Prnjavorski problemi nestanka vode

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by sveznadar »

I opet nema vode!!! Dokle više?????????????????????
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by KAMIKAZA »

:D Sta se bunite :D voda voda voda
Ljudi , da oni nama puste da imamo vode koliko hocemo i svega drugoga, mi bi opet zaratili,u vrijeme naseg nam dragog druga Tita, nije da nije bilo kafe i nafte nigdje u svjetu da se nabavi, ali on je drzao sve pod kontrolom,sve na kasicicu, i ciment i crijep i ciglu i farmerice i-i-i-i.....Stajali smo u redu punih dzepova para,a otimali se da kupimo 5 litara goriva ili kilu kafe.Cim smo u trgovinama mogli da kupimo sta hocemo ,na pumpi da natocimo sta hocemo, pa i tu vodu smo nekad tocili koliko nas je bilo volja, jer jezero Drenova i vodovod su napravljeni za one drzave ,kao i vodovodi u ostalim opstinama,u ovoj mi kao opstina i drzava, nebi imali para ni za obranicu i dvije kante (ako znate sta je obranica :D ) a kamo li za akumulaciono jezero,za oduzetu zemlju za vodovod, za bazene itd,itd, dok bi se ulozio milion u to,ovi lopovi bi ukrali milijardu,nikad nista nebi imali, i zato recimo hvala socijalizmu koji nam je sve sto imamo dao,od ovih ma kako ih mi hvalili nikad nista necemo dobiti, a i ako dobijemo neku gradjevinu :lol: ona ce trajati samo toliko koliko traje i njihov mandat :smt005 cetiri godine.Povelic ce uci u istoriju kao najveca investicija nase opstine, od koje je narod najmanje imao.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by sveznadar »

Računa li se ovaj današnji nestanak vode u one statistike ?
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by Nicky »

Meni je svejedno ali ove godine je nestalo vode vise puta nego u prethodnih 10 godina. Neka me ispravi neko ako grijesim, ali mislim da ne grijesim...Ovo stvarno nema smisla. NEKO CE PLATITI GLAVOM! :smt005

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by sveznadar »

Kakve su šanse da bude vode za vikend!?
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by KAMIKAZA »

Ogromne :lol: najavili su kisu !!!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by sveznadar »

NEMA VODE ! ! !
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by Nicky »

sveznadar wrote:NEMA VODE ! ! !
Zamalo da se okupamo. Nema veze, sacekacemo iduci vikend, vjerovatno ce biti, bude svaki drugi. :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by KAMIKAZA »

Cistiji ste sad nego sto cete biti kad se okupate sa tom vodom.... :D
Ovo sam ja vama prije neki dan rekao, tako je i Tito pravio umjetnu krizu i uspjesno nas handrio 40 godina :D ,gdje su sad oni sto kazu da je pogresno bilo potpisati ugovor za sanaciju linije od filtera do bazena :lol: Kad nam mrkva iz dupeta naraste od prljavstine, ima da sa odusevljenjem prihvatimo da nam i filtere iskljuce, samo da dodje voda kakva takva :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by vrsta8472 »

Ко то каже да нема воде!

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by Striker »

a vrsta jel istina da je snsd doveo nekog crnog maga da popravi vodu :) cuo sam da je sada po izvestaju dobra zdrava pitka :)
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Ко то каже да нема воде!

Image

Image

Image
KONACNO DOVOLJNO VODE ;A I CISTIJA JE OD OVE U NASEM VODOVODU :smt005
SAD CE SNSD OVE SLIKE DA STAVI NA PLAKATE ZA IZBORE :smt005 a ispod ce da pise:"SA NAMA UVJEK IMATE KAP VISE;JER I BOG JE U SNSDu," :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by sveznadar »

Mislim da nebi čistija voda bila ni da su se u njoj okupali odbornici u prnjavorskoj skupštini :?
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

Mirkan33
Posts: 6
Joined: 16.02.2010. 15:47

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by Mirkan33 »

Zasto da brojimo??? Kad u Prnjavoru ima od prilike 65 dana vode u jednoj godini. A u ostalom nije ni bitno kad nije ni za sta!!!

Mirkan33
Posts: 6
Joined: 16.02.2010. 15:47

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by Mirkan33 »

Problem nestanka vode je prioritetno pitanje već više godina. Čini mi se da i ova vlast samo manipulise građanima. U pravu je neki dan onaj odbornik iz PDP-a kada je na konferenciji za štampu nazvao cirkusom potpisivanje ugovora iz među načelnika i preduzeća Gradip jer su to potpisali prije 6 mjesece, a cjevovod za grad još nije urađen i cijevi i dalje pucaju. Sramota!!! Čitav se SNSD tamo slikao na potpisivanju a rezultati nikakvi. Što veća stranka veći lopovluk!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: PRNJAVORSKI PROBLEM NESTANKA VODE

Post by KAMIKAZA »

:D Mogu glatko da se popiske na taj svoj ugovor,i jedni i drugi prave racun bez krcmara,a evo zastooooooo......
Gospoda koja je planirala da vodi novi cjevovod od filtera do bazena,je pokusala da izradi ljude ,naravno na prevaru,poslali su istu komisiju koja je bila i za auto put,da razgovara sa ljudima oko oduzimanja,u stvari djelomicne eksproprijacije zemljista, i ljudi povjerovase, kazu bilo je posteno oko placanja zemlje za auto put ,pa sto nebi bilo i za ovo.Naravno pricase ,obecavase,sve i svasta,samo da se raja ne zali u predvidjenom roku,kao sve je u redu ,oni samo dogovaraju ,a drugi ce da dodju i da ih bogato nagrade za njihovo cutanje,i cutase oni, odluka dosla,stoji u ladici,ali nikako da dodju oni sto djele pare da kazu koliko se to dobija,ako ti recimo vodovod rusi ogradu ili bunar,ili obadvoje :D kao u Sretka i Milosavke :D ,ili ako ti rusi trotoar,a kopa se kraj kuce tri metra u dubinu,niko o tome ne rece nista.Narod suti,vlast suti,suska se svasta, iiiiiiiiiiiiii jednog dana eto njih,nose nekakve papire,odluke,na koje se niko nije zalio,i nude pare,strasno puno nude :smt005 1 KM po kvadratu ostecenog zemljista, sto znaci onaj kome prodje kroz dvoriste i prekopa sve,dobije 10-20 KM :D ili ako nekome posjeku sumu odvezu sebi drva u vrijednosti od 2000 km a gazdi plate 300 KM odstetu,i tu vise nikad suma ne smije da bude :D Nema klauzule kao u ostalog svjeta, sta ce biti ako nekome usled kopanje,dodje do pucanja objekta,ili rusenja,pa sta ako dodje za godinu do slijeganja zemljista i naknadne stete,ali najvaznije je da se oni pokusavaju ograditi, da ovom exproprijacijom oni sticu pravo kod neke eventualne kasnije stete na cijevima da tu ponovo kopaju :D Sa ovakvim ugovorm ,koji sad imaju,nece proci ni sa banjaluckim specijalcima :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Опет нема воде. Пукла цијев! Сад слушам на Радио Прњавору.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by regeman »

Kako pukla jebena cijev meni covjek sinoc rekao nece biti vode od jutra pa naredna dva dana. Jel on baba Vanga da predvidja kad ce cijev puci?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Сигурно је имао "дојаву" :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by regeman »

Posto ti ionako zvrndas biciklom stalno, ne bi bilo lose da kad cujes sledeci put da je cijev pukla nazoves i pitas gdje pukla da odes da uslikas, da vidimo kako stalno puca cijev.
Pukla cijev i pao sistem, 2 zlatne recenice :mrgreen:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Видиш то ми није пало на памет. Док возим бицикл, видим интересантних детаља из живота становника наше општине, па то усликам. Ако баш буде нешто много лоше, онда то прослиједим новинарима. Е то и ја бих исто волио да знам, тј да видим како пуцају те цијеви?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:. Е то и ја бих исто волио да знам, тј да видим како пуцају те цијеви?!
Pa ovako :smt073 :smt005
Ma lazu hoce samo da uhvate pare,nije mi jasno kako kod nas ne pucaju cjevi zimi kad vode ima i u cizmama :P ,vec samo kad je lijepo vrijeme ili kad se vrse punjenja privatnih bazena. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by proljece83 »

Opet je u pitanju glavna cijev :smt004

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by vrsta8472 »

Опет нема воде.

Сада сам чуо од пријатељице из Пожеге да је и код њих нестало воде. Значи Србија је уз нас, сада ми је много лакше!

:D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Prnjavorski problemi nestanka vode

Post by MAXIMUS »

Potisna cijev !?

Ajd da brojimo koliko puta ovog ljeta .
Znaci pocev od 06.2010. :arrow: drugi put !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply