Garaza

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Garaza

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Garaza

Post by KAMIKAZA »

Meni je konacno jasno sta se radi,sva sredstva koja se sakupe od parking sluzbe po gradu,a nije malo jer narod placa,ce da se utrose na placanje kirije za nerentabilnu garazu.
Odavno nisam vidio ljepsu metodu za prelivanje novca iz drustvene kase u privatne dzepove. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Garaza

Post by ZMIJA »

To se zove simbioza.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Garaza

Post by julija »

Do juce ste se zalili da trotoarom ne mozete ici od parkiranih vozila, kao i da je veliki problem naci slobodno i obelezeno parking mesto u gradu :wink:
Sada kada sve to imate, opet ne valja.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Garaza

Post by KAMIKAZA »

:D Ne brani sistem,fino je to da imamo obiljezene parkinge,i da se naplacuju,ja ih sada redovno placam iz solidarnosti prema onima koji vrse naplatu,ali ako se ispostavi da je ovo sto sam naveo tacno ja ga opet necu placati pa makar i na sudu zavrsio,isto kao sto ga onda nisam htio placati kad je novac isao turcinu.Mislim da je suludo od opstine,sto su uzeli u zakup nesto sto nije ispunjavalo ni minimalne tehnicke uslove,znaci ni za jednu marku nisu trebali to da zakupe,jer sa time su legalizovali kriminal.Osim toga oni su preuzeli i odgovornost,a ja mislim da ni kirija nije mala i da nikako nece moci da se zaradi toliko u tom objektu kolika je kirija,evo ako neko ima uvid neka objavi ugovor o zakupu,jer on nebi smio da bude tajna. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Garaza

Post by ZMIJA »

julija wrote:Do juce ste se zalili da trotoarom ne mozete ici od parkiranih vozila, kao i da je veliki problem naci slobodno i obelezeno parking mesto u gradu
Sada kada sve to imate, opet ne valja.
I dalje će naši trotoari biti zauzeti, da imamo još deset ovakvih garaža u gradu.To nije pitanje nikavih parking kapaciteta, već odraz bahatosti i (ne)kukture pojedinih vozača.Jer pojedinci smatarju, da ako su vlasnici ili suvlasnoci NACIONALA I SITIJA nar.da oni i sva njihova bliža i dalja rodbina,kao i poznanici mogu da se zausteve ili parkiraju na trotoar ispred pomenutih objekata.Nažalost to bi trebao biti posao policije,ali nije.Već sam rekla taj paradoks o sindromu Privatizacije Grada.
Dakle, draga moja Juco ,sa otvaranjem garaže je slično sa otvaranjem nove crkve,ta mi asocijacija trenutno pade napamet.
Imamo objekta, ali prvo trebamo naučiti, da ih u skladu sa namjenom i kulturom koristimo.
Kako neznam,zaista ,kako je i pod kojim pomenuta prnjavorask Skadar kula,puštena u eksploataciju ne bi sada da tupim svoje zube.
Eventualnu simbiozu između opštine i vlasnika grada ne bi da detaljnije komentarišem, u nedostatku podataka i činjenica.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Garaza

Post by julija »

Kako ste samo dobri, odgovorni i pažljivi :D prema lokalnoj zajednici, gradu, čak i meni :D
Tako mi se umiljato obraćate, da je istinsko zadovoljstvo čitati sve što napišete, čak i kada je reč o neproverenim informacijama :wink:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Garaza

Post by ZMIJA »

Svakom prema zasluzi.Najkaraće rečeno.Svako treba da bud pažljiv i odgovoran prema svojoj lokalnoj zajednici,svome gradu, zašto ne i tebi, jel na jedan pristojan i lucidan način razvijaš kulturu dijaloga,te je s tobom zadovoljstvo, se čak i neslagati.
Inače je rijetko naći kulturnog političkog protivnika,koji se zna i kulturno neslagati,a da ne počne da vrijeđa,omalovažva ,pljuje i vulgarizuje dijalog.Obično su to duhovni siomasi, i sve što znaju je pokazivanje svog golog primitivizma i svoje matrijalnue nadgradnje, te duhovne skrajnutosti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply