Ponosim se, da, ja sam iz Prnjavora

What's up? What? Oh....

Moderator: aquarius

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Otkad ti poce da brines o globalnim problemima? :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Сељо, у складу са актуелним трендовима. :lol:
Гарант оснива странку. :wink:


Image
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Najveci mali grad na svijetu. :lol:

User avatar
shefica+
Posts: 23
Joined: 29.02.2008. 21:30

Post by shefica+ »

Prnjavor je zakon!!! :lol:

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

U protekle 2 godine,od pocetka studija, upoznao sam mnogo novih ljudi iz raznih dijelova srbije i rs(i madjari sada znaju za prnj :D ) i svi znaju da sam iz prnjavora,ni jednog trenutka se toga nisam stidio,cak sta vise, neki su culi za prnj,neki ne, pa toj drugoj grupi se trudim sto bolje pojasniti gdje se mi to nalazimo i kakav je prnjavor,ovg ljeta ce mi doci par kolega i raduju se sto ce upoznati prnjavor,pokazivao sam im slike s prnjavor.info, cesto volim pokazati prnjavor na google earth-u,pa me bas interesuje njihova rekcija kada sve to vide u zivo,mislim da ce ponijeti jako lijepe uspomene,a ja cu kao uvijek,potruditi se da prnjavor prestavim i prestavljam u najboljem svjetlu,jer,po meni, on to zasluzuje, sa svim svojim manama i vrlinama!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Malo je reci da volim Prnjavor, malo je i kad bi rekao da ga obozavam, za takvo nesto jos nije smisljen naziv, koliko volim taj grad i ljude primjetim tek kad se strasno udaljim , :shock: mora da ove naocari sto sam kupio kod Blagojevicke nisu bas dobre :lol: ,ali da ima negativaca u njemu to stoji, mada ce ih vrijeme pregaziti i Prnjavor ce opet postati onaj stari mozda ne onako lijep kao nekad, jer su ga unistile ove arhitektonske nakaze, tipa City , Trznica i njima slicno ali to je kao voljeti zenu, ako se iskreno voli fizicki izgled i ukus su nevazni , naj vaznije je da se voli iz srca u stvari samo iskrena ljubav je vjecna, tako da onaj ko je volio Prnjavor nekad voli ga i danas i voljece ga i sutra !
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

E super ti potpis. I ja se slazem. Samo je pitanje na koji nivo se misli...

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

Prnjavor je stvarno lijep grad za zivjeti u njemu i grad koji se izgradjuje velikom brzinom. :smt117

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Onako usput,SRETAN VAM PRVI MAJ!Tebi Denise onako zaprave,jer si dio onoga cega sam i ja!
Srebrena Krila

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seha wrote:Onako usput,SRETAN VAM PRVI MAJ!Tebi Denise onako zaprave,jer si dio onoga cega sam i ja!
Па тебе нема 100 година. Тачно сам се био забринуо за тебе. :wink:
Image

vrijeme
Posts: 12
Joined: 04.11.2007. 16:39

Post by vrijeme »

prnjavor je postao jedno veliko nista. rat je ucinio ,da se jedna simpaticna varosica, "s`duhom", pretvori u jedan nasilni "urbani buvljak", sazdan i sabijen od primitivaca, koji stoje i iza i ispred tezgi. u prnjavoru je i vazuh primitivan. na zalost.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

vrijeme wrote:prnjavor je postao jedno veliko nista. rat je ucinio ,da se jedna simpaticna varosica, "s`duhom", pretvori u jedan nasilni "urbani buvljak", sazdan i sabijen od primitivaca, koji stoje i iza i ispred tezgi. u prnjavoru je i vazuh primitivan. na zalost.
Tako kratko,jednostavno i istinito.
Srebrena Krila

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

vrijeme wrote:prnjavor je postao jedno veliko nista. rat je ucinio ,da se jedna simpaticna varosica, "s`duhom", pretvori u jedan nasilni "urbani buvljak", sazdan i sabijen od primitivaca, koji stoje i iza i ispred tezgi. u prnjavoru je i vazuh primitivan. na zalost.
Pa sta onda ispada da ga treba srusiti? dobro, da ne budem ''kratak'', jeste cobanije (bez uvrede) na svaka dva metra, pisao je aqua o tome, mrzi me da trazim, ali tako je svugdje. treba ulagati u obrazovanje ljudi, tu je problem.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Spanac
Posts: 36
Joined: 05.05.2008. 10:55

Post by Spanac »

Slazem se da je Prnjavor postao jedna velika primitivna provincija ali nazalost tako je svuda u RS i Bosni. Rat je ucinio svoje i ljudi su sa sela i planina dosli u grad a ko je god bio skolovan i pameten otisao je preko granice. Slazem se sa Regemanom da je obrazovanje najbolji lijek protiv tog seljastva i primitivizma bez toga nema napretka. Dok god "zanatski centar" bude uzor mladima u Prnjavoru jadna je njihova buducnost!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Pa sudeci po ovim sveznalicama nema nam druge nego da trazimo one velike buldozere ili kako se zovu, da to sravnimo sa zemljom, pobijemo narod, posadimo drugi da raste i eto... nema druge a?
Last edited by Sheki on 05.05.2008. 11:22, edited 1 time in total.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ima druge, Sheki, ima :D
Svima kojima nedostaje "onaj" Prnjavor; nek idu za Albaniju, dolje ce ga sigurno naci (ili bar slican) :D

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

seljak iz skakavaca wrote:Ima druge, Sheki, ima :D
Svima kojima nedostaje "onaj" Prnjavor; nek idu za Albaniju, dolje ce ga sigurno naci (ili bar slican) :D
Dobar je Prnjavor samo treba malo savjesniji gradonačelnik i sve pet. Usput rečeno Добродошли у Републику Српску!
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seljak iz skakavaca wrote:Ima druge, Sheki, ima :D
Svima kojima nedostaje "onaj" Prnjavor; nek idu za Albaniju, dolje ce ga sigurno naci (ili bar slican) :D
Е, то си добро рекао.
Image

kopacka80
Posts: 675
Joined: 24.01.2008. 16:51
Location: prnjavor zamisli

Post by kopacka80 »

Prnjavor!!!!!!
Samo ime govori da je to veliko ništa!!!!
Kad bi otišli u Albaniju vidjeli bi da je ČAK i tamo bolje!!!
Proveo sam 7 godina u Beogradu,pa sam imao sreće da vidim kako funkcioniše iole normalan svijet,ali ovo kao u Prnjavoru još nisam vidjeo! Toliko ljubomore,pakosti,a posebno DVOLIČNOSTI nisam vidjeo nigdje kao u Prnjavoru! A tek o dvojnim ili paralelnim vezam da nepričam! Ovdje se ima po dva momka(djevojke) plus ljubavni(ca)k!!!! Toliko o POŠTENOM i nadasve dobrom Prnjavoru!!! :?
MLADOST PROLAZI,STAROST ISTO PROLAZI!!!!
Др. Дабић

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Repko wrote: Dobar je Prnjavor samo treba malo savjesniji gradonačelnik i sve pet. Usput rečeno Добродошли у Републику Српску!

EVO VIDITE STA JE PAMETAN COVJEK :D REPKO ;ZBOG OVE IZJAVE CU ZA TOBOM U NABUJALU RIJEKU IAKO NEZNAM DA PLIVAM BEZ TRAKTORSKE GUME !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

vrijeme
Posts: 12
Joined: 04.11.2007. 16:39

Post by vrijeme »

Spanac wrote:Slazem se da je Prnjavor postao jedna velika primitivna provincija ali nazalost tako je svuda u RS i Bosni. Rat je ucinio svoje i ljudi su sa sela i planina dosli u grad a ko je god bio skolovan i pameten otisao je preko granice. Slazem se sa Regemanom da je obrazovanje najbolji lijek protiv tog seljastva i primitivizma bez toga nema napretka. Dok god "zanatski centar" bude uzor mladima u Prnjavoru jadna je njihova buducnost!
naravno

vrijeme
Posts: 12
Joined: 04.11.2007. 16:39

Post by vrijeme »

Sheki wrote:Pa sudeci po ovim sveznalicama nema nam druge nego da trazimo one velike buldozere ili kako se zovu, da to sravnimo sa zemljom, pobijemo narod, posadimo drugi da raste i eto... nema druge a?
Kakve buldozere, nego ti Bukvar u ruke, pa polako od `a ` pocMi.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Uh,ovo je težak napad na Shekijevu ličnost...već vidim temu "Sheki protiv vremena" :lol:
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

SHEKI VRIJEME TE PREGAZILO !!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Spanac
Posts: 36
Joined: 05.05.2008. 10:55

Post by Spanac »

Dobro kaze ona pjesma: SELO MOJE LJEPSE OD PARIZA :)

Post Reply