Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Prnjavorska policija

Post by svraka »

Odlučio sam da apstiniram od foruma dok ne prođu izbori. Ali ovaj nenormalni događaj od četvrtka nema nikakve veze sa politikom i izborima. Zato samo par riječi.

Ova nesvakidašnja hrabrost mladog drogeraša, da na kocku stavlja tuđe živote, zaista zaslužuje pažnju. Bravo mladiću. Bravo hiljadu puta. Koja hrabrost. Stotinu na sat kroz ulicu gdje se djeca vide svakog dana. Eto, nisi imao sreće da koje dijete pokupiš, samo si razbio policijsko auto. Nikoga ubio nisi, znam, šteta je... Toliki trud. Ali uvijek ima druga šansa... Dok ne pregaziš nečije dijete, ne odustaj!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Jel to onaj isti sto je u ul. Z.P prosle godine uletio u Jelenkovo dvoriste ? Sto smrce kad mu je odusak zacepljen. :)
Last edited by KAMIKAZA on 31.08.2014. 20:14, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Prnjavorska policija

Post by svraka »

Ma nemam pojma koji je. Niti me interesuje. Pokušavam da svoju pažnju usmjerim na pozitivne stvari, događaje, i likove. Ali šta reći, i kako se ponašati, kada se pojavi ovakva delija, junačina...? Ili, evo danas prođem kroz gradski park... neustrašivi i nemjerljivo snažni momci prevrnuli klupu ispred spomenika... Šta reći za tu kreativnu snagu? Momci se ničega ne boje-izvrnuli su klupu u parku! Klupa se ni javiti nije smjela. Ćuti ko neka pička. Momci, svaka čast i za hrabrost, i za snagu. E jeste ju izvrnuli, ruke vam se pozlatile. Doslovno!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Skontao sam koji je,pala mu kosa u oci pa nije vidio taho :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Prnjavorska policija

Post by svraka »

Neda mi đavo mira, odoh malo u grad, možda mi se posreći pa sretnem nekog od ovih neustrašivih mladih junoša. Ordiniraću na relaciji hotel-Pet lampi. Sam, naravno!

marvel
Posts: 3
Joined: 31.08.2014. 14:05

Re: Prnjavorska policija

Post by marvel »

vrsta8472 wrote:
У српском рулету седам повређених

Image

Саобраћајна драма на улицама Прњавора, умало страдала и двојица полицајаца: Возач „мерцедеса“ возио вероватно 100 на сат, улетео у кривину и ударио у патролна кола.

Седам повређених особа, међу којима и два полицајца, уз знатно оштећено полицијско возило и „мерцедес“ у којем је било петоро младих, епилог су несвакидашње ноћне саобраћајне драме, наводног такозваног „српског рулета“, на улицама Прњавора.

Инцидент се догодио на раскрсници улица Карађорђеве и Лазе Лазаревића, у четвртак увече око 21.15, када је возач „мерцедеса“ возећи великом брзином из Карађорђеве напросто улетео у Улицу Лазе Лазаревића, и ударио у патролно возило полиције, ускративши му право првенства.

„Новости“ сазнају да се за управљачем „мерцедеса Ц“ класе налазио двадесеттрогодишњи Александар Радивојевић, из прњаворског насеља Бабановци. Он је тешко повређен и колима Хитне помоћи пребачен је у бањалучки Клинички центар, заједно са осталих шесторо нешто лакше повређених.

- Само пуком срећом избегнута је огромна трагедија. А, у „мерцедесу“ су били млади од 1991. до 1996. годишта - каже за „Новости“ Велимир Тривичевић, отац осамнаестогодишње девојке, која је попут осталих својих сапутника задобила, срећом, лакше озледе по глави и осталим деловима тела.

Извор близак истрази каже да су центиметри и делићи секунде делили „мерцедес“ од удара у врата „пежоа“, чиме би још више били угрожени животи полицајаца Н. К. и Р. М., као и самог возача и путника „мерцедеса“.

Према тврдњама нашег извора, уместо максимално дозвољених 30 и заустављању на знаку „стоп“, младић је на полицију налетео возећи, наводно, између 90 и 100 на сат!


БАХАТИ ВОЗАЧИ

У ПОЛИЦИЈИ истичу да имају све већих проблема са обесним возачима који се дивљом и сулудом вожњом коцкају својим и туђим животима, зарад опклада или доказа храбрости, у такозваној игри српског рулета аутомобилима, верујући да је и у овоме случају реч о томе.

Нинко Ђурић - Вечерње новости



Tesko povredjen , a vidim ga juce na trgu , opusteno se co'ek setka ko da nsta nije ni bilo :shock:

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Prnjavorska policija

Post by tibaldo »

Ovakvim paklenim vozacima momentalno trajno oduzeti vozacku,dobro udariti po dzepu,pa kao u Titino doba poslati na prevaspitavanje i tucanje kamena,da malo splasne adrenalinsko ludilo... Samo implementirati dobra rjesenja sa Zapada,pa prnjavorskog Flojda poslati na drustveno koristan rad - kupljenje smeca,ciscenje ergele i sl, pa da vidimo hoce li se opet uskurciti...
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

marvel
Posts: 3
Joined: 31.08.2014. 14:05

Re: Prnjavorska policija

Post by marvel »

tibaldo wrote:Ovakvim paklenim vozacima momentalno trajno oduzeti vozacku,dobro udariti po dzepu,pa kao u Titino doba poslati na prevaspitavanje i tucanje kamena,da malo splasne adrenalinsko ludilo... Samo implementirati dobra rjesenja sa Zapada,pa prnjavorskog Flojda poslati na drustveno koristan rad - kupljenje smeca,ciscenje ergele i sl, pa da vidimo hoce li se opet uskurciti...

Tu se u potpunosti slazem sa tobom , al najgore sto ce se taj momak sto je bio za volan izvuci , ko svaki put -.- njega treba isterati iz prnjavora i oterati ili u zatvor ili u ludnicu jer momak nije normalan , koliko sam cuo price , da je izudarao tatu od svoje cure , da je izudarao svog tatu (po tome se vidi da mu fali neki dio mozga ) ....I cujem po gradu price ljudi hoce da ga caste pivom samo da saznaju kao koje on , ili da ga vide u gradu , samo zato sto je udario policijska kola ,a ne kontaju da opet ti policajci ma bilo kakvi bili , imaju svoju familiju svoje sinove i cerke ,jos gore bi bilo da je to vece udario nekog ko nije bio za automobilom ... Ugl 100% posto ce se nekako izvuci , jer takvi ljudi se uvek izvuku sto je zalosno -.-

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Prnjavorska policija

Post by grlica »

Nemoj ti nama Rusija ovo - ono :o pogledaj ti kako naša SIPA hapsi Lijanoviće :D
da nam nije ovih morskih aždaha ne bi ni BiH! Tu smo isti :D svi se radujemo i veselimo :D ko nije zajebo državu nije ni profitiro :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Шаком оштетио полицијско возило

Image

Двадесетосмогодишњи Н.Б. из Прњавора ухапшен је након што је испред дискотеке вријађао полицију, а потом оштетио полицијско возило "пежо", ударивши у њега неколико пута шаком.

Из Центра јавне безбједности /ЦЈБ/ Бањалука саопштено је да је Н.Б. осумњичен да је у суботу, 13. септембра, у 3.30 часова испред дискотеке у Улице Светог Саве у Прњавору починио кривично дјело оштећење туђе ствари и прекршај ометање државних органа у вршењу јавних функција.

Након криминалистичке обраде, Н.Б. је уз извјештај о почињеном прекршају спроведен судији Одјељења за прекршаје Основног суда у Прњавору, а против њега ће бити поднесен извјештај надлежном тужилаштву за почињено кривично дјело.

Срна незванично сазнаје да је ријеч о Неди Божуновићу.

СРНА

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
Шаком оштетио полицијско возило

Image

:smt005 Dobra slika pase bas uz vijest. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Prnjavorska policija

Post by svraka »

Ponosim se, DA, ja sam iz Prnjavora!!!

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Re: Prnjavorska policija

Post by Živorad »

SVRAKA JES TI NUJ GOR NAPISO DA ASPTINIRAS
A
JEL TO ZNAČI DA NES SE DIRAT KADS SAM
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Prnjavorska policija

Post by svraka »

МА КАКИ ТО НИ БЛИЗО
НЕА ТО ВЕЗЕ СА СЕКСОМ

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Prnjavorska policija

Post by CHEJK »

svraka wrote:МА КАКИ ТО НИ БЛИЗО
НЕА ТО ВЕЗЕ СА СЕКСОМ

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Prnjavorska policija

Post by CHEJK »

vrsta8472 wrote:
Шаком оштетио полицијско возило

Image

Двадесетосмогодишњи Н.Б. из Прњавора ухапшен је након што је испред дискотеке вријађао полицију, а потом оштетио полицијско возило "пежо", ударивши у њега неколико пута шаком.

Из Центра јавне безбједности /ЦЈБ/ Бањалука саопштено је да је Н.Б. осумњичен да је у суботу, 13. септембра, у 3.30 часова испред дискотеке у Улице Светог Саве у Прњавору починио кривично дјело оштећење туђе ствари и прекршај ометање државних органа у вршењу јавних функција.

Након криминалистичке обраде, Н.Б. је уз извјештај о почињеном прекршају спроведен судији Одјељења за прекршаје Основног суда у Прњавору, а против њега ће бити поднесен извјештај надлежном тужилаштву за почињено кривично дјело.

Срна незванично сазнаје да је ријеч о Неди Божуновићу.

СРНА

OVOGA VIŠE NE TREBA SLATI U ZATVOR NEGO NA LIJEČENJE U NEKU ADEKVATNU USTANOVU U KOJOJ ĆE MU IZMEĐU OSTALOG POKAZATI KAKO DA KONTROLIŠE OVAKVE IZLIVE BIJESA, VANDALIZMA I NASILJA!
Sutra će tako pijan zgaziti autom nečije dijete, ničim izazvan isprebijati ljude na ulici, pa dokle???? Na psihijatriju i kraj!
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

ПС Прњавор најбоља за постигунте резултате у безбједности саобраћаја

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

Lako je nama mi imamo JANKA!!! :lol: :lol: :lol:

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Prnjavorska policija

Post by tibaldo »

Jos da ga upare sa Nedjom Supercopom,pa ce prnjavorski Tango & Cash "diplomatskim" metodama da iskorijene saobracajne prekrsaje i nekulturu :lol:
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

nenad 10 wrote:Lako je nama mi imamo JANKA!!! :lol: :lol: :lol:
Juce je bio dobre volje,zaustavio me na raskrsnici kod Ane, i samo gleda ,kao krava u mrtvo tele,kaze hajde vozi sretan put :D konta idem na put pa da me ne zeza, ja kupim hljeb kod Ane,samo 5 metara dalje i opet nazad kraj njega. :D Mislim da ce me iduci put kazniti bar za dvije stvari. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Prnjavorska policija

Post by čiča »

Mene par puta prošle godine zaustavljala prnjavorska policija, uvijek korektno ponašanje, dosta iznad nivoa nekih drugih opština.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Prnjavorska policija

Post by svraka »

Slažem se. Prnjavorska policija je ok. Par bisera ne mogu pokvariti opšti utisak. Na skali od 1 do 5, od mene imaju 4+.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

И мени су ОК. Поштујеш закон и немаш никакав проблем са полицијом
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Prnjavorska policija

Post by Magyar »

Jel se meni cini ili policija u zadnja 2-3 mjeseca nema radar?
Sve što možeš danas, uradi juče!

Post Reply