Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Nego, ili ja ne procitah sve ili vi ne staviste ime naj veceg krivca za propast. :wink: A ovaj spisak radnika i nije nesto,pola njih ni nezna gdje je ulaz u firmu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by kuzmo »

Kako rece Zmile ko je jamio jamijo je.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

Нећу више писати о КП Водовод Прњавор, ја сам добио шта дам жељео, до неког новог дуела, мирно спавајте.. :smt003 :wink: :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Brate moj po materi ,nastavi samo, nije to toliko loše i nemoj da se ljutiš na zmiju, pa ja sam oporba :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Sokolovi
Posts: 8
Joined: 29.05.2013. 20:54

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by Sokolovi »

vrsta8472 wrote:Image

Парола од бикова: "Штедимо воду, пијемо пиво" :smt003

Mislim da se novi direktor KP Vodovod ,u potpunosti slaze sa nasim transparentom :P :P :P

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Sokolovi wrote:Mislim da se novi direktor KP Vodovod ,u potpunosti slaze sa nasim transparentom
Isti ste vi obadvojica,vama treba vode toliiko da vam pop osvješta kuću,jer ipak nema svetog piva. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by VUK-RS »

Nisam u toku,al imam pitanje za upucene u temu.
Da li "KP" oznacava Kapitalno preduzece ?
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

KP =,,kapitalističko'' preduzeće,radiš koliko možeš,uzmeš koliko ti treba,kradeš po potrebi. :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by Nicky »

Ne znam da li je tacno, ali narod kaze da smo jedini grad na svijetu gdje je voda skuplja od piva. :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Priča se da će povodom poskupljenja vode u Prnjavoru odbornički klub SNSD a pokušati zakazati vanrednu sjednicu skupštine na tu temu,jer da se ovo poskupljene vode desilo u predhodnom periodu, bili bi raspisani vanredni izbori u Prnjavoru ,sjetimo se samo kako su u to vrijeme ćurećari pripremali referendum na kome bi se provjeravao mandat Darki Tomašu, sada svi šute kao da je sav Prnjavor na misi ili pričešću.pa prosto ova vlast postaje i malo dosadna sama sebi :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by nenad 10 »

Taj isti vodovod je i otisao u dug zbog SNSD-a.Nebranim ja Gatarica i nekrivim Tomasa ali je Darki bilo puno lakse jer je Ronhil bio tu kada je trebalo a sada je obrnuta situacija.Nas situ j..bu da bi kaznili gradjane Prnjavora jer je Drago izgubio na izborima.Nije to slucaj samo u Prnjavoru vec u citavoj Srpskoj gdje nemaju opstinsku vlast.Ali proce i njihovo!Jedino sto mene brine je to sto nemamo alternativu sve su to iste seronje.Borba za vlast i fotelju je vise nego ocigledna i na sve su spremni.Ja nisam nikada aktivno bio u politici ratnih i poratnih godina sam simpatisao SDS ali trenutno glasam samo za ime i prezime covjeka za koga mislim da je uredu.SDS,SNSD to su dvije stranke u kojima su ljudi koji mogu svaki dan promjeniti partijsku knjizicu.Malo sam otisao od teme ali cijena vode je takva kakva je i mislim da bi se moglo raditi na tome da bude 1 km i najvaznije da je ima sada kada udare vrucine.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Nenade oprosti, ali moram ti nako direktno, ljudski, i drugarski ne lupaj gluposti ,čemu ti to služi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

VUK-RS wrote:Nisam u toku,al imam pitanje za upucene u temu.
Da li "KP" oznacava Kapitalno preduzece ?
Kazneno popravni :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by Nicky »

Covjek ne lupa, covjek je u potpunosti u pravu. To sto ti ne mozes sebi da priznas da je tvoja stranka utjerala vodovod u ove minuse svojim smanjenjem cijene vode i lopovlucima oko povelica, to je vec nesto drugo...svako normalan, bio u bilo kakvim strankama ili ne, ce reci isto ovo. Samo, sto kaze Sojic, ostrašćeni ljudi to ne mogu vidjeti.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by nenad 10 »

ZMIJA wrote:Nenade oprosti, ali moram ti nako direktno, ljudski, i drugarski ne lupaj gluposti ,čemu ti to služi.
Nelupam ja Zmijo nego ti nevidis dalje od nosa.Politika te zaslijepila pa mislis da si uvijek u pravu.Ja sam napisai svoje misljenje i siguran sam da ima dosta ljudi koji to isto misle.Ipak ti hvala na "komentaru" ali ja sam realan i neinteresu je me ko je iz koje stranke.Imam dosta prijatelja i u SNSD-u,SDS-u,PDP-u,DP-u i ja te ljude cijenim po karakteru a ne po knjizici.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

nenad 10 wrote:Taj isti vodovod je i otisao u dug zbog SNSD-a.
Obrazloži sa činjenicama da je to zbog SNSD a,kako.šta je uloga u svemu tome SNSD a, kao i kava j uloga trenutno SDS a.
ZMIJA wrote:Nebranim ja Gatarica i nekrivim Tomasa
Pa koga onda krivš, a koga braniš, da nisam možada ja odgovorna za to, kao i ti što si odgovoran što je sad cijena vode podignuta u nebo.
Za stanje u Vodvodu ne treba apriori prozivati stranke, već ljude koji rukovode, i niko ti neće zamjeriti ako prozivaš konkretno odgovorne ljude, a ne stranke pusti tu zamjenu teza,mnogi lopovi se kriju iza stranaka i navijača takvih kjakav si ti u ovom slučaju.
nenad 10 wrote:Darki bilo puno lakse jer je Ronhil bio tu kada je trebalo a sada je obrnuta situacija
Kakva ti je ovo konstrukcija ,gdje je Ronhil bio kad je trebalo,jel ti stvarno misliš da Ronhil funkcioniše na tom principu,jel misliš da on nema pametnija posla i drugih obaveza.
nenad 10 wrote:Nas situ j..bu da bi kaznili gradjane Prnjavora jer je Drago izgubio na izborima.Nije to slucaj samo u Prnjavoru vec u citavoj Srpskoj gdje nemaju opstinsku vlast.Ali proce i njihovo!Jedino sto mene brine je to sto
Ovo je tako nebulozna konstatacija da pas s maslom progutati ne može,ovo je klasična stranačka žvaka koja se povremeno lansira pogotovo u kampanjama da slijepci raznose po dunjaluku,upravo ti koji dalj od nos ne vide.
Pa bilo je vaše u Prnjavoru oduvjek pa ste pokazali ko ste ,čemu se ti raduješ povratku SDS a,pa eto ti SDS a, kani se Ronhila imaš Žunu i Bubnjara,da nije možda Ronhil kriv i za ovo što se trenutno dešava,nemoj da ti objašnjavam nisi mutav.
nenad 10 wrote:Ja nisam nikada aktivno bio u politici ratnih i poratnih godina sam simpatisao SDS ali trenutno glasam samo za ime i prezime covjeka za koga mislim da je uredu.SDS,SNSD to su dvije stranke u kojima su ljudi koji mogu svaki dan promjeniti partijsku knjizicu.Malo sam otisao od teme ali cijena vode je takva kakva je i mislim da bi se moglo raditi na tome da bude 1 km i najvaznije da je ima sada kada udare vrucine.
Mani se te demagogije Krsne ti slave koju slaviš,glede svoje stranačke opredjeljenosti,kao nisi ti ni za jednu stranku, a simpatisao si, ili još uvjek simpatišeš SDS :smt005 :smt005
Jel knjižicu mjenjaju smo ovi u SDSu i SNSDu, po kojoj naučnoj metodi si došao do te spoznaje :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

Nicky wrote:Covjek ne lupa, covjek je u potpunosti u pravu. To sto ti ne mozes sebi da priznas da je tvoja stranka utjerala vodovod u ove minuse svojim smanjenjem cijene vode i lopovlucima oko povelica, to je vec nesto drugo...svako normalan, bio u bilo kakvim strankama ili ne, ce reci isto ovo. Samo, sto kaze Sojic, ostrašćeni ljudi to ne mogu vidjeti.
Jedan od ostrašćenih ljudi upravo si ti,kako stranka može utjerati Vodovod u dug, ti neznaš kud goniš,zar ti stvarno misliš da je cijena vode jedini uzrok duga u Vodovodu, i ako Tomaš nije doborio poskupljenje za razliku od Gatraića, je samim tim i odgovoran za pomenuto stanje, jel stvarno misliš da je problem Vodvoda riješen podizanjm cijene vode.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

Вас двојица на форуму а један човјече, свати већ једном стање у Водоводу до 2007 , ПОСЛОВАЊЕ СА ДОБИТКОМ
2008. губитак 83 000 КМ инда креће суноврат.... Неко је морао почети да се понаша домаћински да пресијече .
Да само једно појасним! Општина се 2008 г. могла задужити преко 10 000 000 КМ што је и направила. ШТА ТО ИМАМО ОД КАПИТАЛНИХ ИНВЕСТИЦИЈА?
А данас се може задужити 340 000 КМ максимално. Па већи кредит може подићи Кондина 9 -ка. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Kad je poslovano sa dobitkom zašto ste podizali cijenu vode 2004 sa 0,33 na 1 km,a ako je tomu, tako gdje je dividenda akcionarima ,a ako misliš da će i ova i ovakva cijena vode spasiti ovo preduzeće, mislim da si se prevario moj brate po materi,s obzirom u kakvom se stanju nalazi distributivna mreža u gradu i bez dodatni ulaganja u infrastukturu i povećanja naplativosti, odnosno smanjenju gubitaka,koje niko živ nezna koliko su stvarni, a koliko su predmet manipulacije u smislu da se mnoge stvari pravdaju gubitkom vode na mreži, što je u krajnjoj situaciji tačno, ali gdje su stvarni a gdje fiktivni gubici nezna niko živ.
Prnjavor je propustio šansu da trajno riješi pitanje vodosnabdjevanja za Poveličom a tome sigurno nije kriv samo kako vi nastojite optužiti politiku ajde da kažemo SNSD a, mada mi se ta floskula ne sviđa, jer evo vi ste sve učinili da ometete taj projekt, uspjeli ste, i šta ste uradili na rešavanju tog pitanja vodsnabdjevanja u Prnjavoru, sem da ste podigli cijenu vode koja je kako neko u šali reče skuplja od piva.
Nema više ni Drake ni Kalabića, riješite to pitanje gospodo iz stranke dobrih domaćina,pokažit šta znate i možete ,ali kako stvari stoje dok Žuna ne ode u opoziciju, ali pošto je savjetnik načelnika neće uskoro,od vas neće biti ništa,sem da se ovdje sa Zmijom ubjeđujete o tvrdo ili mexko kuvanim jajcima :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by nenad 10 »

Ja sam simpatisao SDS ali nisam kao ti Zmijo i tvoj uzor Kalabic mijenjao stranke.Vi ste upropastili Darku momak je imao zelju i volju ali nije mogao da radi od vas ptica selica.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Svadjate se kao cigani oko tepsije. :D Ako cemo realno govoriti onda to ide ovakoooooooo :D u propast su nas otjerali SDS i SNSD zajedno ,neko manje neko vise ,ali nema neduznih,a evo kako: Vlado Zivkovic i kompanija su narucivali ,potpisivali,zaduzivali itd. a uradili su nista ili minus nista,oko jezera su stavili malo zice :D ali bas malo,na par betonski stubova koji su se raspali prve zime,nikad niko nije skontao sta treba da znaci tih par metara ograde,a kostalo nas je milione,nigdje ni kraja ni pocetka.Kupili su nam opremu za preciscavanje vode,i nista,ali ode par miliona,voda ulazi cistija nego sto izlazi iz filtera. :) Poklonuli su Geri 500 000 km za potisni vod,a nisu bili rijesili imovinsko pitanje ,znaci da nisu ni planirali da rade,jer da jesu radili bi po redu.Eto tu bi bio neki kraj bacanja para poreskih obveznika kroz prozor sto se tice SDSa.
Dodjose ovi drugi,nedaj boze nikome :) kad su se oni nastavili sa kradjama tu se izgubio svaki pregled ,krao je ko je stigao,a naj vise on,on je imao dara,da krade i vara,i na kraju je kao pravi poltron htio i vlast u svoje ruke da uzme,ali narod ko narod,bezobrazan,pa neda uz inat. :) Milioni su se zajmili,na preskok se otimala i kupovala zemlja da bi se pokazalo da oni imaju namjeru da grade potisni vod,i onda sve pare neko drpi uz izgovor da su ulozene u Povelic,a odose u predizbornu kampanju i asvalt po Galjipovcima i ostalim selima.Kapo je aminovao kredite malom kapi koji se vjesto krio iza Tomasa i njega krivio za sve sto nije dobro a sebe dizao u zvjezde i za ono za sto bi se normalan stidio,zato neko odozgo njega i kandidova a Darku diskvalifikova,jer price i samohvale nije nedostajalo SNSD kandidatu a ni para,jer se nakrao,zato danas imamo tolike radnike viska,nemamo vodu a imamo kredite,a znamo ko je sve to vjesto izmanipulisao,ostajuci po strani kad se snosi odgovornost a isticuci se u prvi plana kad se grabe pare.Prvi su ukrali desetak miliona,a ovi drugi ih prebacise za bar 5 milioncica u mutnim radnjama,jer treba se znati ko kosi a ko vodu nosi i ko u stvari bolje krade,zato se SDS malo trgnuo i pokusava sve da nadoknadi,nije red da budu iza Kalabica i SNSDa u bilo cemu pa ni u kradji,ipak prvi treba da se zna.Cjela prica ide u nedogled,oni nas zaduzuju ,sebi grade egzistenciju u Srbiji i sire,a nama ostaje milion pogresnih investicija koje nikad niko nece da zavrsi,jer nemaju kao ni ona zica iz pocetka price,ni pocetak ni kraj. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by nenad 10 »

:smt023 :smt023 :smt023

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

ZMIJA wrote: mislim da si se prevario moj brate po materi,s obzirom u kakvom se stanju nalazi distributivna mreža u gradu i bez dodatni ulaganja u infrastukturu i povećanja naplativosti, odnosno smanjenju gubitaka,koje niko živ nezna koliko su stvarni, a koliko su predmet manipulacije u smislu da se mnoge stvari pravdaju gubitkom vode na mreži, što je u krajnjoj situaciji tačno, ali gdje su stvarni a gdje fiktivni gubici nezna niko živ.

Nema više ni Drake ni Kalabića, riješite to pitanje gospodo iz stranke dobrih domaćina,pokažit šta znate i možete ,ali kako stvari stoje dok Žuna ne ode u opoziciju, ali pošto je savjetnik načelnika neće uskoro,od vas neće biti ništa,sem da se ovdje sa Zmijom ubjeđujete o tvrdo ili mexko kuvanim jajcima :smt006
ЕЕ ТУ САМ ТЕ ЧЕКАООО :wink:

Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Da su kojim slucajem nasi bivsi i sadasnji odbornici imali sudbinu Pinokija,i da im za svaku laz raste nos,mi vise nebi imali mjesta za sijanje psenice od silnih noseva. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by BETMEN »

Al bi imali drva za ogrev
POSMATRAM VAS

Post Reply