Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:ЕЕ ТУ САМ ТЕ ЧЕКАООО
Zdravo brate. jedva dođoh,neka si me sačekao i treba starijeg sačekati, bar je to primjer lijepog vaspitanja .
Odmah da te priupitam,šta si ovo iskopirao, šta je to, ne vidi baba dobro.
To je obični papir, bez potpisa i pečata,kao neko smatranje nekakvog nadzornog odborai ,nečije kao mišljenje a mišljenje ima svaka guzica da izvineš .
Ko su bili članovi nadzornog odbora, imaju li oni im i prezime,a ako već hoćeš da se baviš faksimilima ne izostavljaj pečat i potpis, ovo je obični tariguz i ako već kompletiraš nekakvu sliku uspješnog poslovanja kako ti reče 2007 godine ovog preduzeća ,kako ne spomenu ono 400.000 km što načelnik Vlado Živković prebaci Vodovodu iz budžeta opštine, te iste godine ipak to nije mala svotica.
Ja ovdje nisam ničiji advokat, i svi koji su napravili zajeb neka odgovaraju ,to je jasno ko dan, pa da je i moj pokojni Svetozar Marković.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

nenad 10 wrote:Ja sam simpatisao SDS ali nisam kao ti Zmijo i tvoj uzor Kalabic mijenjao stranke.Vi ste upropastili Darku momak je imao zelju i volju ali nije mogao da radi od vas ptica selica.
Prvo Nešo ti opet lupaš u praznu kantu ,i iznosiš netačne podatke, nije meni bio uzor nikav Kalabić, i ako je ko kome mogao biti uzor, to sam ja mogla biti njemu jer ja sam njega primila u stranku, i ja sam prva njega stavila na njegovu prvu listu na izborima,ako ne vjeruješ eto pitaj Kalabića, on će ti to potvrditi, nisi prvi koji je izašao sa tom tezom i Kalabić tu zaista nema problema on ovo isto potvrđuje.
Nemoj ti liti lažne suze za Darkom,nije njega niko pustio niz vodu, to je klasično rudarstvo u najružnijem smislu,Darako je otišao uzvodno, samo tebi to nije niko javio,ti si daleko.,a ako misliš na neke ptice selice, to su tvoji koje simpatišeš ,samo mi još reci da sam i ja bila u SDSu i da ja i ti prekinemo ova ,,ljubavna'' pisama
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

Kućica i rampa na ulaz u dom zdravlja.Ok.Ko će kontrolisati i dati stručno mišljenje da li neko treba ili ne treba automobilom do same zgrade ove javne medecinske ustanove?
I još nešto.Sramotno je ponašanje medecinskih sestara iz jednog tima porodične medicine prema pacijentima kojima je to zamjenski tim gdje se sestre prema tim pacijentima odnose ne kao građanima drugog već pedesetdrugog reda. malo ljubaznosti ne bi bilo na odmet jer one su tu radi pacijenata a ne pacijenti radi njih.BRUKA.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

MENI TA IDEJA NIJE LOSA;SAMO DAL CE BITI ZLOUPOTREBE ILI NECEG DRUGOG ;TO ZAVISI OD NAS I ONIH KOJI BUDU U TOJ KUCICI.
Odusevio sam se u Slavonskom Brodu,kad je portir izasao i pretrcao sav krug da mi pokaze gdje treba da se javim,cak je sam pozvao tim i pomogao oko svega.Sve je to do ljudi i kulture,a vjerovatno i do direktora ustanove,koji izdaje naredjenja.U nas nisam vidjeo ni doktora da se zuri,a kamo li da trci,osim kad ide na WC :D ,a vozio sam hitna kola 3 mjeseca,nekad me je bilo sramota kako su se ponasali,ne samo u prnjavoru nego i u BL.Kad su mene dovezli u KC,polomljenog ,trebalo je petnaest minuta da shvate o kome se radi,(mislim pri tom na nekog ko ima strane tablice),na pocetku su prolazili kao kraj turskog groblja,a onada im je neko javio i svi su trcali.Covjek do mene na onoj lezaljki je podlegao,jer je imao nase tablice,prevrnuo se tada sa dzipom izmedju potocana i kojin hana.Bas sam se raspitivao jel ostao ziv i na zalost nije,ali da je imao strane tablice vjerovatno bi bio ziv i danas.Nama treba cvrsta ruka,jer ono je haos kako se sada radi,parking ima preko puta,ima u ulici iza bolnice i nema potrebe da svako ulazi i ostavlja auto,pa cak i zapregu u krugu,jer sa time ometa rad i ometa transport hitnih slucajeva.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

Valjda bi prvo trebalo asvaltirati prostor oko Doma zdravalja i uradit onj krug da na nešto liči i da nie rujina, pa onad razmišljati o rampi i kućici na učlazu u krug,pa bi tek tada ta ideja izgledala logično .
Kad čovjek ide u svatove prvo kupi cipele i odjelo sa košuljom,pa onda nađe lijepu kravatu.a u ovom slučaju ova kućica je kao kravata bez cipela i odjela ,pa se bolesniku ili bilo kom korisniku zdravstvene usluge prvo ukaže prva viseća stvar pred očima, a onda ugleda i kravatu kako visi.
Mi smo se ovdje spremni prepucavati danima oko nekih benignih stvari kao što su na primjer :domaći i nedomaći ljudi,pravljenje velikog kotlića,izložba pasa ,evropska odličja za evropsk političare godine polugodine,pečenje rakije po okolnim selima,a ono što daje legitimaciju jednog grada su zdravstvene ustanove,ali mi u Prnjavoru nismo ništa naparavili u Domu zdravlaj zadnjih 20 godina/ne računam neke donacije prkrivanja i neke popravke instalacija/
Doduše ova portirska kućica je prvenac od građavinskih objkata, ne računam rampu ona je popratno sredstvo i pokretnog je tipa, u ostalom kao i kućica može da se premješta po potrebi dakle nije tvrdi građavinski objekat.
Još samo da ovi dobri domaćini ponovo prilaz Domu zdravlja obezbjede jednosmjernom ulicom kako je to nekad bilo za njihovih slavnih vremena ,a da onda površinu za stacionarni saoabarćaj naqplaćuju, i da zaposle još kojeg parking majstora.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by dkrajina »

Biče ispravno 100%.
Prvo parking onda staviti nekog ko prima platu iz budzeta.
Jos kad dodje zima nije ociscen snijeg neznas sta ce biti il tocak otpasti il ode karter.
Zato parking,onda portir pa sat vremena gratis a sledeci sat je 5 km pa da vidis red onda
zivot je surov

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

Prije nego što se uredi parking u krugu doma zdravlja predlažem da se nabave malo luksuznija auta od onih pandi i škoda za male šefiće u d.z. :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Srpska prodaje akcije banjalučkog „Vodovoda“

BANJALUKA – Društvo za upravljanje Penzijskim rezervnim fondom (PREF) i Investiciono-razvojna banka (IRB) RS ponudiće na prodaju pakete akcija u 37 preduzeća, a najznačajniji je paket koji prodaju u banjalučkom „Vodovodu“ po cijeni od 4,2 miliona KM.

Prodaja paketa akcija počinje 10. decembra i trajaćenajkasnije do 21. decembra ove godine.

PREF će na prodaju ponuditi 3.543.416 akcija banjalučkog „Vodovoda“, a IRB 1.771.708 po početnoj cijeni od 0,8 KM za akciju.

Najveći akcionar „Vodovoda“ je grad Banjaluka sa učešćem od 65 odsto, PREF ima deset odsto, a Fond za restituciju RS kojim upravlja IRB pet odsto.

Pored banjalučkog na prodaju će biti ponuđene i akcije „Vodovoda“ Gradiška za 734.535 KM, „Vodovoda i kanalizacije“ Pale za 417.516 KM, „Vodovoda i kanalizacije“ Šamac za 532.146 KM, Gradske toplane Doboj za 560.055 KM i drugih preduzeća.

CAPITAL: M. Čigoja

http://www.capital.ba/srpska-prodaje-ak ... -vodovoda/

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply