Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Stace im kad ne smiju nikoga da kazne oko izbora. :D
Salim se,ja sam zadovoljan sa njima,neka ljudi rade svoj posao,nase je da postujemo zakon i nema nikakvih problema,pridruzujem se Svrakinoj ocjeni. :wink:
Bila bi i petica da se manje vidjaju oko plave zgrade (covjek ofarbao kafanu u plavo pa oni misle da je SUP,ne izlaze :D ),njima je mjesto na ulicama a ne u kafanama inace sve ostalo je ok.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

E sad ako pola grada ne nastrada nece nikad,nakon 25 godina su svi zaboravili za sta uopste sluzi to sokocalo. :D
Da napomenem za one neupucene ,kad u prnjdzi radi semafor onda je procedura sledeca:zeleno svjetlo je samo za Muslimane kad idu u dzamiju,crveno je za bivse komuniste,a ono najbrze zuto je za ostale,njih i onako nema nesto puno,pa zato onako kratko traje. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Jel vi mislite da u policiji nema invalida. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Prnjavorska policija

Post by VJESTICA »

:smt005 :smt005 :smt005
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Image

:D Bosanska policija je nesto pobrkala,njima ono na znaku izgleda lici kao da je neko na WC solji.
Milicijo ovo nije WC solja nego invalidska kolica,i ne morate da stajete tu kad god idete na WC. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Прњавор: Полицајки украли пиштољ

Image

Разбојници у Горњим Смртићима код Прњавора не презају ни од кога. Овдашња полицајка М. С. опљачкана док је била на слави. Остала и без легитимације.

Да лопови не презају ни од кога, сведочи и пример из Прњавора, где су полицајки М. С., из овдашње Полицијске станице за безбедност саобраћаја, украли ни мање ни више, него - службени пиштољ и легитимацију! Полицајка је, у свом опљачканом дому у Горњим Смртићима, код Прњавора, без пиштоља ЦЗ 9 милиметара са муницијом и службене легитимације остала у време док је код комшије била за славском трпезом.

Како "Новости" незванично сазнају, заједно са полицајском на слави су били и њени родитељи, па је, да ствар буде још гора, без пиштоља, и то два, остао и њен отац.

- Не знамо да ли је страшније то што су се криминалци толико осилили да су почели да пљачкају и полицајце, који имају улогу да штите нашу имовину, или то што је очито неко из нашег насеља "типовао" кућу наших комшија, у центру села. Тако дрска и добро испланирана пљачка могла је да се одигра само у режији добро упућених који су знали да су комшије у то време одсутне - говоре згранути мештани Смртића, додавши да би их још више ужасава и могућност да су дрски крадљивци, можда, управо из њиховог села.

Полиција се по овом случају још није оглашавала, али како незванично сазнајемо против засада непознатог починитеља овог кривичног дела покренута је истрига.

- Интензивна криминалистичка истрага је неопходна и да би се, уз још два украдена, пронашао службени пиштољ у власништву МУП РС, а који се налазио на задужењу код полицијског службеника - каже за "Новости" полицијски експерт са дугогодишњим стажом на откривању оваквих и сличних дела. - Јер, несагледив проблем би могао тек да уследи уколико су криминалци типовали ово оружје у намери да изврше неко тешко кривично дело, односно разбојништво. Без обзира да ли у Српској, у Федерацији БиХ, или изван граница Босне.

Саговорник "Новости" наглашава да и овај случај потврђује и упозорава да мета криминалца може бити - свако!


САХРАНЕ И СЛАВЕ

Прњавор слови за једну од безбеднијих средина у РС. Подаци говоре да су, рецимо, у прошлој години на подручју ове општине украдена два аутомобила, колико их је већ украдено у првим данима јануара ове године. Како су "Новости" писале, ових дана из куће у насељу Запад криминалци су украли новац, злато и "пасат 6", у укупној вредности око 30.000 КМ. Власници куће су то време били на сахрани а потом слави, баш као и породица покрадене полицајке, тог истог дана, односно вечери.

Разбојници су у Ратковцу украли "пасат 5" у вредности од 8.000 КМ. Незванично сазнајемо, да полицији и грађанима понајвише муке задју домаћи "типери" и криминалци "са стране".

Нинко Ђурић -Вечерње новости


http://prnjavor.info/prnjavor-policajki-ukrali-pistolj/
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Upravo sam cuo da nasa policija radi, :) samo ne ono za sta su placeni, jedan inspektor reketira vlasnike lokala.Sve svi znaju ali nikako da se podje raditi na tome.Cak je i materijalna steta nanesena.Pa ako neko moze da nam malo pojasni do kada ce policija da reketira ljude,umjesto da im pruza zastitu ? :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Мислим да Прњавор као Прњавор није средина гдје би неко могао наплаћивати рекет. Код нас ни наркоманија не може да успије, а не рекет :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

U nas je moderna vrsta reketa.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Prnjavorska policija

Post by Magyar »

Mislim Kami da je to sa materijalnom stetom nesto sto je licno. Nisam siguran da reketira, ali da je bilo stete, bilo je. I kasnis Kami, kasnis :smt005 Ne mogu da vjerujem da ti nisi to ranije saznao :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Шта се десило, нисам у току?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Znao sam,ali su to za mene bile njihove licne ili poslovne stvari,a ja se nikome u posao ne mjesam,ali kad neko pomene djecu nekome iz moje familije onda mora poceti i on da se obazire oko sebe,jer ako ja jos jednom cujem da je pomenuo djete licno cu mu poslati moje prijatelje (jer ja vise ne volim da poganim ruke) da se malo poigraju sa njim,nece ga moci kordon njegovih kolega iz policije odbraniti,fasovat ce kad bi u SUPU spavao.Bolje mu je da pazi sta prica i da se sve svede na poslovne probleme,jer ce zavrsiti u kolicima ,ako uopste bude mogao i u njima da sjedi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Radarska kontrola BL-PNJ-BL grupa na Viberu

Image

Grupa Prnjavorčana koji svakodnevno putu na relaciji Prnjavor - Banja Luka napravili su na Viberu grupu, gdje se obavještavaju vozači sa lokacijama na kojima se nalaze policijska tj. radarska kontrole.

Grupa je na početku bila zamišljena da u njoj budu samo oni koji svakodenvno voze tom relacijom, ali za kratko vrijeme preko 150 Prnjavorčana ali i oni koji nisu iz Prnjavora pridružili su se grupi.

Pravila u grupi su jednostavna. Kada vidite policijsku patrolu napišete samo gdje se nalaze i iz kojeg pravca, da li iz Banja Luke ili Prnjavora i svi članovi grupe odmah budu obavješteni.

Član grupe se može postati samo ako vas neko od postojećih članova doda, a za sve oni koji nisu u grupi a to žele, sve što treba da urade jeste da ostave svoj broj telefona u komentaru ove vijesti ili na Facebook prnjavor.info i neko od administatora ili članova vas može dodati u istu.

U grupi nije dozvoljeno pisanje i komentarisanje drugih stvari osim plicijskih tj. radarskih kontrola.

Prnjavor.info
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Image :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

:D Image
Nesto nam umire tema,ili je policija postala dobra ili su nam utjerali strah u kosti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

:) Danas sam nesto novo naucio,dal ce meni i vama biti od koristi vidjet cemo.
Elem,dodjem danas kao sto vec neki znaju,u policiju ili DUP kako to vec neki zovemo da napravim prijavu kao ostecena strana.I covjek na ulazu me zaustavi kaze da ne mogu da udjem jer sam neprikladno obucen,bio sam u kratkim hlacama zvanim trofrtaljke :) ono kao Mica trofrtaljka :) Covjek je bio prijatan a ja ljut,kako sam naj gori,pomislim on me zeza,i on mi pokaze plakat kako to mora biti.Kad sr nisam srusio :) dodjes da prijavis pljacku,recimo otmu ti barabe u parku odijelo i novcanik,ti trcis u SUP da ih prijavis i covjek ti na ulazu kaze :"izvinite niste prikladno obuceni,obucite se po propisu i dodjite ponovo" :) ili u bolnici dodjete i oni vam kazu dodjite u dugim hlacama. Ko je u ovoj zemlji lud ,ko pise te zakone,dali taj kad krade nesto iz zakona tamo neke drzave zna sta je u njih mislio taj ko je pisao zakon i gdje se primjenjuje to kad se kaze javna ustanova,dali taj zna da je i javni WC javna ustanova i dali ce i od baba s€re traziti da vrati ljude koji su neprikladno obuceni.
Boze mi smo stvarno lud narod.....
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Prnjavorska policija

Post by novonovak »

KAMIKAZA wrote::) javni WC javna ustanova i dali ce i od baba s€re traziti da vrati ljude koji su neprikladno obuceni.
Boze mi smo stvarno lud narod.....
Javni VC je javni objekat, a to nije isto sto i ustanova odnosno javna ustanova.
VC nikad nije niti ce biti ustanova!

http://www.legalis.hr/forum/showthread. ... je-razlika

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Hr. forum.
Meni nije jasno ko donosi tako glupe odluke,dodjes iz kokora da produzis registraciju i moeas da se vratis po duge hlace na temperaturi od +40, to je suludo.Mogu razumjeti da u zgradu vlade ne mozes da udjes svakakav ali u biro gdje se registruju vozila da ne mozes uci u trenerci je bas pretjerano blesavo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Evo u Prnjavoru se upravo preksinoc desilo to da policajac u nocnim satima galami na osobe koje su dosle u kratkim hlacama da prijave napad i razbojnistvo.Pitam se ko je ovdje lud ??????
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Prnjavorska policija

Post by droplja »

Камиказа кљуваро стара. Пресушили икад твој мозак са глупостима? Спрдаш се са полицијом ко какав зајебант.

Sent from my IPhone
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Ja se nikad ne sprdam sa zakonom,ja licno jako rijetko krsim zakon ,mahom se radi o prekoracenju brzine 10-20 km,sve drugo je tabu.Zakon je po meni tu da bi se postovao,mada ima i ljudi koji misle da je zakon tu da bi se krsio..
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
dado1605
Posts: 148
Joined: 04.05.2006. 09:09
Location: Tamo gdje ljubav pocinje
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by dado1605 »

kao na primjer berluskoni - kad mu zakon nije pasao , a htjeli su ga optuziti za nesto , on je jednostavno izglasao novi zakon po kome to nije prekrsaj i eto covjek sve po zakonu radio hehehe 8)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply