Poznati u prnjavoru

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

Post Reply
PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Poznati u prnjavoru

Post by PIKI »

Ko sve od poznatih licnosti posjecuje nas lepi grad prnjavor pisite saljite fotografije....
Image

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Veliki Brat u IT-COMPUTERS-U

Post by PIKI »

IT-COMPUTERS posjetili Marko Ena Daca i Dragana ukucani Velikog Brata
Image
Image

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

ENA I MARKO

Post by PIKI »

Image
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Uuuuu Piki imas li jos ovakvih fotografija:)????
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Vidi vidi. Bigijevci u Prnjavoru. :wink:
Image

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

PIKI

Post by PIKI »

NEMAM SADA A BICE ZA KOJI DAN
Image

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Bilo bi im pametnije da tu svoju popularnost iskoriste tako sto ce biti ucesnici neke humanitarne akcije...da zainteresuju ljude jer kako vidim dizu veliku prasinu kad se pojave.

A ne samo zujati :smt018

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Sneza wrote:Bilo bi im pametnije da tu svoju popularnost iskoriste tako sto ce biti ucesnici neke humanitarne akcije...da zainteresuju ljude jer kako vidim dizu veliku prasinu kad se pojave.

A ne samo zujati :smt018

me ne brini,sa obzirom na naslov teme ;;poznati u prnjavoru;; treba ocekivati navalu slavnih pa ce neko nesto korisno uraditi :!: :idea: :arrow: :roll:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
sanja...
Posts: 138
Joined: 06.02.2007. 10:18

Post by sanja... »

Zbog čega li su posjetili baš IT-COMPUTERS? :?: :smt112

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Sto je sad to bitno? Brat joj drzi to ili nesto slicno.

User avatar
Willy_Wonka
Posts: 147
Joined: 30.01.2007. 15:36
Location: RS,BA
Contact:

Post by Willy_Wonka »

sanja... wrote:Zbog čega li su posjetili baš IT-COMPUTERS? :?: :smt112

Зато што Далиборкин брат држи IT Computers у Прњавору! Ништа више није џаба!!! :!: :?:
Но медр хау хард ју трај, ју кен'т стап ас нау!

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

...

Post by Striker »

Hahaha bolesi ste majke mi.. Ovaj ja sam to slikao bezveze a kako pirija gura svugdje svoj nos pa skino slike sa mog racunara vezeee ... Ovaj oni su krenuli u posjetu domu Rada Vranjesevic u Banja Luki pa su usput naletili da vidi Daliborka brata a da Dalibor nije vlasnik IT computersa u Prnjavoru nego samo radnik ;)
Image

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

STRIKER

Post by PIKI »

Hahaha bolesi ste majke mi.. Ovaj ja sam to slikao bezveze a kako pirija gura svugdje svoj nos pa skino slike sa mog racunara vezeee ... Ovaj oni su krenuli u posjetu domu Rada Vranjesevic u Banja Luki pa su usput naletili da vidi Daliborka brata a da Dalibor nije vlasnik IT computersa u Prnjavoru nego samo radnik



SLUSAJ TOPA NEMOJ PISATI GLUPOSTI STA SAM JA UZEO SA TVOG KOMPA ??? ILI MI JE NEKO DRUGI DAO A TI NISI BIO TU !!!! I NEMOJ PISATI ONO STO NEZNAS
Image

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

...

Post by Striker »

:smt056 :shock:

milunka
Posts: 45
Joined: 05.10.2004. 20:44
Location: prnjavor

Post by milunka »

Па постоје ту и наше локалне фаце... Зашто се забавити око ти странаца...Имате ту рецимо пуну врећу фаца у КИНГУ... :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

milunka wrote:Па постоје ту и наше локалне фаце... Зашто се забавити око ти странаца...Имате ту рецимо пуну врећу фаца у КИНГУ... :lol:
ima jos vecih preko puta
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

milunka wrote:Па постоје ту и наше локалне фаце... Зашто се забавити око ти странаца...Имате ту рецимо пуну врећу фаца у КИНГУ... :lol:

Oces da kazes da sam ja faca hahha :P

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

MA NE TIIII VEC OVI PREKO PUTAAA :lol: U GROBLJUUUUU !!!!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

KAMIKAZA wrote:MA NE TIIII VEC OVI PREKO PUTAAA :lol: U GROBLJUUUUU !!!!! :smt005
evo covjek je dobro objasnio 8) :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
TANJA
Posts: 72
Joined: 17.01.2007. 17:53
Location: Novi Sad

Post by TANJA »

Ma jel se to Daca već vratila u Prnjavor i sa sobom povela svu svitu iz kuće Velikog brata ?!

User avatar
tasmanian_devil
Posts: 93
Joined: 13.02.2007. 14:19
Location: Prnjavor

Post by tasmanian_devil »

Willy_Wonka wrote:
sanja... wrote:Zbog čega li su posjetili baš IT-COMPUTERS? :?: :smt112

Зато што Далиборкин брат држи IT Computers у Прњавору! Ништа више није џаба!!! :!: :?:
Ne drzi Daliborkin brat IT Computers vec samo radi tu za obicnu platu....

User avatar
BURZUM
Posts: 1361
Joined: 21.12.2005. 05:01
Location: Dolina gladi.....

Post by BURZUM »

Striker wrote:
milunka wrote:Па постоје ту и наше локалне фаце... Зашто се забавити око ти странаца...Имате ту рецимо пуну врећу фаца у КИНГУ... :lol:

Oces da kazes da sam ja faca hahha :P
To se ne treba govoriti... :twisted:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

!? Jadno je ako se za njih moze reci da su face i poznati, nedaj boze zvijezde.... samo zato sto su nastupali u emisiji koja ustvari nema veze sa njihovim talentima(koje ne posjeduju) i sl...... :roll: :roll:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

seljak iz skakavaca wrote:!? Jadno je ako se za njih moze reci da su face i poznati, nedaj boze zvijezde.... samo zato sto su nastupali u emisiji koja ustvari nema veze sa njihovim talentima(koje ne posjeduju) i sl...... :roll: :roll:

Pa sta si ocekivao povodom tog pitanja.To su same baba mileve.Bili su tamo skoro 4 mjeseca nisam cuo normalnu konverzaciju.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

regeman wrote:
seljak iz skakavaca wrote:!? Jadno je ako se za njih moze reci da su face i poznati, nedaj boze zvijezde.... samo zato sto su nastupali u emisiji koja ustvari nema veze sa njihovim talentima(koje ne posjeduju) i sl...... :roll: :roll:

Pa sta si ocekivao povodom tog pitanja.To su same baba mileve.Bili su tamo skoro 4 mjeseca nisam cuo normalnu konverzaciju.
Sva sreca pa od tebe cujemo ovde koju pametnu :S haha nego ljudi to je veliki brat nije takmicenje u pjevanju da pokazuju talente ;) a staces sada 4 mjeseca su bili na televizoru moraju biti poznati htjeli to ili ne
A to kod vas su cinovi ljubomore i maloumnosti samo blacelnje svega na ovom forumu. Ja sam svoje reko na ovu temu posto mogu reci da sam najvise upoznat sa svime posto sam ja slikao slike. Tako sto se mene tice ova trema ja zavrsena jedino ako ima neko da doda jos nekoga od poznatih (da poznati su pitaj bilo koju zenu i djete na ulici da li poznaju stanare velikog brata pa da cujes sta ce ti reci)

Post Reply