Komunalna policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Komunalna policija

Post by nenad 10 »

Nije tacno!Ulica Boze Tatarevica ima kanalizaciju!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Komunalna policija

Post by vrsta8472 »

Мејл који сам добио, али је стар скоро мјесец дана нисам провјеравао пошту на ведран прњавор инфо
Pozdrav Vedrane,

Juce komunalni inspektor dolazi kod mene ****** i zahtjeva da se pokosi jedna parcela na kojoj se nalazi ambrozija. Ljudi se zale, sa razlogom i naravno ambrozija cemo ukloniti ovih dana. To je duznost i obaveza. Postavljam pitanje sefu Komunalne inspekcije u Prnjavoru: Jel valjda nije normalno da se gradske povrsine u vlasnistvu grada drze cistim i pokosenim? Jel imate hrabrosti da kritikuje opstinu i one koji svoj posao za koji su placeni ocigledno ne izvrsavaju? Riba uvjek smrdi od glave. Tako gos. Svraka prvo u svojoj kuci napravite reda pa onda mozete kritikovati druge.

pozdrav

ps. kopiraj ovaj dio teksta gore ,nema potreba za imenom i prezimenom ,nemam zivaca snjim ulaziti u dalju raspravu.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Komunalna policija

Post by svraka »

Svako treba da odradi svoj dio posla. Tvoj posao je da uradiš ono što ti je naloženo. Moj posao je da ti to naložim ako nisi svjestan sam šta ti je dužnost, i da ti napišem kaznu zbog propusta. Kazna ti nije napisana jer još uvijek duboko vjerujem u prevenciju. A moj posao je i da istrpim raznorazne pljuvače. Tako da tvoju dobronamjernu primjedbu shvatam ozbiljno i potrudiću se budeš što manje nezadovoljan. Samo ti svoje nemoj zaboraviti da odradiš.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Komunalna policija

Post by vrsta8472 »

Сврака, да ли је ишла пријава због кршења закона?


Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

Polako ljudi sa ovim potjernicama po drvecu,rekli smo da cemo te lopove trpati u zatvore poslije izbora. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Komunalna policija

Post by svraka »

Prijava nije, ali su plakati poskidani sa drveća. Sa vrtića treba da ih skloni Vasilić. Nije javna površina ograda vrtića. Mada je neprimjereno, slažem se.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Komunalna policija

Post by vrsta8472 »

Сврака, и ја када сам био добар комад будале, сам исто радио што и ови из СДС-а. Али сјећам се да је била пријава и то 2006-те. И још једна од једног одборника, јер смо преко његовог плаката прељепили наш и то 2008-е. Па ни по баби ни по стричевима, имаш доказ. Кажњавај. Једино се тако сви могу дозвати памети.

А за вртић.

Вртић је јавна установа, као и општина и Дом здравља итд. Што и тамо нису пољепили плакате?

Или се ово можда осилио један наш форумаш, па је залијепио на ограду вртића?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

Kaznjavati :D ,sad kad ovi iz SNSDa navale lijepiti plakate SDSa,samo da ih oderu. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Komunalna policija

Post by vrsta8472 »

Види стварно, нисам мислио на то. Мора да је ово наш шпиле лијепио, чим су тако близу канцеларија странке :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Komunalna policija

Post by svraka »

Zaista želim da se držim po strani od politike, bar dok izbori ne prođu. Zato Vrsta, ne uvlači me ni u kakve rasprave. Prijava 2006. o kojoj pričaš, nije postojala. Istina intervenisao sam lično, i to kod svih stranaka, ali prijave nije bilo nijedne. A prije dva dana sam, takođe lično, skidao plakate SDS-a sa drveća.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Komunalna policija

Post by vrsta8472 »

2006-те сјећам се да је Средоје долазио у канцеларију ОО СНСД-а Прњавор и са тадашњим начелником полиције Савићем имао окршај. Баш у вези плаката. И овај је отишао и пријавио је странку. Шта је касније било не знам.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ALEK
Posts: 60
Joined: 23.08.2007. 16:24

Komunalna policija

Post by ALEK »


User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

svraka wrote: A prije dva dana sam, takođe lično, skidao plakate SDS-a sa drveća.
POLAKO SA TO SKIDANJE :D Sacekaj, imaju neki koji su spremni i da plate za trganje plakata,pa da se bar zaradi nesto honorarno i na tome. :D Nemas smisao za biznis,vidis da i Julija kaze da neki zive od reklame,vjerovatni misli na to da jedni naplate sto je stave a drugi sto je otkinu,i sad ti kvaris taj prirodni lanac,hoces da necija djeca ostanu bez kore kruha. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Komunalna policija

Post by vrsta8472 »

Сврака, иста ствар се понавља. Мислим да био би ред једна мала казна да се мало опамете.

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Komunalna policija

Post by grlica »

Sreća pa mi Beogradska tračak prošlosti samo ... ko bi podnio to divljanje , plakatiranje, lijepljenje , skidanje, deranje , bucanje ...
Sjećam se kako je jedno jutro svaki kesten bio zauzet glavusinama i to Miletovim baš.Znam da sam se divila tome kako nijedno drvo nisu preskočili.
Ne znam ko to izmisli -- kao ja ne znam ko se kandidovao pa će oni mene sa plakatom podsjetiti i onda ja im dam glas (sve neki fini ljudi , nako narodni - ti okačeni po drveću).
Mom djetetu su odredili po markicu dnevno ako mu ćaća i mater ne rade tj. nemaju ni minimalac a ONI MI TU NA SKUPOM MASNOM PAPIRU KAČE SVOJ SLIKURINE ... uh ne bi smjela kuckati mnogo svašta ću lanuti :evil:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Komunalna policija

Post by VJESTICA »

Kakav je kod nas zakon o ambroziji?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

:D Pa mi nemozemo da istrijebimo lopove a kamo li ambroziju. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Komunalna policija

Post by VJESTICA »

Lakse je ambroziju istrijebiti.A ozbiljno sam pitala jer u blizini mjesta gdje zivim ,par metara od kuce,nalazi se basta koja je napustena(vlasnici zive negdje u federaciji)i koja je prekrivena ambrozijom koja je visoka skoro 2m.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

Pa nista ,pokosi,izbaliraj pa posalji vlasnicima ili ovim nasim u opstinu. :D Moze i u vidu silaze ako ne mozes da osusis,onako u najlon. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Komunalna policija

Post by grlica »

Najbolje uberi i digni na tavan --- nikad se ne zna :lol: možda je ljekovita :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Komunalna policija

Post by VJESTICA »

Ma htjedoh ja pitati ovog kamikazu koji ima odgovere na sva pitanja,i to dali je mozda "ljekovita"? :wink:
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

Jeste 100% lijeci ljenost :D samo nakosi malo vise i nabacaj u opstinsku zgradu,vidjet ces da ce se odmah svi pokrenuti. :D
Ja sam cuo,da ambrozija nece tamo gdje se sije marihuana,u proljece cu da probam ,jedno 20 dunuma cu da zasadim pa da vidim jel tacno.Nemoj poslije da mi neko kaze da sam proizvodio drogu,ja to samo pokusavam da nadjem lijek protiv korova,radim to cisto u naucne svrhe,a ne mogu da bacam proizvod u potok ,nace djeca pa ce poceti da trose nekontrolisano.Zato sve moram da prodam,i ulozim u nova ispitivanja ,i borbu protiv ambrozije :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Komunalna policija

Post by Magyar »

I sta bi na kraju sa travom u Boriku? Ko ce da pokosi? Bruka i sramota! Svraka obeca da ce biti rijeseno, ali nista.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Komunalna policija

Post by KAMIKAZA »

Sve ce to snijeg uskoro umjesto njih da rijesi. :D


BUDI TU KAD PADNE SNEG tekst

San neki los,
Dan gori jos
U losu vest se sastave
Pred svaki tvoj
Labudov poj
Juris pod vece zastave....

Refren
Budi tu kad padne sneg
Svi se povlace uz breg
Pred dahom severa
Ostacu sam
Budi tu kad padne mraz
Sve nas deli isti jaz
Vera i nevera
Al' to vec znam....

Jos jedna laz
Krunisan paz
I stari dvor
Sa novim ludama
Sablasni bal
Razbijen gral
Na tajnoj veceri sa judama...

Refren:
Budi tu kad padne mraz
Tek da predahnem na cas
Pod tvojim pramenom
Ako mi das
Budi tu kad padne sneg
Kamen poguraj niz breg
I mene s kamenom
Al' to vec znas....
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply