Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

Ko je suštinski direktor komunalnog u Prnjavoru?Znamo da je Novarlić izabran ali sinoć mi pričaju zaposleni u tom preduzeću da Dule Lj.i dalje vodi glavnu riječ u firmi i da novom direktoru *potpetljava*noge te da atmosferu u kolektivu Ljubojević dovodi do usijanja.... :?: :?: :?:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Кога су изабрали за новог? Немам појма, о чему се ради.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

pa Živojin Novarlić je imenovan za direktora Parka koliko sam upućen kao kadar PDP-a a valjda je Ljubojević sada tehnički direktor ili tako nešto...

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

Da sumorna svakodnevnica gdje se samo priča o otpuštanju radnika bude zamijenjena i lijepim vjestima pobrinulo se rukovodstvo Doma zdravlja u Prnjavoru,tamo je u proteklih mjesec dana vršen prijem deficitarnog kadra :) samo naprijed Maro :) :) ima se može se... :smt006

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by Nicky »

U Domu zdravlja potop totalni. Cujem gura se i bivsi nacelnik u Upravni odbor...vjerovatno nema para pa je red da sad uzima i on 500km mjesecno.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Ne vjerujem da bi Vladao živković prihvatio to članstvo u upravnom odbou.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

Kao nešto se pita upravni odbor oko prijema radnika... ali hajde ako su primljeni deficitarni kadrovi onda ok... :lol: :lol: kažu da imaju namjeru proširiti popis djelatnosti kod suda gdje su registrovani dodaće još-međunarodni transport i međugradski prevoz te hortikulturu obzirom na broj vozača i pomoćnog osoblja a što se Vlade tiče šta ima loše u tome da bude u upravnom odboru bolji je od mnogih koji su bili do sada...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Ti upravni odbori i ne služe ni za šta, sem da se pojedini lezilebovići stave na platnu listu, i da tako iz budžeta kao krpelji iz njega isisavaju i poslednju kap krvi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Nicky wrote:U Domu zdravlja potop totalni. Cujem gura se i bivsi nacelnik u Upravni odbor...vjerovatno nema para pa je red da sad uzima i on 500km mjesecno.

Није ваљда Владо на то спао. Как'и је так'и је, али шта му то треба. Јел' има он ону картонажу?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by Nicky »

Zmijo vjeruj sta god hoces, sto kaze Mikula, ja pricam kak' jest' ... Nemas pojma kako je ruzno imati glavu i dobro cuti i vidjeti, nista te ne zaobidje.

Ja i dalje mislim da je on bio dobar nacelnik, osim one zadnje godine kad je sve ukakio, ali sta nam se desavalo poslije...kontam da je bio odlican :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by regeman »

Bivsi nacelnik je tu ni kriv ni duzan upao.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

I ja mislim da je tako bilo nisu kao imali koga pa sjetili se njega.... :lol: :lol: u taj upravni odbor se ne dolazi baš tako ....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Pa kako se mene ne sjetise majku im. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

Rege ko je predložio Vladu u uor.odbor,tj.koja ga stranka kandidovala kad već znaš da je slučajno *upo* :) ?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by Nicky »

Daaaaa.....jako zanimljivo kako uvijek isti ljudi uvijek na iste slucajne nacine dolaze do tih mjesta gdje se nista ne radi a samo se dobijaju pare. Kako se neko ne sjeti slucajno da ubaci nekog mladjeg, bez ikakvih primanja mozda. Ja od njega pametnijih, obrazovanijih i postenijih u 10 minuta mogu da nabrojim bar 100 u Prnjavoru. Dokle vise...

"Predlozila" ga je srs dr vojislav seselj (citaj nekome treba nesto pa se to tako prebija)

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by pat »

Slazem se Nicky sa tobom. Trebalo bi upravne odbore popuniti mladim ljudima koji nemaju primanja, mozda bi nesto i radili u tom upravnom odboru a ne cekali samo izvod iz banke.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Нека је Владо члан УО.

Ето ја немам ништа против.

Са неком сјетом се само сјећам времена када је Владо био Начелник, и када смо 24h висили за вратом том човјеку. Ја сам тада био млад и глуп, и наравно идеалиста.(Сада сам стар и глуп :P ) Мислио сам да се нешто може промјенити ако Владо оде. Чуј мислио, вјеровао у то :D

Вријеме неких мојих дјечачких идеала, првих пријетњи и уцјена, политичког ангажовања и као неке револуције. Ех да ми је сада ова памет, у оним годинама :D

И на крају крајева. Тај исти Владо, након свега тога приђе и поздрави ме. Нека си Владо ти члан УО и нека узимаш сваких мјесец тих 500КМ, него нека тамо политичка поклисара - јајара :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Tako je Vrsta :D covjek nam sve oprostio,a mi sad opet nadjemo nesto da lajemo,meni cak i asvalt dao zadnji dan svoga mandata. :D
Neka je on nama ziv i zdrav,a za svaki slucaj sa tim izborom je i blize bolnici,covjek je narusenog zdravstvenog stanje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Ма Владо је закон, нема даље.

Још када ово прочитао, како га сада "дижемо у небеса" - сигурно ће му бити потребна ургентна здравствена помоћ :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by Nicky »

Ni ja apsolutno nemam nista protiv njega, cak sam i rekao da mislim da je najbolji nacelnik kojeg smo imali :D , nego jednostavno ne mogu da razumijem ove sto ga predlazu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Prvo treba sam da konkuriše, da bi ga neko mogao predložiti.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by pat »

Nije sam Vlado problem, problem je grupa ljudi koja se stalno vrti na istim mjestima. Zbog toga nema napretka. :smt006

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by savaš »

uslovi konkursa su bili prilično"liberalni" nije se tražilo radno iskustvo čini mi se nego samo visoka str.sprema i moglo bi se reći da je to bilo"povoljno"za mlade,obrazovane ljude koji su nezaposleni,međutim i ti mladi ljudi znaju da to nije dovoljno nego pored svega toga moraš imati podršku neke od političkih partija koje su dobile mjesto u tom upravnom odboru na osnovu političkog dogovora... u kontekstu mladih kadrova nisu se na ovom primjeru"proslavile" ni političke partije obzirom da su u upravni odbor postavile stare i već viđene vjerne partijske sledbenike (dijelom izuzimam DP obzirom da su postavili mlad kadar)...Pat :smt023

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by marijamala »

savaš wrote: u kontekstu mladih kadrova nisu se na ovom primjeru"proslavile" ni političke partije obzirom da su u upravni odbor postavile stare i već viđene vjerne partijske sledbenike (dijelom izuzimam DP obzirom da su postavili mlad kadar)...Pat :smt023
i samo se pitam cija li je kci ta mlada osoba :-D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Javna preduzeca i javne ustanove u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

savaš wrote:uslovi konkursa su bili prilično"liberalni" nije se tražilo radno iskustvo čini mi se nego samo visoka str.sprema i moglo bi se reći da je to bilo"povoljno"za mlade,obrazovane ljude koji su nezaposleni,međutim i ti mladi ljudi znaju da to nije dovoljno nego pored svega toga moraš imati podršku neke od političkih partija koje su dobile mjesto u tom upravnom odboru na osnovu političkog dogovora... u kontekstu mladih kadrova nisu se na ovom primjeru"proslavile" ni političke partije obzirom da su u upravni odbor postavile stare i već viđene vjerne partijske sledbenike (dijelom izuzimam DP obzirom da su postavili mlad kadar)...Pat :smt023
Ne bih se ja složila da iza kadrovske politike apriori baš stoje neke političke stranke,prije bi se reklo da kadrovsku politiku vode otuđeni centri moći i pojedinci ,da ne kažem onu foru masoni .
Da je istina ovo što pričam može se dokazati na niz primjera u našem užem i širem zavičaju.
Ova ,,masonska'' kadrovska politika se samo često pokriva ko fol nekom strankom,da se vlasi ne dosjete, i u pravu su ljudi koji kažu da se sve vrti oko jedne te iste grupacije ljudi, koji su povezani po više osnova,a najmanje po političkoj ili stranačkoj pripadnosti.
Konkursi se kroje i raspisuju po mjeri ,,čovjeka'' ko krediti Nove Banke,samo što ne piše ime i prezime na njima, i slobodno iz upotrebnog jezika trebamo izbaciti za sva vremena riječi kao što tender i konkurs
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply