NLO nad Prnjavorom

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: NLO nad Prnjavorom

Post by dkrajina »

Svi su jaki iza monitora niko nema mu...a da nesto uradi konkretno, do tada sve ima da se opeljesi .
Savjet svima bjezite iz ove zemlje jer nema i nece dugo biti normalnog zivota ovdje.
zivot je surov

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: NLO nad Prnjavorom

Post by VJESTICA »

dkrajina wrote:Svi su jaki iza monitora niko nema mu...a da nesto uradi konkretno, do tada sve ima da se opeljesi .
Savjet svima bjezite iz ove zemlje jer nema i nece dugo biti normalnog zivota ovdje.
:smt023
A meni se cini da su najjaci bas ovde na forumu :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: NLO nad Prnjavorom

Post by KAMIKAZA »

VJESTICA wrote:Zar ne mislis da se drzava i bori za banju :?: A ko vam je branio,mogli ste se organizovati pomoci tim radnicima da sacuvaju banju.TO JE VASE!Svi su se prepali da Jugovici uzimaju banju za sebe,i to je tema vec cetiri mjeseca.
Smatram da su Prnjavorcani mogli da su zeljeli,odbraniti to blago koje su imali,samo da su sputali malodusnost i ljubomoru.i o kakvom sakupljanju prihoda ti pricas?Banja je radila punom parom tri mjeseca,bez struje i to je bio jedini problem.
Nadam se da ce Jugovici imati snage i hrabrosti nastaviti dalje,ali mi nece biti zao ako u skorije vrijeme banja nestane sa lica zemlje.
Zaista vas ne razumijem!
ZAR VI MISLITE DA MOZETE SAMI ????
Pa mozda mozete napraviti nesto ovako :D
Image
Ali za ozivljavanje banje treba sila para i mora se otkupiti,dal ce kupac biti drzava ili opstina nije bitno,vazno je da ne dopadne u pogresne ruke,a skoro svake su pogresne osim narodnih.Kazem,skidam kapu Jugovicima i ovim akcionarima (novinar mi prekrsti strica) :D cjenim njihov trud,ali to nije put ka konacnom cilju.Da bi se postigao cilj ne treba imati samo podrsku naroda nego treba imati i pare i to povelike.Da ovi nebi to sve uzeli budi zasto,onda treba da se obezbjede sto prije,pa makar i kroz dobrovoljne priloge ,a onda i kredite koji su neizbjezni.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: NLO nad Prnjavorom

Post by dkrajina »

Ipak smo jedinstveni ,nigdje banja nije propala samo kod nas
zivot je surov

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: NLO nad Prnjavorom

Post by bičbožiji52 »

U Srbiji je propala i državna lutrija :D :D
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply