Prnjavorska policija

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
sibi
Posts: 1157
Joined: 11.10.2007. 15:13

Re: Prnjavorska policija

Post by sibi »

dkrajina wrote:[quote="aquarius"
Konjina je konjina bez obzira gdje živi i radi.
To si dobro rekao,samo sto na zapadu nemoze da iskaze to zivotinjsko u sebi pa kad dodju dole onda nastaje haos,
mislim da je Jokara napisao u prethodnim postovima da i njihove statistike to pokazuju da se tada poveca broj prekrsaja u saobracaju.
A svake godine neko nastrada u tim ludorijama,jel prosle godine bmw 5 kod Tus marketa masakr napravio,pa ribnjak, i nekazem da su svi isti.
Ali smo svjedoci svakog ljeta dolazi do udesa sa tezim ishodima ili se meni cini neka me Jokara ispravi.
Alkohol i brza voznja su uvijek sa kobnim ishodom.[/quote]


Vodis li statistiku o nacionalitetima ucesnika sauboracajnih nezgoda u Austriji, da bih imao referenciju prema udesima sa auslenderima dole kod nas? Znas li sta uopste poredis? 2010 godine dogodili su se 35.348 udesa, 45.858 osoba su povrijedjene a 552 poginulih. Broj "auslendera" nije poznat, ali sigurno je da su oni koji su imali udes zbog alkohola - konji. Zbog nekoliko udesa u kojima su konji bili ucesnici, nemozes reci da su svi auslenderi isti. Ako je neko toliko glup, da ovde veze pojas, vozi kao draga baja a dole izigrava mecku, onda to nema nikakve veze sa drzavom u kojom zivi, nego sa mozgom koji neposjeduje. Najgore da zbog pojedinih idiota stradaju i drugi, koji veze nemaju s'tim....

Dakle, nisu svi auslenderi isti, ili smatras da ste vi dole svi isti? To bih se moglo takodje reci kada vidim koje budale sa domacim tablama prije nekoliko dana lete ribnjakom u kantama koje nebih trebale proci ni za 100 godina tehnicki pregled! Ali srecom su i takvi idioti izuzetak, jer ipak ima vise normalnog naroda!

I neznam koliko puta sam do sada spomenuo, ali bas mi je do divljanja na poderanome ribnjaku, posle 400km perfektnoga autoputa!

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by murgo »

Pitanje za Jokaru: Zar nema mogucnosti da se na akutnim mjestima (semafor!) postave kamere? Znam da je to velika investicija ali bi se isplatila i za policiju ( vise love u kasi) i za sve gradjane (manje zrtava).
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorska policija

Post by aquarius »

Nisam Jokarin advokat ali znam da bi, da se njega pita, policija bila nešto sasvim drugačije od ovog sada. Tehnološki opremljena, dobro obučena, dobro plaćena ... Nemaju poštenog računara, a o kamerama da ne pričam. Super su, u kakvim uslovima rade.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorska policija

Post by KAMIKAZA »

EVO MENE OPET DA MALO PAMETUJEM :D
Nedelja popodne stizem na Gradisku granicu ,nigdje zive duse na auto putu,a na granici zastoj do Hrvatske carine,cekam 40 minuta i ugledam konacno nasu granicu sa mosta,kontam pojacana kontrola,sta bi drugo bilo kad toliko traje.U tom momentu policajac ispred zaustavlja vozila iz druge strane,zaustavlja vozilo ispred nas i pravi mjesto za nekoga,granica se oslobadja,pustaju se vozila koja su stajala,kontam neki budzovan stize,sve prazno par minuta i tada stize pasat kombi trula visnja,starije izvedbe brzinom ca.80-90 km,prolazi kraj nas tablice hrvatske NG .....,prolazi uz malo smanjenje brzine kroz granicni prelaz i nestaje u prvoj ulicici desno nakon granice.Niko nije stigao ni da ga vidi,mi cekamo i dalje,nista se ne desava ,ali nikoga ne pustaju par minuta,i onda krece sve dalje,par minuta,i opet ista procedura,ja pripremim telefon da slikam i uspijem ,ali me vidi policajac,sada je propusten pasat novije izvedbe BiH table ...J...tamne boje,samo je jedan auto ispred mene,i kad sam dosao na red ,pocinje svadja,na kraju da bi mogao uopste ici dalje morao sam da ponistim sliku,kao i jos neki covjek sa druge strane sa austrijskim tablama.Slikali su jos neki ali ne znam kako su prosli,u svakom slucaju jos pola sata rasprave,u kojoj sam im ja rekao svoje misljenje,a policajac na salteru kaze,imam pravo da propustim radnog kolegu,i ja mu na kraju kazem da me brine sto mu je svercer drogom ili ko zna cime radni kolega,i da sam ja na njegovom mjestu da bi se stidio bar djece koja ga gledaju i slusaju,ako se vec ne stidi odraslih,na sve to mi on kaze da bi i ja bio isti da sam na njegovom mjestu.
Interesuje me vase misljenje o svemu ovome,i dal je neko od vas bio u nedelju poslije podne tamo kad se to desavalo ????
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorska policija

Post by regeman »

precesto dolazis kuci, nije to dobro za nervni sistem :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Prnjavorska policija

Post by dkrajina »

Mijenjaj granicni prelaz :smt005 :smt005
zivot je surov

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Prnjavorska policija

Post by kuzmo »

Nista kolega toliko da znamo ,ja svedno prodajem svoju limuzinu doro da si rekao da kombi odma prolazi ako ne nadjem bordo boju moze i neka druga nije vazno da ne cekam kao ti sat ipo :lol:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Prnjavorska policija

Post by Franz »

To nema veze sa zdravim mozgom.

Slika i prilika drzave, tj. naroda.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by murgo »

Stvarno, carinici u Gradisci: njihova nepristojnost u uobrazenost je nevjerovatna! Ponasaju se kao da su uhvatili Boga za neku stvar. Mi "ausländeri" prodjemo pola Evrope bez problema na granicnim prelazima (jos dok ih je bilo vise nego danas) a na granici u Gradisci nas ....u zdrav mozak. Cast pojedincima, ne mogu da generalizujem!
A oni p*d*ri iz policije BiH nisu nista bolji! Oni su cak KORUPTNI 100%!
nema zabave bez zena i rakije

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

murgo wrote:Pitanje za Jokaru: Zar nema mogucnosti da se na akutnim mjestima (semafor!) postave kamere? Znam da je to velika investicija ali bi se isplatila i za policiju ( vise love u kasi) i za sve gradjane (manje zrtava).
Прво да се захвалим Акви на ријечима подршке и заиста мислим да је "екипа" у ПС ( руководна) добра, млада (осим мене) и вољна да ради.

Мурго учествовао сам у обиласку града и одабиру мјеста гдје би се евентуално требале инсталирати камере ( 10 комада ) општина је нешто обећала људи из Бања Луке обишли су терен и уважили наше жеље и сугестије. Остаје нам да чекамо. Много нам је мање битна камера за документовање саобраћајног прекршаја нас знатно више интересује криминалитет. Примјера ради камере би требале бити на Вијаци и у Јошику на раскрсници код занатског итд.

Ками морам ти признати да ни мени понекад није јасна та граница, царина и све то скупа. Идем из Италије долазим у Градишку на Хрватској страни прилази цариник и пита шта имам за пријавити. Е то ми људи никад није било јасно излазим из неке земље ( у транзиту ) и он ме пита шта имам пријавити за царину. Ово питање ме сваки пут изнова збуњује !!! Вјерујте да сам прочитао и Закон о царинској политици и Закон о царини као иЗакон о царинском прекршају. То су три закона која се тичу царине али сваки пут изнова видим да ништа незнам. :(
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorska policija

Post by aquarius »

Grčka iznamljuje policajce za 30 evra po satu

Kriza u Grčkoj povlači neke veoma iznenađujuće poteze, pa je tako vlada ove države odlučila da svoj budžet uveća iznajmljivanjem policajaca, piše britanski “Sandej tajms”.


Automobil i policajac koštaju 40 evra na sat
Da bi se iznajmio jedan policajac na sat vremena biće potrebno da se izdvoji 30 evra, a ukoliko je na listi želja i patrolni automobil, treba dodatno platiti još deset evra.

"Na ovaj način će se pokriti troškovi policijskog materijala i infrastrukture i ujedno omogućiti da se ova služba modernizuje, navodi se u saopštenju grčke vlade", prenosi britanski list.

Međutim, usluge policajaca neće moći svako da koristi, pošto će se oni iznajmljivati samo u “posebne svrhe”. Primer je pratnja opasnog materijala ili umetničkih predmeta, što su grčki policajci i do sada radili, ali bez naknade.

Iznajmljivanje patrolnih čamaca koštaće 200 evra na sat, a helikoptera 1.500 evra.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/316375/Gr ... ra-po-satu
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Е мој Аква.
Ти Грци су ти демоде. Знаш ли ти откад се код нас наплаћује пратња ван габаритних терета. Још кад би почели наплаћивати излазак полиције за глупости типа завадила се два локална пијанца у неком рубном селу општине.
Стварно немате појма са чиме се ми сусрећемо. Понекад због које каквих ликова нисмо у стању радити квалитетно посао који изискује максимално ангажовање. Два човјека се расправљају око међе, фино им кажеш да то није у нашој надлежности него да заштиту своје имовине и права затраже путем суда. Не они инсистирају да дође полиција чак говоре како онај други пријети или втијеђа. Када дођете онда се испостави да није било пријетњи ни вријеђања него расправа гдје је међа. Пређеш 50 километара да би им рекао оно што им је речено путем телефона када су звали. Е такве ствари ја би наплаћивао па нек зову до миле воље. Имали смо ситуацију гдје комшија пријављује комшију да му је посјекао врбу у међи. Е сад би ми требали узети теодолит, слицу и утврдити чија је врба ( страшно ).
Морам послати Грцима допис да мене ангажују за 10 еура по сату, свима добро :D али под условом да ме нико ништа не пита док језик не савладам :D
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Ruska policija

Post by Opti Myst »

"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Тачно Опти има нас свакавих али у свим браншама. Јој кад те пријавим куму доњи си :) :roll: :smt006
Јеси ли гледао кад хапсе оне мафијаше у она два Поршеа Кајена-
Свако зна своје, милиција свачије !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

САМО ДА ВАС ПОДСЈЕТИМ
Акција још увијек траје, санкционише се не везивање појаса и на задњем сједишту !!!

Члан 34.

(1) Возач моторног возила и лица која се превозе тим возилом дужна су да користе безбједносне појасеве за вријеме док се возило креће у саобраћају на јавном путу.
(2) У путничком аутомобилу на предњем сједишту до возача не смије да се превози лице које је очигледно под утицајем алкохола или опојних средстава.
(3) У путничком аутомобилу на предњем сједишту до возача не смије се превозити дијете млађе од 12 година.
Члан 34 а.
(1) Изузетно од члана 34. став (3) овог Закона, у путничком аутомобилу возач може превозити дијете млађе од двије године на предњем сиједишту ако возило нема ваздушни јастук за сувозача или је ваздушни јастук за сувозача искључен и ако се дијете превози у сигурносној сједалици постављеној супротно смјеру кретања возила, а која је причвршћена за сједиште помоћу сигурносног појаса у три тачке везивања или посебним копчама у возилу. Дијете у сигурносној сједалици мора бити везано.
(2) У путничком аутомобилу на задњем сједишту возач смије превозити дијете млађе од пет година само када је дијете исправно везано у сигурносној сједалици која је за сједиште причвршћена помоћу сигурносног појаса у три тачке везивања или посебним копчама у возилу.
(3) Возач у путничком аутомобилу смије превозити дијете старије од 5 а млађе од 12 година на задљем сједишту само када дијете сједи на посебном подметачу прилагођеном његовој висини који омогућава употребу сигурносног појаса и када је исправно везано сигурносним појасом, или је исправно везано у сигурносној сједалици која је за сједиште причвршћена помоћу сигурносног појаса у три тачке везивања или посебним копчама у возилу
(4) Начине и услове превоза дјеце млађе од 12 година посебним правилником детаљније прописује министар надлежан за послове саобраћаја.

Члан 239.

(1) Новчаном казном од 30,00 КМ казниће се за прекршај:
1) лице које се превози возилом ако на било који начин омета возача у управљању возилом, или ако утиче на њега да управља возилом на начин којим се умањује безбједност саобраћаја (члан 32);
2) возач или друго лице које се за вријеме вожње у моторном возилу не веже безбједносним појасем (члан З4.став(1));

Казна за члан 34а је 40КМ
Свако зна своје, милиција свачије !

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Ники
Извини,
ја се фокусирао на претрчавање па направих превид. Никако се не зауставља роковником, може стоп таблицом, руком ( прописано погледај у закон Знаци које дају овлаштена службена лица ), батеријском лампом. Има једна зачкољица гдје пише да то треба бити урађено на јасан и не двосмислен начин ово је растегљиво као жвака :( Мислим да ти неби баш ништа урадио ( бар неби требао ) поготово ако је са тобом неко био у ауту.
Свако зна своје, милиција свачије !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Prnjavorska policija

Post by Nicky »

Pa bila je sa mnom moja djevojka, to me ne spasava :smt005 Ma, ne bojim se ja ni policije, ni kazni, niti se kad izvlacim od njih, radije priznam gresku pa ako me pusti - pusti, nego da se pravim idiot i svadjam sa policajcima. Ali zaista je malo bezveze kako se policija ponasa prema narodu u vecini slucajeva.

Imam jos jedno pitanje...Nekad u ljeto prosle godine me je zvala sefica da mi kaze da sam dobio obustavu primanja u iznosu negdje od oko 240km (zaboravio sam tacno koliko sad) jer navodno nisam platio kaznu iz 2006. godine u iznosu od 20km. Naravno, to ne bi bio nikakav problem da:

1. sam uopste dobio takvu kaznu (a to znam jer sam kaznu dobio samo dva puta u zivotu, uslkao me radar u BL i platio sam 50km, i jednom za pojas kod rafinerije u Brodu i to sam platio na licu mjesta 30km)
2. kako je uopste moguce da, cak i da jesam dobio tu kaznu a nisam platio, 6 godina ne dobijem nikakvu opomenu, upozorenje, bilo sta, da treba da platim nekakvu kaznu??? I da onda od 20km (koja je kazna uopste 20km?) to dodje do 240 (ili 220 ne sjecam se)?

Zanima me cisto onako jer smatram da to nije normalno...i nemojte me pitati sto ne pitam kod kuce jer ovaj mi samo govori da sam uvijek ja kriv, da se ne raspravljam i da platim :D Lopovska posla :lol:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorska policija

Post by aquarius »

Niki, Niki...

"ovaj" ti je ipak otac, nije lijepo da ga baš tako oslovljavaš. :wink:
Iznos se "omasovio" zbog zakonskih zateznih kamata, mada mi je nepojmljivo da nisi dobio nikakvo obavještenje.

Imao sam sličan problem sa plaćanjem kazni. Mogu samo reći da, ukoliko ste napravili bilo kakav prekršaj koji podrazumjeva novčanu kaznu, dokaz o uplati čuvate ko oči u glavi. Ja sam faksao uplatnicu u CJB Doboj zbog prekršaja u Rudanci (nevezan pojas) i godinu dana poslije nisam mogao registrovati auto dok nisam odnio uplatnicu na uvid u SJB Prnjavor. Napominjem da sam pri plaćanju ispoštovao propisanu proceduru, rok i način plaćanja preko određene banke.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

ма нећу ти рећи да питаш код куће, знам ја да "онај" није баш нешто причљив :D
Наравно нећу са њим ни коментарисати наше преписке то ти гарантујем !
Ево о чему се код тебе ради.
1. Платио си казну гдје ниси испоштовао рок од 8 дана за плаћање. Систем (РОФ) ти је по аутоматизму додао 20 КМ због не поштивања рока. Након тога Полицијска станица обавјештава Пореску управу. Они раде отприлике на следећи начин: обрачунају до 100 КМ за обраду, остатак казне и камата па шта испадне. Оно што ја знам они шаљу кући коверту са рјешењем да се то плати.
Ако си мислио на некога из полиције што те није обавијестио да ти је остало 20КМ. Ми то немамо обавезу. Ја ако некога познајем и имам његов број телефона кажем му али то се односи само на казне које су изрекли припадници ПС Прњавор. :(

2. Ово што си написао да је са тобом била твоја дјевојка не спашава те ако си починио прекршај али те спашава у случају да хоћеш да се жалиш на рад полицајца, у том случају имаш доказ типа да је млатарао роковником или се понашао на некакав непримјерен начин !!!
Значи ако те ја зауставим, а ти ниси везао појас неће те од прекршаја амнестирати то што сам ја тебе вријеђао али ти се можеш жалити на мој поступак па ако имаш свједока и докаже се да је то тако било ја ћу вјероватно платити много више од тебе :D

Поздрав !!!
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Prnjavorska policija

Post by seljak iz skakavaca »

Ти си рекао како си прешао преко улице идући пјешке са аутобуске станице како би избјегао сусрет са њима јер су били на твојој страни. Након тога кажеш парафразирам да се не враћам на пост "ПОЛИЦАЈАЦ ТРЧИ ПРЕКО УЛИЦЕ МЕНИ У СУСРЕТ" објасни ми зашто би он теби трчао у сусрет када ти идеш према њему ПЈЕШКЕ
Zaista nemam zelju da odugovlacim sa ovim; svrbjelo me, proslo.
Presao sam onaj nevidljivi (mozda je sada i vidljiv) pjesacki prelaz izmedju Markovic mesare i Trznice, iako sam namjeravao da to ucinim tek na sledecem, gdje su oni stajali, jer sam naknadno htio da izbjegnem znatizeljnost (desilo mi se da me vec pri zurbi ustave u gradu, i aj, licna,.. :D ) nastavio uzvodno, ali se on nije istodobno uputio ka drugoj strani ulice (zamal ne rekoho trotoara :lol: ), vec je dao znak (ne sjecam se vise kakav, da l je dozvao il je mahnuo rukom kad sam digao pogled sa asfalta). Stadoh, sa ironicnim osmejkom, on pozuri (e, ovde je mislim poskocio-potrcao) par metara, pa ulaksa, i normalnim korakom pridje.
Shvatam da je moja kategorizacija bila gruba, za tvoj polozaj, ali sam nenamjerno tako okarakterisao, kao trk. Jer je za mene predstavljalo samo nijansu, u svemu, u onom sto sam vidio kao suvisno (citava stvar). Shvatam i da me je on, na kraju krajeva- dal iz znatizelje, al iz dosade, ustavio (posebnu sumnju nije ni imao jer nije naknadno kontrolisao dokumenta, vec samo procitao ime, prezime), malko propitao (odaklen idem, sta radim tamo, da li imam rodbine u tom i tom selu- povezano sa prezimenom, gdje cu sada, i cao) Dakle, ipak ljudski, a to cijenim vise od puke formalnosti. Ali, ostaje ono, ali... a na njega (to, ali) sam htio da se pozalim (puku potrebu da se ustavi ociti putnik, sa torbom, u normalnim jutarnjim casovima).
(kad ovo rekoh, sjetih se da je to cak i bolje, neko noci, kada se vucem cetvoronski iz kafane :lol: )

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

СиС
мени је јако жао што ја и ти никако да се разумијемо. Прво да ти кажем ( не подилазим ) ја заиста имам позитивно мишљење о теби и ти знаш из ког периода то датира ( и ако се никад нисмо упознали ). :smt023
Покушаћу још једном да ти објасним мој став. Ја никад експлиците не браним полицију. :smt018 Требао си до сада да сконташ да је мој циљ управо супротно да вам покажем како можете изаћи на крај са неким негативностима. :idea: Тако ако се сјећаш објашњавао сам овдје на форуму да вам нико неможе опростити алкохол, :smt030 брзину итд. Писао сам како вам несавјесни полицајци узимају паре и да то можете препознати итд. Е сад долазимо до оног кључног говорио сам како кад желите да се жалите пишете голе чињенице без неких личних доживљаја како би се на догађај ставила већа важност јер веома често таква притужба буде одбачена због нелогичности.
Надам се да смо ти и ја коначно разјаснили шта ја мислим и шта пишем односно шта је мој циљ. У погледу твог случаја треба да ти буде јасно да сви људи изгледају исто ( сумњиво ) полицајцу у ноћним или раним јутарњим сатима. Ко каже да ти ниси могао нешто обити и онако наивно шетати са пуном торбом покрадених ствари. Мораш нам ипак дозволити да смијемо сумњати ( то нам је посао ) :D :lol:
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Prnjavorska policija

Post by Cipiripi »

ja b njega priveo...mozda je pokr'o i zakop'o nedje
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorska policija

Post by JOKARA »

Ма нема шансе, па не приводимо ми кад нам се свиди !!!
Немој ми нигера дирати !
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: Prnjavorska policija

Post by seljak iz skakavaca »

Nisam ni u jednom momentu pomisljao na "licni dvoboj", vec, "cesljanje" u vezi s´ trecom osobom :D
Mi smo i zluradi, ponekad, pa te uhvatimo kao potparola SUP-a, al´, sve je to ljuCki. Imamo prema kome uperiti prst, kad nam sujeta proradi :D
Sto se perioda tice, i razloga, koliko god ti za pozitivno drzao, utoliko meni vise godi. Sto bi rekao tamo neki umjetnik, "moje pjesme su moja djeca".

Za jeftu sam dolje, bez ustavljanja :D
ja b njega priveo...mozda je pokr'o i zakop'o nedje
Srozao tudji strik, zato sam i vukao kufer :D

Post Reply