Gdje se najbolje provodite

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

Post Reply

Gdje se najbolje provodite?!

Pet lampi
17
53%
Zanatski cenatr (svi kafici)
5
16%
Kafici na trgu
6
19%
Kafane na magistrali
0
No votes
Kafane po selima
4
13%
 
Total votes: 32

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Gdje se najbolje provodite

Post by Kirk »

Prnjavorski izlasci..gdje..gdje se VI licno najbolje provodite :?: :!: Iznad je postavljena anketa pa je udostojite odgovora 8) Pozdrav..
...And Justice For All

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

U fontani 8)
Al' kad dotična radi. Što je vrlo rijetko( :?: ), tako da se ne provodim. :smt022

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

hm..primamljivo...

Post by Kirk »

Zanimljivo mjesto za provodi.. *ebiga nisam stavio FONTANU na listu :oops: :lol:
...And Justice For All

amy

Post by amy »

Provod u Prnjavoru???Za mene to ne postoji.Kad mi neko kaze da se provodi u z.c.(troja,lady)...Mislim,ljudi!!!Dodjem dole oni svi stoje,sjede i bulje jedni u druge,pijuckaju pice...I to mi je neki provod!Meni je provod kada su svi na nogama uz nekog dobrog DJ-a.To je ono sto Prnjavoru fali...
p.s.
od gore navedenog meni je cool Urban
p.p.s.
A gdje ti je Duga?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Tuga tj, Duga ti je spod Nacionala. Licno ne volim tu muziku koju ti gotivis pa se ne bih slozio. A zanaski je nuzno zlo svakog grada. Tu se raja okuplja da se vide i da komentarisu ko je kakav.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Hm...pitam se...

Post by Kirk »

E DUGU stvarno nisam imao srca da stavim posto dole idu klinci.. :oops: Prvenstveno mislim da provod ne zavisi toliko od KAFICA koliko do drusta ili je to pak stvar licne prirode..Ni ja nisam u PRNJAVORU pa kad dodjem provedem se sa drustvom gdje god da odem..mislim napijem se k'o truba i RAVNO MI DO MORA.. :roll: Nisam ni stavljo DUGU jer se "potajno" nadam da forume ne posjecuje niko ispod 15.. 8)

P.S. PA STO ONDA NE GLASA ZA URBAN KAD TI JE KUL :?: :!: :roll: :twisted:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ne idu u Dugu samo klinci, ima tamo o nih koji vole i malo mladje. Ne mislim na sebe vec na one sto ne mogu da smuvaju nista drugo osim neke klinke od 15 godine...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Hm...pitam se..

Post by Kirk »

Cut' ja sam im'o takvo jedno iskustvo i nikako se dobro ne osjecam poslije tog :cry: Jebiga, fizicki nema razlike mnogo ali psihicki..dno :lol: Zato se ovdje drzim starog dobrog recepta UHVATITI STO STARIJE OD SEBE, uvijek sam volio biti ucenik a ne UCITELJ :twisted: Sto jes' jes'..kad sam bio tamo "spustio" sam se jednom dole i mogu ti rec' da sam se osjec'o k'o na IGRANCI u OSMOM razredu :oops: :wink: No sve u svemu, DUGU nisam stavio u opciju..eto radi cega :twisted:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

E tu se salzem sa tobom 1000% samo starije. Kada te ubaci u masinu ne znas 10 dana kako se zoves. Ali neko voli piletinu..............
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

hm..primamljivo...

Post by Kirk »

Je l' de da je bolje biti ucenik nego ucitelj..uvijek bilo. E ljudi, hoce li biti sta od TARGETA?! Mislim da je TARGET milion i vise puta bio bolji od DUGE..sto jes' jes'..mi smo svi prije KUKALI na taj TARGET..pogledajte sada..sta sad imamo tamo kad dodjemo na odmor? Jednostavno nista..VRSTA hocemo opet zaglavit' dole u ABSOLUTU za novu godinu, a? :lol: Ali ovog puta ima da ja donesem svoju MASINU dole..rastjera nas KOMP..sam' tak' :oops: :lol: Ali bilo je ok dok smo uzivali u slastima TEKILE MEXIKANE!!! :roll: :lol:
...And Justice For All

Slobodan

Post by Slobodan »

Evo da pohvalim i ovom prilikom Kirka i Vrstu stvarno se momci trude ....
Eto posle duzeg vremena bio sam u nasem gradu ocekivao sam nesto novo kada ono .....Isti ljudi na istom mjestu (mislim na kafice ) kao da su se pretplatili ali bukvalno na istom mjestu tako da sam "Peru"mogao da nadjem prosle godine lijevo od sanka drugi sto a bogami i ove godine isto tako ,onda kao sto rece amy -svi stoje i gledaju jedni druge ,nema opustenosti ,igre,ma nema duse.Ja se izivnjavam onima koji ovo citaju a zive u Prnjavoru ali sve sto sam otkucao je istina i stvarno mislim tako.ja mislim da je (cast izuzecima ) za mnoge izlazak:ajde da vidimo ko ce koga i ko je sa kime !pa nije ni cudo da nas narod postaje sve vise napet i zivcan ,razlog-neznamo se opustiti i uzivati i da nas zabole uvo sta drugi misle .
Meni je naj naj provod u Prnjavoru otici negde sa kolegom na kafu i prisjecati se nasih zajednickih(mladjih ) dana provedenih u Prnjavoru.a kada zelim provod onda pravac Banjaluka!
Nadam se da mi necete zamjeriti ,ali zelimda kazem da nema nekog provoda u Prnjavoru .

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Bitnno je drustvo. Nekada odem u BL sa nekim i upropastim si vece a nekada sa dobrim drustvom i zenaski nije nimalo los. Zavisi od toga sta covijek zeli. Treba da je svejstan gdje zivi, pa da sada ne ocekuje mnogo. Sta je tu je........ pa iskoristi to ako mozes ako ne onda zuji po BL!!!1
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Hm...pitam se..

Post by Kirk »

U vecini se slazem sa Slobom ali ipak mislim da je najveci problem to sto se mi stalno vidjamo..vidjamo iste ljude k'o sto Slobo kaze na istim mjestima..evo recimo nekog primjera..DERVENTA ima mnogo manje stanovnika SADA od Prnjavora ali kad odem dole ja se cesto dobro provedem..pa onda oni pitaju ZASTO DOLAZIS OVAMO KAD JE U PRNJAVORU MNOGO BOLJE..Nama je Prnjavor dosadio..stalno isti ljudi, ista desavanja..isti se tuku..isti se napijaju..ISTI NA ISTOM :lol: stvar je u tome sto ljudi bukvalno ne izlaze iz nekih kafica..ako zelis ribe znas gdje trebas otici..ako zelis FIGHT (mislim neki :oops: :roll: )zna se gdje treba ici..ako zelis pit' zna se..mislim sve je za nesto "napravljeno". Ipak ljudi, BL je JEDINI grad u RS..sto jes' jes'..ostali gradovi ne zasluzuju TAJ NAZIV. :cry: :twisted:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kako je lijepo jedan pjesnik opisao RS ,,O Banjaluko i ta tvoja sela,, uvijek isti i uvijek ista desavanja. Malo je smor kada znas ,,unaprijed,, kako ce ti biti to vece u gradu. Neki se ljudi i time zadovolje a ja samo iskreno mogu da im zavidim na tome. Trenutno slabo izlazim jer spremam superteski ispit a odlucio sam da ga dam ove godine i to mi bas i sto neizlazim ne pada nekako tesko. Preko dana odem u Plej off na pice sa prijateljima jer mi je tu najbolja basta u gradu a uvijek ima nekoga (ovo vazi dok ne pocne skola onda je puno onih klinaca) to je jedan od najstarji kafica u gradu i ajd zamisli nekog skolarca a da nije otisao tamo kada je pobjegao sa casa?Nista nije mjenjano od kada je otvoren krajem osamdeseti pogotovo mislim na one izlizane postere.Ali je zato gazda prva liga, uvijek spreman za dobro zezanje. Tu se osjecam kao kod kuce.E da, ima li ijedan kafic u PNJ a da je stariji od ovog pomenutog?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Hm...pitam se..

Post by Kirk »

Oooo Bozee sta sam se tu puta napio u zivotu!!! Napamet znam onih par CD-ova sto imaju :lol: :lol: :lol: Cini mi se da je stariji GLAZ.. 8) Gazda je stvarno kul.. 1000 puta smo napravili neko "sranje" gore..i sve smo to isplatili putem PIWA :lol: :lol: :lol:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Bogdni, je spuepr tip. Ono ti je kafic sa tradicijom. Bas am sinoc bio tamo i pitao koji je stari kad mi ovi stari rekose Glaz i Kosuta.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Hm...pitam se..

Post by Kirk »

Sta ti je VRSTA Bog ti pomog'o sto masis tastaturu..da se nisi negdje rakije docep'o?! 8) E Vrsta, Vrsta..promasio si sve sto se promasiti moglo..da Glaz i Kosuta..cini mi se da je i STEFAN poprilicno star..samo sto se on prije zvao "BB".. B kao Budala 8) Zao mi je sto KORZO ne radi..kazu da su tu prije provodi najbolji bili ubjedljivo.. 8)
...And Justice For All

Sheki

Post by Sheki »

Vrsta,sad kad si popio,ja da te pitam koiko imam prstiju na desnoj ruci ti bi rekao 5! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Slobodan

Post by Slobodan »

Koliko ja znam jedni od najstarijih kafica u gradu su Kosuta ,Glaz i Korzo(nekada kao vrlo mlad sam tamo radio i bilo je super!!!).
Slazem se sa Kirkom -problem je sto se mi svi "znamo" izmedju sebe pa smo jedni drugima dosadni .ALI ako zaboravimo ove "starije" i predjemo na mladje da budem iskren cini mi se da su jos puuuunoooo dosadniji.Jednostavno ne znaju uzivati!momci se napiju bude im muka i vide dvostruko a djevojke sredjene "ko vile" i tapkaju na mjestu nebi li ih neko primjetio u toj silnoj pijanoj masi.mislim da je jako tesko biti djevojka u Prnjavoru.
Prije je bilo drugacije -pilo se ALI na prvom mjestu su bile djevojke !!!!Prijatelji su dijelili sve zajednicki pice ,lovu a danas .......STRASNO!
Poenta ovog teksta je (izivnite ali ja tako mislim ):U Prnjavoru (iako ga ja jako volim-cinim mi se vise zbog uspomena) je svake godine sve dosadnije i dosadnije i ljudi su sve vise i vise umisljeni glumci koji pate ma koliko da se oni prave da su sretni .E sada ce neko reci ti nisi sada ovde pa nisi ovo pa nisi ono ali momci ne zaboravite da sam odrastao na Prnjavorskim ulicama i da znam puno ljudi i da vidim promjene u zadnjih 10 godina (ali na gore).Budite iskreni okrenite se oko sebe pa cete vidjeti da sam u pravu.
Odmakao sam od teme ali eto doslo mi .samo da ne zaboravite kada me budete kritikovali ja sam Prnjavorcan i prosao sam sve sto se moglo proci u njemu i dalje mi je u srcu ali kao sto rekoh cini me se zbog proslih dana i desavanja a sada .....
Pozdrav vrsti i Kirku!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

xaxaxa, kako sve primjetite. Kucao sam brzo jer sam imao posla a morao sam odgovoriti pa nisam sve mogao da pogodim.Kao corava koka zrno,xaxaxa
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Slobodan

Post by Slobodan »

Najbolji provod u Prnjavoru ????
Kafica i staro drustvo, mjesto nije vazno jer ga i nema tako "jakog" da bi se mogli "provesti"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Neko voli da se napije pa da ujutro prica koliko je popio pa mu se ovi sto slusaju fasciniraju tom osobom, pogotovo ovi maldji.....Slobo ti si neki stari momak koliko ja mogu da primjetim ili se ja varam. Ako si nekada radio u Korzu ........sada si ,,zreo za zenidbe,, jer znas kako Doordje Balasevic kaze ,,Pijetlu vrijeme leti,,
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Hm...pitam se..

Post by Kirk »

Nase djevojke nisu opustene..sve nesto zategnuto tako da ih ne zalim..ni najmanje! To da se pije u Prnjavoru, koliko znam UVIJEK se pilo, cak prije mnooogo vise nego sad..bar kako mi brat rece, nisam imao priliku da vidim ali..u ratu i poslije su ljudi RAKIJOM bjezali od trenutnih desavanja..provjereno..svi su pijani bili. One zenske se NAKINDJURE i samo poziraju, sve neki mrki pogledi..mislim, nisam to primjeciv'o toliko koliko sad kad sam malo promijenio sredinu. Sve u svemu..ko zeli da se provede on ce se PROVESTI 100%.. stvar je VOLJE i niceg drugog pa cak ni PARA!!! Ja bar tako mislim.. :twisted:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Stvarno se da primjetiti da ja samo za gledanje. Ili je necija ili se nekom svidja ili 100 neki razloga da joj ne pridjes. Zato je tako puno veza iz drugih gradova. Jednostavno se ljudi previse poznaju i znaju previse jedni o drugima. Ali neko moze da se nadje i u tome. Moj slucaj bio sam u vezi sa jednom iz PD i bas je bilo super. Kada mi dosadi dodjem u PNJ i pozelim je za par dana,xaxaxa. Raskinemo, ode u Ameriku da zivi u Los Andjelesu nadje sebi nekog amera za vizu uda se i preseli se prije neki dan na Floridu. Sada mi salje mail da se mora seliti jer neka oluja se sprema. Bas joj se neda.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

hm

Post by Kirk »

Znaci popularan si i preko BARE 8) Sto ne odes tamo kada bude razmjena studenata i eto ti prilike da obnovis emocije, cuvaj se KVARTOVA inace si *ebo jeza u ledja 8) Pa mozes se ti i usreciti u Prnjavoru, kako da ne..ali za to moras otvoriti 4 oci da bi nas'o nesto sto nije prepotentno, glupo, iskvareno..hm..treba truda stari, treba.. 8)
...And Justice For All

Post Reply