Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

svraka wrote:А има ли толеранције на западу ако се возило заустави на пјешачком прелазу, у раскрсници, на тротоару, зеленој површини... ?
To ima samo kod nas.I onda kad te policajac kazni mi kazemo a jest i p...a kazni me .Halo bre pa mi smo stoka mi to svjesno radimo .Kad nas kazni dva puta za isto da vidim ko je baraba da moze tolike kazne da placa a plata mu 400km.Takvi smo da nam je malte ne da parkiramo u prodavnici kraj kase

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

ma odlukom se donese jel ima tolerancije u vremenu ili ne..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Јуче пун бус полиције у Прњавору? Шта је било?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

Dosli sa ekskurzije :D

gavro15
Posts: 38
Joined: 10.07.2013. 22:25

Re: Prnjavorska policija

Post by gavro15 »

svraka wrote:А има ли толеранције на западу ако се возило заустави на пјешачком прелазу, у раскрсници, на тротоару, зеленој површини... ?
Nema. Zato većina ovih koji dođu sa strane jedva čeka da to ovde uradi... :D

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

[/quote]
Nema. Zato većina ovih koji dođu sa strane jedva čeka da to ovde uradi... :D[/quote]Na raskrsnici kod CITY-a samo jedno auto po mome zapazanju do sada je bilo stranih tablica ,i to je od onoga sto pogubi jaja sa dva do tri udesa na motoru znate mnogi ko je ,a ostala auta su sva lokalna od tatinih sinova ,biznismena,funkcionera i onih sto se malo zvucnije spominju po kasabi.Kod pekare Cvijeta stani malo ako imas vremena pa vidi od npr.50 auta koliko je sa stranim tablama.Mislim da se varas.Ima i onih sa stranim tablama ali kako ti to navede da jedva cekaju da to urade ovdje jbg.malo ti to naduva.Da budemo realni malo .U strane table necemo SLO racunati kad u Prnjavoru imas oko 1000 auta na tim tablama kojim se sluzi lokalno stanovnistvo

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Prnjavorska policija

Post by VUK-RS »

gavro15 wrote:
svraka wrote:А има ли толеранције на западу ако се возило заустави на пјешачком прелазу, у раскрсници, на тротоару, зеленој површини... ?
Nema. Zato većina ovih koji dođu sa strane jedva čeka da to ovde uradi... :D
Jesi li sa tim mislio na iz(b)je(g)lice ili na koga se to odnosi?
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Ух, човјек не може да вас остави ни на тренутак одма се закува. :D
Прво да се захвалим колеги на подршци и тачно је да се ми трудимо максимално да средимо стање како би полиција што професионалније обављала своју дужност, а мислим да се то да и примијетити.
Шта сам хтио рећи са оне двије марке, не да ми имамо проблем санкционисања него да би се дигла кука и мотика како ето полиција нема разумијевања за народ који има двије марке у џепу и стао је да купи хљеб дјеци. То је била намјера мог писања, а не никако да амнестирам било кога ко врши прекршај. Па видите да кад полиција стоји у близини објеката који су били обијани, поред поште у којој се небројено пута упалио аларм по писању они ту стоје да би од некога отели мало пара и "искачу" иза дрвећа. Статистика је нумољива и на основу ње врши се анализа и процјена, а према томе и ангажовање полиције на појединим мјестима.
Генерално је проблем то ћу још једном поновити што сви гледају полицију кроз призму саобраћаја, а саобраћај само једним мањим дијелом учествује у укупној безбиједности грађана. Наравно ваљда је свима јасно да полиција нема могућности да распореди по једног човјека на сваком ћошку ( и опет би било крађа ) постоје и агенције за обезбјеђење имовине и лица. :idea:
Такође морам рећи да ја не правим разлику између домаћих и оних који долазе на одмор у погледу вршења прекршаја само је ових других знатно већи број у љетним мјесецима па то ствара привид да су они израженији као прекршиоци. Мислим да би они у сваком случају требали бити свијетао примјер овим домаћим возачима, јер су већ поприлично навикнути на дисциплину.
Поздрав за све добронамјерне, а чини ми се да сте сви од те фле само понекад не причамо о истим стварима на идентичан начин. :smt006 :D :smt023
Свако зна своје, милиција свачије !


nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

Oni nisu duzni da vezuju pojas da postuju ogranicenje brzine itd.Isto tako na izlazu niz grada njima je dozvoljeno preci ravno prema Tehnika_betonu i obrnuto.Ma kakav nam je vladar takva je i vlast.BAHATA.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Ненаде,
Има ли бар оно част изузецима ?
Што се тиче поштовања прописа, у праву си 100% полиција мора поштовати прописе као и било који други грађанин, тачка !!!
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Re: Prnjavorska policija

Post by Moderator »

SVI POSTOVI KOJI NEMAJU VEZE SA OVOM TEMOM SU PREBAČENI U TEMU SLOBODA-PROTESTI

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Prnjavorska policija

Post by bičbožiji52 »

Jedno konkretno pitanje za prnjavorsku policiju:
Kako je moguće da kroz Prnjavor u jednim svatovima pored zvanične zastave Bosne i Hercegovine budu pronešene i ratne zastave armije BiH e/i to više njih/, da niko ne reaguje na tu uvredu nas koji smo ginuli od te iste armije,
Jeli moguće kroz recimo Tešanj da neko u nekim svatovima proveze tako nešto, samo sa suprotnim pred znakom.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorska policija

Post by aquarius »

Za Kamikazu :
post sam obrisao ja da ne bude poslije ovo-ono. Poslednji post koji si napisao nije primjeren.

Slagao se ja ili ne sa tvojim mišljenjem, nije korektno pozivati pa čak ni navoditi druge na ono što si naveo u postu.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

:D Znao sam,nije to bio poziv vec pitanje i navod istorijske cinjenice. :D Ali u redu je samo sam htio da vidim dal si budan. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

VATROGASNA JEDINICA U 12:05h PRIMA DOJAVU O POZARU VECE KOLICINE BALA SIJENA NA PORODICNOM IMANJU U D. MRAVICI...PO DOJAVI IZASLI SA DVA VOZILA I TRI VATROGASCA...NA LICU MJESTA ZATEKLI DESETAK MJESTANA KAKO SE BORE SA VATROM DA SE NE PROSIRI NA STALU KAO I NA JOS JEDNU VECU KOLICINU BALA U NEPOSREDNOJ BLIZINI POZARA...POZAR JE UGASEN I NIJE SE PROSIRIO ...A IZGORILO JE OKO 200 BALA SIJENA...
NAPOMINJEMO DA NA OVOM IMANJU 17.07.2013 BIO VEC POZAR SA ISTIM ISHODOM SAMO ZA NEKOLIKO METARA DALJE OD OVOG PUTA ...A UZROK POZARA U OBA SLUCAJA NIJE POZNAT...




Postod KAMIKAZA » 01.09.2013. 19:09

Sad vec treba policija malo da pretrese okolo,Milan nikad nikome nije naudio,ako se ispostavi da je neko palio,za njega nece biti mjesta u selu.
Ako ovo cita taj piroman,onda treba da zna da smo nas par Mravicki poljoprivrednika jos prosli put odlucili da namirimo sve sto izgori kod njega,jer je dobar covjek,znaci mozete da popalite sve mi cemo da mu damo drugo,i sjeno i slamu pa ako treba i sve ostalo za sto bude ostecen.Ne mozete naskoditi Milanu Radonicu vec samo nama svima,ako je to cilj onda ste uspjeli. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Prnjavorska policija

Post by MASTER »

Pitanje,koje je već vjerovatno postavljano,dati su i odgovori ali ništa se nije promjenilo:
Zbog čega policajci NE VEŽU POJAS,ČAK NI U SLUŽBENOM AUTU?! :shock: :shock:
Zar ne mogu njihovi pretpostavljeni donijeti neke mjere putem kojih bi ih primorali na to?
Kao dobar primjer navodim policiju opštine Derventa,koji vežu pojas u autu,bar dok su na poslu....
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

MASTER wrote: Zbog čega policajci NE VEŽU POJAS...
Zato vezu lisice :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Prnjavorska policija

Post by sveznadar »

MASTER wrote:Pitanje,koje je već vjerovatno postavljano,dati su i odgovori ali ništa se nije promjenilo:
Zbog čega policajci NE VEŽU POJAS,ČAK NI U SLUŽBENOM AUTU?! :shock: :shock:
Zar ne mogu njihovi pretpostavljeni donijeti neke mjere putem kojih bi ih primorali na to?
Kao dobar primjer navodim policiju opštine Derventa,koji vežu pojas u autu,bar dok su na poslu....
Ne vežu pojas, ne pale svjetla. o njihovom parkiranju nebi trošio riječi. Ko bi ih uredovao, smijenjuju se ministri, načelnici, komandiri, bahata navika ostaje.
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Prnjavorska policija

Post by MASTER »

Mislim da to nije krupna stvar a popravili bi utisak koji o njihovom radu ima veliki broj građana.
Sto puta sebi kažem da ću slikati te nepravilnosti(kao što braća Rusi rade) ali zaboravim,jbg :( :( :( :(
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

FeelFree
Posts: 95
Joined: 02.02.2008. 14:39

Re: Prnjavorska policija

Post by FeelFree »

Krećući se magistalnim putem iz prvaca Dervente ka Prnjavoru, primjetio sam da je došlo do nekih promjena, odnosno pomjeranja vertikalne signalizacije. Do sada je stajao znak za ograničenje brzine kretanja vozila od 60 km/h prije asfaltne baze, a znak poništenja zadatog ograničenja nakon asfaltne baze. Trenutno toga znaka o poništenju ograničenja nema, šta se desilo sa njim? Neko ga isčupao, slomio, bacio ili to sada znači da je od asfaltne baze pa duž MP do Prnjavora brzina kretanja vozila ograničena na 60 km/h? Ako neko zna nešto više o ovome slobodno neka napiše, zahvaljujem na info :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Mozda je izmjenjeno zbog radova na auto putu.
Za divno cudo sam po prvi put proveo godisnji odmor u Prnjavoru a da me policija nije ni jednom zaustavila. :D Cak sam pomislio da sam zbog dijete kojom sam smanjio kilazu sa 122 kg na 120 postao nevidljiv golim okom. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Prnjavorska policija

Post by grlica »

Српска православна црква данас слави Сабор светог Архангела Михаила, у народу познат као Аранђеловдан.
По црквеном предању, анђео Михаило је први ступио у борбу са злим духом. На грчком језику реч "архи" значи главни, први, а "ангелос" значи весник, анђео. Према књизи "О небеској јерархији" Светог Дионисија Ареопагита, ученика апостола Павла, војвода анђелске војске је архистратиг Михаило, јер је својим деловањем спасао многе анђеле отпале од Бога, које је Луцифер повукао са собом у пропаст. Веровање каже да тај анђео није умро и да и даље по потреби силази међу људе, на земљу - као путник или просјак. Арханђел Михаило је, према веровању, "живи светац". Он се сматра чуварем вере православне и борцем против јереси. СРЕЋНА СЛАВА свима који данас славе Аранђеловдан!
---------------------------
Serbian Orthodox Church celebrates St. Michael the Archangel today. According to Church tradition, the angel Michael is the first who began to fight against an evil spirit. According to the book "Celestial hierarchy" of St. Dionysius the Areopagite, a disciple of the Apostle Paul, Archangel Michael was the commander of the angels, because his actions saved many fallen angels who were pulled to perdition by Lucifer. The belief says this angel is not dead but that he still comes down among the people when needed, usually as a passenger or a beggar. Archangel Michael is believed to be the "living saint". He is considered the guardian of the Orthodox Faith and a fighter against heresies. HAPPY SLAVA (http://on.fb.me/Xg1FSh) to all who are celebrating Archangel Michael today!
Сабор Светог архангела Михаила – Аранђеловдан

I Niko se nije sjetio da mi spomene mog Aranđela ! Moju slavu, moj Dejton! DANAS
:D POLICIJO REPUBLIKE SRPSKE, SRETNA VAM SLAVA :D
REPUBLIKO SRPSKA,SRETAN TI ROĐENDAN!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

:D Jes ti to nesto cugnula za slavu,nije slava ako se nesto ne popije. :D I milicija je danas pila. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply