Moto klub "Prnjavor '07"

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Post by proljece83 »

Sad dobih informaciju u pitanju je otvoreni prelom butne kosti,operacija!JBG

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ееее Тодоре опет ћеш долазити код мене. Надам се да неће бити нека компликована операција и да ће се што прије опоравити.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Ako izuzmemo ovu nesrecu mogu slobodno reci da je stvarno vrhunski organizovana motorijada...idem se samo malo toplije obuci i trcim nazad tamo!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

ЈБГ и ја сам добио своје. Један од бајкера ме спуцао код Тропика. Залетио се, проклизао при кочењу и.... БУМ !
Сва срећа па му није било ништа. Мања посјекотина на нози.
Штета на ауту :x Одвалио ми задњи браник, очешао фарбу са полустранице и разбио штопку.

Није страшно, све се да поправити, нек` њему није било ниш`. Није носио кацигу. :?

Ваљда је још један улетио у гробље, барем сам тако чуо. :roll:

Недам да ми ово поквари расположење. Видимо се вечерас. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Steta :?
Nikome ne ide na ruku...
Sreca da ipak nije nikome nista...
I da, ne razumijem one nase pajkane dolje.. Ugledaju svaki nesvezani pojas u autu, a sila ´motorista´ fura bez kacige... Neprocjenjivo vise opasno no sto li je to nesvezan pojas... :?

Na ja, nadam se da ce veceras ipak ispasti dobra zurka... Fin provod!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ево сада сам опет био доле и вратио се. Одлично свака част! Организаторима чиста десетка!
Драго ми је да је Тодор добро!
Image

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

Neznam o kome se radi, ali želim da što pre ozdravi, i se vrati brzo svojoj kući.
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

samo ako nije problem i ako neko moze da javi todorovo stanje.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

haha, opet todor, pa ti njegovi padovi vec prelaze u tradiciju. Govorio sam ja vama, nije motor za svakog. Dobra motorijada, do godine ce biti jos bolje
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Зезнуто је мало што је вањски прелом бутне кости, па тако да може не дај Боже шепати цијели живот.
Image

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

jbg, rekao mu je zoran capljak (onaj sto dovede svajcarce, MC Scorpions), da ako hoce divljati izadje na stazu, a ne po gradu da divlja
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Hunter wrote:jbg, rekao mu je zoran capljak (onaj sto dovede svajcarce, MC Scorpions), da ako hoce divljati izadje na stazu, a ne po gradu da divlja
Све би то било добро да није почела она кишица и да није испред њега био онај мало џип који је био са бајкерима. Да није њега било можда би спао и одклизао, а можда и не. Јер није имао кацигу па можда би било кобно. Ко ће га знати сада. Важно је да се извуче сада.
Image

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Njego, nesto sto sam vidio na ovoj motorijadi zasluzilo je kritike, a to je ponasanje motorista, koji su se ponasali jako neodgovorno (cast izuzetcima). Primijetio sam da ima dosta jos uvijek golobradih momaka, koji voze razne bijesne masine, ali nije u tom toliki problem koliki je u tom sto ih je dosta nakon konzumacije obilnih kolicina alkohola islo u voznju, a primijetio sam da nije bas bila lagana voznja, posto je njih nekoliko bukvalno proletilo kraj mene
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

У једну руку се слажем са тобом. Јер сам и ја пар пута дошао у незгодну ситуацију када су поред мене двојица пролетили као муње. Да нисам био пажљив закуцали би се у моје ауто и мрља би остала од њих. Али добро. Треба порадити на мало већој дисциплини и то је то. У сваком случају све је добро јер се мото сусрет завршава. И похвала још једном за организаторе. Јер стварно је екстра!
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Ma sve 10 veceras...vracam se prepun pozitivnih kritika...YU GRUPA je odradila posao...full respect!!!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Hunter wrote:jbg, rekao mu je zoran capljak (onaj sto dovede svajcarce, MC Scorpions), da ako hoce divljati izadje na stazu, a ne po gradu da divlja
Legenda, koliko je samo puta dosao istim iz Svajcarske, parkira ga i popije pivo u Liji. :D . Gomila ljudi bi mogla mnogo toga nauciti od njega.

Vidim svi hvale organizaciju, a ova tema bi povodom toga mogla ladno na turizam da ode. Cestitke :smt023
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Svirka do bola. Organizacija uvijek može biti bolja, mada su stvarno bili na nivou.
Nadam se da će " Motorijada " od ove godine biti prnjavorski brend.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Od mene sve sami plusevi. Vratio sam se, ne znam kako sam se vratio. Sve odlicno, sve super. Ovo ce biti podrzano i sljedece godine, sigurno. Poslije vasara, dogadjaj koji okuplja najvise raje u Prnjavoru. Auta je bilo od CRVENOG KRSTA PA SVE DO KARACA!!! :wink:

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

bas je to lepo za nas grad da je bilo extra.

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Organizacija je bila za 10 i izbor grupe...Svaka čast!
Zanima me jedno..kako ni jedan forumaš ne spomenu onaj striptiz 8) :lol: ?

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Čestitike organizatorima !!!
Prvi put je ali su pazili na mnoge detalje !!! Odlično !!!
Nadam se iduće godine istog spektakla čak i boljeg !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Sneza wrote:Zanima me jedno..kako ni jedan forumaš ne spomenu onaj striptiz 8) :lol: ?
Ja morao na spavanje pa nisam dočekao :D .Drug mi reče da nije bilo nešto posebno.Valjda je uzela 300 modernih za 30 minuta nastupa :roll:

P.S.Je li popustila piva? :lol:

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Post by boro_m »

Hvala,ljudi,za dolazak i podrsku...Trudili smo se,zaista,da to organizujemo i da sve protekne u redu.Svjesni smo propusta i nedostataka i nekih koje,nadam se,vi niste vidjeli.Krpili smo ih u hodu.Trudicemo se dogodine da to ispravimo.
Ipak,generalno gledano,mislim da je moto-druzenje zasluzilo dobru ocjenu,bez lazne skromnosti.

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Zaboravio sam napisati u prethodnom komentaru.Strvarno svaka čast na organizaciji.Nadam se da će ovo prerasti u tradiciju

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ако Бог да следеће године још боље! :D
Image

Post Reply