Prnjavorski problemi nestanka vode

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by sveznadar »

Da neće Fokus pisati o ovome?! :lol:
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Hirurg »

nofel wrote:
Hirurg wrote:eeeeeeee ljudi treba prodati vodu od boga danu i bankrotirati, to ti se zove znati posao....jbg gospon cerekovic je napravio kucu i oko kuce sve zivo vjerovatno je i racun napunio negdje daleko i uziva niko da ga okrivi tako da radnici jadni sad ispastaju...sve su lopovi do lopova direktori
Nema to veze s Cerekovicem!!!
Covek kad je otisao s funkcije vodovod je poslovao jako dobro!
A posto trenutna vlast sve svoje podobne clanove zaposljava u isti taj vodovod( na jednoj stolici dva radika kao rade),
mora doci do bankrota!
vidim nisi upoznat dobro pa da te prosvjetlim malo, naime poznato je da je sds ugovarao vodovod i fabriku vode i da nas je ugurao u ogroman kredit a vodovod je ***** i dalje...raketa koja je ko zna gdje u jezeru stoji a nama se prodaje muda pod bubrege kao zdrava voda....nije ni cudo da se oboli od raka u prnjavoru u tolikom broju...a ko je drzao kandziju tada nego cerekovic naravno...glavom i bradom....pokupio sve sto se skupilo para...normalno da ovi nemaju sada ni da goriva naspu u bagercic a za veci angazman da ne pricam....uostalom ovu pricu moze cuti ko god zeli ako se upusti malo duze u razgovor sa NEKIM OD RADNIKA koji kicma s lopatom....a koliko znam druze NOFEL direktor pomenutog preduzeca nije iz vladajuce stranke, a ti skontaj odakle je i za koga radi...da ne bude da ti ja sve pisem...takodje onda za kadrove koji sjede po dvojica na stolicama necu nista reci ;)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by KAMIKAZA »

Da su u Parku ili ti Vodovodu imali priliv neradnickog kadra sa promjenom stranke na vlasti,je cinjenica koju niko ne moze poreci,vec sam pisao o tome :D neki su otisli dalje jer su dobili bolje mjesto ali neki su i ostali,trebali su da zaposle par ljudi koji znaju da rade,niko nema nista protiv to je cak i dobro,ali jacati birokratiju u preduzecu kao ovo je cista glupost.Nacelnik se sad nesto tjesi,kao poslat ce nove kadrove od nove godine,koga ??????????????? Nekog Kalabica ili njemu slicnog,od nove godine ce samo biti novina to sto ce od tada da budu na teret nama svima i budzetu u cjelini,po meni ako je neko na budzetu kao sto ce oni da budu,a budzet se puni od naroda,tj.iz narodnih dzepova,onda mozemo komotno da ukinemo naplatu komunalnih usluga.Zasto naplacivati i davati njima da razbacuju,ni Vatrogasci nemaju ekstra primanje,jer su na budzetu,pa ne treba ni gospodi komunalcima. :?
Jednom ili dva puta su izlazili gore ali ipak tvrdim da kad nestane vode u nas oni nigdje nikad ne izlaze na taj glavni vod na kome tvrde da je bio defekt,neznam da je moguce satelitski otkloniti kvar na liniji :D mozda su za onih 1.8 miliona nabavili neku opremu koja to moze :D ili imaju krtice koje to rade ispod zemlje. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by aquarius »

Jbg, moram ispraviti par netačnih navoda.
...raketa koja je ko zna gdje u jezeru stoji a nama se prodaje muda pod bubrege kao zdrava voda....
Nije potpuno tačno. Nezna se gdje je, ali sigurno nije kancerogena ili barem gora od bilo kog šporeta koji je bačen u Dernovu. Nije ni bačena, nego odbačena. Pravilo je za svu avijacuju na svijetu da nikad ne slijeće na aerodrom sa borbenim kompletom pod krilima. Takav teret se izbacuje u međunarodnim vodama.
E sad, što baš u Drenovu ...
Institut "dr.Vaso Butozan " i ekipa VRS proveli su istraživanje kancerogenosti akumulacionog jezera Drenova i nisu našli ništa do višak algi i nedovoljnu zasićenost kiseonikom, što je i osnovni razlog za neupotrebljivost vode za piće.
...a ko je drzao kandziju tada nego cerekovic naravno...glavom i bradom....
Ne bi to rekao. " Kandžiju " kao što kažeš nije sigurno držao on no onaj koji je istu držao prethodnih 15 godina. Ne samo on no svi oni koji su kandžijali ovaj narod, a kandžijaju i dalje. Samo sad neki drugi kandžijaši.
....uostalom ovu pricu moze cuti ko god zeli ako se upusti malo duze u razgovor sa NEKIM OD RADNIKA koji kicma s lopatom....
Uz dužno poštovanje, ti sa lopatom sigurno nisu validni da odlučuju ko je i kad je krao i obogatio se. Za to postoje institucije i istražni organi. Pomenuti direktor Čereković sad nije član niti jedne stranke, upravnog odbora ili interesnog lobija... leđa nema, a samim tim ni razloga da ga neko štedi . Do skora je bio na Birou, a sad je zaposlen kod privatnika. Poznanik mi je pa otud svježe informacije.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Hirurg »

ma da kuca pala sa nebesa ;) neka je pozannik al ne treba da ga branis!! no dobri smo pa necemo dalje raspravljati. a koliko ja znam samo cu jos ovo reci da radnik koji donosi marku u svako preduzece treba bar malo da se pita....a ne da se ucutkuje tipa...sta ti radis...kopaj i cuti....licno znam da je doticni gospodin prilikom izrade kanalizacione mreze u mojoj ulici zavrnuo odredjen broj novcanica i tada je smjenjen tako da preduzece nije uspjelo ni da zavrsi mrezu kako je u ugovoru vec kako se moglo i znalo....tako da nema sta da se prica o postenju...a to za raketu cisto sumnjam da nije stetna.....nato je sve zivo otpada sto je imao istresao na balkan...jebo im ja mater

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by aquarius »

Ne branim ga. Meni ni iz džepa ni u džep.
Nisam rekao da se radnik ne treba pitati, ali znaš kako je kod nas : " svi sve znaju, samo ne ono što trebaju ".

Dobri jesmo, ali to neznači da nemožemo prebaciti koju. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by sveznadar »

Nek krade ko god može, navikli smo na to, samo da redovno bude vodosnadbjevanje. Eto, dotle je došlo!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Hirurg »

meni nije jasno kako neko moze da bankrotira a prodaje vodu koja pada sa neba??? to isto ko da bi telekom bankrotirao a prodaje nam nista :shock: :shock: :shock:

zna se ko im je sadasnji direktor i iz koje je partije....a znam da ima dosta ne pismenih i glupih dole koji su upali preko partije i sa trgovackom skolom sefuju u kancelariji i njih se kao nesto pita..........idi na stocnu pijacu pa radi vole....necu da imenujem o kome se radi al znaju vecina...druga stvar i vode sto ima to ti ej da se osugas...ko god ima malo njezniju kozu dobije osip posle kupanja, zasto? zato sto pismeni ljudi rade gore u "fabrici vode" kako su je nazivali braca sds ovci ;) lopovi sve do jednog....sve istjerat iz preduzeca

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by sveznadar »

Hirurg wrote:meni nije jasno kako neko moze da bankrotira a prodaje vodu koja pada sa neba??? to isto ko da bi telekom bankrotirao a prodaje nam nista :shock: :shock: :shock:

zna se ko im je sadasnji direktor i iz koje je partije....a znam da ima dosta ne pismenih i glupih dole koji su upali preko partije i sa trgovackom skolom sefuju u kancelariji i njih se kao nesto pita..........idi na stocnu pijacu pa radi vole....necu da imenujem o kome se radi al znaju vecina...druga stvar i vode sto ima to ti ej da se osugas...ko god ima malo njezniju kozu dobije osip posle kupanja, zasto? zato sto pismeni ljudi rade gore u "fabrici vode" kako su je nazivali braca sds ovci ;) lopovi sve do jednog....sve istjerat iz preduzeca


Njih ni Buco Jugović (ako i)kad dođe na vlast neće pomjeriti iz "foteljica". Pustili su korjenje, duboko, daleko, i prilagođavaju se novim okolnostima.
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Људи, како не можете да схватите, зашто јуче није било воде. Па Преображење је, а старе бабе кажу да се не ваља купати на Преображење, и онда нам ои искључе воду на тај дан. Што би рек'о наш народ, ваља се :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Hirurg »

mogu misliti sta se viroze pokupilo sinoc na vasaru....niko tanjira nije prao :))) a janjetina i cevapi mirisu a baja pjeva joj muko dje ces biti da ne jedes sta god :)))

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by KAMIKAZA »

Društvo - 01.10.2010.
Pomak u realizaciji projekta "Povelič"


Radovi na izgradnji rezervoara na Pezerovom brdu počeli su juče, a završetak radova očekuje se za 90 dana.

Rezervoar je u sastavu projekta vodosnabdijevanja „Povelič“ čijom realizacijom se očekuje rješenje problema snabdijevanja pitkom vodom sjevernog dijela opštine Prnjavor.

Izvođač radova je prnjavorsko preduzeće „Gradip“. Izvršni direktor Oleg Humenjuk je istakao da će rok od 90 dana za izvođenje radova biti ispoštovan ukoliko vremenske prilike dozvole.

„Vrijednost radova je oko pola miliona maraka, a kapacitet rezervoara je 800 kubika,“ dodao je Humenjuk.

On je kazao da će po završetku radova na rezervoaru na Pezerovom brdu uslijediti gradnja još jedng sličnog rezervoara kao i cjevovoda.

Početkom septembra završena je prva faza radova na projektu vodosnabdijevanja „Povelič“ za šta je utrošeno oko 2 miliona konvertibilnih maraka.


BIT CE VODEEEEEE;SAMO DA SE NAPRAVI REZERVOAR I CJEVOVODI :D :shock: pa gdje oni onda sprcase onolike milione,ako to sve nije napravljeno ??? :D ILI JE OVO STARA VJEST;OD PRIJE PAR GODINA :smt005
Ipak ce biti onako kao sto smo prodnozirali, :D ko hoce vodu sa Povelica morat ce da trkne sa kantom i stane u red ,direktno na izvoru. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by sveznadar »

I opet nema vode. I opet subota! 2010. je sigurno rekordna po broju dana bez vode, broji li još ko takve dane?!
Sad su izbori prošli, možemo da smrdimo do narednih (lokalnih)!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Vucijak »

sveznadar wrote:I opet nema vode. I opet subota! 2010. je sigurno rekordna po broju dana bez vode, broji li još ko takve dane?!
Sad su izbori prošli, možemo da smrdimo do narednih (lokalnih)!
Naravno da nema vode i nece je biti jos 100 godina jer je vodovod lose napravljen
a Klempo i njegovi sds smradovi su pokupili milione!
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Radio Prnjav : U opštini Prnjavor sutra ?e do?i do prekida u snabdijevanju elektri?nom energijom zbog remonta postrojenja. Prekid ?e trajati od 8 do 16 ?asova.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Hirurg »

vrsta8472 wrote:
Radio Prnjav : U opštini Prnjavor sutra ?e do?i do prekida u snabdijevanju elektri?nom energijom zbog remonta postrojenja. Prekid ?e trajati od 8 do 16 ?asova.
:) tako je to kad se slusa ljubic a ne prnjavor :) :smt005 :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by KAMIKAZA »

Ufff ova tema ce uskoro postati vruca,opet sam morao na sud,ali ovaj put zbog vodovoda,informacije slijede,mada je mozda bolje na onoj temi pismo sudu. :D ali svejedno je....
Samo da se malo skoncentrisem,i odmorim,pa cu opsirnije o tome. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Није ваљда да се буниш због Повелича :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by KAMIKAZA »

Ma lijepo sam im rekao da slusaju Djordja i onu njegovu:"Ne lomite mi bagrenje" :D
http://www.youtube.com/watch?v=GfwUNBqW7ns
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Dragana »

KAMIKAZA wrote::D Nisu meni uzeli 200 km, :D nisam ja kao tvoji blizi komsije :D sve mi uzmi al novcanik ne diraj... :wink: ja vode i u cizmama imam, to je prednost nas ispod obale :D
:smt017 Nisu uzeli nego si dao ili me jedan "osteceni" slagao?
Ili sad hoces preko "bagrema" vratiti tih 200KM? :lol:
I ja "dosezem" do "ispod brda"...tamo mi je bunar koji ne koristim za pice, a na brdu onaj koji koristim :D
Nije meni kriza, ali neke stvari su princip :wink:
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by KAMIKAZA »

Lako je tebi,obranicu pa na Vrela :D znas sta je obranica ??? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:Lako je tebi,obranicu pa na Vrela :D znas sta je obranica ??? :D
...ako ne zna sta je obranica, nek`ponese tikvu ili mozda testiju... :smt081
nema zabave bez zena i rakije

Dragana
Posts: 105
Joined: 09.01.2009. 08:44

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by Dragana »

murgo wrote:
KAMIKAZA wrote:Lako je tebi,obranicu pa na Vrela :D znas sta je obranica ??? :D
...ako ne zna sta je obranica, nek`ponese tikvu ili mozda testiju... :smt081
Sta znam li???
IMALA sam to kad sam bila mala, napravio mi moj djed carobnjak, al je to moja tetka zvala "obraMica" :wink:
Ne idem na Vrela, imam svoj bunar (seoska profiterka :smt110 ); nidje vode, a ja 2 bunara... :lol:
Sto se dogadja kad mrtvi fazani lete iznad nasih glava
Kad mrtvi fazani lete, a nijedan ne pada???

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by KAMIKAZA »

E sta su ti ovi tajkuni,nakotilo se toga na sve bozije strane :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Прњавор данас без воде


Због квара на потисном цјевоводу прекинута је испорука воде становницима Прњавора, а нормализација снабдијевања општине водом очекује се сутра, потврдио је диркектор Комуналног предузећа “Водовод” Ђуро Бунић.

Он је додао да је квар установљен на цјевоводу од Фабрике воде Кремна до базена Цер.

“Из техничких разлога не можемо дванаест сати пустити воду, дванаест сати треба док се одраде припреме, бетонирање и остало,” рекао је Бунић.

Према Бунићевим ријечима потрошачима који су мартовску цијену воде платили по вишој цијени, претплата ће бити урачуната у рачун за наредни мјесец.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply