Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Izgleda dosao PREDSJEDNIK A8, PA ONDA BMW dzip najnovi tri interventna dzipa policiska
4 GLOFA cetvorke i mali milion policajaca koji ga cuvaju
a ljudima pun ku*ac blokiranih ulica.
Nesto sam skonta da se ovaj nas grad ustvari i nemoze blokirati..uvijek mozes negdje okolo otici tj. zaobici...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Ali te blokade se desavaju svugdje.. ne znam gdje toga nema?! 8) Zamislite kako je bilo GRADJANIMA prije kad SLOBO zatvori jednu od najprometnijih ulica u Beogradu da bi njegov sin MARKO mogao da isproba najnovija kola.. milslim.. :roll: :twisted:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

AL Prnjavor da blokiraju zbog nekog..pa to nema smisla...svaka cast svakome ali sto je previse previse je..od kada su otvorili onaj CITY malo, malo blokada....postajemo metropola :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

milunka
Posts: 45
Joined: 05.10.2004. 20:44
Location: prnjavor

Post by milunka »

ma sve cu vas ja prijaviti u policiji i pokazati im sta pisete o njima sram da vas bude, vi tako o cuvarima zakona (nekorumpiranim). ej sto ne posjete forum. potrazite nihov sajt.

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

E Vrsta, Vrsta... ko ce tebi ugoditi.. sada ti smeta sto Prnjavor (kao) postaje metropola.. tebi covjek nikako da ugodi.. alde razveseli se malo, PRAZNICI SU!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. Milunka, cekaj dok "podignem" vozacku :wink: pa onda "laprdaj".. ne zelim jos jednu godinu "pritvora"..LOL 8)
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Jel se to vas dvojica takmicite koji ce biti duze bez vozcke:)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

Upravo na RTRS udarnom DNEVNIKU u 19:30h pogledah prilog o našim štrumfovima.

A prilog je o tome kako su prebili nekog momka iz Prnjavora prilikom privođenja. Mlatili ga nogama u glavu, pa mu stajali nogom za vrat.
Mogu samo reći da je ćelo u žešćim modricama :roll: :?

Jeste, momak ima dosije i vjerovatno je zaslužio da odleži tih 50 dana što je dobio, ali metode plavih... :shock: :roll: ... Klasika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

to narodna milicijo celicna pesnico komunizma...a jeste li culi kako su danas ,,klinci,, prijavili da je podmetnuta bomba u Srednjoskolski centar???Neko imo kontrolni pa da malo zeza policiju...a jesu zabarakadirali taj dio grada oko srednje skole svaka im cast...
i prnjavor postaje metropola, imamo i neki oblik terorizma..jedan aplauz za mlade prnjavorske teroriste...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Post by mochuga »

Taj terorizam je bar lako iskorijeniti.

PETAK:
PUF, aj sad da vidimo ko je imao juče pismeni...
E danas ćete imati DVA pismena. :twisted:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

mochuga wrote:Taj terorizam je bar lako iskorijeniti.

PETAK:
PUF, aj sad da vidimo ko je imao juče pismeni...
E danas ćete imati DVA pismena. :twisted:
i jedna disciplinska iza usiju...problem terorizma rijesen u Prnjavoru :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Pa ta fora sa bombom ce uvijek upaliti.. mora.. jer milicija mora da odreaguje na to.. ali ne daj Boze da saznaju ko je zvao.. hm.. ne bi mu bio u kozi :wink:
...And Justice For All

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

A to ce biti veoma tesko :wink: taj sto je to uradio u povjerenju ce reci nekom svom prijatelju a taj ce opet reci nekom svom prijatelju i to ce biti dovoljna da sazna sva skola koje pozvao policiju na jedan cas obrazovanje za vrijeme radnog vremena...e pa onda ima da prodje kroz troturu policije a ni ja njemu ne bih bio u kozi:) TO NARODNA MILICIJO, CELICNA PESNICO KOMUNIZMA...UDRIIIIIIIIIIII.....
Iz filma Tri karte za holivud
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

...

Post by Happy »

policija tzv. torturu moze vrsiti samo na neukim i neupucenim ljudima.

mislim da je vrijeme kad je policija premlacivala osumnjicene davna proslost. malo koji policajac bi se danas usudio na takvo nesto jer zna sta ga ceka.
Pozdrav

mochuga
Posts: 529
Joined: 19.08.2004. 05:11
Location: Odavlene

Re: ...

Post by mochuga »

Happy wrote:policija tzv. torturu moze vrsiti samo na neukim i neupucenim ljudima.

mislim da je vrijeme kad je policija premlacivala osumnjicene davna proslost. malo koji policajac bi se danas usudio na takvo nesto jer zna sta ga ceka.
8) KO bi se usudio?!
Pa eto ko. Evo večeras su opet bili na DNEVNIKu. Doktor koji je pregledao Mladena(momak s modric) pri prijemu je zabilježio nekoliko posjekotina po licu, itd... A večerašnje objašnjenje našeg Šefa pol. je: "Dječko je bio u alkoholisanom stanju, opirao se pri hapšenju i ... pao."
Da, pao na glavu... i to više puta.

no comment
policija tzv. torturu moze vrsiti samo na neukim i neupucenim ljudima.
Pa zar je to neka utjeha? E svašta. :roll:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ja sam uporan decko....film RANE
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

milunka
Posts: 45
Joined: 05.10.2004. 20:44
Location: prnjavor

Post by milunka »

nije istina to sa neukim ljudima. i uceni ljudi (pamet ) zacuti pred silom.
jos su oni u tripu da mogu sve i tako ce biti dok gore ne budu samo skolovani ljudi ( policajci ) i kad umre poslednji komunisticki.

vrstin rodjak je najveci .....................

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

E pa sad kad ti ponovo odumze vozacku...pitaj se zasto ti je to uradio :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

orbit
Posts: 1
Joined: 07.01.2005. 06:17

Post by orbit »

Bio jednom jedan Marinko Magda. Iz Subotice. Bivši legionar. U slobodno vrijeme je pljačkao kuće u kojima je prethodno pobio cijelu porodicu. Jedan moj profesor je bio oduševljen njegovom biografijom, te Magda ovakav, te Magda onakav, te lijep, te pametan, te ratnik, te svašta u životu prošao... Pitao sam ga: "Da li bi isto mislili o njemu da je, ne daj Bože, opljačkao i ubio nekoga koga poznajete ili ko vam je rod?" Nije ništa odgovorio i nikad više ga nije spomenuo.

Da je momak o kome pričate sa crnom kapom na glavi i pištoljem u rukama opljačkao nekoga iz vaše porodice (a ako niste znali to mu ne bi bio prvi put da to uradi), da li biste isto tako govorili o "čeličnoj pesnici komunizma"?

Nije ni čudo što nam se sve ovo dešava.

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Post by Happy »

oni nisu u tripu da mogu sve. naprotiv. oni vrlo dobro znaju da im IPTF visi nad glavom i samo ceka kad ce neko pogrijesiti da pokusa suspenziju. tako da ako imas problema sa MUP RS samo odes kod stranaca i budu manji od makovog zrnceta.

vozacke dozvole ne oduzimaju policajci. oni pisu prijavu, a dozvolu oduzima sudija za prekrsaje.
Pozdrav

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

http://www.bendecho.de/pictures10/arbeit/arbeit7.jpg


e ovo sam nasao na njemackoj stranici, nasi panduri i u svijetu poznati kao "Profesionalci" !!!! :D
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Image


Slika je super...da nisu ovu sliku uslikali u Prnjavoru :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Slika je starijeg datuma...u pitanju je federalna murija!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
SasaKrek
Posts: 104
Joined: 27.01.2004. 16:29
Location: Prnjavor
Contact:

Cija li si ....

Post by SasaKrek »

Federalna, ne federalna... isto.

Nasa je kao nesto bolja.
Doduse, slika jeste nesto starijeg datuma. Mada.. kao da se do sada nesto toliko puno promjenilo. Sta je sa onim kada su policiji ukrali auto za proslu medjunarodnu novu godinu? To je policiji takodje "promaklo!" :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ja kada vidim one policajce u FEDREACIJI jedva cekam da dodjem u RS da vidim ove nase...naspram onih tamo ovi nasi su PRELJEPI :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

...

Post by Happy »

vrsta.....zadivljujes me.

policija RS kada dostigne nivo profesionalnosti u radu koji trenutno ima federalna policija ova zemlja ce biti mnogo ljepse mjesto za zivot.

ne kazem da su federalci sjajni ali su daleko ispred nas....e....policije mislim.
Pozdrav

Post Reply