Potisni cjevovod - OdaLudosti

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by cicos »

Malo ponize ove pukotine bilo je prvo prolazno pranje chizama - ako tu nisi mogao uhvatiti red za pranje ,morao si jurishati na onu malo dublju kanalchugu dole kod "Keke". Ma dje'sh prljav u charshiju - ko zna shta ljudi mogu pomisliti.
Svaki put kada prijedjete preko onog ambisa od malo prije a vi razmislite "a shta sad' da oplajvazi???"
A ova za kraj.
Image
I na kraju kada su zatrpavali cjevku na njeno pochivalishte bilo je to po obichaju sa "malim busenchitjima" koji u kashiku bagera pojedinachno stanu bash potaman... a cjevka ce sa tim busenchitjima da zivi duuugo i srecno.


Prichu o trasi koja je trebala proci Bileku kroz "kochak" cu ostaviti kada budu krenuli da kopaju po sred asvalta . Bit ce zanimljivo na sto ce asvalt tada da lici . Mislim da od njega nece ostati ni "a". Ako jezicari od L prave O ovi od asvalta ima da skembaju ono sto je onomad na nashim chizmama bilo na ulasku u buduci graaad.

Nek' su oni nama samo lijepi i veseli , a mi cemo vec naci kakav jaruzetak da operemo cizme 2 broja vece, jer na zimu valja i prtenjake unutra uglaviti...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by vrsta8472 »

Цицос хвала за ову фоторепортажу
cicos wrote:Image

Onomad davno, kada je sav ovaj potisni cirkus pochinjao, glavni projektant nam je u "Bijeloj Zgradi" rekao da cijevi pucaju iskljucivo zbog klizista i da je dovoljno milimetar da se pomjeri cijev i ona puca... Kako i koliko se ova na traktorskoj prikolici pomjerala, dok je putovala na svoje upokojivalishte, ostaje da "struka" kaze svoju rijec.Nikada se nisu htjeli izjasniti zasto vecina cijevi puca uzduz a ne poprijeko ako je u pitanju "samo i i iskljucivo" - klizishte. A do tada hopa cupa preko sedam rupa.
cicos wrote:Osta'h duzan ove fotke sta se desavalo "niz Cer" onomad kada je cjevka MALO pukla.
Image
Asvalt se malo poguzvao. Ima da ga Djuro i njegovi (j)ataci ispeglaju pa da lici na ono na sta sada lici. Voziti po tom asvaltu sada nije preporucljivo za one imaju protezu ili planiraju skoro da se poradjaju. Ne bi bilo loshe da su bar stavili dopunski znak "neznance ako imas namjeru ovim putem krochiti - obavezno stisni..."
cicos wrote:Radovi na poguzvanom asvaltu. Komshiluk presrecan sto je prezivio.
Image
cicos wrote:A evo ih dvije onako iz "prve ruke".
Prvo prva :wink:
Image
a i druga sa poodmaklim radovima
Image
Ali nije se samo poguzvao, odje je malo ten'o i u dubinu. Kolika bi mogla biti, procijenite.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by cicos »

Kao sto u jednom drugom postu napisah, svishtrila cijev ope' na mojoj parceli. Dosli kod mene da to kazu i onda krece prica zasto su tenzije tol'ko narasle izmedju nas jer se poznajemo jos od '92 kada je pocela saradnja sa njima po nekom drugom razlogu. Rekao sam im da sam sve mogao da gutam ali ono sto su mi "zashiljili" jedan jasen to im nisam oprastiti mogao i sve sto sam napisao o njima i na njihov racun je plod toga. Da ne pricam da su tvrdili da nikada nisu dobili moj zahtjev za nadoknadu stete... Imaju sluzbeni protokol da provjere a vas koji bolje vidite pogledajte razliku izmedju ove dvije fotke vec objavljene na pocetku ovog pisanija ispod texta
Štal' su rad'li gore na drveću?!?:
Image

i ovu drugu ispod
Djurini čakijasi na radnom zadatku:
Image

pa prosudite da li je to ucinila "masina" kao mi dans rekose. Ono prvo jes' penjali se moguc' da postignu "visinsku razliku" ali ova donja nije posledica bagera jer se lijepo vide rezovi, onako natenane niz koru drveta dok nisu "zaklisili" u "meso".

Da zlo bude vece pri zadnjoj terevenki su mi pocupali dvije "kocke" (medjne belege). Pa je moj predobri i preposteni komshija Janjic Milos osokoljen time a i uspjehom gospoje Veselinke (Mira Veselica) zaklisio jos metar u moju njivu. Ali cu o ovoj temi da pishem natenane kada vidim kako ce se ovo rasplesti sto mi moji predobri komshije ucinise sa medjom. Sjetili se (posebno chika Milosh) da u svojim poznim godinama oru njivu koju ni njegov pok. Vid nije nikada orao. "Oslach'lo" se ochito svima. Ko 'no sa zecom. Na sirotinju i zec q... dize. Nisu nas istrijebili ni Dzingis Kan ni huni ni avari ni turci ni Hitjo ni austro-ugari al' ce mo se istrijebiti sami izmedj' sebe. Poslije svega sam i vise no siguran da se pri popisu (ako se ikada desi) necu izjasniti kao srbin. Necu se izjasniti ni kao musliman ni kao hrvat ni kao ... ali srbin nikako, kada pocnem sa "Dabogda ti komsija bio srbin ... ili jos gore i sam bio srbin medju srbima" tada ce me mrzjeti i onaj ko me nikada mrzjeti nije imao namjeru . Ali nakupilo se chemera sa ovim nabiedjenim likovima koji sebi umisljau da su Bogovi i da mogu sta im se 'oce. Ni Tihic ni Silajddzic ni Izetbegovic zajedno pljuvali nisu po srbima koliko cu ja. Pa ko me mrzi nek' me mrzi. I ja sebe sve ceshtje zateknem da pocinjem da mrzim. A samo sam zelio da me ostave na miru na ovo sto osta iza pradjeda Tane i da "odem" kada mi dodje vrijeme. Al' nemoRe.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by grlica »

Свака част за ову тему и што си нас и сликом и причом подсјетио на ту епопеју Ода лудости --потисни цјевовод -- како оргинално то звучи , и дише и мирише , -- стварно ово треба објавити ...
од кад говорим да прњавор нема новине праве правцате са кућом новинском , гдје ето би могли да раде и ти педагози ,који би заиста на тај начин васпитавали,
само треба да знају да пишу и позитивно ријечју и дјелом критиковати и пратити промјене у друштву
ал Прњавор већ двадесет година има само Дом културе

ону љетну сцену код полиције не смијем ни споменути :( :o :? а иза Славице , шта је са том Славицом на крају крајева , улази ли ико у тај дио? гдје бијаше кино
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by vrsta8472 »

Свиђа ми се начин писања од Цицоса.

Пун горчине и хумора :mrgreen: Као Надреалисти
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by grlica »

јели цицос никад не рече је ли икад доби накнаду штете за то шта су узорали '?
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by KAMIKAZA »

Dobio je kao i svi mi kojima kandzijaju uzduz i poprijeko. :D Ja sam ih bar odrao na novoj trasi :D ali sta mi vrijedi kad su krateri po njivama kud ide stari vod kao u Normandiji. :)
Mene samo zanima sta ce se desiti sa imanjima kud prolazi novi vod,ako ikad prodje,zamislite jedan ovakav krater u necijem dvoristu. :shock: stvarno jebes njivu ali ljudima ce kuce da se rasture kad ovi podju da rovare.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by grlica »

Накнада штете друже начелниче , поправи за собом , окрени мало од кућа и дворишта ил дебело плати па нек се раја премјешта за добробит свих.
Да се плаћа људима то што им униште имање много мање би револта било! :)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by ZMIJA »

Najbolje bi lo kad bi se mogao napraviti neki akvadukt .pa da vodu dobijamo iznad nivoa zemlje, kako su radili nekad stari Rimljani ,ili kako j naš vliki naučnik Nikola Tesla zamišljao bežični prenos električne struje,te se ne bi morala kopati sveta srpska zemlje ni za vodovodne cijevi ni za električne banere,a da ne govorim koliko se svete srpske zemlje prerovi kad se prave seoski putevi,/o autoputevima ne smijem ni da govorim, jer tada se za svetu zemlju dobiju dobre nadoknade i ona tada nije više sveta srpska zemlja, več kako to neki vole reći vukojebina za koju se dobiju dobre pare/ i koliko se uz te puteve mora posjeći bjelih i plavih šljiva, iz koji se takođe dobije poznata spska šljivovica,samo nije svsta, ali kad se malo više popije postaje blažena.
Naravno od pantivjeka kod Srbina postoji kult parčeta zemlje ,postoji tradicionalni kult međe ,na svetoj srpskoj zemlji,Srbi su vječito ginuli na tim svetim srpskim međama, i vodili beskonačne sudske procese kao Srbi komšije, a najčešće rođena braća ili polubraća.
Zbog takvog kulta prema srpskoj zemlji, danas su srpska sela puna Srba,život vrvi od mladosti, njive su sve poorane ,parcele zasijane, a livade uređene i čekaju prve otkose.
Srbi ne rado napuštaju svoju rodnu grudu, i svetu srpsku zemlju, samo u izuzetnim slučjevima,kad idu u otadžbinski rat, da brane svetu srpsku zemlju, i sveta srpska ognjišta, i po neki skoknu malo na privrenei rad u omražene europejske zemlje, a bogami neki malo sa više pravoslavnog sezibiliteta, skoknu i do majčica nam Rusije,ima i neki koji moraju kad nigdje od nabrojanih zemalja skoknu i do omaražrnih Latina ,gdje umjesto da oru svetu srpsku zemlju, peru prljavo suđe u italijanskim restoranima.
Dkle niko ne smije da se prema svetoj srpskoj zemlji odnosi tako, da njoj pravi duboke jendeke,kopa neke rovove iz koji se ne puca ,kako se ne bi na njoj uništio sveti srpski korov i razna šištra koja osvaja dok su neki Srbi privremeno odsutni.
Ovi što žive u gradu ,a nemaju vode,ne razmišljau svojom glavom, kad neznaju iskoristiti obnovljive izvore vode, sa hiljada oluka na zgradama u kojima žive ,zašto se ne prihvate posla i naprave čatrnje,kako bi po uzoru na one iz kamenite Hrcegovine ,tu silnu vodu koja se sliva kroz oluke cigli 6 mjesci, usmjerili u te vodene rezrvoare, a ne da ta voda niz gradske ulice otječe u nepovtrat.
Dakle došlo je vrijeme da se prekine sa uzurpacijom svete srpsk zemlje, i da se i električne bandere povade iz nje, i da se pređe na obnovljive izvore energije,da se ovi seoski asvaltirani putevi,više ne proširuju i asvaltiraju, da se ostavi mjesta samo da se može sa zapregom po potrebi proći.
Pošto su nam sela prenapučena i prenaseljena,a nismo zakonom uredili, da naša porodica ne smije više imati više od dvanaestero djece ,posebnu pažnju treba obratiti da u naše selo ne bi doslio neki nedajbože Kinez ,jer onda nam mje definitivno karaj,još ako bi se umjesto butika što je slučaj u našim gradovima počeo baviti prkopavanjem i okopavanjem svete srpske zemlje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by KAMIKAZA »

Kinezi mogu sve da nam uzmu,ali nikad nece znati da peku rakiju kao mi. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by kuzmo »

:smt017 Mislis da nece nauciti

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by KAMIKAZA »

Nema sanse,oni ne znaju nasu tajnu :) koliko se spirita dodaje na 100 litara. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by grlica »

све је тако драга змијо ко што велиш , зелене се неоране оранице , укидоше задругу и разбјежа се село по бијелом свијету .Ал њима ти је трипут милија та света српска земља , они је често маштају , привлаче себи у мислима , ходају кроз босоного дјетињство , и замишљају неку даљу будућност коју можда , ко зна , неће стићи ни доживјети. Поњела их " западњачка ријека" ко што вели Милан Ракић.
А то си у праву за аквадукт
мада ми се те градске чатрње много више допадају , одлична идеја . Та кишница у зградама добра је макар за вц шољу :lol: :lol:

пс. ками кад су кинези пили втрену воду ми Срби смо јели овцу са звоном :lol: :lol: :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote:ходају кроз босоного дјетињство , :
Nisi ti hodala bosa za kravama i grijala noge u balegi :D kao Zmiki i ja, :D pitao bi te dal bi se uzeljela svega toga :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by grlica »

па можда нисам боса за кравама ал јесам око куће ходала и ходам и данас по меканој трави , а за кравама идем у опанцима ил калошама :wink: :D Ал и ти дани су давно прошли ... Код мене ти је већа мука , него код вас . код мене се Турци населили па немаш више гдје ни гонити краве , (а Турци би радио и краве гонили но немају земље ) , а код тебе опет пустиња , не знам шта може бити горе то твоје ил ово моје :? :)
imam moćno pero - jezik srpski

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by murgo »

vrsta8472 wrote: Као Надреалисти
nazalost surova realnost
nema zabave bez zena i rakije

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by cicos »

grlica wrote:јели цицос никад не рече је ли икад доби накнаду штете за то шта су узорали '?
Ne. Samo shaku novih bijelih dlaka.. Proslo 3 godine a da se nisu udostojili da odgovore. Novo oranje eno ga na njivi ako ga u medjuvremenu zagrnuli.
Na sudu za potisni cjevovod koji je trebalo da mi prodje ispod prozora i dalje ostaje nerijeseno. Trazim da mi plate troskove nastale mojom zalbom okruznom sudu gdje su izgubili spor. Vratili su sve na pocetak i onda junacki odlucili da ce da piche po sred asvalta. Kada si duzan drzavi eto ih i prije no sto bude pravosnazno, ovako se vec dvije godine potezemo da mi nadoknade troskove koje sam ima na sudu sa njima.

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by cicos »

Pretpostavljam i ovdje zmijane da si mor'o malo da palacnesh na moj racun. Lako je tebi da palacas i svima ostalima kojima se nece desiti ono sto se desilo niz Cer. Ono bi po sred pota a da se desi nekome metar-dva od prozora. Sta bi bilo onda? Svi bi slegli ramenima i otisli svojoj kuci a onaj ko bi imao porusenu kucu bi mogao da razapne sator na sred njive. Ratovalo se kroz povijest i zbog manje vaznih stvari a kamoli za "svetu srpsku zemlju".

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by cicos »

Можеш и да нас убјеђујеш да је пола дунума тукова важнији од добробити десетак хиљада становника Прњавора. Вода неће проћи.
Svabo:
Jedan si od mnogih koji ne'a tri ciste o svemu sta se desavalo a u isto vrijeme uzima sebi za pravo da komentarise. Da ista znas sta se desavalo ne bi nista ni pisao.
Nije u pitanju ni po' i 2x po toliko dunuma vec kopanje potisnog cjevovoda meni ispod prozora ne dalje od 2 metra. Kako izgleda to njihovo pucanije mozes pogledati par postaova navise, ako te uopste zanima.
Da su oni imali namjeru da prodju sa tim cjevovodom ne bi ostao ni prozor ni kuca . Trebalo je dici graju dok se pare ne svrnu.
Tebi i tebi slicnima je lako da pametujeta kada sve zemlje sto imate mozete u skasiju da stane ili ono sto na cipelama donesete kuci.
Prozor nije pao, a mozda i jeste ali ona prosla drzava za Prozor vezana, jeste a i ova ce ako Bog da. Toliko zla ovom narodu ne nanijese ni austrougari, nijemci i muslimani zajedno koliko ovi novopeceni srbi. Zbog kojih onomad jednom forumashu reche da ne jede ... ili mozda ipak rece da jede... Da ne listam tvoje postove i trazim a ni forumas se nije bunio.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by schwabo No1 »

cicos wrote:Kada si ti tako pismen, kako nisi , tako pismen, primijetio jula mjeseca 1993-eg ljeta gospodnjeg da na stranici petoj moje vojne knjizice pise da ne mogu biti rasporedjen na mjesto gdje je vazan vid!!! A vi me lijepo pravo pa u rov, pa odma sa onom neispravnom PAP-ovkom na nocnu strazu.
Шта ће ти вид по мрклом мраку?

Нит знаш гдје сам био, ни шта сам радио. Какве везе има 93. са мојом примједбом да кориштењем квази језика скрнавиш српски језик? Очекивати је од тебе, као познаваоца рачунара, да упутиш друге како да на рачунару одаберу српски језик и пишу алфабетом од тридесет слова, а не да промовишеш неки СМС језик због кога углавном и не читам твоје постове.
cicos wrote: Svabo:
Jedan si od mnogih koji ne'a tri ciste o svemu sta se desavalo a u isto vrijeme uzima sebi za pravo da komentarise. Da ista znas sta se desavalo ne bi nista ni pisao.
Немам три чисте, нисам довољно паметан да се упуштам у расправе о имовинско - правним пословима. Знам да вода у Прњавору нестаје без најаве, да је нема и по 24 сата. Знам да је разлог због чега није замијењен потисни цјевовод неки човјек који није дао да пролази преко његове земље.Шта мислиш како је нама што немамо својих тукова да се одемо олакшати када нестане воде.

Нећу више. Видим данас да си љут на мене, без разлога. Ја тебе нисам увриједио ни једном ријечју.Није ми јасно због чега ти имаш потребу да вријеђаш мене.

А да скрнавиш језик, скрнавиш. Пиши српски, да те читав свијет разумије!


Срдо моја, море,
не срди се на ме,
не срди се на ме!

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by grlica »

Predlažem Švabo , pošto si učitelj a i ovako visperan i zadovoljan penzioner, da nam fino vodiš sekciju pravopisa i izražavanja ovde na forumu .Ja ponekad nemam koncentracije , posebno kad se bojim da mi ne pobjegne misao , pa mlatim sa pravopisom (vjerujem da ćeš mi u startu dati dvicu) , i stoga evo se mislim da si nam ti idealno rješenje . Ima ona tema "kako poboljšati forum" pa da ti fino tamo vodiš evidenciju. Dijeliš ocjene , upozoravaš , ispravljaš . Biće to zgodna vrlo-virtuelna nastava sa penzionisanim i nadasve zadovoljnim učiteljem. :wink: :D :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by cicos »

schwabo No1 wrote: Шта ће ти вид по мрклом мраку?
Kada bi tebi neko ovako odgovorio, bilo bi ti svejedno?
Ni molchice , pa bash nimalo licemjerno? Simpatichno chak?
Нит знаш гдје сам био, ни шта сам радио. Какве везе има 93. са мојом примједбом да кориштењем квази језика скрнавиш српски језик?

Nisi bio u LPB '93? Kao ćato?
Niko te i neprisiljava da citas moje postove.
Немам три чисте, нисам довољно паметан да се упуштам у расправе о имовинско - правним пословима. Знам да вода у Прњавору нестаје без најаве, да је нема и по 24 сата. Знам да је разлог због чега није замијењен потисни цјевовод неки човјек који није дао да пролази преко његове земље.Шта мислиш како је нама што немамо својих тукова да се одемо олакшати када нестане воде.
Nije "neki covjek", vec njih 7 "nekih chovjekova"
O svemu tome znas bash pa nishta i ti i mnogi drugi. Niko njima ne brani da krpe taj svoj cjevovod. Brane im da ugrozavaju nasu imovinu na nacin kako su to mislili. Imaju stari cjevovod koji nece da urade kako treba, nudjeno im je da taj novi cjevovod postave ponize nashih kuća bez nadoknade. Ali nece. A zasto nece. Zato sto nisu ni imali namjeru a posebno novca da postave novi potisni cjevovod. Bila je to samo igra da se smuvaju pare za Povelic. Bili su presrecni sto smo se bunili. Imali su tako nekoga koga da okrive. Na kraju nasih 7 tuzbi i ... i odluce da nece ici nama ispod prozora vec ce kopati sredinom asvalta. Pa sto nisu kopali. Zato sto nisu ni imali namjeru da postavljaju taj cjevovod.
Sta se sve desavalo oko tog "potisnog cirkusa" bit ce rijeci i slova dok se spor zavrsi. Ostaje da nam namire troskove jer su odustali od spora. A odustali su jer bi na vidjelo izaslo mnogo previda koje su napravili. Da su stvarno imali namjeru da taj cirkusovod postave, ne bi ih sprijecilo ni nas 777. Bilo je to samo mazanje ochiju. Imaju dovoljno putnog zemljista i mogu sutra 'ladno da pocnu kopati a da ne zakace busen zemlje bilo koga od nas.
Sve sam ovo opisivao u "prijateljskoj" polemici sa zmijom svojevremneo ,pa si mogao tamo da se dodatno informises. Ali te nije zanimalo. A mozda da si i ovu temu procitao i pregledao od pocetka bilo bi ti bar malo jasnije.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by schwabo No1 »

cicos wrote:
Nisi bio u LPB '93? Kao ćato?
Видиш да не знаш!

Полемика је завршена.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Potisni cjevovod - OdaLudosti

Post by schwabo No1 »

grlica wrote:Predlažem Švabo , pošto si učitelj a i ovako visperan i zadovoljan penzioner, da nam fino vodiš sekciju pravopisa i izražavanja ovde na forumu .
Ово је за тему о рату и језику.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Potisni cjevovod - Oda Ludosti

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply