Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

prki
Posts: 38
Joined: 15.07.2010. 18:10

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by prki »

Fino je kicin rekao, subotom od seljaka nema pojest burek, nema sisanja. Dodju seljaci prodaju kravu, bizona i krokodila dandija i zauzmu grad. E TO VAM JE TA PRICA.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by regeman »

Jel iko primjetio koliko je skup Prnjavor. Pa Teslic je duplo jeftiniji :roll: . PArce pice 1. 20, cijene u Banji Vrucici sa 4 zvezdice ko u Prnjavorskim kaficima. :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by ThunderBird »

U Derventi je hrana čak malo skuplja (mislim na picerije, restorane)... :|

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »

Силом прилика, храним се по разноразним бањалучким ресторанима и могу рећи да су цијене у БЛ доста приступачније него у Прњавору. Нпр. за 6 КМ нема шансе да се човјек у Прњавору може најести са "кашиком" + салата. Као да смо неко ексклузивно туристичко мјесто :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »

JOKARA wrote: Sad da ja malo kritikujem A GDJE JE BILA KOMUNALNA POLICIJA ? Rade li oni nedeljom, rade li drugu smjenu...
!
Ово пишем у повјерењу да не иде даље. Биче неки роштиљ у недељу послијеподне горе у Борику, а сва сам дрва кући потрошио па сам мислио да попалим оно што је остало не би ли испекао коју килу трбушине :D па се надам да ова комунална а ни ова друга полиција неће залазити горе по боровим шумама :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

prki
Posts: 38
Joined: 15.07.2010. 18:10

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by prki »

PA kicin je sve fino objasnio, ljudi koji prodaju bizone dizu cujene

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote: Као да смо неко ексклузивно туристичко мјесто :D
Nemas ti pojma kakve su cjene u drugim cak i manjim zoloskim vrtovima od ovog naseg :smt005 problem je samo sto ne znamo da naplatimo nase prirodne grozopte :D slovenci imaju covjeciju ribicu i ubise se od turizma a u nas ovoliki majmuni u skupstini i mi ne naplacujemo ulaznice. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by regeman »

ma ja to samo provjerama koliko vas zdere po restoranima :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by neko iz mase »

vrsta8472 wrote:Силом прилика, храним се по разноразним бањалучким ресторанима и могу рећи да су цијене у БЛ доста приступачније него у Прњавору. Нпр. за 6 КМ нема шансе да се човјек у Прњавору може најести са "кашиком" + салата. Као да смо неко ексклузивно туристичко мјесто :D
Ja se baš i ne slažem sa tobom. Ok ako je tebi dovoljno da se najedeš porcija mađarske čorbe(recimo u Maxi express restoranu je 2,5-3KM nisam 100% siguran za cijenu) to je druga priča. Recimo meni da nema menze, trebalo bi mi mnogo više para...U BL najjeftinija porcija ćevapa je od 6 do 6,5KM, u Prnjavoru ih pojedeš za 4KM, a da ne pričamo o picama, sok ispod 2,5KM u gradu nećeš popiti(recimo Jelen pivo u kafiću na šetalištu je 2,70KM :shock: ) itd.
P.S.Prebaciću ti duple letke koje imam za hranu :wink:

Kad već neko navede Kićinog a dođošmo i do hrane,ima jedna njegova:" U pm odem dole na vašar i pojedem ćevape,onaj nervni bolesnik mi ih naplati kao da ih na Menhetnu jedem a ne u onoj prašini" 8)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »

Примјер ради . . . телећа рагу чорба са салатом и три шните хлијеба 3КМ, или роловани свињски врат, двије кајзерице, купус салата, прилог пире, рижа. макароне, барена мрква и један ВЕЛИКИ кросан са еурокремом 5,5 КМ. Или свињска кољеница цирка 600 гр са хреном 6КМ и свим тим могућим прилозима, или сендвић Сремац или Сељачка пица или Кркаснки сендвич(то наручујем када остане мало дуже на послу + брза достава) 3.5КМ а нормалном човјеку може бити читав дан. Када сам прије годину почео да радим у БЛ имао сам 95Кг а сада имам 103Кг, у'ранио сам се тамо као рањеник за новембра :D за разлику од студената ја сам сваки дан идем кући па само један оброк тамо једем тако да ми није скупо . . .а тек када пост почне е онда ми је храна багатела . . .пун тањир разноразног бареног поврћа, наравно купус салата и двије кајзерице 2,5КМ . . . :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by JOKARA »

Jel vas dvojica mislite ako krkate po Banja Luci da smo mi ovdje seljaci :lol: :lol: :lol: .
Jescete vi ( sto birekla moja mama ) divljaka !!! :wink: :smt110
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by KAMIKAZA »

Meni je Vrsta ovim svojim tekstom natjerao kiselu vodu na usta,citav dan hodam kao zaklan pjetao,pojedo sve ,ali nikako da se najedem. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by Živorad »

ĐE IMA TOIJE SELJOKO!VE,EO ME JOPE...
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by KAMIKAZA »

Dje si Zivorade kuco stara,nema te ko Voje Samardzije :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Živorad
Posts: 821
Joined: 05.06.2008. 18:48
Location: ILOVA FOREVER

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by Živorad »

EO ME A POZDRAVĆU TE DREVNIJEM ILOVČANSKIM POZDRAVOM DOKSMO JOŠ BIL PRIPOIT JAPONU sOjOnOrA
A ĐE VOJO DA SE NIJE I ON UTUŠIJO U RAZLIKA U CJENAMA
SAD KAD ZNATE KOJI SAM ZNAJTE DAĆ VAS ZEZAT ZA SVE VAŠE BUDALŠTNE

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by KAMIKAZA »

Živorad wrote:A ĐE VOJO DA SE NIJE I ON UTUŠIJO U RAZLIKA U CJENAMA
MA NIJE ;JADNIK JE TO TESKI;UDAVIO SE U ZELENASKIM KAMATAMA :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »



Zbog odbijanja većine mještana da olažu smeće na organizovan način, Komunalno preduzeće “Park” AD Prnjavor od prvog septembra obustavilo je odvoz smeća iz Smrtića – zaseoci Ždrebuša i Matića pilana, zatim Velike Ilove – zaseok Donji Grabik, Grabik Ilove – zaseok Jusupovići, Štrpci – zaseok Duronjići, Palačkovci – zaseok Đumići, Potočani – zaseoci Božunovići, Zorići i Nježići, kao i na području Donje Ilove – zaseok Čolići i Šereg Ilove.

Načelnik Odjeljenja komunalne policije Željko Švraka potvrdio je ovu informaciju. On je istakao da je uzrok ovakve odluke Komunalnog preduzeća “Park” slaba naplativost usluga odvoza smeća.

“Znamo da je Komunalno preduzeće “Park” prinuđeno da odvozi i prikuplja otpad iz seoskih sredina gdje ostvaruju slabu naplativost čime sami sebi prave minus, ali prestanak odvoza smeća loš je potez i ne bi trebalo da bude trajan,” rekao je Švraka.

On je objasnio da će Komunalna policija u narednom periodu preduzeti određene aktivnosti kako bi Komunalnom preduzeću “Park” omogućila lakše funkcionisanje.

“Već od ponedjeljka krećemo u jednu akciju zajedno sa radnicima Komunalnog preduzeća gdje ćemo po terenu, gdje su najveći problemi, pokušati das a lokalnim stanovništvom iznađemo rješenje da se smeće dalje kontinuirano odvozi i da se vrši redovna naplata,” istakao je Švraka.

Ukoliko ne bude pomaka pri naplati usluga odvoza otpada, Švraka je rekao da će se podnositi prekršajne prijave protiv domaćinstava koja odbijaju ispuniti obavezu plaćanja usluga Komunalnog preduzeća “Park.”

Radio "Prnjavor"
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by KAMIKAZA »

Jel moze neko da intervenise u telekomu da se malo spametuju i srede stanje,mislim ako ima neko pametan a da trenutno radi tamo.Pomjenjali su telefonske brojeve svima i umjesto kao u cjelom svjetu da ostave neku poruku koja ce da upozori ljude koji zovu nekoga,da su se brojevi izmjenuli,oni pustaju da taj nevazeci broj zvoni na centrali ili ko zna gdje,pa ljudi misle da nisi kod kuce i zovu dan noc.Majku mu ,pa bas smo divljaci,ali sto se kaze ortodoksni,ako je vec broj ugasen onda neka ga ugase i daju obavjest da ljudi mogu preko informacija dobiti novi.Ja sam sada isprobao nekoliko brojeva i stvarno telefoni zvone u stvari dobija se takav signal,. :?
U nas stvarno svega ima.ali pameti nema. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Autumn
Posts: 52
Joined: 08.10.2007. 19:47
Location: Prnjavor

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by Autumn »

KAMIKAZA wrote:Jel moze neko da intervenise u telekomu da se malo spametuju i srede stanje,mislim ako ima neko pametan a da trenutno radi tamo.Pomjenjali su telefonske brojeve svima i umjesto kao u cjelom svjetu da ostave neku poruku koja ce da upozori ljude koji zovu nekoga,da su se brojevi izmjenuli,oni pustaju da taj nevazeci broj zvoni na centrali ili ko zna gdje,pa ljudi misle da nisi kod kuce i zovu dan noc.Majku mu ,pa bas smo divljaci,ali sto se kaze ortodoksni,ako je vec broj ugasen onda neka ga ugase i daju obavjest da ljudi mogu preko informacija dobiti novi.Ja sam sada isprobao nekoliko brojeva i stvarno telefoni zvone u stvari dobija se takav signal,. :?
U nas stvarno svega ima.ali pameti nema. :P

slažem se u potpunosti...bitno je da oni svi hodaju po gradu za vreme radnog vremena,"ubijaju" vreme u kafanama i buticima...i za to primaju "boli glava" platu....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by ZMIJA »

Skoro su intervenisali u prnjavorskom telekomu,neće valjda svakih 7 dana :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
MeDo
Posts: 60
Joined: 26.11.2011. 16:45

Re: Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by MeDo »

Prnjavor je prelep grad al staces kad je pla ljudi u njemu postalo zlo zla !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »

Поцијепали вјерски рекламни пано



Прњаворска полиција ухапсила је лица чији су иницијали П.Д.К. /24/ и А.В. /23/ из Аустрије, који су Прњавору код исламског вјерског објекта скидали и цијепали рекламни пано са натписом „Бајрам шериф мубарек олсун“.

Починиоци су ухашени ноћас око 4.00 часова, саопштено је из Центра јавне безбједности Бањалука.

Алкотестирањем је утврђено да П.К.Д. има 1,72, а А.В. 1,57 промила алкохола у крви.

Након завршене криминалистичке обраде ухапшени ће у законском року бити предати Одјељењу за прекршаје Основног суда у Прњавору.

ЦЈБ Бањалука оштро осуђује сваки вид недоличног и безобразног понашања и напада на вјерска обиљежја или објекте, истакнуто је у саопштењу.

СРНА

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Zasto je Prnjavor postao grad seljastva i primitivizma ?

Post by vrsta8472 »

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply