Moto klub "Prnjavor '07"

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by Njegovan »

А шта ми брате имамо рекламирати? Па нисмо фирма. :? А и доста чланова бројимо на страници фејс бука, тако да не видим шта би добили са тим. 8) Е сада једино ако ти даш појашњење зашто би то било баш добро за нас, пша можда и побијеш ове моје аргументе. :D
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by vrsta8472 »

Njegovan wrote:А шта ми брате имамо рекламирати? Па нисмо фирма. :? А и доста чланова бројимо на страници фејс бука, тако да не видим шта би добили са тим. 8) Е сада једино ако ти даш појашњење зашто би то било баш добро за нас, пша можда и побијеш ове моје аргументе. :D

Е Њего, Њего, слаб ти је маркентиг.

Циљна група Мото клуба Прњавор '07 је Прњавор тј. Прњаворчани. Не кажем да Ваша страница на ФБ није посјећена, али треба да знаш да је та страница "једна од милион" на ФБ и 2/3 чланова уопште немају везе да су чланови нити, редовно посјећују (ажурирају тај дио на ФБ јер је ФБ претрпан таквим стварима). Шта добијате банером на прњавор.инфо?! Добијате људе који су из Прњавора и који углавном треба да се обавјесте о вашим активностима, а велика је разлика (мораш да признаш), ако неко оде на ФБ страницу или на званични Веб сајт :smt002

А то се ради са банером.

Ето јеси ли сада свјестан шта се добија са тим?!

Поздрав
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by Njegovan »

А да ли си упућен колико има прњаворчана већ на страници од мото клуба на фејсу? То све што ти наброја већ скоро људи прате сва дешавања на нашој страници фејса. јер доста смо тога понудили и обратили пажњу на себе и то заслужно. :D Ја знам да је теби циљ продати своју робу, али искрено ја не видим никакве користи од тога. Јер ево ја сам не памтим када сам на главној страници прњавор инфа гледао те банере. Можда прије једно годину дана. Ето игрим случаја ја сам подршка на нету у име мото клуба и самим тим презадовољан сам. Јер када уђен на страницу на фејс буку од мото клуба имаш статистике одакле се људи јављају, па могу ти рећи да има доста прњаворчана. А не само наших људи већ људи који прате бајк ствари са свих страна свијета. Све у свему хвала теби на понуди. Ето можда се и ЕЛ ПРЕСИДЕНТ Боро јави овдје па да каже своје мишљење на то. 8)
П.С. Код нас на фејсу није група већ страница, што даје многе могућности, а вјероватно и ти знаш. Праћење тих статистика и тако то. :) Братски поздрав,
Image

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by boro_m »

Ej,vas dvojica:MIR U KUĆI!!!
Hvala na ponudi,ali već sam imao ponude za objave kluba na baneru ,i to prije 3 god.,pa sam smatrao da to nije potrebno.Ne prodajemo (se)ništa ,pa samim tim i nema potrebe za oglašavanjem.Sve naše aktivnosti se saznaju podosta prije izvođenja istih i to naj(ne)pouzdanijim putem ,preko"radio-mileve", iliti rekla-kazala.S druge strane,Njego je u pravu: stranicame fb-a,ali i klupske su dovoljne za "oglašavanje".
Ipak,ono što je na 1.mjestu,i to bez oglašavanja jeste NAŠ rad koji ljudi vide,cijene i po čemu prepoznatljivi i već poznati!To nam i jeste najbolja reklama!
Predlažem da se na neki način VI povežete s nama i damo vam podsticaj diljem ex Yu.Prnjavorčani su nam na 1.mjestu i BAŠ zbog toga interesna zona nam je Balkan,pa i šire! :D
Zato stanimo svi pod boje kluba i grada, i proširujmo vidike,bez prepucavanja na lokalnom nivou!

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by boro_m »

I još jedno pitanje:a kad smo to reklamirani za dž.?Možda me sjećanje ne služi najbolje i ne bih da ispadnem nezahvalan,ali...U svakom slučaju -HVALA,jer samo zajedno možemo postići više.Nikad nisam propustio priliku istaći,pohvaliti i zahvaliti se svima onima koji su nam ,na bilo koji način,pomogli i više puta sam pomenuo prnjavorske medije među koje, naravno,ubrajam i vas.
Nadam se da u to ne računaš vijesti i fotke,od kojih je korist-obostrana!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by vrsta8472 »

Што би рекла моја баба, "млого" сте се вас двојица расписали да бих вас цитиарао реченицу по реченицу. Па ћу зато да будем што сликовитији и што јаснији :D

Ваша страница на ФБ има

Image

толики број "обожаваоца"!

Ваша интернет презентација има оволико "јединствених" посјета

Image

Написао сам "једиснтвених", јер ако погледате на алекси рејтинг "оном на брду ак' имало види више види но онај под брдом!"

И још укратко неке ствари да наведем. ФБ приказује пол и земљу али на основу резултата који сами корисници упишу на свој профил, што не мора увијек бити тачно. Ако се пречесто "спамује" зид "обожаваоца", велика већина користи опцију "игнориши" а уз то за разлику од група, страница нема опцију слања приватних порука, већ само обавјештења која нису толико видљива, ако неко не оде у приватне поруке.

Да не дужим више. Ја сам само предложио банер, на вама је да кажете да или не :smt002 и крај приче.

Поздрав :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by boro_m »

Druže Vedrane,šala preraste u svađu.i ja ću vrlo kratko:Sve informacije o nama MI nosimo na leđima,u našem svijetu,tzv"bojama"-a to je prsluk na kome piše ko smo,šta smo i odakle smo.Te "informacije i reklamu"mi širimo vozeći se putevima i bespućima našom i okolnim državama,jer smo bajkeri,a ne sajber -bajkeri!Uostalom,i posjete istih takvih,na našem susretu,smo "zaradili" SAMO na takav način!
Ne,hvala..nismo zainteresovani za baner,pogotovo ne na taj način javno ubjeđujući nas kako nam je to neophodno,uz pokušaj degradiranja!Do viđenja,u realnom svijetu!!!

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by boro_m »

I još nešto..žao mi je što je jedna ovakva naša simpatična,naivna inicijativa (slikanje uz vaš bilbord)prerasla u nešto što ,vjerujem,niko od nas nije ni slutio,a ni želio!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by vrsta8472 »

Боро, ти си мене изгледа ниси схватио . . . или је овдје неко побркао лончиће.

Кренуло је од слике, испред билборда прњавор.инфо, ја сам питао да ли сте можда заинтересовани за банер, чисто информативно. Њего ми је рекао да му појасним, ако он није управу и да га можда убиједим (прочитај почетак расправе).

Свака част вама бајкерима на ономе што радите и промовишете наш град. Лично учествујем у разнораним организацијама свега и свачега, и могу само да претпоставим колико труда, времена и живаца треба за организацију једне моторијаде и на то вама а поготово теби скидам капу, јер си у том свему локомотива која највише вуче. Показао си ми онај пројекат за Борик, и то не да ми се свиђа (чак сам вас предложио да од пара које општина добије од ЛЕАП-а за један од пројеката буде тај ваш "Уређење излетишта Борика", јер тај посао који радитем, радите из срца и љубави према моторима). Ја се извињавам свим бајкерима ако је ова, тема отишла у нежељеном смјеру.

Ето нећемо више о томе.

Одох да радим,

поздрав.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by Njegovan »

Све у свему брате Ведране, сада сте нам дужни пара за овакву рекламу. Мислим за ову слику испред билборад. :lol:
Колико се сјећам, а и Боро то може потврдити, када нас је Ацо кренуо групно сликати ја сам рекао хајмо овдје испред билборда, али да сам знао да ће оваква убијеђивања бити и расправа вјеруј да не би то предложио већ би се сликали поред мотора како је прва опција била. :D Немој да се љутиш, али стварно твоја роба коју нудиш није нам од неке користи. :wink: Ипак хвала ти. Трговина је трговина. :wink: :smt006
Image

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Re: koji bend za moto-susret???

Post by boro_m »

E,pa dragi moji "glasanje"na temu benda je završeno! :D Mogu vas svečano obavijestiti da smo dogovorili sve bendove za moto susret(popularno motorijadu). :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: koji bend za moto-susret???

Post by vrsta8472 »

И ко су :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: koji bend za moto-susret???

Post by PROLETER »

a to su ???
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Re: koji bend za moto-susret???

Post by boro_m »

Neka vam ne bude teško pa ćirnite na našu stranicu(bit će uskoro postavljen i flajer),a prve info.možete dobiti na fb grupi kluba.Za one koji ne znaju(ako ih uopšte ima,bez lažne skromnosti :smt002 ) "mkprnjavor07.com"ili fb grupa motoklub Prnjavor 07!!!!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by Njegovan »

Страница је достигла сјајних 7 458 чланова, што је за сваку похвалу. То ће нам уродити плодом за рекламу нашег мото клуба, а и самим тим обични људи који прате дешавања мото клуба добијају информацију из прве руке. :wink: :smt006
http://www.facebook.com/home.php?#!/pag ... 492?ref=ts
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by Njegovan »

ПЛАКАТ ЗА МОТО СУСРЕТ ПРЊАВОР 2010.
Image
Image

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by PROLETER »

Njegovan wrote:Страница је достигла сјајних 7 458 чланова, што је за сваку похвалу. То ће нам уродити плодом за рекламу нашег мото клуба, а и самим тим обични људи који прате дешавања мото клуба добијају информацију из прве руке. :wink: :smt006
http://www.facebook.com/home.php?#!/pag ... 492?ref=ts
chuj obichni ljudi ?
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by Njegovan »

Можда сам се погрешно изразио, али хтјео сам рећи људи који баш не прате мото дешавања већ који ће посјетити наш мото сусрет чисто ради добре свирке. :smt006
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by MAXIMUS »

Njegovan wrote:ПЛАКАТ ЗА МОТО СУСРЕТ ПРЊАВОР 2010.
Image
Skromno ! Udarila recesija a ? :D
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Cager
Posts: 163
Joined: 17.03.2008. 14:07

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by Cager »

Al' kada je striptiz u pitanju, tu nema recesije. Kome ne bude dovoljno u petak, moze uzivati i u subotu.

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by ThunderBird »

Prisutan... Prvenstveno zbog pive :smt003 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
MILE
Posts: 25
Joined: 21.10.2009. 22:24

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by MILE »

U Novom Sadu je odrzan MOTO BIKE expo OFF ROAD SHOW
Image

Image

Image

Image

Image

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by OldTownBoy »

Njegovan wrote:ПЛАКАТ ЗА МОТО СУСРЕТ ПРЊАВОР 2010.
Image
Kao da malo nedostaje novca ili mozda ideje ? Atomsko je dobar bend ali veliko je pitanje sta je ostalo od te grupe . Pjesme svakako jesu ali ostalo je davna proslost. To se moglo primjetiti i prosle godine sa D. Jagodama.
um caruje a Dundo Maroje

boro_m
Posts: 21
Joined: 20.09.2007. 20:33
Location: Prnjavor

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by boro_m »

Tipično"naša posla"!Pokušamo napraviti nešto a nalijećemo na kritike i neodobravanja! :(
Recesija jeste udarila i to osjete i mnogo jači klubovi na državnim jaslama a kamoli mi samofinansirajući.Ne želim se pravdati niti objašnjavati-to je ,što je, a vi dođite i pomozite da ovo (jedino za široke narodne mase osim vašara)dešavanje u našem gradu uspije!ETO!!!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: MOTO KLUB PRNJAVOR 07

Post by MAXIMUS »

boro_m wrote:... pomozite da ovo (jedino za široke narodne mase osim vašara)dešavanje u našem gradu uspije!ETO!!!
hmhmhm ... da to nije malo pretenciozno ?
Sa druge strane kritika ako se shvati dobronamjerno nije sigurno losa i moze poyzitivno uticati na buducnost mada je tesko sputati ego.
Da ne bude zabune i sam imam sa tim problema :smt005
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply