Gdje se najbolje provodite

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

Gdje se najbolje provodite?!

Pet lampi
17
53%
Zanatski cenatr (svi kafici)
5
16%
Kafici na trgu
6
19%
Kafane na magistrali
0
No votes
Kafane po selima
4
13%
 
Total votes: 32

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

pile wrote:RADIM COVJECE RAAADIIIMMMM

DANAS OD 13 DO 21 I NEMOGU DOBIT ODMOR DO MAJA;;JOOOOJ:
jebes onda takav poso i takog šefa kad ti neda bar vikend slobodan prije maja :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

imam ja slobodan dan al uvijek u sredini sedmice.

ma svabe su uzas 100%
@@@sladja@@@

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

pile wrote:imam ja slobodan dan al uvijek u sredini sedmice.
ma svabe su uzas 100%
Vrati se pile u Prnjavor pa ces raditi svaki dan za 300km na crno
bez osiguranja i godisnjeg odmora. Lako ti je doci puna para u
zanatski i trositi da zivis ovdje ne bi tako razmisljala.
Ne zivi se od nostalgije mala radi kod svaba i uzivaj !

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

HEJ ZIVJELA SAM DOLE 20 GODINA I VJERUJ MI BAJKA JE NA OSNOVU JEDNE GODINE OVDJE

SVI KUKATE A SVI ZIVITE;IZLAZITE;PROVODITE SE:::::
@@@sladja@@@

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

pile wrote:HEJ ZIVJELA SAM DOLE 20 GODINA I VJERUJ MI BAJKA JE NA OSNOVU JEDNE GODINE OVDJE

SVI KUKATE A SVI ZIVITE;IZLAZITE;PROVODITE SE:::::
tacno je upravu si pile :wink: pa čoveče zanacki je svaki vikend pun ko šibica to se pije na veliko troši samo tako.narod ne ruča kod kuče nego svi izlaze u roštiljnice i restorane i troše pare na odječu na buvljaku a kažu nema para.pa recimo cure u prnjavoru za svaki izlazak vikendom kupe sebi nesto novo od odječe.odakle onda pare za sve to ako se toliko nema a?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

KAZEM JA A TEK AUTA STO VOZE GORIVO POSKUPILO A ONI SE JOS VISE VOZIKAJU


A NEMA SE ::::JADNI
@@@sladja@@@

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Ma jasta u Prnjavoru se najbolje zivi ovdje tece med i mlijeko :)
Dani i pile pa sto se ne vratite zastalno u Prnjavor i idite u zanaCki svaki
dan pijete alkohol do besvjesti. Najedite se cevapa i bureka dok vam ne
pozli hebes Svabiju i Sloveniu ovdje je zivot! Buvljak ima bolju garderobu
i obucu neko bilo koji butik na trulom Zapadu. Prnjavor je zakon !

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

naravno hoces da se mijenjamo,,nema problema

ja imam zagarantovano radno mjesto tako da

pakujem se i dolazim
@@@sladja@@@

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

Oleg wrote:Ma jasta u Prnjavoru se najbolje zivi ovdje tece med i mlijeko :)
Dani i pile pa sto se ne vratite zastalno u Prnjavor i idite u zanaCki svaki
dan pijete alkohol do besvjesti. Najedite se cevapa i bureka dok vam ne
pozli hebes Svabiju i Sloveniu ovdje je zivot! Buvljak ima bolju garderobu
i obucu neko bilo koji butik na trulom Zapadu. Prnjavor je zakon !
ma ne kazem ja da je na buvljaku bolja garderoba nego ovde u buticima nego hoču da ti kazem da trošite pare na veliko ko i mi izlazite u grad izlazite ručati itd.pa se opet ima.I kod nas nije sve tako sijajno kao sto vi mislite svi.Ja znam po sebi kad dodjem na selo kod mojih svi kazu ma jeboti njega ima on para boli ga ku... ali niko nit zna nit misli o tome koliko imamo mi troškova ovamo pa ja pola plate dam za te jebene rate...a kad imam namjeru iči na odmor u Prnjavor moram malo uštedet a ne onako kako vi mislite da samo dodjemo tamo i razbacujemo se parama zato što se može i što se ima previše para.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

dani dzaba ti je to objasnavat,nemoze to shvatit ko nije ovamo oni kad cuju za nasu

platu misle da smo bogatasi a troskove za stan,vodu,struju,smece,hranu to neracunaju kao da mi nejedemo i.....


ma nevrijedi objasnavat
@@@sladja@@@

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ajde, ajde..
To ko sta misli ili pretpostavlja- je vecinom uzrok nase (ne mislim direktno na sebe, ni na vas dvoje, vec na jaku vecinu ausländera) bahato ponasanje i "pokazivanje/dokazivanje".. Elem, pretjeruje se u svemu.. masna kola, masna garderoba, obilno pojavljivanje na javim (po mogucnosti "elitnim") mjestima prehrene, tone alkohola vikendom (konobar obicno nema pravo da skloni sa stola prazne flashe :lol: ) su neke od stvari koje i mene obavezno fasciniraju kada imam priliku da ih vidim! A u stvarnosti su bas te osobe (sa karakteristikama gore navedenim) najbjednije, osobe slabog ili nikakvog samopouzdanja i osjecaja manje vrijednosti, koje bar na takav nacin zele privuci poglede sire mase na sebe (u slabije razvijenijim krajevima je to lakse :!: ). Nije pravilo, ali se postuje u obilnim velicinama :lol:
Povratak nazad takvim osobama najteze i pada, jer vec tada se broje sitni novci za put; dolazi do suocavanja sa realnoscu koja ih "tamo daleko" ceka, panika, ocaj!
I mozda On (u vecini slucajeva muski rod) i jeste ostavio jak utisak siroke finansiske mogucnosti (zbog cega i dolazi do zbunjivanja domace populacije u stvaranju slike o dalekoj zemlji), ali je na kraju krajeva prevario po najvise sam sebe.. i hebo takav zivot!
Ko stvarno ima, zna.. tako se ne ponasa! (ok, ni ovo nije pravilo, ali :) :lol: )

Tamo-vamo, ko zna i umije, taj i zivi! Ostalo je prezivljavanje.. (ovde, na Balkanu, u Americi, na sjevernom polu.. samo su mogucnosti drugacije, ali su pravila ista)....

P.S. Uvjek ima ono ALI..

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

Dani_SLO wrote:
pile wrote:HEJ ZIVJELA SAM DOLE 20 GODINA I VJERUJ MI BAJKA JE NA OSNOVU JEDNE GODINE OVDJE

SVI KUKATE A SVI ZIVITE;IZLAZITE;PROVODITE SE:::::
tacno je upravu si pile :wink: pa čoveče zanacki je svaki vikend pun ko šibica to se pije na veliko troši samo tako.narod ne ruča kod kuče nego svi izlaze u roštiljnice i restorane i troše pare na odječu na buvljaku a kažu nema para.pa recimo cure u prnjavoru za svaki izlazak vikendom kupe sebi nesto novo od odječe.odakle onda pare za sve to ako se toliko nema a?
Ljudi sve je to prividno koliko se trosi vikendom,sta mislite koliko ima momaka i djevojaka koje izadju sa 5 KM u dzepu i naruce sebi po jedno pice i ostatak veceri provedu setajuci i prolazeci od lokala do lokala,a sto se tice te odjece pa zensko ode na buvljak i obuce se komplet za 20 KM,treba malo bolje otvoriti oci i vidjeti stvarnost,nemora znaciti da ako je zanatski pun da se tu trosi puno para,nemojte pricati kako se ovdje zivi kada roditelj da bi poslao svoje djete na ekskurziju mora dignuti kredit,a vama ako je toliko dobro ovdje kao sto neko rece vratite se iz Slovenije,Austrije,Njemacke brzo cete promjeniti misljenje to je sigurno :smt117

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Tupis jezik SiS,mozes ti to njima milion puta napisati oni ce uvijek po svom! Kome je gore,kome je bolje,ko ima vise kesa,ko vise pastete jede,cija baba peder.

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

Pametan ide gdje je bolje a budala gdje je se rodio :smt117

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Bravo Legija :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

:smt038

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Tacno se po pisanju vidi ko ima koliko godina priblizno.Ljudi moji vjerujte mi,ko ima taj nikad nece pokazati da ima i folirati se,a sto se tice nekakvog poredjenja,pa gdje je tu logika da se porede nekakva izlazenja preko vikenda i sl.Uporedite malo od osnovnog skolovanja i mogucnosti za zaposljavanje.Primanje plate i razna osiguranja.Uporedite recimo rjesavanje stanbenog pitanja.Ovdje ako nista drugo uzmes dugorocni kredit na 30 godina ili hipotekarni i kako tako rijesis stan dok ne kazem da to i dole nije moguce,ali samo za pojedince jer ko ce ti odobriti kredit,ako ti radis na crno,a i ako ga odobre koliku svotu mozes da dobijes ako ti radis za mizernih 300 ili 400 maraka.Djecice draga treba na take stvari gledati da li je isto ovdje ili u Prnjavoru,a to izlazenje i pijancenje,pa toga je bilo i bice pa da je naj gora kriza zavladala uvijek ce biti toga.Mislim da se slazete sa napisanim,bar oni koji imaju sa tim iskustva kao ja!
Image

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Da jedno pivo ili votka u zanaCkom kosta 5 eura i kutija cigareta
4-5 eura ne bi bilo takvog preseravanja i kur*enja stranaca.
Nije cudo sto se pojedinci tako sile i foliraju kada u zemljama gdje
zive rade zadnje poslove i zive kao najgori klosari. Jedino se mogu
pokazati u svome rodnom selu i naravno zanaCkom centru inace
im zivot nema nikakvog smisla.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Sta si se ti lik okomio na tu bausteliju? Ako im se kur#i neka to i rade,onima kojima su zanimljivi ti ce i obracati paznju na njih a nama ostalima ostaje tako divni podsmjeh.

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

Kundacarka mara wrote:Sta si se ti lik okomio na tu bausteliju? Ako im se kur#i neka to i rade,onima kojima su zanimljivi ti ce i obracati paznju na njih a nama ostalima ostaje tako divni podsmjeh.
ma ko kur.. to sto mnogo potrosimo na pice i provod kad dodjemo nije kurce... nego jednostavno volimo da se dobro provedemo kad dodjemo u zavičaj.a i da je 5 € piče kosto kaze oleg svejedno bi se napio kad mi dune.kad imam namjeru dobro se provesti to ču i uraditi pa nije bitno gde i koliko ču potrositi.a to sto vi smatrate kurcenjem to sto trosimo dosta kad dodjemo onda se malo zamislite nad sobom :wink: pozzz
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Samo se ti provodi Dany niko ti to ne zamjeri nisi me razumio :)
Nego kad dodjes u Prnjavor hajde da se nadjemo negdje u zanaCkom
da popijemo gajbu Hajnekena a poslije zalijemo sa votkom i red bullom
to je provod :) Pozz i tebi :)

User avatar
Dani_SLO
Posts: 47
Joined: 14.10.2008. 19:17
Location: Celje-Prnjavor

Post by Dani_SLO »

Oleg wrote:Samo se ti provodi Dany niko ti to ne zamjeri nisi me razumio :)
Nego kad dodjes u Prnjavor hajde da se nadjemo negdje u zanaCkom
da popijemo gajbu Hajnekena a poslije zalijemo sa votkom i red bullom
to je provod :) Pozz i tebi :)
nema frke kad dodjem da izadjemo negde da se ponapijamo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
bolje je izgubiti trenutak u zivotu,
nego zivot u trenutku
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

@Dani,on tebe pokusava malo ismijati a ti si posten i dobar izgleda pa mislis sve najbolje........
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Oleg
Posts: 82
Joined: 08.10.2008. 11:04

Post by Oleg »

Cipiripi wrote:@Dani,on tebe pokusava malo ismijati a ti si posten i dobar izgleda pa mislis sve najbolje........
Ne zezam ga ozbiljno mislim da se nadjemo negdje u zanackom centru.

gOLUb85
Posts: 67
Joined: 07.10.2008. 08:26
Location: gdje je srcu najmilije

Post by gOLUb85 »

hoce li biti neki dobar party za vikend u Pr? skandal, guca, pjena,...? ako ne organizujte nesta :D
BiH/RS/Prnjavor/Strpci

Post Reply