Vandalizam u Prnjavoru

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Nedaj Bože da sam jedini, ni ti ne bio mogao prosipati takve gluposti. Ili si me pogrešno razumio ili...
>>>---------------------->>>

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

sagittarius_rex - za razliku od vojske ,,sa druge strane brda,, koja je imala jasne oznake ( šahovnice i ljiljane ) ovde je u pitanju REZERVNI SASTAV JNA sa oznakama koje im i priliče ...
Meni je to jako bitan podatak jer svjedoči ko je ko na početku ove zbrke što se zove građanski rat BIH ali ovo ne spada pod vandalizam pa ako si raspoložen možemo raspravljati na drugoj temi ...

A DA !!! Pridružujem se čestitki ... svim građanima kako u Prnjavoru tako i u inostranstvu da zajedno izgradimo ovaj grad i opštinu da bi bilo što udobnije i bezbjednije mjesto za živiti ... :wink:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

E ZEMLJO OTVORI SE i progutaj sagittariusa :D KOJE SRPSKE JEDINICE SU IZASLE NA TAJ DAN NA MOTAJICU; HAJDE RECI NAMA KOJI SMO BILI U INOSTRANSTVU;KAKO SE ZVALA TA JEDINICA I STO KAZE MAXO ;KOJE JE SRPSKE OZNAKE NOSILA NA TOM NEZAPAMCENOM POHODU U PRAZNU SUMU; ISTORIJA CE PISATI O TOME; KAKO SU SRPSKE JEDINICE VODILE BITKU PRSA U PRSA NA MOTAJICI :lol: BEZ PROTIVNIKA :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ками и Максо, не квари људима доживљај :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

KOJE SRPSKE JEDINICE SU IZASLE
Kako ne znas, Kalaba iz TO i kapetani iz srednje skole :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Uvjek sam imao loše ocjene iz pismenog, pa se vjerovatno nismo dobro razumjeli.
Nismo u Hagu da trebamo nekom 10-om objašnjavati koje su oznake bile i ko je bio, ja to razumijem odlično, a ako je to bio samo izlet u prirodu onda nebi trebalo ni obilježavati, pa ako je već SDS griješio nije mi jasno što onda ovi bezgrešni obilježavaju.
I ja poštujem kada o tome priča Makso, koji je (neznam ja valjda) bio tamo, ali kada o tome priča neko ko nema veze sa sadašnjosti, a sa prošlosti još manje, onda je to presipanje iz supljeg u prazno.
I smiješno mi je da u jednom postu čitam kako čovjek govori da je bio prisutan tu ti tu, tad i tad, a u drugom postu drugi kaže da se to nije ni desilo, pa i normalan bi poludio.
>>>---------------------->>>

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Tako je, reci im svima! :D

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

MAXIMUS wrote:
...Koji se obilježava povodom izlaska SRPSKIH jedinica na Motajicu...
Bogami ja sam tada još uvjek imao petokraku na uniformi ( kao i većina ) pa ti vidi ....
dakle poenta ... još nisu postojale Srpske jedinice u obliku u kome ti navodiš ... bio je to rezervni sastav JNA ... SAMO SAM TO HTJEO REĆI ...
da ... bilo je i dobrovoljaca koji nisu bili u rezervnom sastavu JNA ALI KAO ŠTO REKOH ... MANJINA
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Eto petokraka, a to nije nikad bila Srpska oznaka, ako vec onda kokarda :D
Nemoj da se ljutis Sagi, ali u toj jedinici koja je isla na izlet su bili i Muslimani kao i drugi narodi, i koga bi oni zaustavili i da je naisao :D u to vrijeme smo u nas jos uvjek svi sumnjali da ce da dodje do rata u Bosni, pa se onda tako i pristupalo tome svemu, jednostavno kao vojnoj vjezbi, tek kad su poceli da stizu prvi mrtvi sa Bosanskih ratista, narod se malo probudio.
Nesto razmisljam jel zna iko ko je prva zrtva rata iz Prnjavora, stvarno sam dugo razmisljao ali ne ide, mada bi mogao biti Tomo Ducan (postar) ;HAJDE DA BAR SAZNAMO KO JE STRADAO PRVI I KO JE ZADNJI ;PA DA TO NEGDJE ZABILJEZIMO;AKO VEC NEMOZEMO DA SAZNAMO KOLIKO IH JE UKUPNO POGINULO.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

to vrijeme smo u nas jos uvjek svi sumnjali da ce da dodje do rata u Bosni, pa se onda tako i pristupalo tome svemu, jednostavno kao vojnoj vjezbi,
mali troll od teme

U to doba, preciznije receno, samo su pojedinci iz JNA sumnjali da ce da bude rata, tj njeni vrhovnici uglavnom koji su se povlacili za BG i Nis.
Sto se tice priprema za rat u i oko Dervente, to je teklo jos od oktobra 91, kada se naoruzanje iz Dervente prema Detlaku i generalno PR pocelo povlaciti.
Krajem februara je vec bilo napada na pojedina sela, a krajem marta su se Srbi uveliko izasli iz grada zbog sukoba. Marticevi i srbijanski specijalci su vec u februaru bili u Derventi.
Tako da ta prica da krajem marta nisu vjerovali da ce biti rata ne stoji jer je front cija je najteza kota za osvjoiti bio Bijelo Brdo bio formiran pocetkom aprila, znaci 10 dana nakon famoznih dogadjaja. Pa i zlocin u Sijekovcu se desio 26.3, zar ne?
Borbe se na Motajici nisu vodile, niti je ko pominjao ''herojske borbe'' osim tebe, samo je JNa tj njen srpski bila zbunjenja oko svega sto se desavalo prilicno. Jednostavno, hrvati i muslimani su mnogo prije napustili istu.
JNA je bila prilicno legalna do maja 92e kao sto maks kaze, sa tim da su pojedinci vidjeli da situacija vodi opstem ratu jer je prisustvo hrvatske armije, prije svega prve uopste formirane hrvatske brigade bilo vidno na podrucju Dervente.
Hronologija dogadjaja ti ne stoji bas.
:lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:D Bolje mi lezi prodnoziranje buducnosti... :D Pa poslije dogadjaja je najlakse znati ishod :D , sala, ali stvarno se svuda govorilo :ma rat kakav rat, nemoze to u nas biti, mi se volimo, izmjesali smo se, i zasto rat u Bosni kad niko nije za njega, itd,itd kad ono prc, najgori moguci rat izbi bas u nas.
A to za Martica i njegove, je prica za malu djecu, njihovim dolaskom se nastojao utjerati strah Hrvatima, i samopouzdanje Srbima, jer cinjenica je da su Hrvati u Derventi bili spremniji za rat, nasi su bili kao ovce i da nije doslo do prodrmavanja situacije, Srbi bi izginuli u daleko vecem broju, bar sto se tice Dervente,a Martic je tada imao puno vecih problema nego mi, samo je ga neko poslao, jer je lakse bilo zakuhati ,kad se on pojavi Hrvati su znali sta ih ceka, bio je to otvoreni poziv njima da se sele ili da ratuju,ako mislis da su desetak momaka u crnim majicama iz Srbije i dvadeset Marticevaca odbranili Derventu onda grijesis,oni su pomogli da se brze srusi, ti nasi bajni strucnjaci ,nisu ni znali sta ih ceka, i koliko su Hrvati spremni za rat, jer da su ista znali, nebi Srbi Dervecani bili zatvoreni u logore,bar bi ih obavjestili da pobjegnu, i ako je Martic bio tu skupa sa srpskim specijalcima,zasto je Ustaski logor bio samo 800 metara dalje,puno je toga nedorecenog, papir trpi sve ( osim istine :D )
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

e kami kako ti izvrces rijeci, znam da to nije namjerno ali...

ja nisam rekao da je Martic branio Derventu, vec sam napomenuo da je bio tu, sto znaci da se znalo za rat :arrow: po tebi u predzadnjem ratu za rat se nije znalo do prvih zrtava, koje su se desile za divno cudo 2 dana nakon famoznog datuma koji pominjes.
da nije doslo do prodrmavanja situacije,
A ko je prodrmao situaciju u Derventi i Prnjavoru? SO funkcioneri i kapetani iz JNA?
ti nasi bajni strucnjaci ,nisu ni znali sta ih ceka
A ja nekidan kad pricam o nasim strucnjacima ti kazes kako bi bolje prosli da su nas strucanjaci vodili umjesto mesara. Slazem se, samo da je strucnjake zanimala njihova oblast. Kontradiktoran si.
Da se na JNA cekalo PR bi zavrsio gore od Dervente.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

regeman wrote:e kami kako ti izvrces rijeci, znam da to nije namjerno ali...


A ja nekidan kad pricam o nasim strucnjacima ti kazes kako bi bolje prosli da su nas strucanjaci vodili umjesto mesara. Slazem se, samo da je strucnjake zanimala njihova oblast. Kontradiktoran si.
Da se na JNA cekalo PR bi zavrsio gore od Dervente.
Nisam kontradiktoran :D mislio sam na ljude koji su poslali Martica ,sa time su ubrzali dogadjaje, ne kazem ja da je to bilo lose, jer rat je po svemu sudeci bio neizbjezan, pa ga je trebalo zapoceti kad je najbolje pasalo i na najboljoj mogucoj poziciji, dal su izabrali vrijeme i mjesto kako treba, istorija je tu da pokaze, naravno za istoriju je jako bitno da se sazna koliko je ljudskih zivota odnijela Derventa, moje misljenje je da su podcijenili HVO i njihov polozaj, mogli su proci sa puno manje zrtava da ih je vodio neki pravi strucnjak,Derventa je bila strateski neodrziva ,bas iz razloga sto su nasi po svaku cijenu htjeli da odrze kasarnu koja je bila kao na dlanu ,gledano sa protivnickih polozaja,i u praistoriji je pametan bjezao na brdo i mlatio onog donjeg po usima, dokaz ovome je i mali broj zrtava na Srpskoj strani kod opsade Sarajeva. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Neki strucnjak kao kamikaza npr...........
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nisam kontradiktoran Very Happy mislio sam na ljude koji su poslali Martica
A Martic je bio kad u Der? Februar 92? Znaci uveliko se znalo da pocinje rat. A po tebi su dogadjaji iz marta daleko od rata. To sto PR odmah nije imao poginulih ljudi ne znaci da se rat nije osjecao.
tava da ih je vodio neki pravi strucnjak
Da ih je vodio, da je htjeo vodio bi ih, nije tolika guzva bila. Hoces reci da se Veljko tukao sa strucnjacima i molio ih da on ide na DEr? Je l ti jasno zasto su uopste isli na taj ''izlet'' na Motajicu? Zato sto je ove iz JNA u PR boljela patka za dogadjaje u okolini. Sto je uopste ta manjina isla u vukove i motajicki bataljon?( koji su tretirani kao paravojni sa PR opstine) Bilo im dosadno kuci? Htjeli rata da se igraju?

Da zavrsim sa trollom, dan opstine kao dan opstine, bio povodom drugog svjetskog rata ili ovoga vecinu boli k za istim.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Veljko i Pepa, ma koliko bili nepismeni su ipak sacuvali zivote mnogima, bar koliko se moglo,ali pogledaj strukturu u Hrvata, koliko je generala i oficira ostalo tj.preslo u HVO ,kao i kod Muslimana,nemoguce je da su samo u nas pobjegli, ili ti mislis kao i ja da su imali razlog da pobjegnu od nas. :D Paravojska je jedno ,a to kazem zbog Velje, oni mogu kako hoce i sta hoce, mogu da stave za vodju i nepismenog, ako je njima dobar,ali ja govorim o regularnim jedinicama, ako smo stvarali drzavu, valda smo ih imali, ili su svi bili paravojska.
Cipi,strucnjak, je covjek koji se skolovao i koji zna strategiju ratovanja, proucavanje strategije ratovanja je proucavanje ne samo postupaka iz poslednjeg rata na nasem terenu ,vec proucavanje strategija ratovanja na sirem nivou, i prilagodjavanje istih novim uslovima,tako da nije iskljuceno da neki strateg koristi taktiku iz Napoleonovog doba,naravno on je prilagodjava uslovima u kojima se trenutno nalazi.Sumnjam da su ovi nasi ikad i culi za Napoleona :D
Takav covjek je u nasoj vojsci ocigledno falio,ho-ruk sistem je urodio plodom, ali na zalost sa mnogo zrtava,osim toga, stvar koja umanjuje krivicu vojnim vodjama je i ta sto nismo imali vrh sa jasnim ciljevima i granicama, ako neces sve onda moras da ogranicis sta hoces inace izgibose ljudi za dzaba.Jesi li ikad vidio kartu za vrijeme rata koja obiljezava granice RS,nisi, jer ih nikad niko nije ni odredio, a i za to su postojali strucnjaci, mi nista ne prepustamo skolovanim ljudima ni danas, eto slucajno je upao Tomas u neku semu, u nas samo prolaze drmonje koji deru glavom kroz zid i ljudi koji su kupili neku diplomu, mi smo za zaljenje u svakom slucaju, kad danas pogledam tu istu skupstinu, polupismeni ljudi odlucuju o sudbini naroda (cast izuzetcima)ali i oni se utope u sredinu, a tako je bilo i u vojsci.Odo daleko ,PARDOONNNNN :D
Last edited by KAMIKAZA on 26.03.2009. 11:43, edited 1 time in total.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nisi otisao daleko, sve je to uvezano.
mi nista ne prepustamo skolovanim ljudima ni danas, eto slucajno je upao Tomas u neku semu
Slazem se uveliko, U ratu nije bilo kadra vojnog, u miru kadra za mir. Sto nije bilo, sta ja znam, obrazovanost valjda. I onog kadra sto je bilo nija ga zanimao rat vec fotelja. Ista prica sa HVO i ABiH, mislis da se jna kadar tamo naratovao? Slikali su se nakon par bitki po potrebi, ostalo je kao i kod nas bijeda ratovala.
rekao je onaj hrvatski general da je rat dobar u neku ruku jer u srusenoj zemlji pojeftini sve pa se da pokupovati :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Биста пронађена у каменолому

Биста народног хероја из Другог свјетског рата Станка Вукашиновића, која је недавно украдена из Парка Народних хероја у Прњавору, пронађена је у каменолому у близини језера Дренова.

Нешто послије проналска ове бисте, непознати починиоци откинули су са постоља бисту народног хероја Раде Врањешевић, која је пронађена бачена у парку.

Новак Богичевић, предсједник 00 СУБНОР-а Пмјавор, казао је да је у оба случаја обавијештена полиција.

"На срећу ни једна биста није оштећена, мало су изгребане и треба их префарбати. Ми смо се предходној власти обраћали са захтјевом да Парк Народних хероја буде освијетљен и они су нам давали лажна обећања, односно да су финансијска средства за те сврхе обезбијеђена, само да треба пронаћи изводача радова. Наравно, до тога никада није дошло. Сада смо испред Савеза бораца упутили захтјев начелнику општине да парк буде освијетљен", навео је Богичевић. Према његовим ријечима, бисте хероја Раде Врањешевић и Станка Вукашиновића тренутно се налазе у канцеларијама СУБНОР-а Прњавор, јер им је ту најсигурније.

Т.Ро. - Независне новине
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Re:

Post by stripi79 »

KAMIKAZA wrote:Veljko i Pepa, ma koliko bili nepismeni su ipak sacuvali zivote mnogima, bar koliko se moglo,ali pogledaj strukturu u Hrvata, koliko je generala i oficira ostalo tj.preslo u HVO ,kao i kod Muslimana,nemoguce je da su samo u nas pobjegli, ili ti mislis kao i ja da su imali razlog da pobjegnu od nas. :D Paravojska je jedno ,a to kazem zbog Velje, oni mogu kako hoce i sta hoce, mogu da stave za vodju i nepismenog, ako je njima dobar,ali ja govorim o regularnim jedinicama, ako smo stvarali drzavu, valda smo ih imali, ili su svi bili paravojska.
Cipi,strucnjak, je covjek koji se skolovao i koji zna strategiju ratovanja, proucavanje strategije ratovanja je proucavanje ne samo postupaka iz poslednjeg rata na nasem terenu kazem,vec proucavanje strategija ratovanja na sirem nivou, i prilagodjavanje istih novim uslovima,tako da nije iskljuceno da neki strateg koristi taktiku iz Napoleonovog doba,naravno on je prilagodjava uslovima u kojima se trenutno nalazi.Sumnjam da su ovi nasi ikad i culi za Napoleona :D
Takav covjek je u nasoj vojsci ocigledno falio,ho-ruk sistem je urodio plodom, ali na zalost sa mnogo zrtava,osim toga, stvar koja umanjuje krivicu vojnim vodjama je i ta sto nismo imali vrh sa jasnim ciljevima i granicama, ako neces sve onda moras da ogranicis sta hoces inace izgibose ljudi za dzaba.Jesi li ikad vidio kartu za vrijeme rata koja obiljezava granice RS,nisi, jer ih nikad niko nije ni odredio, a i za to su postojali strucnjaci, mi nista ne prepustamo skolovanim ljudima ni danas, eto slucajno je upao Tomas u neku semu, u nas samo prolaze drmonje koji deru glavom kroz zid i ljudi koji su kupili neku diplomu, mi smo za zaljenje u svakom slucaju, kad danas pogledam tu istu skupstinu, polupismeni ljudi odlucuju o sudbini naroda (cast izuzetcima)ali i oni se utope u sredinu, a tako je bilo i u vojsci.Odo daleko ,PARDOONNNNN :D

Izvinjavam se sto ovu temu posle dva mjeseca ponovo pokrecem,ali moram nesto da kazem,ako su ovi ljudi bili nepismeni jedini su imali (m..a)da povedu vojsku dole,a ti kamikaza znas kad je pala kasarna u Derventi sta je bilo tad,a secas se i CARDAKA, regemane ti valjda znas a ti je rodjak tad izubio zivot i kako je bilo tad tako da bolje PSTTTT,a ti Stojane nemoj tako,veliki pozdrav :( :roll:
.....zivot je cudo.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Vandalizam u Prnjavoru

Post by regeman »

regemane ti valjda znas a ti je rodjak tad izubio zivot i kako je bilo tad tako
A sta sam ja rekao ?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vandalizam u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Nesto me onih 626 svjeca podsjetilo na stradanje nasih najblizih,i komentare onih koji su bili na vlasti i njihove cifre od oko 380 palih boraca,oko toga smo se sporili svaki put kad bi pomenuli spomenik i pale borce. Iako nisu svi na spisku u crkvi na Vucijaku ,podatci koje nam je servirala politika i stvarni spisak se razlikuju skoro za duplo, a ako dodamo ljude koji nisu upisani u crkvi iz raznih razloga, dolazimo na onu moju cifru od preko 800 ljudi, sto svi pokusavaju da ospore.
Sa ovim apelujem na vlast da osnuju komisiju ,koja ce da ustanovi broj nastradalih gradjana iz nase opstine,nije posteno ni prema zrtvama ni prema porodicama da se taj broj i spisak nikada ne objelodane, buducnost se moze graditi na cistoj proslosti, a ne na prikrivenim podatcima,tako ce se konacno izmedju ostaloga saznati i koliko je stradalo Srba, a koliko ostalih u nasoj opstini.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Dzukela
Posts: 91
Joined: 27.04.2009. 15:31
Location: Prnjavor

Re: Vandalizam u Prnjavoru

Post by Dzukela »

KAMIKAZA wrote:Nesto me onih 626 svjeca podsjetilo na stradanje nasih najblizih,i komentare onih koji su bili na vlasti i njihove cifre od oko 380 palih boraca,oko toga smo se sporili svaki put kad bi pomenuli spomenik i pale borce. Iako nisu svi na spisku u crkvi na Vucijaku ,podatci koje nam je servirala politika i stvarni spisak se razlikuju skoro za duplo, a ako dodamo ljude koji nisu upisani u crkvi iz raznih razloga, dolazimo na onu moju cifru od preko 800 ljudi, sto svi pokusavaju da ospore.
Sa ovim apelujem na vlast da osnuju komisiju ,koja ce da ustanovi broj nastradalih gradjana iz nase opstine,nije posteno ni prema zrtvama ni prema porodicama da se taj broj i spisak nikada ne objelodane, buducnost se moze graditi na cistoj proslosti, a ne na prikrivenim podatcima,tako ce se konacno izmedju ostaloga saznati i koliko je stradalo Srba, a koliko ostalih u nasoj opstini.
Nikako mi nije jasno zasto niko dao sada nije napravijo spemomenik palim borcima u Prnjavoru ????

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Vandalizam u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Zato sto jos nikada nismo uspjeli da se usaglasimo koliko je nasih sugradjana nastradalo u poslednjem ratu,a ako neznas ko je poginuo,kako ces mu onda podici spomenik. :evil:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Vandalizam u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Image

Нема сата, нема огласне табле :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Vandalizam u Prnjavoru

Post by MAXIMUS »

BOŽE !!! Šta je sledeće !?
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply