Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

Prosao sam prije dan-dva kroz Deventu uzduz i poprijeko ali nevidjeh ni jednoga polcajca.Po povratku u nas Prnjavor nagledah se 2 patrole neprevazidjenoga Janka i jos 4 policajaca.Ako neko moze da mi odgovori zasto je to tako u Prnjavoru i do kada ce to trajati.Ja jesam da se zakoni postuju ali nevjerujem da je po zakonu da policija iskace iza kestenja i zaustavlj auta u sred raskrsnice kod groblja.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Ненаде одговорицу ти ја али сутра са егзактним показатељима засто је то тако- Ево само један у Дервенти имају приближно исти број полицајаца и три магистрална правца према Добоју, према Броду и Српцу, тако да у град и не стигну, а други показатељ је да је на путевима које покрива ПС за БС Прњавор у 2011 години погинуло 8 учесника у саобраћају док је у 2012 години погинуло 3 учесника у саобраћају. :!: :?: :idea: :smt023 Мислим да нема потребе даље коментарисати. Милион пута сам рекао да сам за то да се поштују правила игре са обије стране али увијек се гледа само она негативна страна једног учесника у "игри". Није чак ни негативно то што си видио двије патроле и Јанка како ти кажеш. Шта је у томе лоше јесу ли те пљували, провоцирали, казнили а да ниси био крив. Ми и не постојимо да би се неком свиђљли.Наш посао се зна и могу ти са сигурношћу рећи да смо једна од бољих Полицијских станица. Стање у свим сегментима безбједности је на веома високом нивоу али ево изразићу се онако како се то оцјењује ЗАДОВОЉАВАЈУЋЕ !!!
Ако те интересује још показатеља сутра ћу ти написати и колико је било незгода колико је учесника у саобраћају повријеђено тешко а колико лако , колико је прекршаја Јавног реда и мира. Шта год те интересује. :smt006
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

Zapričate jokaru pa vam ne kaže bitne info sutra tj danAs već akcija vanredne kontrole tehničke ispravnosti vozila.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Prnjavorska policija

Post by BigBang »

JOKARA wrote:Ненаде одговорицу ти ја али сутра са егзактним показатељима засто је то тако- Ево само један у Дервенти имају приближно исти број полицајаца и три магистрална правца према Добоју, према Броду и Српцу, тако да у град и не стигну, а други показатељ је да је на путевима које покрива ПС за БС Прњавор у 2011 години погинуло 8 учесника у саобраћају док је у 2012 години погинуло 3 учесника у саобраћају. :!: :?: :idea: :smt023 Мислим да нема потребе даље коментарисати. Милион пута сам рекао да сам за то да се поштују правила игре са обије стране али увијек се гледа само она негативна страна једног учесника у "игри". Није чак ни негативно то што си видио двије патроле и Јанка како ти кажеш. Шта је у томе лоше јесу ли те пљували, провоцирали, казнили а да ниси био крив. Ми и не постојимо да би се неком свиђљли.Наш посао се зна и могу ти са сигурношћу рећи да смо једна од бољих Полицијских станица. Стање у свим сегментима безбједности је на веома високом нивоу али ево изразићу се онако како се то оцјењује ЗАДОВОЉАВАЈУЋЕ !!!. :smt006
nije upitno uopšte, da li je potrebna policija ili ne! treba, i da Bog da da ih ima još više!!!
ali. kako bi objasnili sledeće: zaustavljaju se vozila radi "kontrole", na trotoare, pješačke prelaze, krivine, ispod nadvožnjaka kod "pejašinovića", kod gradske benzinske, zaustavljaju se vozila koja nisu načinila nikakav prekršaj radi "kontrole"?? a magistralom se juri... gdje se dešavaju te saobraćajne nesreće, na magistrali ili ispod nadvožnjaka??? ljudi, neko će nastradi zbog pogrešnog parkiranja vozila prilikom zaustavljanja, jer pješaci da obiđu vozilo izlaze direktno na put!!
pa zar nije logično, ako su ti svjetla upaljena, stavljen pojas, daješ žmigavac, voziš po normama, da se ne moraš pribojavati da li ćete ustaviti neki bahati žandar i držati na vjetrometini 15-20 minuta!! ali u našem gradu je sve moguće.
objasnite, hvala, pozzz...

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

Hvala Jokara.Negledam ja samo jednu stranu vec ti i tvoje kolege.Sto se tice ispravnosti vozila bas bi volio vidjeti vasa sluzbena ali i privatna vozila na vanrednom tehnickom pregledu.Vise puta sam se uvjerio da vam je signalizacija neispravna ali to nije vazno vi ste vlast.Ali zato kad policajac ugleda starije vozilo onda zaustavlja ,mjeri sare na gumama i hvata za volan da se covjek uvjeri da je ispravan itd.Evo ja imam konkretno pitanje!Sta ako me zaustavi policajac i hoce da izmjeri sare na gumama?Ja to njemu ne zelim da dozvolim.Ako sumnja u neispravnost ima ustanova koja to ispituje.Zasto na tehnickom pregledu mora da bude zaposlen inzinjer i ljudi koji pregledaju vozila moraju imati sertifikat?Ovo pitam iz razloga sto ja sumnjam u kvalitet skolske spreme prilicnog broja policajaca!

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

:!: :?: :idea:
Last edited by JOKARA on 23.01.2013. 16:53, edited 1 time in total.
Свако зна своје, милиција свачије !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Прво да кажем Bigbang да је његово писање велики прасак. Није ми јасно да неко са толико срџбе може писати о сасвим обичним стварима.До сада сам бар десет ута написао гдје је права адреса ако неко има примједбу на рад било ког од полицајаца. Све оно што сам набројао па још и Омбудсману за људска права можете се жалити. Мене што се тиче нека свако одговара за своје поступке, а ја нећу на овом форуму бити ничији адвокат,а још мање ћу бранити некога ако је погријешио.
nenad 10 wrote:....Sto se tice ispravnosti vozila bas bi volio vidjeti vasa sluzbena ali i privatna vozila na vanrednom tehnickom pregledu.Vise puta sam se uvjerio da vam je signalizacija neispravna ali to nije vazno vi ste vlast.... ,mjeri sare na gumama i hvata za volan da se covjek uvjeri da je ispravan itd.Evo ja imam konkretno pitanje!Sta ako me zaustavi policajac i hoce da izmjeri sare na gumama?Ja to njemu ne zelim da dozvolim.Ako sumnja u neispravnost ima ustanova koja to ispituje.....
Е Ненаде видиш по питању техничке исправности ( оне због које се возило искључује из саобраћаја ) зезнуо би се наша су возила технички исправна. Тачно је да понекад прегори сијалица и слажем се са тобом да је то ружно али покушаћу да ти објасним ситуацију. Ми да би промијенили сијалицу исту морамо требовати у Бања Луци, наш полицајац за МТС иде у БЛ једном седмично то може бити једини разлог због чега није сијалица одма замијењена. Међутим довијамо се ми на разне начине нпр. посудимо од некога сијалицу па му вратимо кад колега донесе из БЛ. Морам рећи да нам није јасно да на оним четворкама свако мало прегори сијалица или је до возила или до сијалица? Значи није то из разлога што смо власт. Нисам одавно чуо да је полиција неком наплатила казну због тога што му је сијалица прегорила мислим да се то у великој мјери толерише па стога толеришите и ви нама. :D
Мало ме изненадило кад пишеш да ти је неко хтио мјерити шару и хватао за волан да види да ли је исправно ауто. Мислим да је то поново она прича која се провлачи од давнина када се радило свашта. Техничку исправност уређаја за управљање и пнеуматика може утврдити једино и само овлаштена станица за технички преглед односно Реге. :!: И кад кажеш да то нећеш дозволити у праву си и у потпуности те подржавам :smt023 За све ово што си написао школа је најмање битна, ствар је поштења полицајца и стручног оспособљавања и усавршавања сваког полицијског службеника !!!
Надам се да сам успио бар донекле одговорити на постављено питање. :idea: :wink:
Свако зна своје, милиција свачије !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

Hvala ti na odgovorima i normalno je da ti branis svoje kolege.E to za tehnicku ispravnost vasih vozila nisam siguran ali hvala ti sto si mi pojasnio situaciju oko ispranosti upravljackog sistema i sara na gumama.A to za mjerenje dubine sare na gumama ce ti posvjedociti sigurno dosta ljudi u Prnjavoru.Jos samo mi reci ko placa uslugu teh. pregleda ako je auto ispravno?

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

I zaboravih napisati o postenju policije :lol: :lol: :lol:

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Prnjavorska policija

Post by BigBang »

JOKARA wrote:Прво да кажем Bigbang да је његово писање велики прасак. Није ми јасно да неко са толико срџбе може писати о сасвим обичним стварима.До сада сам бар десет ута написао гдје је права адреса ако неко има примједбу на рад било ког од полицајаца. Све оно што сам набројао па још и Омбудсману за људска права можете се жалити. Мене што се тиче нека свако одговара за своје поступке, а ја нећу на овом форуму бити ничији адвокат,а још мање ћу бранити некога ако је погријешио.
:idea: :wink:
ti si druže moj mene zamijenio sa nekim. ne znam o kojoj srdžbi pišeš!? ako je moje pisanje bilo puno srdžbe, postovi od ovih ostalih kolega pozivaju na javni linč svakog policajca u gradu!
ja od tebe nisam tražio da zastupaš bilo koga, ali sam uletio na forum i vidjeo da dijeliš kojekakve odgovore, pa reko da i ja priupitam! ti nisi znao šta bi odgovorio, pa si me nazvao ljutim ludakom. nema veze, mene odgovor više i ne interesuje. sad mi je još jasnija činjenica da su svi isti...
pozzz

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Re: Prnjavorska policija

Post by PenisMaker »

JOKARA wrote:Прво да кажем Bigbang да је његово писање велики прасак. Није ми јасно да неко са толико срџбе може писати о сасвим обичним стварима.До сада сам бар десет ута написао гдје је права адреса ако неко има примједбу на рад било ког од полицајаца. Све оно што сам набројао па још и Омбудсману за људска права можете се жалити. Мене што се тиче нека свако одговара за своје поступке, а ја нећу на овом форуму бити ничији адвокат,а још мање ћу бранити некога ако је погријешио.
nenad 10 wrote:....Sto se tice ispravnosti vozila bas bi volio vidjeti vasa sluzbena ali i privatna vozila na vanrednom tehnickom pregledu.Vise puta sam se uvjerio da vam je signalizacija neispravna ali to nije vazno vi ste vlast.... ,mjeri sare na gumama i hvata za volan da se covjek uvjeri da je ispravan itd.Evo ja imam konkretno pitanje!Sta ako me zaustavi policajac i hoce da izmjeri sare na gumama?Ja to njemu ne zelim da dozvolim.Ako sumnja u neispravnost ima ustanova koja to ispituje.....
Е Ненаде видиш по питању техничке исправности ( оне због које се возило искључује из саобраћаја ) зезнуо би се наша су возила технички исправна. Тачно је да понекад прегори сијалица и слажем се са тобом да је то ружно али покушаћу да ти објасним ситуацију. Ми да би промијенили сијалицу исту морамо требовати у Бања Луци, наш полицајац за МТС иде у БЛ једном седмично то може бити једини разлог због чега није сијалица одма замијењена. Међутим довијамо се ми на разне начине нпр. посудимо од некога сијалицу па му вратимо кад колега донесе из БЛ. Морам рећи да нам није јасно да на оним четворкама свако мало прегори сијалица или је до возила или до сијалица? Значи није то из разлога што смо власт. Нисам одавно чуо да је полиција неком наплатила казну због тога што му је сијалица прегорила мислим да се то у великој мјери толерише па стога толеришите и ви нама. :D
Мало ме изненадило кад пишеш да ти је неко хтио мјерити шару и хватао за волан да види да ли је исправно ауто. Мислим да је то поново она прича која се провлачи од давнина када се радило свашта. Техничку исправност уређаја за управљање и пнеуматика може утврдити једино и само овлаштена станица за технички преглед односно Реге. :!: И кад кажеш да то нећеш дозволити у праву си и у потпуности те подржавам :smt023 За све ово што си написао школа је најмање битна, ствар је поштења полицајца и стручног оспособљавања и усавршавања сваког полицијског службеника !!!
Надам се да сам успио бар донекле одговорити на постављено питање. :idea: :wink:

Pozzdrav svima, nisam moga a da se ne ukljucim u raspravu, pa zar vlast mora da zaobilazi istinu. Jokara kazete da su sva vasa vozila tehnicki ispravna, reci te mi za onaj bijeli polo, danas sam ga video u gradu pa covece on se raspada. Ne radi vam prednje lijevo kratko svijetlo, ne radi vam zadnja pozicija (nisam siguran da li lijeva ili desna) i ne radi vam stop svjetlo. Zadnji branik je krpljen pa se poceo raspadati, samo sam cekao kada ce da otpadne na cestu ispred mene. I to ja kao laik sam zapazio za desetak minuta koliko sam vozio iza njega. A siguran sam da b ako bi se nasao na teh.pregledu bio iskljucen iz saobracaja.

A sto se tice pisanja kazne za pregorelu sijalicu ja sam je platio pred novu godinu ne sjecam se tacno, zaustavljen sam ispred Ukrajinske crkve od strane kako sam cuo policajca koji je dosao iz doboja,dervente ili odnekud drugo i napisan mi je nalog za pregorjelu lijevu sijalicu, tako da ne vidim kako mozete reci da se tolerise.

I u mom postu nema srdzbe, tako da nema potrebe da me prozivate kao sto ste prozvali nekoga prije mene.

LP

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Prnjavorska policija

Post by nenad 10 »

E taj je kod Janka usavrsio zavrsni kurs!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

.Jos samo mi reci ko placa uslugu teh. pregleda ako je auto ispravno?
ne placa niko, po zakonu vozac nije duzan platiti, mogu samo da ga preveslaju da plati tj da ga ucjene nekako.
sto se tice neispravnosti jedino na Tpregledu moze ista da se utvrdi..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

JOKARA wrote:
Ми да би промијенили сијалицу исту морамо требовати у Бања Луци, наш полицајац за МТС иде у БЛ једном седмично то може бити једини разлог због чега није сијалица одма замијењена. Међутим довијамо се ми на разне начине нпр. посудимо од некога сијалицу па му вратимо кад колега донесе из БЛ.:
:D Jokara hajde procitaj ovo gore jos jednom, molim te.:D Postajes policajac i ti u koga se mi kunemo :) Kad se trebuje onda se trebuje 20 komada od svake sorte i to kosta drzavu 10 maraka,ili se vi mozda bojite da vam neko ne pokrade iz lagera. :D Mislim da bi onda kolega mogao ici jednom mjesecno u BL i time bi usparali par stotina sijalica. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Re: Prnjavorska policija

Post by sibi »

U principu nema zaista korist tipkati bilo sta vise uvezi policije ili politike nase Republike. Ali ako niko netipka, ucutkace nas do kraja, zato...

...novogodisnja posjeta je pokazala, da su pretezno policajci zaista cista zajebancija prema narodu. Pogotovo jedan u Prnjavoru je ispao biser cisti! Prozor nije ni na pola bio otvoren, odma galama "STOJ sunce ti *ebem... jesi li ti normalan". Takav idiot reprezentira policiju R.S. i vuce sve svoje kolege koje imaju ispod nokta vise pameti nego taj moron, u propast. Nisam znao kako tacno da se obratim u toj situaciji, tako da sam ostao smiren i kluturan. Rest nije vise za spominjati, ali je dokaz za "mister polismen, zasto nisi pismen".. Uzrok te "kontrole" je bio jedan gradski parking koji izgleda bio rezervisan samo za bijele Golf 4 ili 5 da bih cekali ztrve na tome mjestu, mozes misliti. :smt009

Nakon takvih incidenata, tesko je postovati zakone i te osobe koje stoje iza njega. Kao sto ste spomenuli, milion stvari sa strane policije se nepostuju, a malome covjeku bi i ono bijelo iz kostiju izcrpili kad bi mogli ako ih on nepostuje.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Е народе, нисам имао времена до данас ни погледати постове да неби испало како сам побјегао :D :wink:
Прочитао сам их поново са ове временске дистанце и оно што ћу свакако урадити то је извињавам се јавно Великом праску. Не познајемо се вјероватно и онако читајући на прву и на брзину учинило ми се да то што пишеш, пишеш из разлога љутње и пљувања по свему и свачему. Пошто сам прочитао твој одговор на мој пост и поново прочитао твој први пост који сам коментарисао, услиједило је ово извињење. Дакле још једном извини погрешна интрпретација: :( :( :( ( тек ради истине да се зна мислио сам да си љут али не и да си луд )
Да се не враћам назад да читам ко је шта писао покушаћу одговорити. Кад је у питању бијели поло управо си потврдио оно што сам и ја рекао, сијалице нису у реду и то је генерално проблем. Да су возила у лошем стању то сам и ја рекао али понављам да је код свих возила исправан уређај за управљање, уређај за заустављање, пнеуматици, а због тога се искључује из саобраћаја. Ко не вјерује нек пита Регеа. Друга је ствар што ми мислимо да би требало искључити некога из саобраћаја што му је пукао браник или нема уже за шлепање. Тачно је прописано због чега се возило искључује из саобраћаја. А вјеруј да нико неби био срећнији од полицајаца да добију мало боља аута. ( дакле у праву си али .... ) Људи зову имају проблем у породици, неко им обио кућу, украо бицикл,краву,пиштољ... на увиђај и терен се ићи мора на првом мјесту нам је безбједност грађана и њихове имовине да није тога и ми би свели кориштење возила на минимум. Ником није драго сјести у ауто старо ихихи година али морамо. :( надам се да сам бар мало појаснио ситуацију.
Знам да је Ками написао за оно требовање. Е мој пријатељу ја би волио да је тако али није. Нема теоретске шансе да било ко прави "залиху" потрошног материјала. Знам ја као и већина нас како би требало али... Требала би и нова аута, и опреме колико хоћеш али... Колега иде једном седмично у БЛ не због сијалица него због поште ( пасоши, личне карте, возачке дозволе итд. ) значи сијалице су само успут.
Силби твоје писање апсолутно нисам разумио па нећу ни коментарисати да не испадне неспоразум као са БигБангом !!!
Ако појасниш можда се и укључим у дискусију али да скратимо било какву полемику милион и први пут понављам. Људи ако имате конкретну притужбу на рад неког од полицајаца дођите или пишите али конкретно.
П.С.
Ево сад сам разговарао са неким људима па сам сазнао на кога је БигБанг вјероватно мислио и који је надвожњак у питању. Оно што ћу ако не прије а оно у понедељак урадити, позваћу га и скренути му пажњу на мјесто контроле возача и возила.
Ух јесам се расписао ваљда нисам опет нешто погријешио према неком!!! :idea:
Свако зна своје, милиција свачије !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

JOKARA wrote: Силби твоје писање апсолутно нисам разумио па нећу ни коментарисати да не испадне неспоразум као са БигБангом !!!
Ако појасниш можда се и укључим у дискусију али да скратимо било какву полемику милион и први пут понављам. Људи ако имате конкретну притужбу на рад неког од полицајаца дођите или пишите али конкретно. :
Ово сам цитирао јер знам да ће неко одма кренути са теоријама како врана врани очи не вади, те ово па оно. Људи молим вас покушајте па кад се увјерите да врана, врани очи не вади онда пишите. Ако ништа друго кад се конкретно жалите на нечије понашање, по вашој жалби неко мора и поступати и покушати утврдити чињенице тако да ћете бар постићи да се тај на кога сте се жалили никад више не понаша на такав начин у то вас увјеравам, а мислим да ће то бити упозорење и свима осталим.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Prnjavorska policija

Post by BigBang »

JOKARA wrote:Е народе, нисам имао времена до данас ни погледати постове да неби испало како сам побјегао :D :wink:
Прочитао сам их поново са ове временске дистанце и оно што ћу свакако урадити то је извињавам се јавно Великом праску. Не познајемо се вјероватно и онако читајући на прву и на брзину учинило ми се да то што пишеш, пишеш из разлога љутње и пљувања по свему и свачему. Пошто сам прочитао твој одговор на мој пост и поново прочитао твој први пост који сам коментарисао, услиједило је ово извињење. Дакле још једном извини погрешна интрпретација: :( :( :( ( тек ради истине да се зна мислио сам да си љут али не и да си луд ):

ma sve pet!! nema ljutnje stari!! :smt023 :smt023 :smt023

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

FeelFree
Posts: 95
Joined: 02.02.2008. 14:39

Re: Prnjavorska policija

Post by FeelFree »

Ovo što ću da napišem i nema nikakve veze sa policijom, ali možda ima sa bezbijednošću u saobraćaju. Naime, na lokalnom putu Prnjavor-Šibovska, tačnije iz pravca Prnjavora, poviše Boni marketa, onog doma za stare, pa gore kod one auto-mehaničarske radnje na put izlijeće skroz lud pas. Nebitno iz kog se pravca auto kreće on trči direkt u (pod) auto, pogotovo kada se ide prema gradu.

U zadnjih mjesec dana ja sam ga par puta izbjegavao, i prvi put nije bilo svejedno. Nedaj Bože da naiđe neko ko je skoro sjeo za volan, ili da se prepadne pa počne bježati desno i uhvati se one bankine, saobraćajka ni zbog čega.

Nebi bilo loše da policija proba saznati čije je pseto ako uopšte ima vlasnika, pa da upozori tog čestitog domaćina da ga sveže. Nemam ništa protiv lutalica, ali mi do sada lutalice nisu trčale direkt pod auto.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

http://www.facebook.com/PolicijaZustavljaPrnjavor

Интересантна страница, која се ажурира сваких пола сата :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Prnjavorska policija

Post by svjedok.saradnik32 »

значи свака част момцима којим је пала идеја на памет :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorska policija

Post by aquarius »

Ideja je o.k za normalne ljude, ali ova ideja je lako zloupotrebljiva od strane krimosa koji tačno znaju gdje se koja patrola u datom vremenu nalazi.
Tako je vrlo lako mogu izbjeći eventualnu kontrolu i hapšenje.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Prnjavorska policija

Post by grlica »

могу да примјетим да у овој земљи једино полиција напредује , и ради аман професионално, и стално је у покрету са акцијама , рјешавањима злочина и органиозованог криминала.Дођох овде у ова брда, и видјех да је Прњавор безазлена и мирна чаршија -што рече она моја комшиница, шта се све овде дешавало. Посебно убиства , какви су то кланови били да проблеме једноставно и сурово рјешавају - убиством.
Кад су почели да их хапсе у септембру прошле године ја сам мислила да су то неки локални ђилкоши , сад видим да нису ни најмање безазлени. Ристо Ђого , Ристо Југовић , и ти људи су ваљда убијени. ... о томе боље не знати.


Него хоћу да похвалим полицију , што се тиче опреме, аута , и комбији су нови одлични , посебно ми се свиђају нови црни џипови на којима златним словима пише полиција , :) просто пожелиш да се провозаш :wink: :lol:
а тек кад су утакмице ил нека посебна обезбјеђења помислиш да живиш у полицијској држави. Углавном, добро изгледа полиција, бар овде у главном граду . Још да почну да истражују и хапсе политичаре била би ово земља : полиције али и правде :D
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply