Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote: посебно ми се свиђају нови црни џипови на којима златним словима пише полиција , :) просто пожелиш да се провозаш :wink: :lol:
Jezik pregrizla :D
Mi moramo biti zadovoljni sa radom policije,bar mi u Prnjdzi,jako mali broj je nerasvjetljenih slucajeva,uglavnom se resava u rekordnom roku,policija sto se kaze zna sta se desava u ovom trenutku,a za dobar dio znaju kad ce se desiti. :D Koliko su predusretljivi ,da cak pomazu l u samoj organizaciji. :lol:
Ovo je bio mali vic na njihov racun,ali realno moramo priznati da se u nas stvarno radi,rezultati su vidljivi,a kako oni za dan saznaju ko je koga i zasto :) to nije nasa stvar,vazno je da se kradje,pljacke i ubistva svode na minimum,u poredjenju sa drugim gradovima moramo biti prezadovoljni njihovim radom. :D Bar mi lopovi. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorska policija

Post by aquarius »

vrsta8472 wrote:http://www.facebook.com/PolicijaZustavljaPrnjavor

Интересантна страница, која се ажурира сваких пола сата :lol:
EDIT: Samo članstvo u ovoj grupi donijeće vam probleme. Sačuvaj Bože da ostavite bilo kakav komentar. :roll:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

aquarius wrote: Samo članstvo u ovoj grupi donijeće vam probleme. Sačuvaj Bože da ostavite bilo kakav komentar. :roll:
Demokratija i ljudske slobode su nam na nivou :D Irana :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Prnjavorska policija

Post by Opti Myst »

Od kako je te grupe ja sam primjetio da su patrole redovnije nego ikad i to na više od 5 punktova po gradu. :mrgreen:
Tako da ladno mogu da ugase tu stranicu jer više ničemu ne služi.
A što se mene tiče lično: Više patrola - veća sigurnost svih nas.

Evo juče kao da je udarilo proljetno sunce, šta li! ... Ja u životu nisam vidio toliko huligana po Prnjavoru u po bijela dana: Kao da je utakmica kakva.
Deru se, urlaju, lupaju reklame i udaraju stubove po glavnoj ulici i u parku. Mlado - ludo, pijano,...
Ruku na srce, vidio sam da su par njih legitimisali.

Kad bi se taj višak energije usmjerio na pravi put... autoput Prnjavor - Doboj bio bi gotov kroz godinu dana :D
"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Prnjavorska policija

Post by boja »

:?: Dragi Opti Myst,ako si ti to primijetio to znaci da si bistre glave i moje misljenje je da ti huligani imaju problem a to je da je u njih usao neki ,,KROKODIL''

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Sta tu ima da se legitimise :D nismo mi Njujork pa da se neznamo licno,a ako neko rusi drustvenu imovinu,pa pendrek po ledjima i gotova stvar,ako se jos malo koprca,onda sisanje na nulu i prenociste pomazu 100%. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Данас добио ове слике:

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

:D I onda se ljute kad im neko kaze da su invalidi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by ZMIJA »

Evo ovih proljetni dana naš grad je prpun službenih lica,policija na svakom koraku,komunalna policija u akciji,a šlag na tortu su ovi parking policajci, sa šarenim prslučićima i stranačkim majicam,a sve poznata lica iz predizborne kampanje,parking aparati su parkiirani ,neki su selotepom zamotani ,valjda neispravni,a šta će nam parking aparati u funkciji, nismo mi Banja luka, kad mi imamo svoje parking majstore koji su nam na usluzi, te pri parkiranju čovjek se može sa čovjekom lijepo da pozdravi, i za zdravlje da upita,ispriča se, i onda mu taj parking, i ne dođe neki namet na vilajet, već kao Bog pomozi.
Naravno u naš grad sa lijpim proljetnim vremenom pristigli su i novi prosjaci ,ljudi koji na svakom koraku zaisakavaju koju markicu,tako ko misli da prošeta ili da se provoza našim gradom, obavezno mora ponijeti nesto siće u džepu da ne bi dolazio u određenu neprijatnu situaciju.
Ova recesija i deoresija je iza nas ,ljudi su nasmijani i optimizam se vidi na svakom koraku,ako, ako, dosta je bilo zabrinuti lica, tužni pogleda u prazne građanske džepove, koji su evo privedeni namjeni ,a ne samo da se u njima drže oznjene šake nezaposlenih radnika,koji više nisu nnezaposleni već pošteno rade i zarađuju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

evo kako to aparati rade u BL
eljko Vulić zaustavio bager popevši se na njega
Nakon što je juče medijima proslijedio pismo upućeno Centru javne bezbjednosti Banja Luka pod nazivom "Neprofesionalno ponašanje i maltretiranje od strane radnika MUP-a", Željko Vulić je danas u znak protesta se popeo na građevinsku mašinu (bager) u blizini svoje kuće, a razloge zbog kojih se odlučio i na ovaj potez sprječavanja dalje gradnje na placu kod "Picinog parka" objasnio je u pismu koje možete pročitati u nastavku.

Poštovani načelniče,

Dana 27. aprila 2013 godine ( subota), oko 09:00 časova, pripadnici MUP-a su me uhapsili ispred moje kuće, odveli u službene prostorije i 4 časa i 30 minuta provodili besmislenu torturu koji su, u “otpusnom papiru” nazvali “ispitivanje”.

Naime, ovoj radnji, radi koje Vam upućujem ovaj dokument, prethodila je svađa u kojoj je Mile Radišić (javnosti poznat preduzetnik protiv koga se vodi sudski postupak vezan za njegovo poslovanje, te kao lice poznato po bahatom i nasilničkom ponašanju. Od ranije poznat po prijetnjama. Tako je novinaru Siniši Vukeliću rekao da će ga “roknuti”. Začudno, nikada nije odgovaro pred organima gonjenja, a tokom protesta prošle godine prijetio je i fotoreporteru portala Novi talas. Ljetos je fizički nasrnuo na komšinicu u mojoj ulici, a ova je podnijela prijavu) prijetio, te me je psovkama i pogrdnim izrazima verbalno napao. Nisam uopšte odgovarao ali sam, uprkos tome, po prijavi Radišića priveden. Radi podsjećanja, pominjem kako se u neposrednoj blizini moje kuće stambeno-poslovna zgrada, a do nje vodi uzak put. Radnici koji rade na gradilištu više puta su mašinama htjeli da zatvore taj put. Brat i ja smo vlasnici ovog zemljišta, a za njegovo očuvanje posljednjih nekoliko godina predavali su sve moguće administrativne papire i zahtjeve, odnosno dobili sudske presude koje nas “pravno štite”(!?). Na ovom zemljištu imamo malu auto-mehaničarsku radnju, a od dohotka izdvajamo (kroz poreze), između ostalo, sredstva za javnu bezbjednost, te, posredno, i sredstva za plate budžetskih potrošača, pa, da budem i eksplicitiniji, plate za pripadnike MUP-a. Dakle, potpuno je apsurdno da “dajem novac kako bi me maltretirali”. Iako djelimično neprimjereno, citiraću sosptvenu izjavu prošle godine: „Posljednjih petnaest godina bili smo zaokupljeni rješavanjem statusa, jer je po regulacionom planu ovdje predviđeno sve da se sruši. Sve što su nam tražili mi smo obezbijedili, jer smo znali da samo tako možemo riješiti svoj status za dalje, ali ništa nam nije pošlo za rukom. Na svim instancama smo odbijeni i ovaj čovjek koji je dobio građevinsku dozvolu za gradnju ovdje pravi logor.

Danas su došli da nam zatvore uski prilaz koji vodi do moje parcele i ja sam očajan zbog toga, a ovo gdje mi stojimo to je logor, jer neće postojati nikakav pristup kad oni sprovedu ono što su regulacionim planom naumili“, rekao je Vulić za BUKU još 15. avgusta prošle godine.Ili: ( u istom tekstu): „Sve sam zakonske mogućnosti iscrpio i jedino mi preostaje da se fizički oduprem svemu ovome, jer zaista ne vidim drugi izlaz iz situacije u kojoj se nalazim. Stalno mi dolazi neka inspekcija, a svako jutro čekam nova ispitivanja od strane inspektora i čekam šta će mi uraditi, a tako je nemoguće živjeti. U ovoj situaciji mogu reći ne samo da mi posao trpi zbog ove situacije, nego i život“.

Od ljetos se ništa nije promijenilo, Mile Radišić 24 časa dnevno radi i gradi na zemljištu nekadašnjeg “Picinog parka” , a njegove mašine koje se ne zaustavljaju, iz časa u čas se približavaju kući Željka Vulića.

Postoji još mnoštvo napisa, izjava i dokaza o besmislenosti moje situacije i neprimjerenog odnosa institucija prema ukupnom problem, a meni ostaje da od Vas, poštovani načelniče, zatražim sljedeće:

1. Imena i prezime službenih lica koja su me nezakonski uhapsila i izložila višečasovnom maltretiranju, kako bih moga da podnesem privatnu tužbu protiv istih, odnosno protiv organa koji im je takav “zadatak” naložio.

2. Zaštitu od asilnika Radišića koji nezakonski prijeti bezbjednosti mene i moje porodice, a čini se iz prethodno navedenog, i “komanduje “ dijelom pripadnika MUP-a (potpuno nezakonski!).

3. Da preduzmete sve mjere i radnje po službenoj dužnosti kako bi se zaustavilo bezakonje koje je prethodilo incident iz Predmeta, jer ste, formalno i suštinski, u tom smislu najodgovorniji u našem Gradu.



Ovaj dokument ću, u neizmjenjenoj formi, uputiti na više adresa organima izvršne i zakonodavne vlasti, kao i većini medija u nas, u najboljoj namjeri stvaranja “pozitivne klime” koja, valjda, treba prethoditi “političkoj volji” (kako je već nazivaju), te i Vama olakšati da suštinski ispunite društvenu funkciju bezbjednosti, onako kako je to zakonski definisano i obavezujuće.

S poštovanjem,

Željko Vulić, s.r.
policija na strani osudjenog krimosa..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by ZMIJA »

Svaki garad ima svoga lera/čitaj Radišića/to je nama naša borba demokratska dala,imali smo i mi u Prnjavoru slučaj banjalučkog Picinog parka, kad smo posjekli znameniti jasen ,opjevano drvo prnjavorsko,a danas je tamo gradilište neko malo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Кажњено 67 возача

Полиција је на подручју општине Прњавор казнила 67 возача од 77 контролисаних, саопштено је данас из Центра јавне безбједности Бањалука.

Акција под називом "Појачана контрола учесника у саобраћају са акцентом на прекорачење дозвољене брзине, непрописног претицања и некориштење безбједносног појаса", провели су припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Прњавор.

По 31 возач кажњен је због прекорачења брзине и некориштења безбједносног појаса, а пет због непрописног претицања.

Поменута акција се наставља и у наредном периоду.

СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

Mimo ovoga, cujem da je juce otisla iz par osiguranja prijava ka MUP RS, jer pojedinci iz vrha policije u Prnjavoru otvoreno rade za pojedine osig.kuce, po terenu, tj uz rutinsku kontrolu usmjeravaju ljude ka pojedinim osiguranjima..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Prnjavorska policija

Post by Nicky »

To je istina, mogu da potvrdim :D Iz izvora MUP-a sam cuo da ce preko ljeta doci do smjene svih rukovodilaca u nasoj stanici zbog toga.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

naravno, dok pojedinci sa Karaca divljaju na stranim vozilima koja nisu reg.ni vani ni carinjena ovde, i koji imaju preko 10.000km kazni kako mi rece nas izvor :wink: , pojedinci u mupu tezgare sa osiguranjima. Covjek me sa zenom i djetetom nije umalo dva puta ubio gore na Karacu, a sve zato sto nema osnova da se privede jer cini prekrsaje. Ja bi mu nasao 350 drugih osnova samo da ga u prdekanu strpam.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Treba sve to pred prijeki sud,onda im uvesti roza odjela i natjerati ih da ciste grad,a none svezati na kratko pa da hodaju kao pedercici,naravno sisanje do koze uz obavezno ostavljanje tri dlake ,onako da ne budu bas razgoliceni. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Prnjavorska policija

Post by Nicky »

Ma kakav, svi su oni super, odlicno rade svoj posao i nisu nista krivi. Po meni najgori segment drustva u ovoj nasoj raspaloj drzavi...katastrofalno je stanje u zdravstvu, ali policija je jos gora.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

Prnjavorska policija je najgora na nasoj regiji sigurno a vjerovatno i dalje.Po gradu ih je kao da smo Beograd.Izgleda da je svaki policajac zaduzio po jednu raskrsnicu,zaustavljaju na svakom mogucem mjestu.I negledaju da li ugrozavaju saobracaj ili pjesake samo zaustavljaj.Suprugu mi je zaustavio onaj nosonja sto je zaduzio Ukrainsku crkvu i to ona je isla iz grada a on je zaustavio iz suprotnog pravca i pokazao da stane na prosirenje ispred crkve.Neznam mozda je to pravilu jer zaboga on je kod najboljeg"Jankec"zavrsio obuku.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

Kad smo vec oko racija da ovdje postavim pitanje postoji li mogucnost da policija u saradnji sa centrom za socijalni rad proba sa racijama maloljetnika ispod 18 godina koji hodaju u nocnim satima tj konkretno poslije 22 casa u alkoholisanom stanju ili bez takvog stanja ili nekakva slicna akcija da bi mi malo takvim akcijama dali doznanja i samim roditeljima da za taj uzrast ipak postoje neke granice

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Prnjavorska policija

Post by Nicky »

Ne samo da postoji mogucnost nego bi takve trebali i kuci da vode...ali sto to da rade bolje cekati iza drveta kad ce naici neko bez pojasa :)

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Prnjavorska policija

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote:Treba sve to pred prijeki sud,onda im uvesti roza odjela i natjerati ih da ciste grad,a none svezati na kratko pa da hodaju kao pedercici,naravno sisanje do koze uz obavezno ostavljanje tri dlake ,onako da ne budu bas razgoliceni. :D
Vidi se Kami da si ti naucio zanat :smt005 :smt005 :smt005 Sunce ti kalaj`sano sta ti je zapad :smt005 :smt005 :smt005
Nicky wrote:To je istina, mogu da potvrdim Iz izvora MUP-a sam cuo da ce preko ljeta doci do smjene svih rukovodilaca u nasoj stanici zbog toga.
Dozvolite oficiru da demantuje izvore :D Javi se JOKARA, ajde, ajde :smt041 :smt041 :smt041
Sve što možeš danas, uradi juče!

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Кузмо,
То би била добра ствар за реализацију али о томе ћеш морати питати Никија да ти он објасни. Па кад теби објасни како се то ради онда ћу ваљда и ја и мени слични знати нешто више. Волио би да објасни послије тог одвођења кући које би ми морали радити како он рече, јел требамо и нинати ту дјецу како би их успавали.
Ники, у задњих неколико постова писао си глупост до глупости. Баш би волио да нам објасниш ту своју патолошку потребу да пљујеш по полицији. Ти као да си одрастао у вријеме друга Тита. Ни најоданији комунисти се нису понашали тако бахато.
Што се тиче осигурања јавите вјерујте да би волио да знам ко је тај ко ради "отворено" за неку осигуравајућу кућу и надам се да ако је отишла пријава према мупу иста садржи име и презиме.
Свако зна своје, милиција свачије !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by murgo »

moj prijedlog: djecu odvesti u policijsku stanicu gdje roditelji moraju da dodju po njih :lol: :lol: :lol:
nema zabave bez zena i rakije

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Nicky wrote:To je istina, mogu da potvrdim :D Iz izvora MUP-a sam cuo da ce preko ljeta doci do smjene svih rukovodilaca u nasoj stanici zbog toga.
А брате јел баш због тога. :lol: :lol: :lol: Лупаш ли га брате рођени. Не кажем да неће неко бити смијењен али оно што могу гарантовати да то неће бити разлог. Да ми је видјети тај извор МУП-а који то ТЕБИ рекао сигурно је неко високо позициониран :roll:
Ma kakav, svi su oni super, odlicno rade svoj posao i nisu nista krivi. Po meni najgori segment drustva u ovoj nasoj raspaloj drzavi...katastrofalno je stanje u zdravstvu, ali policija je jos gora.
Знаш како Ники тако квалитетан рад нам је наслијеђе још из времена када су појединци били начелници и командири :lol: :lol: :lol: Ја вјерујем да си ти најкомпетентнији да оцијениш наш рад имаш гене за то.
Вјерујем да се овим писањем о полицији захваљујеш ћаћи за све што је учинио за тебе, а ја знам да није мало.
Поздрав Ники, надам се да ћеш се освијестити и у свему бити мало умјеренији.Критикуј брате али не пљуј.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Moramo svi imati malo vise obzira prema nasoj policiji i prihvatiti ispruzenu ruku pomirenja. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply