Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Prnjavorska policija

Post by arrow »

I treba da otjera neradnike,pa oni još nisu ni Miladina otkrili kada je tu istu kasu on "prisvajao".

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

А у кога има повјерења?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

U Kraljevu Gardu. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Prnjavorska policija

Post by grlica »

meni nije jasno kako neko ( pa nek je i poslanik) može da vrati policiju i još ih iznapada :shock:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by ZMIJA »

Sunce ti ogrijano, pa ko je ovaj Miladin Stanić,neka paravojna strukturai z Kremne.
Ko to krade kase u Prnjavoru,ovo su radili i za vrijeme rata,još dok se otadžbina stvarala, i tada je policija otjerana, šta će policija u specijalnim krađama kasa u Prnjavoru:smt005 :smt005 :smt005
Policija je trebala privesti Stanića,zbog ometanja policije u vršenju službene dužnosti,jer taj njegov imunitet na koji će se pozivati u konkretnom slučaju može objesiti mačku o rep.
Šta bi bilo da je i Adnan Vidošević neki dan u Hrvatskoj sliučajno udaljio policiju sa svoga posjeda,naravno ovo je samo moguće kod nas ,da se policija ponižava i omalovažava,mada Stanić po svaku cijenu na sebe želi skrenuti pažnju, jer idu izbori, a treba se u stranci i frustriranoj javnosti pokazati žrtvom režima i Milorada Dodika, kakao bi se pozicionirao kao žrtva i borac za pravdu i istinu,sunce ti ogrijano :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

-----------
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 16:15, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Ma lopovi shvatili kad su je prodrmali da samo sica zveci,pa bacili. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by ZMIJA »

Zašto je onda otjerana policija :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Sta oni ima da cunjaju. To gdje ce on da drzi svoju kasu je samo njegov problem,ima pravo da je drzi i u zivici ako hoce,kako su poceli jos bi oni pomislili da je on sam sebi ukrao kasu pa mu bilo mrsko da je nosi daleko. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Један од доказа да код нас не постоји правна држава. И тамо гдје би требало да постоји, спречавају.

Не знам каква је ово порука, нама обичним смртницима. Ако је овим "необичним", тако како је?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by murgo »

ipak moram da citiram:
arrow wrote:I treba da otjera neradnike,pa oni još nisu ni Miladina otkrili kada je tu istu kasu on "prisvajao".

bas je tako! Mislim da bi Miladin prvo trebao da dokaze da on nije prvi pocinio krivicno djelo. Gdje je onda bila policija, tj. vlast?
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Pa ako je prijavio kradju,onda nije imao pravo da ih ometa u radu,a ako nije onda ne mogu da udju na njegov posjed bez naloga.Posto je po svemu sudeci sam on ili portir prijavio kradju,ili pljacku,moze da plati zestoku kaznu zbog ometanja sluzbenog lica u vrsenju duznosti,to dal je on poslanik ne mjenja stvar,njihov imunitet ih ne moze zastititi od krivicnog djela,nije on strani ambasador pa da se poziva na imunitet. :) .Osim toga,to je glupost sta radi,nakon ovog svega ce da ga osude (ako ne prorade veze) to ce poslije da bude u njegovim aktima ,vodit ce se kao osudjivan,i moze mu se desiti da ne mogne da vrsi javnu funkciju,jer za to ne smijes biti osudjivan.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Док је посланик, иста права има као и страни амбасадор што се тиче имунитета. Док му Скупштина не укине тај имунитет. Има процедура за то.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by ZMIJA »

Mislim da se ipak ne može porediti imunitet abasadora sa nardonim poslanikom, i sprečavanje policije u obavljanju službene dužnosti u konkretno slučaju ne podrazumjeva imunitet poslanika.
Znači i u slučaju saobraćajne nesreće koju bi recimo izazavao pijani ,ludi ili drogirani poslanik, po to logici bi mogao spriječiti policiski uviđaj.
Ovdje je neko obavjestio policiju o pljačci sefa, i nikava imunitet poslanika ne može spriječiti policiju da izvrši uviđaj na licu mjesta i sačin izvještaj te bi Miladim Stanić mogao biti optužen za saučesništvo u pljačci, a tu mu ne pomaže nikava imunitet poslanika.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Ovo je nesto iz Srbije ,jos iz prosle godine,pa presudite sami dal njima treba imunitet,tako se ponasaju svi ,ali dal je to u redu,sad i kokosari iz skupstine RS ,ili skuüstine opstine treba da imaju imunitet,znaci li to da danas svaka budala moze da ubije nekoga i da se opozove na neki imunitet ????





NESREĆA
Poslanik kolima udario
dete, pa pobegao!
Autor: J.P. -B. J. – Fonet | 13.12.2012 – 12:08:00h |
Narodni poslanik SNS Dragan Čolić (59) na pešačkom prelazu u ulici Srpskih Sovjeta u Smederevu, svojim automobilom marke golf, udario je dete Danila Radovića (11), u sredu oko 22 časa, ekskluzivno saznaje Alo.rs. Predsednik SNS Aleksandar Vučić zatražio je od stranačkih organa da hitno pokrenu proceduru oduzimanja imuniteta Čoliću!
Prema detaljima do kojih smo došli, dete je prelazilo pešački prelaz kada je na njega naleteo Čolić, i kako je izjavio istražni sudija Osnovnog suda u Smederevu Dragan Rogan, poslanik je pobegao sa mesta udesa.
Dragan Čolić

Automobilom udario dete, psovao policiju, odbio-alko test: Dragan Čolić

Pobeda alo.rs: Vučić naložio ukidanje imuniteta Čoliću!

Nakon pisanja “alo.rs” o ovom udesu, Prvi potpredsednik Vlade Srbije i lider SNS-a Aleksandar Vučić je na sastanku stranačkih organa SNS, zatražio da se poslaniku Draganu Čoliću hitno ukine imunitet.

Rogan je naveo da su poslanika prepoznali očevici. Zbog sumnje da je bio u alkoholisanom stanju, izdata je naredba da se Čoliću uzme krv na analizu.

Prema Roganovim rečima, policija je odmah potražila poslanika na kućnoj adresi koji nije želeo da se podvrgne alko-testu, vređajući policijske službenike i sudiju koji je izdao naredbu. Čolić kao narodni poslanik može da traži imunitet.
Prema Roganovim rečima, Čolić do sada ima već nekoliko zahteva za ukidanje poslaničkog imuniteta.
On se naknadno sam pojavio u policiji, i dao izjavu povodom saobraćajne nesreće, a protiv njega će redovnim putem biti podnete krivične prijave za ugrožavanje bezbednosti u saobraćaju, nepružanje pomoći povređenom licu i ometanje službenog lica u vršenju dužnosti.

Policijska uprava u Smederevu nije se oglašavala povodom ovog slučaja.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Prnjavorska policija

Post by MASTER »

Jutros vidim policiju u kiosku kod robe kuće,uzima otiske-obijen kiosk...u centru grada :shock: :shock: :shock: :shock: a policajci po čitavu noć sjede u kockarnici ADMIRAL i u pekari Cvijeta...a u samom centru gori auto(S-Club) i obijaju kioske. :shock:
Ali bitno je mjeriti koliko je ko popio po kafanama i kažnjavati babe kad prijeđu van pješačkog :D :D
Nije mi jasno kako je naša policija uvijek na pogrešnom mjestu priliko dešavanja koje bi trebalo spriječiti
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

ПОКРАДЕНА ЧЕТИРИ КИОСКА

БАЊАЛУКА, 3. ДЕЦЕМБРА /СРНА/ – У три општине које покрива Центар јавне безбједности /ЦЈБ/ Бањалука опљачкана су четири киоска "Гласа Српске", речено је Срни у овом центру.
Киосци су опљачкани у периоду од 29. новембра до 2. децембра.

Крадљивци су јуче у 1.30 часова у Видовданској улици, а потом у 6.40 часова у Улици крајишких бригада у Градишци подесним алатом опљачкали киоске из којих су однијели за сада неутврђену количину цигарета.

У Прњавору су лопови током ноћи са недјеље на понедјељак, 1. на 2. децембара, на Тргу српских бранилаца, такође, опљачкали киоск из којег су украли неутврђену количину цигарета и других артикала.


У Улици алеја Светог Саве у Бањалуци у периоду од 29. новембра до 2. децембра лопови су опљачкали киоск из којег су однијели неутврђену количине цигарета.

У свим случајевима извршен је увиђај, а материјална штета биће накнадно утврђена.

Полиција ради на проналажењу починилаца и расвјетљавању овог кривичног дјела "тешка крађа".
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote: Тргу српских бранилаца
Gdje je ovaj trg ??? :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »



Кроз Палачковце 150 Km/h преко ограничења. За полицију супер доказ. И још то ставио на нет :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by Hirurg »

kakav laznjak....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

:D Koju je busilicu koristio pri ovom snimku. :D Corsa B koja moze od 0 na 100 za 6 sekundi jos nije napravljena niti ce da bude,mozda je nitro,ili je tocio kerozin kod Pere Dusanica. :smt005
Opel jeste na trziste izbacio jedno vozilo 2007 godine,radilo se o Opel Corsi OPC sa 192 PS cija je spica bila 225 kmh i od 0-100 je nagonila za 7,2 sekunde,ali nije nesto prodavana,pa su uradili i na novom modelu mislim 2011 to isto samo se izvedba zvala Nirburgring.Zato ovi momci se samo blamiraju sa ovakvim snimcima. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Prnjavorska policija

Post by dkrajina »

Temperatura na nuli :lol:
nije busilica nego mikser mama pravi kolace za slavu
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Na 7000 obrtaja otisla bi mu skala od temperature u komsijsko dvoriste kao pikado :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by Hirurg »

ma najaca je kilometraza ne puna 2 km hahaahhaahah

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply