Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Sta mislite kakav je udarac ,kad na 180 kmh dodje do direktnog sudara i bosanska nesvezana tintara udari od tablu :D kako se tabla raspadne. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:kad na 180 kmh dodje do direktnog sudara i bosanska nesvezana tintara udari od tablu :D
Срећа па главом :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Re: Prnjavorska policija

Post by sibi »

Dali je vec poznato, kako ce se naplacivati autoput?

I, jeli iko ikada vidjeo radar-kontrolu na toj "kratkoj" relaciji?

Pozz

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Nema radara na relaciji Gradiska - BL malo mame narod i sa tim,zato deru po staroj trasi.
Kostat ce oko 4-5 markica,sto nije tako puno,mada nas domaci narod ce radije da pojede cevape u Gradiskoj ili Klasnicama i vozi Misko po staroj trasi,15-20 minuta vise nekome ne znace puno,a 10 KM tamo i nazad ,mozda i znace,pogotovo onima koji idu svaki dan. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

Ja neki dan od Gradiske do Klasnica razvalio 200 km nigdje vrapca vidio nisam ,znate koliko sam se zamislio da sam zaboravio da u Klasnicama nema silaza sa auto-puta :(
Image

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Re: Prnjavorska policija

Post by sibi »

Negovori to na glas, mozda ce drzavni organi vidjeti potrebu od poreza uzeti Porsche GT3, da mogu nas ganjati na 3min autoputa :smt005

Kami, slazem se sa tobom. U sadasnjoj situaciji, 10min neznaci toliko kao 10 maci.. A pogotovo dnevno!!

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: Prnjavorska policija

Post by W204 »

Na tzv. autoputu saobraca presretac Gnojf 5 bijele boje, registarskih oznaka 176-A-/// kojem nemas gdje pobjeci iako si brzi od njega :smt003 :smt006
Ostavis ga pa ga cekas kad nestane puta :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »


Neko ima srece pa naidje kad spavaju. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Image

Голф двица паркиран код "Пет лампи" у паркићу. Ајд што паркирају на оном острву али гдје ће овдје неко оставити ауто. Ипак је парк парк!

И да све то још није поред по полицијске станице :D

Надам се да су органи реда реаговали.

А ако нисте, има слика регистрација код мене.

Ево само пола, за сада :smt001

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Oprasta mu se ako se vide zenske noge na sofersajbi. :D
Pod hitno da se stavi neki ovakav znak na ulazu u park. :)
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Re: Prnjavorska policija

Post by sibi »

W204 wrote:Na tzv. autoputu saobraca presretac Gnojf 5 bijele boje, registarskih oznaka 176-A-/// kojem nemas gdje pobjeci iako si brzi od njega :smt003 :smt006
Ostavis ga pa ga cekas kad nestane puta :smt005
Dobar argument. Jeli dozvoljeno domacoj policiji mjeriti brzinu vozila odprilike okom, ili samo vazi video/radar dokaz??

A jos nesto.. Cesce smo pricali o modifikacijama kao folije, felge itd. koje su u Austriji/Njemacki/Svici dozvoljene, a dole mozda ne. Ajd sada bez zajebancije... Sta ljudi dole na autima sve imaju, to nije vise normalno. Svjetla sarena da ti oci izgore, LED na gepeku za tablice kao 100W lampa jake, felge/gume daleko od dozvoljenih mjera a ukupno stanje auta je katastrofa.

I onda Mercedese, BMW ili Audi od 2007 pa nadalje zaustavljaju, dali je sve tu i ispravno?!?!?! Ma nemoj :smt005

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

kuzmo wrote:Ja neki dan od Gradiske do Klasnica razvalio 200 km nigdje vrapca vidio nisam ,znate koliko sam se zamislio da sam zaboravio da u Klasnicama nema silaza sa auto-puta :(
Image
Evo Kuzmo na tu tvoju pricu. Mozda nema vrapca ali pjesaka sigurno ima !

BANJA LUKA – Na auto-putu Banja Luka-Gradiška između Aleksandrovca i Mahovljanske petlje oko 8.15 časova na zaustavnoj traci pronađeno je telo ženske osobe bez nogu.

Pronalazak tela žene bez nogu prijavljen je policiji u Laktašima, a Istražni sudija naložio je obdukciju tela kako bi se utvrdio uzrok i vreme smrti.

Iz Okružnog tužilaštva Banja Luka su potvrdili da se radi na uvtrđivanju identiteta, a preduzimaju se sve potrebne istražne radnje i mere na rasvjetljavanju ovog događaja, piše bosanski portal Depo.ba.

Prema prvim informacijama najverovatnije je u pitanju saobraćajna nesreća koja se dogodila u četvrtak između 3 i 4 časa ujutro, a ženu čiji identitet još uvek nije potvrđen udario je automobil koji je njeno telo nosio čak 200 metara.

Na mestu nesreće je stravičan prizor , a svedoci tvrde da ništa nisu videli javlja Glas Srpske
Свако зна своје, милиција свачије !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

Znas ti da Wartburg nemoze ni 120 km da razvije brzinu :smt005 .Dobro to je sala .Ti kao strucno lice iz saobracaja ,sad vidis sta se desilo i kakvo je tvoje misljenje o tome sad novine pisu svasta ,a isto tako navode da je starija osoba u pitanju .Znaci ne mora da znaci da je vozio 200 kao sto Nezavisne novine navode mozda je vozio od recimo 140 -160 km jos niko nije utvrdio niti je gdje objavljena slika ostecenog auta.Isto tako sta ce pjesak na auto -putu.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

NA ZALOST I OVO SE DESAVA;ZAO MI JE I ZENE I TOG JADNIKA KOJI JU JE UDARIO,sjecam se dobro nekad osamdesetih kad je nas prnjavorcanin pokupio curu na auto putu,iskocila je direktno pod auto,ustanovilo se da je htjela da se ubije,ali posledice po vozaca su katastrofalne,bez obzira sto je on tada bio oslobodjen krivice.U ovom slucaju je vozac kriv sto nije stao,sve drugo se moze svakome desiti,i kad sjedamo za volan moramo biti svjesni da se ponekad dese i neke nepredvidjene stvari koje zakonodavac nije mogao da predvidi na nekom mjestu,znaco ogranicenje postoji ali postoji i ono pravilo prilagodjavanja brzine uslovima puta,znaci magla ili talasi magle sto je jos gore,su cesti u tom djelu i u zoru su najopasniji,jos ako se uzme u obzir umor i sve ostalo,znaci ne mora biti 130 moze se i sa 100 ili sa 80 ,niko ne tjera nikoga,ni da vozi pijan,ni da vozi brzo,razmisljati treba prije nego sto se desi nesto,kasnije je kasno.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Prnjavorska policija

Post by čiča »

kuzmo wrote:Znas ti da Wartburg nemoze ni 120 km da razvije brzinu :smt005 .Dobro to je sala .T
Može ako ubaciš mašinu od nekog Poršea. Sredi to sa Kamikazon, on ti jeftino nabavi iz Njemačke. :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

Image
Sa ovim ima da ide kao zmaj :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

:wink:

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Prnjavorska policija

Post by OldTownBoy »

policija ne moze biti jedini krivac za ovakvo stanje u saobracaju jednostavno mi vozaci moramo voditi racuna kako o sebi tako i o drugima sto se kaze kultura saobracaja .
Policija mora prvo se pozabaviti o sebi evo npr volio bi da mi neko odgovori zasto salter sala u policiji nema postanskog saltera kao u svim policiskim stanicama i opstinama .
um caruje a Dundo Maroje

rabadon
Posts: 3
Joined: 24.09.2012. 00:35

Re: Prnjavorska policija

Post by rabadon »

Kao sto je vec neko rekao, kakav narod takva i policija. Samo je tuga sto njihova uloga vec odavno gubi svoju etiku cuvanja ljudskih prava, javnog reda i mira itd... nego jednostavno su dobili tu ulogu da od naroda uzimaju novac na 1000 nacina. Jednostavno se covjek ne osjeca sigurno.

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Re: Prnjavorska policija

Post by sibi »

Ili se covjek osjeca jednostavno prevaren..

Kao i u svakome poslu, tako i u policiji nalaze se dosta pametnih i obrazovanih radnika. Ali dzaba je to, kada imas najmanje jednoga ili dvojicu kolega, koji zajedno imaju IQ od kamena. Dok je ta ekipa u akciji, i dok budu nove generacije policajaca prihvatali taj nacin "rada", od policije nema skorom pa nista!

Da nepostoji ta jedna kvota dobrih, igrali bih se Wild Wild West po putevima.. :roll:

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

OldTownBoy wrote:policija ne moze biti jedini krivac za ovakvo stanje u saobracaju jednostavno mi vozaci moramo voditi racuna kako o sebi tako i o drugima sto se kaze kultura saobracaja .
Policija mora prvo se pozabaviti o sebi evo npr volio bi da mi neko odgovori zasto salter sala u policiji nema postanskog saltera kao u svim policiskim stanicama i opstinama .
Слажем се са првим дијелом твог поста, сви заједно смо криви.
Други дио поста хм. У шалтер сали гдје се ваде лични документи нема шалтера поште јер пошта није нашла интерес да он ту постоји. Одустали су из којих разлога мораћеш питати њих. Мишљења сам као и већина да би грађанима било много лакше али ...

П.С.
Вежите појас и на задњим сједиштима, дјецу возите у сједалицама, јефтиније је :smt006
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorska policija

Post by aquarius »

Ok za pojas na zadnjim sjedištima.
Može li mi neko reći gdje da kupim podmetač za djete ? Glupo zvuči, ali to mi je danas tražio jedan kolega
prilikom rutinske kontrole.
Mislio je na podmetač koji se stavlja na zadnje sjedište i diže poziciju sjedenja djece koja su prerasla
dječiju sjedalicu.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Prnjavorska policija

Post by mirabell »

Taj podmetac se zove "booster" i mozes se naci u bebi sopovima ili pogledaj Bimaco na netu mozes kupiti online,ja sam tako kupila autosjedalicu za 50-tak KM jeftinije nego bilo gdje u Prnjavoru
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

http://transportsafety82.blogspot.com/2 ... djecu.html

:smt002

pise iza na etiketi...koja je kategorija..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Prnjavorska policija

Post by mirabell »

Jutros iz jednog kafica blizu policijske stanice izlaze u grupi pet policajaca u uniformi a jos cetiri ih je ostalo sjediti u istom. Ruzno vidjeti i djeluje jako neozbiljno :roll:
Na zalost sami sebi ste najgora reklama
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

Post Reply