Gdje se najbolje provodite

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

Post Reply

Gdje se najbolje provodite?!

Pet lampi
17
53%
Zanatski cenatr (svi kafici)
5
16%
Kafici na trgu
6
19%
Kafane na magistrali
0
No votes
Kafane po selima
4
13%
 
Total votes: 32

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

:smt043 :smt043 :smt043

Hamete Kirče - narod ti kliče !!! :D :D :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hahahah, a gdje ti to ides kada sve to vidis??? Ja sam dole cesto a opet ne vidim to ili barem necu da vidim 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Nemojte na RiJo, to je nas tradicionalni kafic,gazis li po njemu gazis po nasoj vekovnoj tradiciji...... :lol:
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

vrsta8472 wrote:Hahahah, a gdje ti to ides kada sve to vidis??? Ja sam dole cesto a opet ne vidim to ili barem necu da vidim 8)
Ma ja otis'o na pice po danu, da vidim sta ima..nisam bio tam' odaFno pa rek'o odo' malo prozujat'..prolazim pored RIA kad ono EKV..hehehe..co'ce.. :lol: E rek'o odo' uc' pa makar crk'o :twisted: I poslije odredjenog vremena poce se raja skupljat a ja "PODA SE" :lol:

A Lejdiju KRKANLUK i tad bio :P
...And Justice For All

Kicin
Posts: 28
Joined: 17.02.2005. 18:07

Post by Kicin »

Sad ti je u kaficima (zanatckom) fazon nabaviti sto veceg seljka konobara.
Vidim ima nekih Ruki-a u kafanama..

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Pravo da ti kazem boli me uvo..u Prnjavor se samo LJETI "isplati" doci..zimi ni psa na ulici vidjet' ne mozes.. :roll: Neki dan kad sam bio, nigdje zive duse..tacno se svi pozatvarali ko VAMPIRI! :twisted:
...And Justice For All

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

po zimi je do jaja ispijanje piva/vina/rakije u nekoj od lokalnih kladionica...a i 5 puta je uzbudljivije i zanimljivije nego u bilo kom kaficu u gradu...posto su kultne kafane iz komunizma iscezle :lol:

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Pa poznato mi je to ispijanje RAKIJE po kladionicama.. :lol: Mislim, znam pa momaka koji su to "upraznjavali" :lol: Neka, neka .. zimi nista nije cool u Prnjavoru..jedini "svijetli" trenutak u gradu je LJETO! :wink:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

A nova godina!? :lol:
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Morre proc' 8) Samo Prnjavoru nedostaje dobar program na trgu a ne krkanluk!!! Treba napraviti neko setaliste u gradu..da se zatvori neka ulica..a ne ovako..morres samo njivama piciti :lol: :roll: :shock: :arrow:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Kao sto vec rekoh... malo pjeske , malo pasuci , malo preko njiva....
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Stvarno treba dobar program u gradu..nista bez tog..jebote ja cuo da dolazi AMADEUS bend za uskrs..strasno..opet se moram napit' k'o truba da mi bude ok..ali jebiga..malo po malo grad je prerastao u jedan veliki ZANACKI centar :roll: :oops: 8)
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

I to tebi sad toliko tesko pada... DJOKO DA SE NAPIJE.... :lol:
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Pa ljeti je dobro zato sto mozes biti na cesti ili negdje zujat' s drustvom a krkanluk je u nas, bilo ljeto, bila zima. I eto kad dodju gastarbajteri tipa Luneta i mene, sta cemo mi. Idemo tamo gdje ima najvise naroda. Pozeli se co'ek i onaj opanak vidjet. A kako je nasa sredina ratarsko-gastarbajterska, to prolazi. Ne bi niko pustao narodnjake po kaficima da ne prolazi. Cim harmonikica, narod krene da se pali i zari. Sto se tice sadrzaja u Prnjavoru, o njima se prica od kako je Prnjavora i sve se na kraju opet svede na alkohol i rke-koke!
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Zaostajem. Vazda sam zaostajala, a sad, kad sam se pocela ozbiljnije zabavljati sa Sekspirom, zaostajem jos i vise. Trenutno sam......ne znam, u nekom XVII vijeku, ali nadam se napretku... :smt100 Nas dvoje vec mjesecima izlazimo u citaonu gdje se pucamo citatima kriticara, tako da sam ja, u stadijumu u kojem sam, zaista zeljna postenog izlaska, i stvarno mislim da je Urban super mjesto. :smt031 Sto se tice Absoluta, tamo sam izlazila dok sam izlazila, i bilo je to super mjesto. Nadam se da ce tako i ostati, pa da se izlasci sad vec pozamasnog broja Prnjavorcana nece svesti na samo jedno mjesto.
:) I sto se mene tice, ja jedva cekam da dodjem kuci. Ima tamo jos zivota, samo se treba opustiti. :)
A ovo moje zaostajanje se odnosi na citanje ovih diskusija. :smt022 Ne procitah ni jednu vec mjesecima, pa to sada zahtijeva puno citanja, a ja nemam puno vremena, pa bi bilo lijepo od vas da mi neko kaze da li je otvorena diskusija o ovogodisnjem Exitu i gdje............
Hvala mLogo!
Pozz
You must not know 'bout me...

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Lune wrote:I to tebi sad toliko tesko pada... DJOKO DA SE NAPIJE.... :lol:
Hahah..da..moracu se i sa tim pomirit' da se napijem.. :lol: Sta ces..posto si ti inace "gadljiv" na alkohol onda mora neTko drugi.. :shock: :wink:

VRSTA nam je sad "pri ruci" da vidi sta se desava u Absolutu sa radovima..nemoj da te ne bude na otvaranju VEDRANE!!! :cry: 8) :arrow:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Zozon-----imas o EXITU tema muizka i suobiznis
Kirk-------da ponesem fotoaparat pa da posavim kao neku galeriju???Naravno ako to nekom drugom ne padne na pamet da uradi:)
Cujem da je za 8. mart tamo muski striptiz pa dijevojke navalite!!!!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Hahahah...kazes muski striptiz..hahahah..cool..treba neka promjena Prnjavoru definitivno.. :lol: Super je to majke mi..ali za zene :lol: Ali sumnjam da ce to biti, jer ce tu biti malo muskaraca..a kad je otvaranje red je da se ZALIJE..pa tako da sumnjam..ali zivi bili pa vidjeli.. 8)
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

E vidis! Jos jedan nas problem. Ja sam isla na zenski striptiz i svaki muskarac ce reci: Pa sta! A nek neki muskarac na 8.Mart ili bilo koji drugi dan udje tamo gdje je muski striptiz, svi ce reci: Aaaaa, der-pe! Umjesto da vas cure same tamo povedu da sta naucite. Nama treba razonode i kad nije praznik.
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Boki...mojne u moje ime da govoris...ne treba meni nikakva spec. pozivnica za takav dogadjaj...u prvim sam redovima...volem "extremne sportove"!
Image
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

E a sta ti to mozes tamo nauciti majke ti?! hahaah.. Trebace mi IGRANJE U KREVETU??? Ili mozda cak da mjesto kite drzim bananu pa da pridjem partnerki i stavim joj u usta kako bi se ona nalozila??? Ne pricaj gluposti majke ti .. Zna se ko gdje pripada.. mojne pricas gluposti.. :roll:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Kirk_H@mmett wrote:Ili mozda cak da mjesto kite drzim bananu pa da pridjem partnerki i stavim joj u usta kako bi se ona nalozila???
Pa, ukoliko je nemas, moze i banana da bude od pomoci. :lol:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Aj dobro sad smo se svi nasmijali slatko..pa da predjemo na stvar..mislio sam o EXTREMNOSTIMA muskog striptiza.. :roll: :wink: I kako "oni" loze one ZENE koje nemaju nikog pored sebe pa sline za njima.. :wink:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Al mu ga schuknu...xaxaxaxaxaxaxaxaxax, nisam se odavno vak nasmiJo
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Sorry, Kirk! Kontam sta mislis ali je isti slucaj i kod zenskog striptiza, i vecina muskaraca se nalozi bez obzira imaju li nekog ili su solo. S moje tacke gledista, to je*anje na suvo nema nikakve logike. Ali i dalje smatram da se moze tamo nesto nauciti jer sam protivnik monotonije i kolotecine u vezi. I sto ti ne bi sad otisao tamo i pokupio par fora da ti danas-sutra bude zabavno sa djevojkom ili zenom kad vec iscrpis sve varijante predigre 8)
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

Post Reply