moje godine bas uludo prosle,pamtim mnogo duze od tebe a iskreno nisam bas ni nepismena,niti ja niti tvoj komsija.
Znamo se mi obracunati i bez tebe a najbolje nam ide u 4 oka :-)

Ja nikad nisam trazila da mi Kalabic prasta niti to sad radim.Sta da mi prasta?Nista mu nisam ni uradila!
Ja onaj papir nisam morala potpisati,niko me nije prisiljavao!?Bar mene nisu,ne znam da nekog jesu!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Грлице, ниси у току. Нисам ја мислио да је Бранкица нешто лоше говорила против Калабића, већ против мог комшије. Једнсотавно ниси у току, ради се о расправи са сваштаре. Али не битно. Има времена и о Калабићу ћемо опет писати, само када дође ред, истрошили смо се са аргументима :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Brankica »

grlica wrote:Врста мислим да ниси у праву :?
, кад су се велики борци против те политике сакрили мало у мишије рупе , они што и даље грме против те политике ( попут Бранкице- а она засад једино грми ) ти Врста називаш Бакиром...
Ne borim se ja protiv nikakve politike.Ja imam moj rat.Moj rat je unutar jednog objekta a ne lokalne zajednice.Oruzje su mi mediji,ovi najjeftiniji :-). Za sad.
Neka politiku brste oni sto od nje imaju koristi,ja zelim javno reci ono sto nije u redu u djelokrugu moga rada.Ne zavirujem u tudju kucu,u mojoj sam.
Dozvoljavam i Vrsti da ima svoje misljenje .Steta sto mu ne ostah u komsiluku mozda bi malo respekta imao i prema meni.Samo je njegovo okruzenje sveto i bezgresno!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Синоћ таман да питам Бракницу оно што ми се врзма по глави, кад оно паде сервер.

Ти се Бранкице овдје представљаш, као велики моралиста и борац за правду.

Питао бих те ово:

Пост од синоћ.
Колико ја знам мој комшија се оженио колегиницом наставницом као нпр. моји наставници Неђо и Иванка Микић, мој наставник Милан Давидовић и његова жена Славка, мој учитељ Бранко и моја учитељица Гордана Давидовић. Не знам да ли је то гријех?! А што се тиче Секе, не знам шта ти смета код ње, није ваљда онај Мерцедес S-500 AMG који паркира испред школе :D

Бранкице, знаш да се ја мотам нон стоп са поповима и једном приликом ми је свештеник Винко Топић. Иначе свештеник који је мене кришом крстио 83-е године причао како си га ти хапсила као млада комунисткиња у Челинцу :D Ја оно нисам могао да вјерујем, али ајд да те питам овако преко форума. Нема смисла када те сретнем на улици да те питам да ли си хапсила попове по чаршији :mrgreen: - фаза комунизам

Онда друга ствар. Док смо ти и ја били у СНСД-у причала си ми како ти је Немања Васић помогао док си била болесна, свака му част на томе али још једну овако интересантну ствар си ми рекла како ти је и Драгослав Брђанин - рођак. То је фаза СДС

Онда ова најновија око Швраке и Школског одбора :smt003

Цијели град прича како сте се ти и Сузана четири године љубили гдје год да се сретнете а ти си јој сада забила нож у леђа - фаза СНСД Има ли неко разумно, научно објашњење за то. Еволуција или реинкарнација :smt004

И задња фаза Калабић - Томаш и опет наравно Калабић?!

Не знам да ли сам шта пропустио, али морао сам да поставим ова питања. Јест да немају везе са темом, али то ме баш интересује :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Brankica »

:D
evo me na jednom tajnovitom mjestu,radim jednoj tvojoj komsinici diplomski.
Nisi si pop da ti se ispovijedam,ne radim to ni popovima i nikad se nisam predstavljala kao vjernik
Ali cu veceras sa zadovoljstvom da ti odgovorim.sad sam u farmaceutskim vodama,moram se prestrojiti :-)

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Brankica »

Kao prvo,toliko sam starija da sam te mogla roditi!Nemam apsolutno nikakvu obavezu da ti dajem odgovore iz mog privatnog zivota.
Ti se postavljas kao neciji advokat,postavljas se dalje u ulozi sudije da nekoga saslusavas i ispitujes.Nemoj me samo pitati cija sam ljubavnica,muz mi cita forum :-)
Ovo je jedini put kad cu ti odgovoriti,nikada vise jer ti i ja se formalno i ne poznajemo.O poslu me mozes pitati a o privatnom zivotu,izvini,nemas pravo!
Колико ја знам мој комшија се оженио колегиницом наставницом као нпр. моји наставници Неђо и Иванка Микић, мој наставник Милан Давидовић и његова жена Славка, мој учитељ Бранко и моја учитељица Гордана Давидовић. Не знам да ли је то гријех?! А што се тиче Секе, не знам шта ти смета код ње, није ваљда онај Мерцедес S-500 AMG који паркира испред школе :D
Nemam ja nista ni protiv tvog komsije ni njegove uposlene obitelji u nasoj skoli.Ja sam protiv krsenja zakona radi svjesnog nanosenja stete(licno meni).Imam primjedbu na direktora kao instituciju a ovdje sasvim slucajno ,kako je predizborna kampanja na kandidata sa liste.
Da,imam duzno postovanje prema gospodinu Savicu,on zna zbog cega!
Бранкице, знаш да се ја мотам нон стоп са поповима и једном приликом ми је свештеник Винко Топић. Иначе свештеник који је мене кришом крстио 83-е године причао како си га ти хапсила као млада комунисткиња у Челинцу :D Ја оно нисам могао да вјерујем, али ајд да те питам овако преко форума. Нема смисла када те сретнем на улици да те питам да ли си хапсила попове по чаршији :mrgreen: - фаза комунизам
Ako se motas oko popova i po crkvama onda bi morao biti istinski veliki vjernik.ja nisam,niti sam se ikada deklarisala kao vjernik.
Svestenik LAZE!Ja nikada u zivotu i nikog nisam hapsila.Nek se stidi krsta kog je nosio!
Ja sam 86 godine bila, ne policajac ili udbas, vec predsjednik opstinske konferencije omladine.U to vrijeme on je dosao na nasu parohiju.Jednog dana stiglo je pismo u komitet u kome on navodi da je dosao u siromasnu parohiju,da nema sredstava za zivot,da jednom nedeljno kupuje meso i nema cime skolovati djecu.Napisao je da je SOCIJALNI SLUCAJ i predlagao da izvrsni odbor skupstine opstine naplacuje njegove usluge a da njemu daju koliko je potrebno za normalan zivot.Na kraju njegovog pisma pisalo je "Pustite nas popove ,da nosimo svoje krstove kako znamo i umijemo"
Imali smo sastanak na medjuopstinskom nivou kao danasnje tribine na temu "Mladi i religija"
Naravno,kao prava komunisticka omladinka :D pohvalila sam se kako kod nas mladi ne idu u crkvu i navela za primjer njegovo pismo kojim se obratio tadasnjim institucijama.
Sastanku je ispred medija prisustvovao i Kozomara koji je bio dopisnik Beogradskih vecernjih i objavio udarnu vijest na naslovnoj strani "POP SOCIJALNI SLUCAJ". Kakve je on posledice imao u crkvi pojma nema ali laze da ga je neko hapsio.Zbog takvih kao on i nisam vjernik i takvima kao on nikad u crkvu usla ne bih.
Nakon toga , pominjao me je na crkvenim obredima.

Jel dosta,jes zadovoljan :-)
Онда друга ствар. Док смо ти и ја били у СНСД-у причала си ми како ти је Немања Васић помогао док си била болесна, свака му част на томе али још једну овако интересантну ствар си ми рекла како ти је и Драгослав Брђанин - рођак. То је фаза СДС
Ja prvo ne znam da smo ti i ja ikad razgovarali ili se zaista ne sjecam.
Prvo Brđanin nije Dragoslav,ako si mislio na Radoslava jest mi familija.Sta mislis da se stidim toga.On je rodjak moje majke,moja ga je mati othranila i iz nase kuce je zavrsio osnovnu skolu.Ja nikad ne bih studirala da njega nije bilo i mnogo mi je pomogao u to vrijeme,bila sam kod njih kao clan njihove porodice.Volim ga kao brata.

Jes zadovoljan :D

I,imala sam tragediju da budem bolesna '93 god,kad citostatika nije bilo nigdje u bivsoj Jugi Nemanja Vasic mi je odobrio kao supruzi borca 2 000 km da mi se lijekovi nabave iz Pariza gdje su se proizvodili.(Jel te nije sramota da me to pitas,majka ti je imala istu dijagnozu.Sram te bilo.Ovo ti govorim kao covjek.Trebas li mozda recepte na uvid?) :(
Jako sam mu zahvalna,do boga! Ti lijekovi su mi zivot znacili.Ti lijekovi su me ostavili u zivotu.
Онда ова најновија око Швраке и Школског одбора :smt003

Цијели град прича како сте се ти и Сузана четири године љубили гдје год да се сретнете а ти си јој сада забила нож у леђа - фаза СНСД Има ли неко разумно, научно објашњење за то. Еволуција или реинкарнација :smt004
Gdje ti radis kad stignes pokupiti sve traceve po gradu.Neobicno za jednog muskarca.
Sta hoces reci time,ljubile.Halo!
Suzana i ja se poznajemo preko stranke,vidjale se na skolskim odborima i mozda za svo ovo vrijeme popile 10 puta kafu.Maksmimalno 10 puta.Ja ne kazem da Suzana ne vrijedi kao covjek i kao direktor.Nisam to nikad rekla,ne kazem to ni sad.Ja znam sta je u meni prevagnulo,bila sam kao na lomaci.
Tacno je i da mi je Ninkovic dugogodisnji kucni prijatelj,medjutim tu je vaga bila nesto sasvim drugo.Nije ni Kalabic ni Darko.
Nisam tebi duzna to objasnjenje,mozda ti nekad usmeno kazem kao i ovo gore a zaklela bih se da nas dvoje nismo nikad razgovarali.Vjerovatno grijesim.
Druga stvar,konkursi za direktore su javni.Ima pravo da se javi svako ko ispunjava uslove i misli da to moze raditi.nekima se posreci pa budu tu preko 20 godina,bogom dani.
Ja licno nikome ne bih dala dva mandata,glas bih uvijek dala mladoj osobi od 5-10 godina staza.Zao mi je sto takvi nemaju hrabrosti da se jave,nije cudo sto nemaju,jer su poslije izlozeni strasnoj torturi i ponizenjima.Mislim da je u srednjoj skoli ispostovana pravna procedura,ja postujem odluku vecine i ne vidim tu problem.
Suzana je zena fakultetski obrazovana i to nece bitno uticatui na njen zivot.Sve dok ima djece i dnevnika nadam se da necemo biti gladni,ni ona ,ni ja,ni bilo ko drugi ko ima stalno zaposlenje.
И задња фаза Калабић - Томаш и опет наравно Калабић?!
Sta bi ti volio cuti.Moj odgovor ti je da nisam nikad dobila clansku knjizicu SNSD.

Не знам да ли сам шта пропустио, али морао сам да поставим ова питања. Јест да немају везе са темом, али то ме баш интересује :smt006
BAKIRE,ovo je bilo nasih 60 minuta,sto si pitao,pitao si,ja ti nikad vise necu ovdje odgovoriti.
Nadam se da je nasa emisija bila uspjesna i po tvojoj mjeri. :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Hvala Brankice na ovako opsirnom odgovoru, sada sam na poslu ali kada dodjem kuci veceras napisacu koju :-)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Brankica wrote:Kao prvo,toliko sam starija da sam te mogla roditi!Nemam apsolutno nikakvu obavezu da ti dajem odgovore iz mog privatnog zivota.
Ti se postavljas kao neciji advokat,postavljas se dalje u ulozi sudije da nekoga saslusavas i ispitujes.Nemoj me samo pitati cija sam ljubavnica,muz mi cita forum :-)
Ovo je jedini put kad cu ti odgovoriti,nikada vise jer ti i ja se formalno i ne poznajemo.O poslu me mozes pitati a o privatnom zivotu,izvini,nemas pravo!
У неком ставрном животу јеси старија од мене толико да ми можеш бити мајка. Али у овом нашем виртуелном свијету у коме се ти и ја тренутно налазимо, могу ти бити ђед :D Нисам ничији адвкота нити судија, само се ти овдје на форуму представљаш као велики борац за истину и правду. И ја сам ти такав некакав, у суштини ти и ја се много не разликујемо само имамо различите погледе на свијет. Објаснићу ти касније то.
Brankica wrote:Ako se motas oko popova i po crkvama onda bi morao biti istinski veliki vjernik.ja nisam,niti sam se ikada deklarisala kao vjernik.
Svestenik LAZE!Ja nikada u zivotu i nikog nisam hapsila.Nek se stidi krsta kog je nosio!

Ja sam 86 godine bila, ne policajac ili udbas, vec predsjednik opstinske konferencije omladine.U to vrijeme on je dosao na nasu parohiju.Jednog dana stiglo je pismo u komitet u kome on navodi da je dosao u siromasnu parohiju,da nema sredstava za zivot,da jednom nedeljno kupuje meso i nema cime skolovati djecu.Napisao je da je SOCIJALNI SLUCAJ i predlagao da izvrsni odbor skupstine opstine naplacuje njegove usluge a da njemu daju koliko je potrebno za normalan zivot.Na kraju njegovog pisma pisalo je "Pustite nas popove ,da nosimo svoje krstove kako znamo i umijemo"

Imali smo sastanak na medjuopstinskom nivou kao danasnje tribine na temu "Mladi i religija"

Naravno,kao prava komunisticka omladinka :D pohvalila sam se kako kod nas mladi ne idu u crkvu i navela za primjer njegovo pismo kojim se obratio tadasnjim institucijama.

Sastanku je ispred medija prisustvovao i Kozomara koji je bio dopisnik Beogradskih vecernjih i objavio udarnu vijest na naslovnoj strani "POP SOCIJALNI SLUCAJ". Kakve je on posledice imao u crkvi pojma nema ali laze da ga je neko hapsio.Zbog takvih kao on i nisam vjernik i takvima kao on nikad u crkvu usla ne bih.

Nakon toga , pominjao me je na crkvenim obredima.

Jel dosta,jes zadovoljan :-)
Уреду, вјерујем ти. Али да бих дошли до истине требам обе стране да чујем. То је нека "лајт", верзија а ја сам чуо ону гору "хард кор". А истина се увијек налази негдје између двије крајности :smt002

Brankica wrote:Ja prvo ne znam da smo ti i ja ikad razgovarali ili se zaista ne sjecam.
Prvo Brđanin nije Dragoslav,ako si mislio na Radoslava jest mi familija.Sta mislis da se stidim toga.On je rodjak moje majke,moja ga je mati othranila i iz nase kuce je zavrsio osnovnu skolu.Ja nikad ne bih studirala da njega nije bilo i mnogo mi je pomogao u to vrijeme,bila sam kod njih kao clan njihove porodice.Volim ga kao brata.

Jes zadovoljan :D

I,imala sam tragediju da budem bolesna '93 god,kad citostatika nije bilo nigdje u bivsoj Jugi Nemanja Vasic mi je odobrio kao supruzi borca 2 000 km da mi se lijekovi nabave iz Pariza gdje su se proizvodili.(Jel te nije sramota da me to pitas,majka ti je imala istu dijagnozu.Sram te bilo.Ovo ti govorim kao covjek.Trebas li mozda recepte na uvid?) :(
Jako sam mu zahvalna,do boga! Ti lijekovi su mi zivot znacili.Ti lijekovi su me ostavili u zivotu.
Ма грешка Радослав Драгослав, знам само да је тај Брђанин. разговарали смо ти ја пар пута док смо били у странци тј. док смо сједили једно поред другог па онако наглабали као двије бабе. Ја се тога сјећам и тада си на том састанку први пут споменула то за Немању и Брђанина, како те неки оптужују да си СДС. Други пут си то за Немању причала, када је била нека градска конференција СНСД Прњавор (да те подјсетим тај дан је Боро Богичевић дигао хајку против Др Марјановића и њихова интерна преприка). Ти си тада устала, тражила си ријеч и опет објаснила тај случај са Немањом и лијековима. Да ли се сада сјећаш? Ја нисам никада ништа спорно видјео у томе, Боже мој људкси је помагати људима поготово када је та болест у питању. Али оно што нисам могао да разумијем са те људксе стране, јесте ово. Да је мени неко неким случајем помогао толико да ми је својим поступцима спасио живот, а да се тај човјек бави политиком ја бих за њега гласао па био то и Драго Калабић. Никада не бих таквом човјеку, окренуо леђа ма у којој он странци био. Ако ме разумијеш шта сам мислио рећи, тј. шта је суштина те приче.

Brankica wrote:Gdje ti radis kad stignes pokupiti sve traceve po gradu.Neobicno za jednog muskarca.
Sta hoces reci time,ljubile.Halo!
Suzana i ja se poznajemo preko stranke,vidjale se na skolskim odborima i mozda za svo ovo vrijeme popile 10 puta kafu.Maksmimalno 10 puta.Ja ne kazem da Suzana ne vrijedi kao covjek i kao direktor.Nisam to nikad rekla,ne kazem to ni sad.Ja znam sta je u meni prevagnulo,bila sam kao na lomaci.
Tacno je i da mi je Ninkovic dugogodisnji kucni prijatelj,medjutim tu je vaga bila nesto sasvim drugo.Nije ni Kalabic ni Darko.
Nisam tebi duzna to objasnjenje,mozda ti nekad usmeno kazem kao i ovo gore a zaklela bih se da nas dvoje nismo nikad razgovarali.Vjerovatno grijesim.
Druga stvar,konkursi za direktore su javni.Ima pravo da se javi svako ko ispunjava uslove i misli da to moze raditi.nekima se posreci pa budu tu preko 20 godina,bogom dani.
Ja licno nikome ne bih dala dva mandata,glas bih uvijek dala mladoj osobi od 5-10 godina staza.Zao mi je sto takvi nemaju hrabrosti da se jave,nije cudo sto nemaju,jer su poslije izlozeni strasnoj torturi i ponizenjima.Mislim da je u srednjoj skoli ispostovana pravna procedura,ja postujem odluku vecine i ne vidim tu problem.
Suzana je zena fakultetski obrazovana i to nece bitno uticatui na njen zivot.Sve dok ima djece i dnevnika nadam se da necemo biti gladni,ni ona ,ni ja,ni bilo ko drugi ko ima stalno zaposlenje.
Радим 50м под земљом, па када дођем кући добијем прегрш нових информација, које су мени искрено смјешне. Колико год да си ишла пута са Сузаном на кафу или пиће, увијек сте се цмакале, ја то једном видјео својим очима у Риу. Човјек који то гледа са стране, помислио бих како сте пријатељице од малих ногу. Кад би оно Tu quoque, Brute, filī mī!, само можемо избацити ово Брту и ставити Бранкицу. Опет ту неки невиђени по мени salto mortale. И онда ово твоје објашњење. И онда та иста Сузана, твоја пријатељица прича како би најрадије тебе и још неколико чланова ШО ставила у топ и испалила на мјесец :D Мислим, ако ништа није морално и оде образ за вијек вијекова, ако је то уопште данас некоме и битно.
Brankica wrote:Sta bi ti volio cuti.Moj odgovor ti je da nisam nikad dobila clansku knjizicu SNSD.
Није је добио ни Земун, па је предсједник СО испред СНСД-а :smt005
Brankica wrote:BAKIRE,ovo je bilo nasih 60 minuta,sto si pitao,pitao si,ja ti nikad vise necu ovdje odgovoriti.
Nadam se da je nasa emisija bila uspjesna i po tvojoj mjeri. :D
ХЗвала Бранкице на одговорима на моја питања. Ја не волим да будем недоречен. Волим све на чистац да истјерам, па ко год то био. Опрости ми ако сам те ичим наљутио или нешто слично. Али једноставно сам морао све ово да те питам. Видиш како се само ја интересујем за своје форумаше :smt006

Свако добро, а ти и ја више да не спамујемо ову тему :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked